International Dnipro Swim Marathon

3км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3 км

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100м) Gap Результат
1 381 Антон Кардаш Ч 38 Днепр Swim Stream Dnipro 1:40 0:50:24
2 331 Евгений Славный Ч 39 Киев WolfPack 1:42 0:51:29
3 313 Алексей Медовец Ч 32 Харьков Lamanteam 1:54 0:57:08
4 374 Алексей Пискун Ч 15 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:54 0:57:09
5 369 Дмитрий Филипский Ч 27 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:55 0:57:42
6 306 Ирина Озерянская Ж 37 Киев 1:57 0:58:39
7 334 Валерия Хохол Ж 24 Киев WolfPack 1:59 0:59:56
8 392 Николай Литвиненко Ч 16 2:04 1:02:28
9 364 Алексей Бородай Ч 56 Киев Гаврилыч Мастерс 2:07 1:03:31
10 383 Максим Лень Ч 14 Черкассы СК Тритон 2:09 1:04:39
11 338 Зореслава Гончар Ж 14 Cherkasy Тритон 2:09 1:04:46
12 328 Тетяна Федан Ж 51 Кривий Ріг Кривбас Мастерс 2:14 1:07:00
13 309 Александр Носырь Ч 51 Киев 2:17 1:08:35
14 363 Артем Брага Ч 35 Киев Open Water Team 2:19 1:09:55
15 351 Ковальчук Максим Ч 14 Черкассы Тритон 2:20 1:10:22
16 333 Ирина Доманова Ж 38 Киев WolfPack 2:26 1:13:17
17 385 Олег Кузьмин Ч 35 Днепр Боевые торпеды 3000 2:27 1:13:34
18 360 Дмитрий Крейнер Ч 33 Харьков KiT 2:29 1:14:48
19 362 Данил Мельник Ч 16 Черкаси КДЮСШ ЧМР 2:34 1:17:19
20 370 Алексей Литвинов Ч 37 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:34 1:17:24
21 341 Іван Бабічук Ч 41 Львів 2:37 1:18:32
22 387 Yaroslav Ostapchuk Ч 45 Киев 2:38 1:19:27
23 347 Андрій Валь Ч 44 Бровари Artamonov_Team 2:39 1:19:59
24 316 Андрій Кіхтенко Ч 39 Київ 2:40 1:20:00
25 326 Зоряна Богдан Ж 40 Львів Мальви 2:41 1:20:33
26 304 Леонід Федорук Ч 38 Черкаси PRIDE 2:42 1:21:04
27 340 Nataliia Antemiichuk Ж 36 Киев 2:43 1:21:33
28 335 Кирилл Козин Ч 49 Киев МТА (Международная тенисная академия) 2:44 1:22:09
29 380 Владимир Прищепа Ч 14 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:44 1:22:17
30 379 Екатерина Прищепа Ж 20 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:47 1:23:33
31 332 Ольга Цеценова Ж 46 Киев WolfPack 2:47 1:23:33
32 367 Александр Гома Ч 40 Kiev Podolskiy swimming team 2:50 1:25:09
33 384 Александр Непомнющий Ч 44 Кропивницький 2:50 1:25:17
34 327 Валерий Жовтобрюх Ч 48 Днепр Swim Stream Dnipro 2:53 1:26:46
35 365 Лилия Кметь Ж 28 Луцк 2:55 1:27:57
36 321 Ирина Малыш Ж 48 Днепр SwimStreamDnepr 2:56 1:28:14
37 314 Anastasiia Lazarchuk Ж 19 Бровары ENOT 2:57 1:28:43
38 386 Надія Скуратівська Ж 32 Гостомель Live love 2:58 1:29:13
39 337 Ёлана Каменчук Ж 38 Киев LIVE.LOVE 2:58 1:29:22
40 350 Nadya Voronchenko Ж 31 Киев Happy Tru Ftiends 2:58 1:29:24
41 377 Антон Шабинский Ч 33 Киев Подольский 2:58 1:29:29
42 345 Igor Mokryk Ч 46 Киев 3:02 1:31:00
43 372 Юрий Данильченко Ч 60 Харьков Kharkiv swimming team 3:02 1:31:08
44 366 Александра Гома Ж 15 Kiev Podolskiy swimming team 3:02 1:31:15
45 301 Лиза Романюк Ж 33 Киев Marlin 3:02 1:31:21
46 315 Alexey Masanovets Ч 41 Киев Сапик тим 3:04 1:32:17
47 349 Сергей Шинкарук Ч 33 Киев Podolskiy Swimming Team 3:04 1:32:22
48 354 Игорь Лиски Ч 41 Киев Make Me TRI 3:05 1:32:32
49 375 Владимир Бондаренко Ч 59 Киев SapikTeam 3:05 1:32:47
50 310 Елена Еранцева Ж 54 Харьков LIVE.LOVE 3:06 1:33:11
51 391 Мария Науменко Ж 30 3:06 1:33:22
52 359 Ксенія Мінакова Ж 32 Харків 3:07 1:33:35
53 378 Дмитро Калініченко Ч 30 Київ Sapik Team 3:08 1:34:18
54 358 Ирина Осадчая Ж 24 Киев Team404 3:09 1:34:31
55 389 Катерина Сподин Ж 39 Киев Open Water Team 3:09 1:34:36
56 352 Дмитрий Антоненко Ч 45 Святопетровское Live Love 3:09 1:34:46
57 307 Svitlana Nosach Ж 36 Київ LIVE.LOVE 3:12 1:36:29
58 353 Вадим Лиски Ч 39 Киев Make Me TRI 3:14 1:37:25
59 305 Олександр Варфоломієв Ч 44 KYIV TRIATMAN 3:15 1:37:45
60 330 Кирилл Гончаренко Ч 30 Киев SmartSwim 3:15 1:37:58
61 339 Анастасия Кузнецова Ж 36 Киев Odynokov Team 3:19 1:39:33
62 342 Татьяна Иванощук Ж 34 Киев Live.Love 3:21 1:40:48
63 336 Елизавета Одинокова Ж 27 Киев OdynokovTeam 3:24 1:42:04
64 357 Русана Тебуева Ж 37 Дніпро Swim Stream Dnipro 3:24 1:42:13
65 373 Андрей Владимирец Ч 36 Харьков Kharkiv swimming team 3:24 1:42:14
66 329 Марина Ублинских Ж 57 Киев OdynokovTeam 3:24 1:42:27
67 382 Юлия Щиголева Ж 41 Кропивницкий FanClub 3:25 1:42:38
68 371 Василь Білоус Ч 45 Харків Kharkov swimming club 3:25 1:42:49
69 348 Віктор Валь Ч 16 Бровари Live.Love 3:32 1:46:00
70 344 Сергій Кліндух Ч 18 Київ LIVE.LOVE 3:34 1:47:00
71 343 Дмитрий Калиничев Ч 51 Киев Live Love 3:35 1:47:51
72 302 Татьяна Лейченок Ж 58 Черкассы PRIDE 3:39 1:49:43
73 356 Наталія Заїка Ж 35 Київ Live.Love 3:47 1:53:54
74 388 Александр Шашков Ч 50 Черкассы 4:00 2:00:18
75 320 Елена Дороцкая Ж 34 Днепр REDHEAD team 4:05 2:02:51
76 322 Elena Moroz Ж 41 Львов 4:07 2:03:36
77 390 Оксана Ушакова Ж 37 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 4:26 2:13:17
78 317 Malinina Olha Ж 34 Киев Odynokov Team 4:31 2:15:44
79 346 Ольга Кліндух Ж 45 Київ LIVE.LOVE 4:37 2:18:56
80 361 Орда Віктор Ч 26 Київ LIVE.LOVE 4:49 2:24:44
81 312 Леся Шморгун Ж 42 Бровари Wolfpack 4:50 2:25:10
82 300 Vitalina Yelina Ж 36 киев 4:54 2:27:10
83 308 Yanina Koval Ж 40 Киев 5 элемент
84 311 В'ячеслав Мельник Ч 48 Вінниця Особисто
85 318 Олег Смирнов Ч 35 Днепр Red Head
86 319 Дмитрий Байбуз Ч 37 Днепр Redhead
87 323 Ірина Калинич Ж 39 Львів Мальви
88 324 Ольга Сивак Ж 46 Львів Mal'vy UA
89 325 Serhii Pykhunin Ч 40 Днепр REDHEAD team
90 368 Александр Марченко Ч 46 Kiev Podolskiy Swimming team
91 376 Ирина Бондаренко Ж 53 Киев SapikTeam


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag