Результати змагань
КИЇВСЬКА СОТКА 2021
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.* Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time), категорія Sport по ган-тайму (Gun Time).ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ = Дискваліфікація
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 18-34 Жінки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2351
Леся Титова
60
31
29,37
3:17:04
2
2173
Валерия Смолянко
100
26
FitCult Team
27,57
3:29:56
3
2360
Анна Єлісєєва
107
24
27,39
3:31:17
4
2250
Ольга Рогач
110
34
27,15
3:33:11
5
2284
Валерія Ігнатенко
114
27
АНТОНОВ
27,00
3:34:19
6
2172
Маргарита Коваленко
120
33
26,50
3:38:23
7
2048
Катерина Пузирна
148
27
Infopulse
Infopulse
25,88
3:43:36
8
2226
Анастасія Баранецька
156
23
25,69
3:45:16
9
2121
Марина Наливайченко
203
34
24,37
3:57:29
10
2009
Вікторія Лохоня
223
29
23,96
4:01:34
11
2035
Катерина Андрушенко
227
30
Squad UA Runners
23,86
4:02:31
12
2312
Олеся Шевченко
232
31
23,79
4:03:17
13
2260
Юлія Данєвич
236
27
23,70
4:04:12
14
2505
Снежана Богданова
245
27
23,52
4:06:02
15
2049
Ірина Шабас
256
33
23,21
4:09:19
16
2103
Юлія Самійленко
280
31
22,35
4:18:55
17
2472
Світлана Семенюк
310
27
21,83
4:25:10
18
2555
Юлія Колісніченко
341
20
21,21
4:32:49
19
2450
Орина Алабут
350
24
Сурикаты
21,06
4:34:51
20
2451
Юлия Матвийчук
351
28
21,00
4:35:39
21
2223
Олександра Хопта
354
27
20,83
4:37:48
22
2417
Олександра Цибуля
386
26
20,31
4:45:00
23
2092
Юлія Почтаренко
411
29
19,72
4:53:29
24
2439
Ірина Коретчук
416
31
19,58
4:55:38
25
2029
Ольга Колос
429
28
18,93
5:05:45
26
2089
Іра Люта
440
21
18,72
5:09:11
27
2332
Людмила Карнаух
451
32
Farmak Cycling Club
Farmak Cycling Club
18,28
5:16:37
28
2581
Liliia Chemodanova
462
33
Infopulse
18,10
5:19:44
29
2204
Марія Мулярчук
472
28
17,63
5:28:21
30
2331
Ольга Шрам
476
27
Farmak Cycling Club
Farmak Cycling Club
17,59
5:29:02
31
2529
Halyna Kozlova
480
33
Тюляши
17,44
5:31:47
32
2429
Евгения Солод
487
31
African Team
17,15
5:37:25
33
2490
Юля Кривогуз
488
29
17,15
5:37:27
34
2045
Анжеліка Лисенко
489
24
17,10
5:38:29
35
2199
Дар'я Дорофеєва
493
24
17,05
5:39:22
36
2076
Наталія Сидоренко
503
28
16,82
5:44:02
37
9047
Христина Волошук
506
27
16,66
5:47:20
38
2085
Таісія Моргунська
519
33
-
-
16,09
5:59:36
39
9077
Юлія Дзюба
530
25
-
14,99
6:26:01
40
2413
Анастасія Мачуленко
537
25
PARIMACH TECH
PARIMACH TECH
DNS
2000
Юлия Шевченко
27
DNS
2077
Мері Ломія
30
DNS
2148
Дар'я Лібович
28
DNS
2196
Яна Нагорянська
33
DNS
2216
Оксана Кошляк
32
GWTC
DNS
2322
Юлия Прилуцкая
33
PARIMATCH TECH
DNS
2340
Марина Хміль
33
DNS
2530
Катерина Лупина
34
Тюляши
DNS
2532
Анастасія Кириченко
31
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 35-39 Жінки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2017
Лариса Плужник
65
35
BROVARY CYCLING TEAM
BROVARY CYCLING TEAM
29,19
3:18:16
2
2323
Сніжана Сидорчук
69
36
28,92
3:20:06
3
2556
Олена Олійник
109
35
27,18
3:32:57
4
2061
Світлана Полубенцева
140
38
25,98
3:42:44
5
2402
Наталія Кравців
145
36
25,91
3:43:21
6
2191
Олена Некрашевич
149
35
25,84
3:43:56
7
2047
Катерина Шеремет
199
39
24,42
3:57:02
8
2457
Наталія Гусиніна
207
39
24,33
3:57:51
9
2305
ГАННА МОРСЬКА
273
38
22,59
4:16:11
10
2100
Марина Чернишева
307
36
21,85
4:24:50
11
2293
Марина Беляєва
325
36
21,60
4:27:53
12
2037
Ясько Ірина
347
38
21,07
4:34:43
13
2040
Оксана Ясько
349
36
21,06
4:34:46
14
2315
Лілія Присяжнюк
396
38
19,99
4:49:34
15
9050
Світлана Шлячкова
408
35
19,80
4:52:17
16
2391
Юлія Піддубна
412
37
19,70
4:53:43
17
2158
Мария Ефимчук
423
38
Velovujki
19,17
5:01:55
18
2153
Наталія Стехун
474
38
АНТОНОВ
17,60
5:28:50
19
2152
Оксана Сотнікова
475
38
АНТОНОВ
17,60
5:28:50
20
2404
Людмила Єфімцева
478
36
PARIMATCH TECH
17,49
5:30:56
21
2027
Тетяна Сударушкіна
507
37
16,48
5:51:13
22
2222
Ганна Денисенко
525
37
Дискаверщики
15,35
6:17:05
23
2154
Олена Кудря
532
37
АНТОНОВ
14,79
6:31:21
DNS
2043
Анна Дяків
36
DNS
2046
Марія Єфімчук
38
DNS
2399
Олеся Кара
36
DNS
2475
Наталя Коваленко
39
DNS
2550
Марина Беляева
36
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 40-44 Жінки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2197
Олена Шило
189
42
24,78
3:53:30
2
2333
Ганна Зоткіна
371
41
Farmak Cycling Club
Farmak Cycling Club
20,57
4:41:18
3
2090
Лілія Артюшенко
391
40
20,08
4:48:10
4
2595
Тетяна Трофімова
409
42
19,72
4:53:25
5
2304
Олена Фастівська
463
44
Біла Церква туристична
18,10
5:19:45
6
2588
Віталія Єрьоміна
514
40
16,22
5:56:50
DNS
2018
Олена Ханчанова
41
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 45-49 Жінки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2334
Людмила Капустян
111
47
Farmak Cycling Club
Farmak Cycling Club
27,14
3:33:14
2
2604
Невшупа Лариса
170
49
25,25
3:49:13
3
2427
Тетяна Оліферчук
435
46
18,76
5:08:27
DNS
2180
Анна Морозова
46
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 50-54 Жінки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2432
Олена Білан
171
50
25,24
3:49:17
2
2357
Наталія Єльцова
315
51
21,80
4:25:31
3
2129
Алла Пулеха
427
51
Веломастер
19,03
5:04:08
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 60-64 Жінки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2551
Тетяна Лєбєдєва
360
61
20,78
4:38:32