Осінній кубок «Дніпровська десятка»

5,4км

5,4км

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.7км Темп Chip Time Gap Результат
1 540 Сушко Максим Ч 33 Київ 0:09:20 3:25 0:18:30 0:18:30
2 541 Toporkov Igor Ч 37 Київ TopRunners/SRC 0:09:24 3:36 0:19:28 0:19:28
3 500 Кривда Сергій Ч 46 Київ АБУ , RCS 0:09:39 3:41 0:19:58 0:19:58
4 547 Колотій Микола Ч 34 Київ Характер 0:10:03 3:48 0:20:33 0:20:33
5 501 Шкурко Юрій Ч 39 Бориспіль 0:10:04 3:49 0:20:40 0:20:40
6 1030 Петрова Марія Ж 27 Киев 0:10:53 4:05 0:22:03 0:22:03
7 508 Дмитрієв Ігор Ігорович Ч 24 Лисичанськ 0:10:50 4:07 0:22:16 0:22:16
8 514 Терентьєв Олєг Сергеевич Ч 53 Київ Aparat.ua 0:11:40 4:08 0:22:23 0:22:36
9 528 Volochniuk Oleh Ч 28 Kyiv Tribe10 0:11:30 4:10 0:22:33 0:22:42
10 538 Бабка Володимир Ч 29 Ніжин Sport club Scientist 0:11:08 4:12 0:22:44 0:22:49
11 543 Manokha Anna Ж 40 Вишневе TOP RUNNERS 0:11:17 4:15 0:23:00 0:23:00
12 510 Коваль Марія Ж 11 Київ - 0:12:25 4:34 0:24:40 0:24:40
13 534 Пурик Ігор Ч 44 Київ KUZIN TEAM/MC 'TARAS BULBA' 0:12:34 4:41 0:25:22 0:25:23
14 503 Козинець Павло Іванович Ч 22 Київ - 0:12:32 4:47 0:25:49 0:25:49
15 549 Андріюк Олександр Ч 44 Одеса 0:13:37 4:53 0:26:23 0:26:28
16 542 Форноляк Андрій Ч 48 Київ 0:12:36 4:53 0:26:26 0:26:32
17 539 Рижа Анна Ж 29 Київ 0:13:11 4:56 0:26:39 0:26:52
18 516 Кулішова Лариса Ж 47 Київ 0:11:43 4:58 0:26:53 0:26:53
19 536 Козленко Ігор Ч 56 Київ 0:13:56 4:57 0:26:48 0:27:00
20 533 Паюсов Олексій Ч 31 Київ 0:14:49 5:03 0:27:18 0:27:37
21 548 Агеєв Василь Ч 39 Одеса 0:13:42 5:09 0:27:50 0:27:55
22 546 Нетреба Юрій Ч 41 Київ 0:15:11 5:07 0:27:38 0:27:58
23 537 Сорокина Татьяна Ж 68 боярка Боярка ран 0:13:58 5:11 0:28:04 0:28:04
24 201 ШАПОВАЛОВ ДЕНИС Ч 39 Киев VALOFF Team 0:14:40 5:10 0:27:57 0:28:05
25 502 Овчаренко Алексей Ч 38 Обухов 0:14:38 5:08 0:27:46 0:28:06
26 511 Рунова Наталія Ж 47 Київ Клуб активного відпочинку “Подольський” 0:14:53 5:14 0:28:17 0:28:30
27 506 Павлусь Александра (Анастасия) Ж 26 Киев TRIBE10 0:14:46 5:18 0:28:41 0:28:51
28 521 Поляков Вячеслав Ч 22 Київ Running club TC Bank 0:14:43 5:21 0:28:56 0:29:06
29 535 Попова Тетяна Ж 27 Київ 0:15:11 5:29 0:29:41 0:29:44
30 513 Твардієвич Станіслав Ч 77 Боярка АБУ 0:15:04 5:35 0:30:10 0:30:10
31 321 Камышин Сергей Ч 31 Київ 0:14:54 5:36 0:30:15 0:30:30
32 532 Ліман Андрій Ч 32 Київ 0:15:15 5:39 0:30:34 0:30:45
33 523 Симчич Юрій Ч 32 Дніпро 0:15:18 5:40 0:30:36 0:30:47
34 507 smith Rosie Ж 35 Sheffield 0:15:59 5:48 0:31:21 0:31:33
35 558 Блохіна Тетяна Ж 22 Київ 0:15:30 5:49 0:31:29 0:31:39
36 520 Логунков Андрій Ч 46 Київ Running club TC Bank 0:15:43 5:54 0:31:54 0:32:06
37 531 Калиниченко Оксана Ж 34 Київ 0:16:09 5:58 0:32:17 0:32:20
38 509 Дидык Анна Ж 31 Киев 0:15:34 6:06 0:32:59 0:33:02
39 552 Седакова Оксана Ж 35 Київ 0:17:12 6:10 0:33:19 0:33:27
40 529 Тінякова Валентина Ж 50 Київ 0:16:01 6:09 0:33:17 0:33:27
41 550 Седаков Денис Ч 45 Київ New city developers 0:17:09 6:10 0:33:19 0:33:27
42 551 Шинкаренко Сергій Ч 39 Київ new city developers 0:17:10 6:10 0:33:20 0:33:27
43 554 Павленко Вікторія Ж 23 Київ New City Developers 0:17:11 6:10 0:33:19 0:33:28
44 556 Овчинников Леонід Ч 49 киів New City Developers 0:17:10 6:10 0:33:18 0:33:28
45 555 Осташкіна Наталя Ж 38 Киев new city developers 0:17:11 6:10 0:33:21 0:33:28
46 544 Крячок Микола Ч 60 Баришівка 0:17:07 6:18 0:34:02 0:34:08
47 518 Бурковський Валентин Ч 0 Київ 0:17:35 6:18 0:34:06 0:34:11
48 525 Савчук Оксана Ж 45 Дніпро 0:17:24 6:27 0:34:50 0:34:50
49 557 Кривонос Олександра Ж 27 Київ 0:17:29 6:24 0:34:34 0:34:53
50 512 Свінцицька Оксана Ж 40 Київ 0:17:00 6:29 0:35:04 0:35:05
51 530 Лазаренко Олена Ж 37 Киев 0:17:39 6:37 0:35:48 0:35:52
52 519 Гайдук Євгенія Ж 33 Київ Характер 0:18:06 6:39 0:35:58 0:36:03
53 545 Полях Михайло Ч 30 Киев UNIT.Run 0:18:57 6:42 0:36:15 0:36:28
54 517 Король Елеонора Ж 55 Київ Fitcurves 0:18:45 6:58 0:37:42 0:37:50
55 526 Шаповал Николай Ч 0 Киев Х 0:18:56 6:59 0:37:44 0:37:57
56 527 Горковчук Максим Ч 30 Київ 0:19:56 7:15 0:39:09 0:39:14
57 515 Фрезе Гарольд Ч 79 Київ АБУ 0:20:37 7:36 0:41:04 0:41:06
58 505 Jankowska Marta Ж 44 Lublin 0:20:16 7:36 0:41:03 0:41:13
59 553 Тригуб Тетяна Ж 29 Бориспіль New city developers 0:37:27
60 504 Татаренко Михайло Ч 37 Київ
61 522 Корниенко Александр Ч 30 Дніпро
62 524 Охлоповская Кира Ж 27 Дніпро


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag