II пробіг «Музеї Переяслава»

9 км - Чоловіки

9км Ч

Місце Атлет Абсолют Категорія Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 87 Вадим Рогозовський 1 Ч20-29 смт Володарка Saucony Ukraine Team, Saucony Running Club 0:05:40 0:11:21 0:17:07 0:22:54 3:10 0:28:35 0:28:35
2 88 Николай Давыденко 2 Ч20-29 Київ KENYA 0:05:40 0:11:31 0:17:35 0:23:41 3:18 0:29:44 0:29:44
3 24 Андрій Болсуновський 3 Ч30-39 Київ 0:06:07 0:12:16 0:18:35 0:24:52 3:26 0:31:01 0:31:01
4 23 СаША Маслак 4 Ч30-39 лубны REDRUN 0:06:11 0:12:26 0:18:44 0:24:59 3:27 0:31:08 0:31:08
5 6 Павло Шутенко 5 Ч40-49 Любарці АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:06:11 0:12:26 0:18:45 0:25:05 3:29 0:31:23 0:31:23
6 94 Віктор Роговой 6 Ч50-59 Київ Науковець,АБУ 0:19:06 0:25:31 0:31:51 3:32 0:31:48 0:31:48
7 89 Андрій Гриценко 7 Ч20-29 Київська область 0:06:13 0:12:38 0:19:08 0:25:39 3:34 0:32:06 0:32:06
8 4 Олег Шинкаренко 8 Ч30-39 Драбів 0:06:18 0:12:49 0:19:22 0:25:56 3:36 0:32:26 0:32:26
9 81 Вадим Яременко 9 Ч20-29 Брусилов suricat 0:06:18 0:12:50 0:19:40 0:26:40 3:44 0:33:36 0:33:37
10 11 Генадий Кузнецов 10 Ч30-39 Київ Runlab 0:06:34 0:13:20 0:20:18 0:27:10 3:45 0:33:45 0:33:50
11 36 Володимир Сахно 11 Ч40-49 Ніжин SC Scientist 0:06:37 0:13:26 0:20:18 0:27:10 3:47 0:34:03 0:34:03
12 63 Дмитро Малежик 12 Ч30-39 Київ СК 'Науковець' 0:06:45 0:13:47 0:20:50 0:27:41 3:48 0:34:19 0:34:20
13 43 Микола Воробей 14 Ч40-49 Нововолинськ 0:06:36 0:13:25 0:20:25 0:27:30 3:50 0:34:30 0:34:30
14 100 Андрій Бригіда 15 Ч40-49 Київ ONRIDE 0:06:43 0:13:43 0:20:49 0:27:59 3:53 0:35:02 0:35:04
15 14 Володимир Мироненко 17 Ч40-49 Шостка 0:06:50 0:13:47 0:20:52 0:28:09 3:54 0:35:14 0:35:15
16 53 Олег Кокун 18 Ч50-59 Київ 0:07:07 0:14:19 0:21:35 0:28:51 3:59 0:35:51 0:35:52
17 52 Леонід Биков 20 Ч30-39 Переяслав 0:06:55 0:14:13 0:21:39 0:29:02 4:01 0:36:10 0:36:10
18 80 Oleg Chyzhyk 21 Ч30-39 Vyshhorod SC ''Scientist'', Kinosura 0:07:02 0:14:31 0:22:05 0:29:45 4:08 0:37:12 0:37:12
19 67 Ігор Топорков 22 Ч30-39 Київ TOP RUNNERS 0:06:43 0:14:25 0:22:25 0:30:17 4:12 0:37:49 0:37:50
20 9 Юрій Шкурко 23 Ч30-39 Бориспіль 0:07:25 0:15:05 0:22:52 0:30:28 4:12 0:37:55 0:37:55
21 59 Олександр Христюк 24 Ч30-39 Бориспіль NewRunClub 0:07:25 0:15:00 0:22:41 0:30:26 4:13 0:37:57 0:37:58
22 19 Борис Михайлов 25 Ч50-59 Бахмач ДМК 'Гармонія', АБУ 0:07:50 0:15:31 0:23:03 0:30:40 4:13 0:38:00 0:38:01
23 15 Андрiй Кокiн 26 Ч30-39 Киев 0:07:14 0:14:58 0:22:54 0:30:43 4:13 0:38:05 0:38:05
24 27 Олександр Кадькало 27 Ч60-69 Київ SC 'Scientist', АБУ 0:07:46 0:15:31 0:23:09 0:30:52 4:14 0:38:06 0:38:07
25 5 Сергій Лукашов 28 Ч40-49 Київ SC 'Scientist' 0:07:20 0:14:53 0:22:41 0:30:36 4:13 0:38:04 0:38:09
26 32 Генюта Сергій 29 Ч30-39 Київ SCS 'Sport club 'Scientist', Squad UA Runners 0:07:11 0:14:42 0:22:26 0:30:25 4:14 0:38:09 0:38:10
27 72 Олександр Тимчак 30 Ч30-39 Переяслав-Хмельницький PBC 0:07:49 0:15:23 0:23:07 0:30:51 4:15 0:38:15 0:38:19
28 49 Анатолій Тірбах 31 Ч20-29 Переяслав-Хмельницкий 0:07:22 0:15:04 0:22:54 0:30:48 4:16 0:38:28 0:38:28
29 68 Владислав Гресь 32 Ч20-29 Переяслав-Хмельницький 0:07:15 0:14:59 0:22:58 0:30:55 4:16 0:38:28 0:38:28
30 102 Александр Косык 34 Ч40-49 Київ RUN'N'UP KYIV 0:07:14 0:14:57 0:22:53 0:31:01 4:20 0:39:04 0:39:04
31 51 Сергій Монайло 36 Ч30-39 село Морозівка 0:08:42 0:16:34 0:24:24 0:32:32 4:26 0:39:59 0:40:03
32 28 Тарас Добривский 37 Ч40-49 Боярка Боярка RUN CLUB 0:08:07 0:16:22 0:24:35 0:32:51 4:30 0:40:37 0:40:40
33 29 Андрій Дідок 38 Ч40-49 Боярка - 0:07:45 0:15:45 0:23:54 0:32:22 4:31 0:40:41 0:40:43
34 21 Сергій Пулінець 39 Ч50-59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:08:13 0:16:24 0:24:45 0:33:18 4:37 0:41:33 0:41:34
35 20 Юрій Ладік 41 Ч30-39 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:16 0:16:36 0:25:16 0:34:03 4:43 0:42:35 0:42:39
36 58 Roman Vasylyshyn 42 Ч20-29 Kyiv 0:08:49 0:17:35 0:26:13 0:34:58 4:49 0:43:23 0:43:27
37 70 Мацкевич Анатолій 43 Ч50-59 Пальміра 0:08:47 0:17:32 0:26:01 0:34:43 4:50 0:43:31 0:43:34
38 98 Алексей Овчаренко 45 Ч30-39 Обухов 0:08:15 0:17:09 0:26:14 0:35:32 4:52 0:43:49 0:43:56
39 62 Анатолій Сергієнко 47 Ч70+ Київ 0:08:49 0:17:35 0:26:31 0:35:34 4:54 0:44:12 0:44:13
40 106 Максим Пулінець 48 Ч30-39 Київ Полюс 0:09:17 0:18:25 0:27:09 0:35:54 4:54 0:44:12 0:44:16
41 54 Олександр Берішев 49 Ч30-39 Бориспіль Могорич 0:08:47 0:17:43 0:26:43 0:35:42 4:55 0:44:17 0:44:17
42 35 Валерій Дяченко 50 Ч50-59 Київ runday 0:08:18 0:17:08 0:26:13 0:35:29 4:57 0:44:36 0:44:36
43 34 Oleksandr Volkov 51 Ч50-59 Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:06:36 0:16:09 0:25:38 0:35:10 4:58 0:44:43 0:44:43
44 1 Андрій Ліпейко 54 Ч20-29 Ніжин СК 'Науковець' 0:08:49 0:17:58 0:27:16 0:36:33 5:00 0:45:04 0:45:05
45 101 Руслан Луценко 55 Ч20-29 Киев 0:08:43 0:17:37 0:27:00 0:36:24 5:00 0:45:08 0:45:12
46 79 Віктор Хауха 56 Бориспіль Runing Club Scientist 0:08:28 0:17:32 0:26:51 0:36:14 5:01 0:45:10 0:45:12
47 65 Андрій Чичиркін 58 Ч30-39 Переяслав-Хмельницький 0:08:26 0:17:31 0:26:45 0:36:13 5:03 0:45:28 0:45:28
48 33 Сергій Чемерис 59 Ч20-29 Переяслав-Хмельницький 4eM 0:09:20 0:18:32 0:27:47 0:37:01 5:03 0:45:28 0:45:32
49 64 Чучкалов Дмитро 61 Ч40-49 Київ Сам по себе 0:08:16 0:17:07 0:26:41 0:36:20 5:03 0:45:35 0:45:37
50 104 Сергій Гаценко 63 Ч30-39 Переяслав-Хмельницький 0:09:36 0:18:53 0:28:04 0:37:25 5:07 0:46:04 0:46:08
51 73 Дмитрій Лебедєв 64 Ч70+ Київ СК 'Науковець' 0:09:31 0:18:38 0:27:48 0:37:01 5:07 0:46:09 0:46:15
52 93 Владислав Резніченко 65 Ч20-29 Буча 0:09:51 0:20:17 0:29:14 0:38:24 5:15 0:47:19 0:47:24
53 69 Олександр Мацкевич 67 Ч30-39 Черкаси FamilyRunClub Cherkasy 0:09:08 0:18:32 0:28:10 0:38:03 5:18 0:47:50 0:47:52
54 61 Ігор Козленко 68 Ч50-59 Київ 0:09:35 0:19:11 0:28:48 0:38:42 5:21 0:48:10 0:48:16
55 31 Роман Бондарчук 70 Ч20-29 Буча 0:09:34 0:18:59 0:28:58 0:39:17 5:27 0:49:05 0:49:12
56 109 Вадим Нелуп 71 Ч40-49 Київ 0:09:15 0:18:57 0:29:01 0:39:13 5:28 0:49:14 0:49:16
57 12 Микола Плюйко 73 Ч70+ Київ TopRunners 0:10:07 0:20:06 0:30:00 0:39:48 5:28 0:49:19 0:49:24
58 2 Сергій Войтенко 75 Ч40-49 Київ Run Base Kyiv 0:09:59 0:19:49 0:29:55 0:40:05 5:31 0:49:43 0:49:45
59 84 Євген Горобцев 76 Ч20-29 Київ 0:09:24 0:18:58 0:29:04 0:39:26 5:33 0:50:03 0:50:07
60 37 Антон Данютін 77 Ч30-39 Київ 0:10:33 0:20:44 0:30:27 0:40:14 5:34 0:50:13 0:50:18
61 47 Анатолій Степанов-Ліхой 78 Ч20-29 Бориспіль Могорич 0:08:46 0:17:43 0:26:42 0:35:32 5:45 0:51:45 0:51:45
62 97 Александр Голядкин 82 Ч50-59 Козин 0:11:00 0:22:08 0:33:13 0:44:31 6:04 0:54:40 0:54:47
63 45 Мatt Maki 85 Ч40-49 Kиїв 0:10:19 0:21:13 0:32:42 0:44:27 6:10 0:55:32 0:55:38
64 74 Олександр Вольський 86 Ч70+ Киев Науковец 0:11:02 0:22:16 0:33:38 0:45:00 6:13 0:55:59 0:56:04
65 91 Степан Вачко 90 Ч20-29 Київ Rodak runing club 0:11:13 0:22:16 0:33:31 0:45:31 6:19 0:56:56 0:56:56
66 77 Віталій Ткачук 94 Ч70+ Переяслав-Хмельницький 0:11:24 0:23:14 0:35:05 0:47:37 6:38 0:59:49 0:59:52
67 76 Юрій Орлов 95 Ч50-59 Переяслав-Хмельницький 0:11:25 0:23:15 0:35:06 0:47:37 6:38 0:59:48 0:59:52
68 18 Руслан Смєщук 98 Ч30-39 Київ 0:12:01 0:25:37 0:40:00 0:54:26 7:38 1:08:42 1:08:46
69 48 Владислав Дендаренко 100 Ч30-39 Черкаси Family Run Club 0:07:35 0:22:33 0:29:54 0:36:47
70 82 Андрей Федосеев 101 Ирпень 0:09:56 0:35:18 0:44:15 0:58:49
71 105 Саша Нейфельд 102 Ч30-39 Київ 0:08:16 0:16:52 0:59:31
72 75 Максим Нікітченко 103 Ч30-39 Переяслав-Хмельницький 0:07:21
73 44 Юрій Якименко 104 Ч40-49 Київ 1:15:22
74 10 Матвій Гетьман 111 Ч30-39 Київ GETMAN RUN CLUB
75 13 Леонід Михайленко 112 Ч60-69 Київ Toprunners


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag