Спортивна ходьба 3 км Дівчата U16

Спортивна ходьба 3 км Дівчата U16

Місце Атлет Вік Команда 1км 2км Темп Результат
1 166 ШОЛОМІЦЬКА Валерія 15 ДЮСШ Любешівська Влн 0:04:28 0:09:10 4:39 0:13:57
2 159 САВОНЄВСКАЯ Алєся 14 Білорусь 0:05:27 0:10:49 5:18 0:15:56
3 148 ЛЕЩЕНКО Дар'я 14 ОДЮСШ Хмельницька 0:05:18 0:10:52 5:23 0:16:09
4 144 КОРШУНОВА Єлизавета 15 Білорусь 0:05:28 0:10:55 5:25 0:16:15
5 154 МОСІЙЧУК Дарина 14 КДЮСШ Колос Жтм 0:05:16 0:10:43 5:28 0:16:30
6 165 ШЕВЧУК Ольга 15 КЗ ДЮСШ №3 м.Луцьк Влн 0:05:37 0:11:08 5:31 0:16:34
7 151 ЛУЦЬКА Юлія 15 ДЮСШ Калуш Ів-Фр 0:05:11 0:10:51 5:34 0:16:43
8 138 ГОСТІК Анастасія 15 Білорусь 0:05:45 0:11:31 5:34 0:16:49
9 153 МІХНО Валерія 15 Білорусь 0:05:35 0:11:27 5:34 0:16:50
10 132 БЕЙ Вікторія 15 Скадовська РК ДЮСШ Хрс 0:05:28 0:11:27 5:45 0:17:16
11 149 ЛИТВИНОВА Вероніка 14 ЖСДЮСШОР Жтм 0:05:34 0:11:30 5:45 0:17:17
12 164 ФРАНКІВ Олександра 15 КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн 0:05:46 0:11:39 5:46 0:17:18
13 157 ПРОЦЕНКО Валерія 14 КЗ КДЮСШ №12 Харків 0:05:34 0:11:29 5:46 0:17:18
14 135 ГАВРИЩУК Вікторія 14 ОДЮСШ Хмельницька 0:05:49 0:11:44 5:43 0:17:18
15 167 АРАКЕЛЯН Роксана 14 ДЮСШ Долина Ів-Фр 0:05:38 0:11:31 5:48 0:17:25
16 141 ЗІКУНОВА Софія 15 ОДЮСШ м.Суми 0:05:34 0:11:37 5:50 0:17:40
17 134 БУРЛАКУ Арина 14 Молдова 0:05:41 0:11:43 5:52 0:17:44
18 140 ЄВТУШЕНКО Марія 14 ДЮСШ Таращанська 0:05:16 0:11:20 5:56 0:17:48
19 137 ГИЧУК Карина 14 ДЮСШ Любешівська Влн 0:05:45 0:11:43 5:54 0:17:50
20 163 ТКАЧУК Ілона 15 ЖСДЮСШОР Жтм 0:05:37 0:11:43 5:57 0:17:52
21 158 РОМАНЮК Анна 15 КДЮСШ Спартак Жтм 0:06:01 0:12:05 6:01 0:18:06
22 147 КУРАБА Діана 15 Скадовська РК ДЮСШ Хрс 0:05:56 0:12:05 6:00 0:18:08
23 133 БОРОВИК Аліна 15 ДЮСШ Таращанська 0:05:35 0:11:58 6:04 0:18:22
24 146 КРАВЧУК Ангеліна 14 ЖСДЮСШОР Жтм 0:05:46 0:12:08 6:04 0:18:23
25 160 СКУБА Іоанна 15 СОК ДЮСШ Мукачево 0:05:55 0:12:17 6:11 0:18:34
26 143 КОРНІЙЧУК Анастасія 15 ДЮСШ №1 Хмельницька Хмл 0:06:05 0:12:26 6:09 0:18:39
27 150 ЛИТОВКА Діана 14 ОДЮСШ м.Суми 0:06:05 0:12:33 6:15 0:18:54
28 145 КОХАН Софія 15 ДЮСШ Калушський.р.н. І-Ф 0:06:02 0:12:43 6:15 0:18:54
29 152 МАРТИНЮК Анастасія 14 ЖСДЮСШОР Жтм 0:05:59 0:12:34 6:18 0:19:04
30 142 КАТЛАНУ Людмила 14 Молдова 0:06:03 0:12:48 6:29 0:19:29
31 156 ПРИХОДЬКО Маргарита 14 ДЮСШ №1 Хмельницька Хмл 0:06:16 0:12:47 6:31 0:19:42
32 161 ТЕРПЕЛИВЕЦЬ Діана 15 ДЮСШ Калушський.р.н. І-Ф 0:06:51 0:13:51 6:55 0:20:54
33 136 ГАДЖЕГА Каріна 14 СОК ДЮСШ Мукачево 0:06:53 0:14:56 7:33 0:22:47
34 139 ГУБАНОВА Люба 14 КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн
35 155 ОСТАПУК Поліна 15 Білорусь
36 162 ТКАЧЕНКО Анна 14 ДЮСШ Таращанська
37 186 ПОПАДИНЕЦЬ Софія 15 ОДЮСШ Ів-Фр.
38 187 СОЛОВІЙ Анастасія 15 ОДЮСШ Ів-Фр.


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag