KYIVMAN 70.3

Особистий залік

Личный зачет

Місце Атлет * Стать Вік Місто Клуб Swim Темп Місце ТЗ-1 4 26 48 70 90 Bike Швидкість Місце ТЗ-2 4.3 8.5 12.7 16.9 Run Темп Gap Результат
1 52 Дмитро Мельников М 31 Kyiv 0:35:01 1:50 10 0:01:55 0:07:04 0:43:36 1:20:45 1:58:44 2:33:19 2:33:19 35,22 4 0:00:46 0:15:10 0:30:33 0:46:23 1:02:19 1:18:07 3:42 4:29:05
2 62 Константин Мулячук М 35 Киев H&H team 0:32:29 1:42 2 0:02:27 0:42:58 0:42:58 1:20:25 1:58:58 2:35:27 2:35:27 34,74 10 0:01:57 0:10:09 0:26:59 0:43:43 1:00:27 1:16:57 3:38 4:29:15
3 40 Дмитро Сироватський М 23 Днiпро REDHEAD team 0:33:05 1:44 3 0:01:11 0:43:26 0:43:26 1:20:37 1:58:11 2:34:51 2:34:51 34,87 7 0:01:07 0:16:30 0:32:54 0:48:56 1:04:51 1:20:23 3:48 4:30:35
4 6 Михаил Бойко М 34 Киев KYIV CYCLING SQUAD 0:37:19 1:57 25 0:01:59 0:06:44 0:41:51 1:17:04 1:52:39 2:25:25 2:25:25 37,13 2 0:00:39 0:16:52 0:33:50 0:51:15 1:08:33 1:25:22 4:02 4:30:43
5 18 Дато Убирия М 37 Киев REDHEAD 0:34:22 1:48 6 0:01:47 0:44:05 0:44:05 1:21:29 1:59:29 2:35:10 2:35:10 34,80 9 0:01:04 0:17:08 0:34:35 0:52:50 1:10:54 1:28:36 4:11 4:40:57
6 64 Сергій Анцупов М 44 Київ Aerostar-TeamOne 0:39:57 2:06 41 0:01:15 0:07:46 0:45:42 1:22:51 1:59:44 2:34:28 2:34:28 34,96 6 0:00:56 0:17:39 0:35:05 0:52:29 1:09:41 1:25:59 4:04 4:42:33
7 53 Максим Бугаев М 41 Киев KIT 0:38:05 2:00 31 0:01:39 0:07:22 0:46:45 1:25:40 2:05:29 2:41:08 2:41:08 33,51 19 0:01:16 0:16:01 0:31:58 0:48:15 1:04:42 1:20:54 3:50 4:42:59
8 1 Ярослав Омельяненко М 28 Киев KyivCyclingSquad 0:35:20 1:51 11 0:01:27 0:07:28 0:44:48 1:22:19 2:00:06 2:35:04 2:35:04 34,82 8 0:00:29 0:18:00 0:36:04 0:54:25 1:13:09 1:31:25 4:19 4:43:44
9 66 Валентин Шмигельский М 41 Киев Sapik Team 0:34:57 1:50 9 0:02:06 0:07:11 0:44:33 1:22:07 2:00:28 2:36:39 2:36:39 34,47 15 0:01:54 0:18:44 0:36:13 0:53:41 1:11:13 1:28:10 4:10 4:43:45
10 67 Григорий Новак М 41 Киев Sapik Team 0:37:40 1:58 28 0:02:18 0:07:06 0:43:35 1:19:56 1:56:11 2:30:55 2:30:55 35,78 3 0:00:39 0:19:13 0:37:18 0:55:41 1:14:16 1:32:25 4:22 4:43:56
11 75 Дмитро Петров М 34 Київ echelon 0:41:26 2:10 56 0:02:19 0:39:23 0:39:23 1:12:03 1:45:38 2:16:52 2:16:52 39,45 1 0:01:05 0:19:08 0:39:13 1:00:02 1:21:21 1:43:00 4:52 4:44:40
12 34 Андрій Стельмащук М 38 Київ KIT 0:36:35 1:55 18 0:01:05 0:07:16 0:44:02 1:20:20 1:58:07 2:33:24 2:33:24 35,20 5 0:01:20 0:17:08 0:35:22 0:53:59 1:13:21 1:32:57 4:24 4:45:18
13 73 Дмитро Гризодуб М 37 Харків KIT 0:34:51 1:50 8 0:01:30 0:44:41 0:44:41 1:22:48 2:01:28 2:40:12 2:40:12 33,71 17 0:01:05 0:17:22 0:34:55 0:52:48 1:10:49 1:29:03 4:13 4:46:39
14 42 Христина Салькова Ж 20 Одеса REDHEAD 0:30:45 1:37 1 0:01:00 0:46:50 0:46:50 1:26:11 2:06:06 2:45:41 2:45:41 32,59 24 0:01:34 0:17:05 0:34:33 0:52:26 1:10:31 1:28:18 4:11 4:47:15
15 54 Виталий Гневковский М 32 Мелитополь AZOV Team 0:36:27 1:55 16 0:02:23 0:07:05 0:43:24 1:21:00 1:59:16 2:35:50 2:35:50 34,65 11 0:01:12 0:18:47 0:37:30 0:56:30 1:15:38 1:34:19 4:28 4:50:10
16 13 Дмитрий Кутовой М 40 Мелитополь Sapik Team 0:40:50 2:08 46 0:01:34 0:07:23 0:45:15 1:22:42 2:01:01 2:36:16 2:36:16 34,55 13 0:02:04 0:17:29 0:35:32 0:53:55 1:12:13 1:30:30 4:17 4:51:11
17 22 Дмитрий Стрижов М 42 Киев Шериф 0:38:02 2:00 30 0:02:12 0:07:43 0:44:35 1:21:47 1:59:36 2:36:22 2:36:22 34,53 14 0:01:06 0:18:37 0:39:09 0:58:48 1:18:12 1:37:24 4:36 4:55:04
18 71 Victor Sokol М 35 Kharkiv KIT 0:34:13 1:48 5 0:01:01 0:07:18 0:44:57 1:22:51 2:01:15 2:36:50 2:36:50 34,43 16 0:01:12 0:20:05 0:40:22 1:00:45 1:21:45 1:43:26 4:54 4:56:40
19 68 Юрий Павленко М 42 Чернигов Sapik Team 0:40:58 2:09 50 0:01:58 0:07:27 0:45:06 1:23:41 2:03:42 2:41:43 2:41:43 33,39 20 0:01:41 0:17:20 0:35:06 0:53:24 1:12:24 1:31:16 4:19 4:57:35
20 29 Maksym Vorona М 31 Черкассы REDHEAD team 0:36:11 1:54 15 0:02:42 0:07:50 0:47:46 1:27:50 2:08:53 2:46:30 2:46:30 32,43 26 0:01:16 0:19:01 0:37:16 0:55:35 1:13:54 1:31:55 4:21 4:58:32
21 28 Анастасія Ясир Ж 31 Дніпро REDHEAD 0:41:07 2:09 52 0:01:37 0:07:28 0:46:18 1:25:51 2:06:34 2:43:59 2:43:59 32,93 22 0:00:48 0:18:13 0:36:26 0:54:45 1:13:04 1:31:15 4:19 4:58:44
22 41 Максим Козенко М 39 Kyiv Sapik Team 0:35:57 1:53 14 0:00:54 0:08:06 0:48:22 1:28:41 2:09:19 2:46:27 2:46:27 32,44 25 0:00:56 0:18:49 0:37:48 0:57:27 1:16:49 1:37:06 4:36 5:01:19
23 38 Артём Мамин М 41 Мелитополь Вело клуб 0:39:09 2:03 38 0:03:10 0:07:41 0:45:29 1:22:45 2:00:49 2:36:04 2:36:04 34,60 12 0:00:53 0:19:29 0:39:27 1:00:14 1:21:26 1:42:18 4:50 5:01:31
24 77 Дмитро Рассказов М 45 Киев KIT 0:40:03 2:06 42 0:02:19 0:07:38 0:45:36 1:24:18 2:02:54 2:40:37 2:40:37 33,62 18 0:01:40 0:18:53 0:38:11 0:57:59 1:18:40 1:39:44 4:43 5:04:22
25 20 Сергій Кобзаренко М 36 Киев REDHEAD team 0:37:03 1:57 21 0:03:08 0:07:33 0:48:40 1:30:13 2:12:07 2:50:42 2:50:42 31,63 31 0:01:16 0:17:54 0:36:07 0:54:43 1:13:58 1:33:26 4:25 5:05:34
26 56 Владимир Старчевский М 47 Киев Sapik Team 0:37:29 1:58 26 0:05:13 0:07:16 0:45:12 1:24:17 2:04:43 2:41:48 2:41:48 33,37 21 0:02:30 0:19:50 0:39:04 0:58:43 1:18:37 1:38:46 4:40 5:05:43
27 45 Володимир Лисюк М 34 Київ 0:40:26 2:07 43 0:03:14 0:07:28 0:47:17 1:27:34 2:08:37 2:47:19 2:47:19 32,27 27 0:01:51 0:18:34 0:37:31 0:56:34 1:15:57 1:35:07 4:30 5:07:54
28 21 Олександр Мельник М 37 Бровари Sapik Team 0:43:41 2:17 65 0:02:44 0:07:38 0:48:03 1:28:49 2:11:00 2:50:26 2:50:26 31,68 30 0:01:49 0:18:22 0:37:13 0:56:15 1:15:20 1:34:24 4:28 5:13:02
29 69 Игорь Андрейченко М 50 Одесса Sapik Team 0:46:49 2:27 69 0:03:10 0:08:01 0:49:43 1:30:42 2:12:38 2:53:09 2:53:09 31,18 33 0:02:01 0:18:32 0:37:06 0:55:04 1:13:29 1:30:57 4:18 5:16:04
30 61 Олександр Кочубеєнко М 28 Київ Victory Team 0:36:34 1:55 17 0:01:23 0:07:43 0:48:26 1:30:23 2:12:11 2:51:28 2:51:28 31,49 32 0:01:23 0:19:32 0:40:44 1:02:14 1:24:02 1:45:25 4:59 5:16:10
31 4 Ирина Дробина Ж 30 Киев Sapik Team 0:42:52 2:15 62 0:02:16 0:08:16 0:50:31 1:32:48 2:16:00 2:56:10 2:56:10 30,65 38 0:01:16 0:18:53 0:37:39 0:56:30 1:15:48 1:35:16 4:30 5:17:49
32 27 Олексій Ємельянов М 34 Київ Happy TRI Friends 0:35:28 1:52 12 0:03:56 0:08:11 0:50:01 1:31:57 2:16:08 2:56:18 2:56:18 30,63 39 0:01:50 0:19:43 0:40:21 1:00:44 1:21:56 1:41:49 4:49 5:19:20
33 78 Андрій Федоров М 37 Київ TRIATMAN 0:38:23 2:01 35 0:02:23 0:07:32 0:47:47 1:29:09 2:11:36 2:49:59 2:49:59 31,77 29 0:02:02 0:20:22 0:41:39 1:03:31 1:25:35 1:46:58 5:04 5:19:43
34 23 Denys Romazan М 32 Днепр 0:42:02 2:12 61 0:03:07 0:07:52 0:49:09 1:31:16 2:14:56 2:55:45 2:55:45 30,72 36 0:01:24 0:18:23 0:37:27 0:57:35 1:17:36 1:37:45 4:37 5:20:02
35 11 Олександр Тисленко М 33 Бровари БігБровари 0:38:24 2:01 36 0:02:32 0:08:03 0:50:02 1:33:13 2:16:33 2:55:49 2:55:49 30,71 37 0:01:38 0:19:21 0:39:52 1:00:41 1:21:48 1:42:14 4:50 5:20:34
36 79 Андрей Булдаков М Бровары Sapik Team 0:40:40 2:08 45 0:03:52 0:08:54 0:53:30 1:37:50 2:24:11 3:06:44 3:06:44 28,92 56 0:03:08 0:18:14 0:35:56 0:53:06 1:10:13 1:27:31 4:08 5:21:53
37 2 Тарас Хомета М 35 Харків KYIV CYCLING SQUAD 0:37:02 1:56 20 0:02:55 0:08:16 0:51:45 1:35:57 2:19:40 2:59:27 2:59:27 30,09 45 0:02:16 0:19:53 0:40:29 1:01:05 1:22:25 1:43:40 4:54 5:25:17
38 35 Володимир Саженюк М 33 Бровари Трикотлеты 0:41:24 2:10 54 0:04:31 0:07:23 0:45:55 1:25:06 2:05:44 2:44:26 2:44:26 32,84 23 0:02:01 0:21:58 0:44:39 1:07:31 1:30:51 1:53:26 5:22 5:25:47
39 8 Олександр Добровольський М 43 Київ Sapik Team 0:38:06 2:00 32 0:03:38 0:08:08 0:50:12 1:32:07 2:14:19 2:54:51 2:54:51 30,88 35 0:02:07 0:20:15 0:41:33 1:03:14 1:25:15 1:47:21 5:05 5:26:01
40 58 Ігор Касьян М 45 Сумы 0:37:06 1:57 23 0:03:28 0:08:02 0:51:13 1:34:36 2:20:53 3:01:37 3:01:37 29,73 50 0:01:30 0:20:16 0:40:49 1:01:26 1:22:12 1:42:54 4:52 5:26:33
41 51 Станислав Главадский М 30 Киев Genesis Run Team 0:41:01 2:09 51 0:03:42 0:09:15 0:52:17 1:34:55 2:18:00 2:57:27 2:57:27 30,43 40 0:02:51 0:19:31 0:40:53 1:01:14 1:22:52 1:43:38 4:54 5:28:37
42 55 Павел Мельниченко М 35 Киев Sapik Team 0:36:41 1:55 19 0:02:51 0:08:21 0:50:57 1:33:48 2:17:16 2:57:46 2:57:46 30,38 42 0:01:56 0:21:35 0:44:05 1:06:38 1:29:36 1:52:17 5:19 5:31:28
43 15 Сергей Пыхунин М 40 Днепр RedHead team 0:38:09 2:00 33 0:03:32 0:08:21 0:52:34 1:35:50 2:19:39 3:00:46 3:00:46 29,87 46 0:01:14 0:20:17 0:41:25 1:03:36 1:26:25 1:48:29 5:08 5:32:07
44 50 Антон Чередниченко М 29 Киев Genesis Run Team 0:41:30 2:11 57 0:01:26 0:10:17 0:52:45 1:35:17 2:18:14 2:58:09 2:58:09 30,31 43 0:05:03 0:20:57 0:42:37 1:04:26 1:26:34 1:48:50 5:09 5:34:56
45 44 Олег Шишкін М 39 Бровари БІГ Бровари 0:40:30 2:07 44 0:03:17 0:09:13 0:53:25 1:38:15 2:26:13 3:07:56 3:07:56 28,73 58 0:01:57 0:21:50 0:42:32 1:02:31 1:22:52 1:43:15 4:53 5:36:53
46 17 Наталья Золотарева Ж 43 Киев Sapik Team 0:40:53 2:09 48 0:02:38 0:09:23 0:54:06 1:38:46 2:24:41 3:06:18 3:06:18 28,98 55 0:01:07 0:20:36 0:41:54 1:03:35 1:25:09 1:46:32 5:02 5:37:27
47 47 Сергій Росс М 39 Полтава Running Club Poltava 0:41:58 2:12 59 0:03:30 0:08:39 0:56:57 1:43:28 2:29:45 3:13:37 3:13:37 27,89 64 0:01:37 0:19:21 0:38:53 0:58:40 1:18:06 1:37:38 4:37 5:38:17
48 31 Антон Шевель М 30 Днепр REDHEAD team 0:47:01 2:28 70 0:02:57 0:08:06 0:52:37 1:36:59 2:22:53 3:04:53 3:04:53 29,21 54 0:02:08 0:18:57 0:39:08 0:59:27 1:20:54 1:41:59 4:50 5:38:57
49 7 Дмитро Рибаков М 0:34:07 1:47 4 0:04:54 0:08:57 0:54:03 1:36:49 2:20:16 2:59:17 2:59:17 30,12 44 0:04:51 0:23:08 0:45:28 1:09:37 1:34:10 1:57:00 5:32 5:40:06
50 14 Дмитрий Кобозев М 30 Днепр Dental Team 0:42:54 2:15 63 0:03:37 0:09:54 0:54:42 1:42:19 2:32:17 3:19:08 3:19:08 27,12 67 0:02:05 0:18:50 0:37:24 0:55:59 1:14:14 1:32:58 4:24 5:40:39
51 39 Ольга Францына Ж 33 Киев LEVEL UP 0:43:03 2:15 64 0:05:49 0:08:13 0:52:02 1:36:03 2:21:34 3:03:31 3:03:31 29,42 53 0:02:18 0:21:09 0:42:28 1:03:43 1:25:24 1:46:25 5:02 5:41:04
52 25 Николай Черемисин М Киев Sapik Team 0:34:43 1:49 7 0:01:51 0:07:47 0:49:06 1:29:04 2:10:19 2:48:11 2:48:11 32,11 28 0:01:47 0:22:14 0:46:13 1:13:33 1:46:59 2:15:15 6:24 5:41:45
53 74 Руслан Белостецкий М 43 Николаев Нико 0:38:18 2:00 34 0:06:40 0:09:23 0:57:35 1:43:07 2:29:59 3:12:54 3:12:54 27,99 62 0:03:37 0:18:55 0:39:57 1:00:05 1:20:43 1:40:21 4:45 5:41:46
54 46 Костянтин Шкварко М 40 Київ TapikOstapik 0:44:52 2:21 67 0:03:17 0:08:13 0:49:49 1:32:43 2:17:15 2:57:31 2:57:31 30,42 41 0:01:16 0:20:30 0:42:11 1:05:36 1:31:05 1:54:57 5:26 5:41:52
55 49 СЕРГІЙ ВОРОНА М 38 Черкаси REDHEAD Team 0:38:01 2:00 29 0:03:27 0:07:38 0:49:24 1:31:21 2:14:07 2:53:58 2:53:58 31,04 34 0:01:29 0:23:08 0:48:38 1:13:56 1:39:40 2:05:17 5:56 5:42:09
56 60 Иван Черевко М 32 Киев Sapik Team 0:41:18 2:10 53 0:03:26 0:08:19 0:50:59 1:34:22 2:19:13 3:02:47 3:02:47 29,54 52 0:02:11 0:21:25 0:43:57 1:07:02 1:30:30 1:53:20 5:22 5:42:59
57 24 Юрій Гайда М 39 Львів RedHead 0:40:55 2:09 49 0:04:32 0:08:11 0:53:00 1:36:52 2:21:06 3:01:33 3:01:33 29,74 49 0:02:52 0:22:25 0:44:27 1:07:49 1:29:29 1:54:09 5:24 5:43:58
58 72 Роман Гарасименко М 29 Київ CapitalTri 0:35:45 1:52 13 0:03:57 0:07:52 0:51:52 1:38:02 2:26:14 3:10:22 3:10:22 28,37 59 0:00:54 0:23:00 0:46:17 1:10:41 1:38:20 1:58:11 5:36 5:49:06
59 57 Ігор Пастух М 65 Київ КІТ 0:39:37 2:05 40 0:02:58 0:07:46 0:50:09 1:34:27 2:20:04 3:02:41 3:02:41 29,56 51 0:03:29 0:21:54 0:45:39 1:09:25 1:34:40 2:02:46 5:49 5:51:29
60 63 Денис Ким М 40 Киев 0:37:18 1:57 24 0:02:06 0:08:16 0:49:44 1:32:03 2:17:55 3:01:10 3:01:10 29,80 47 0:02:08 0:25:48 0:53:11 1:15:46 1:44:22 2:10:37 6:11 5:53:17
61 30 Олексiй Масановець М 41 Kyiv Sapik Team 5:55:02
62 43 Богдан Ворона М 30 Сумы 0:53:36 2:49 72 0:03:24 0:08:16 0:53:04 1:39:46 2:27:59 3:13:15 3:13:15 27,94 63 0:01:52 0:19:28 0:39:32 1:00:44 1:22:19 1:43:17 4:53 5:55:22
63 5 Евгений Ковалев М 35 Херсон 0:52:08 2:44 71 0:03:15 0:08:33 0:54:45 1:41:49 2:31:36 3:20:15 3:20:15 26,97 68 0:02:11 0:19:25 0:39:25 0:59:14 1:19:10 1:39:05 4:41 5:56:53
64 16 Евгения Чистопугова Ж 27 Киев 0:39:36 2:05 39 0:02:45 0:08:59 0:57:57 1:49:55 2:42:35 3:29:50 3:29:50 25,73 70 0:02:02 0:19:45 0:39:48 1:00:51 1:22:16 1:43:22 4:53 5:57:35
65 26 Анастасія Ємельянова Ж 31 Київ Happy TRI Friends 0:45:31 2:23 68 0:03:20 0:08:43 0:55:25 1:42:44 2:30:49 3:15:27 3:15:27 27,63 65 0:01:33 0:23:06 0:46:58 1:09:43 1:32:32 1:53:34 5:22 5:59:23
66 33 Володимир Бондаренко М 59 Киев Sapik Team 0:41:59 2:12 60 0:03:12 0:07:53 0:51:17 1:35:27 2:19:59 3:01:28 3:01:28 29,76 48 0:01:45 0:25:17 0:52:21 1:20:29 1:47:21 2:12:53 6:17 6:01:14
67 59 Наталья Николаева Ж 40 Киев Victory Team 0:40:51 2:09 47 0:02:24 0:08:21 0:52:33 1:37:22 2:23:36 3:07:52 3:07:52 28,74 57 0:02:43 0:24:24 0:50:26 1:16:53 1:43:52 2:08:34 6:05 6:02:22
68 19 Анна Христянович Ж 39 Киев Sapik Team 0:38:44 2:02 37 0:02:55 0:09:32 0:58:33 1:47:54 2:37:23 3:22:42 3:22:42 26,64 69 0:01:26 0:24:05 0:48:15 1:12:10 1:36:11 2:00:14 5:41 6:05:58
69 36 Альбіна Саженюк Ж 34 Бровари Трикотлеты 0:41:24 2:10 55 0:03:04 0:08:54 0:56:12 1:42:44 2:29:02 3:12:22 3:12:22 28,07 61 0:01:51 0:24:27 0:49:41 1:19:10 1:46:08 2:13:35 6:19 6:12:13
70 65 Анастасія Васенко Ж 29 Київ Victory Team 0:43:49 2:18 66 0:01:18 0:08:28 0:53:41 1:40:42 2:30:35 3:17:41 3:17:41 27,32 66 0:01:01 0:24:35 0:50:15 1:17:58 1:43:29 2:10:00 6:09 6:13:46
71 70 Андрей Ткаченко М 39 Одесса TriathlonMania 0:41:36 2:11 58 0:05:42 0:08:50 0:59:52 1:56:21 2:50:51 3:38:49 3:38:49 24,68 71 0:02:53 0:22:03 0:45:33 1:07:34 1:28:31 1:48:38 5:08 6:17:37
72 10 Виталий Делов М 28 Днепр REDHEAD team 0:37:37 1:58 27 0:01:27 0:08:00 0:51:45 1:37:41 2:25:43 3:10:52 3:10:52 28,29 60 0:01:26
73 48 Юра Чванкин М 19 Sumy VO2max Team 0:37:05 1:57 22 0:03:01 0:08:05 0:49:41 1:31:39 72
74 9 Виталий Машкара М 41 Днепр RedHead Team
75 12 Дмитро Калініченко М 30 Київ Sapik Team
76 32 Iра Бондаренко Ж 53 Kyiv Sapik Team
77 76 Евгений Филин М 30 Киев Sapik Team


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag