Крос 3 км Юнаки U18

Крос 3 км Юнаки U18

Місце Атлет Вік Область Команда 1км 2км Темп Chip Time Gap Результат
1 352 АТАМАНЮК Андрій 17 Хмельницька ШВСМ Хмл 0:06:10 0:06:10 3:00 0:09:19 0:09:19
2 331 ТОРГАЧОВ Дмитро 16 Сумська МДЮСШ Колос Сум 0:06:15 0:06:15 3:02 0:09:25 0:09:25
3 353 ВОЙТЮК Василь 16 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:05 0:06:23 3:02 0:09:28 0:09:28
4 356 ВОЙТЮК Роман 16 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:06 0:06:25 3:05 0:09:35 0:09:35
5 369 СВІТЛИЧНИЙ Руслан 17 Луганська ШВСМ Луг 0:03:10 0:06:30 3:05 0:09:36 0:09:36
6 345 КАЛЯКІН Руслан 17 Полтавська ДЮСШ Колос Полтава 0:03:06 0:06:32 3:08 0:09:44 0:09:44
7 326 ОТРЕШКО Ілля 16 Харкiвська КСДЮШОР Динамо Хрк 0:03:07 0:06:31 3:08 0:09:45 0:09:45
8 346 ГНАТІВ Віктор 17 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:03:13 0:06:37 3:09 0:09:49 0:09:49
9 355 СУЛИЛО Дмитро 16 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:03:13 0:06:40 3:11 0:09:54 0:09:54
10 335 МАЗЕПА Михайло 16 Львiвська ДЮСШ м.Буськ 0:03:11 0:06:42 3:11 0:09:55 0:09:55
11 338 КАРАЇМ Максим 17 Львiвська КДЮСШ Здоров'я Львів 0:03:03 0:06:25 3:14 0:10:03 0:10:03
12 348 НАУМОВ Руслан 17 Донецька ШВСМ Днц 0:03:14 0:06:39 3:15 0:10:05 0:10:05
13 360 МАХИНЯ Ростислав 17 Кіровоградська КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв 0:03:09 0:06:38 3:15 0:10:06 0:10:06
14 366 ПИЛИП'ЮК Ігор 17 Львiвська ДЮСШ м. Кам’янка-Бузька Льв 0:06:41 0:06:41 3:16 0:10:09 0:10:09
15 333 СВІТЛИЧНИЙ Денис 16 Луганська ДЮСШ Старобільськ Луг 0:03:14 0:06:51 3:16 0:10:10 0:10:10
16 358 ІВАСИК Ігор 16 Івано-Франківська ДЮСШ Колос І-Ф 0:03:09 0:06:47 3:16 0:10:11 0:10:11
17 330 МІГЕЛЬ Антон 16 Хмельницька ДЮСШ Славутська Хмл 0:03:05 0:06:47 3:17 0:10:11 0:10:11
18 351 ТЕЛЕЖИНСЬКИЙ Влас 16 Чернівецька РКДЮСШ Сторожинецька Чрн 0:03:12 0:06:55 3:17 0:10:14 0:10:14
19 341 ПЕРЕСУНЬКО Павло 17 Одеська КДЮСШ Чорноморськ 0:03:08 0:06:44 3:18 0:10:15 0:10:15
20 332 ЧОРНОКУЛЬСЬКИЙ Олександр 16 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:08 0:06:48 3:18 0:10:15 0:10:15
21 329 ЄЗЕРСЬКИЙ Ігор 16 Хмельницька ДЮСШ Полонська Хмл 0:03:09 0:06:49 3:19 0:10:18 0:10:18
22 367 ГРИСЮК Едуард 16 Полтавська ДЮСШ м.Пирятин Плт 0:03:18 0:06:54 3:19 0:10:19 0:10:19
23 371 ЖУРЕНОК Артур 17 Івано-Франківська ДЮСШ Калуш Ів-Фр 0:03:13 0:06:50 3:19 0:10:19 0:10:19
24 327 ХОМЕНКО Роман 16 м. Київ СДЮШОР м.Києва з л/а 0:03:14 0:06:50 3:19 0:10:20 0:10:20
25 364 ОСТАПЧУК Роман 17 Тернопiльська Кременецька ДЮСШ Трн 0:03:21 0:06:59 3:20 0:10:23 0:10:23
26 363 ГРУШИЦЬКИЙ Богдан 17 Тернопiльська Кременецька ДЮСШ Трн 0:03:20 0:07:00 3:20 0:10:24 0:10:24
27 368 БОЙЧЕНКО Андрій 17 Дніпропетровська ДЮСШ №1 м. Нікополь Дпр 0:03:18 0:06:58 3:21 0:10:26 0:10:26
28 373 ЯШАН Ігор 17 Київська КОШВСМ 0:03:16 0:06:58 3:21 0:10:26 0:10:26
29 336 РУСІН Юрій 16 Львiвська ДЮСШ м. Яворів Льв 0:03:17 0:06:56 3:21 0:10:26 0:10:26
30 324 ОЛІЙНИК Максим 17 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:15 0:06:57 3:22 0:10:28 0:10:28
31 337 ПЕНЗА Шер-алі 16 Херсонська ДЮСШ Золота нива Олешки 0:03:22 0:07:09 3:22 0:10:30 0:10:30
32 350 СТЕБЛОВСЬКИЙ Сергій 16 Херсонська ХВУФК 0:03:22 0:07:08 3:23 0:10:31 0:10:31
33 328 НЕРОВНЯ Денис 16 Харкiвська КЗ КДЮСШ №12 Харків 0:03:22 0:07:05 3:24 0:10:34 0:10:34
34 365 ПЕТРЕНКО Дмитро 17 Кіровоградська КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв 0:03:09 0:06:54 3:25 0:10:37 0:10:37
35 343 ГЛАДКЕВИЧ Олександр 16 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн 0:03:19 0:07:10 3:26 0:10:40 0:10:40
36 362 МУРАШКО Владислав 17 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 0:03:20 0:07:08 3:26 0:10:40 0:10:40
37 359 КУЦАН Максим 16 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм 0:03:19 0:07:04 3:26 0:10:40 0:10:40
38 342 ЛИГУН Віктор 17 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 0:03:24 0:07:10 3:26 0:10:41 0:10:41
39 339 МУСТАФАЄВ Олександр 16 Рівненська ОКДЮСШ Колос Рвн 0:03:27 0:07:11 3:26 0:10:41 0:10:41
40 323 КОМЕРИСТИЙ Владислав 17 Харкiвська КЗ КДЮСШ №12 Харків 0:03:26 0:07:13 3:31 0:10:56 0:10:56
41 374 КАБАК Олександр 16 Донецька ДЮСШ Лідер Маріуполь 0:03:30 0:07:35 3:36 0:11:11 0:11:11
42 340 СОЛЬСЬКИЙ Юрій 16 Львiвська ДЮСШ №10 Львів 0:03:36 0:07:36 3:36 0:11:11 0:11:11
43 349 ЖЕЛІЗНЯК Олександр 17 Закарпатська ДЮСШ №1 м.Ужгород 0:03:19 0:07:30 3:36 0:11:11 0:11:11
44 354 СЕНИК Віталій 17 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:19 3:41 0:11:27 0:11:27
45 334 ГУМЕН Іван 16 Львiвська ДЮСШ м. Яворів Льв 0:03:35 0:07:43 3:42 0:11:31 0:11:31
46 357 ЧЕБАНОВ Еміль 16 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм 0:03:35 0:07:35 3:44 0:11:37 0:11:37
47 361 СІДАШОВ Владислав 16 Донецька ОКДЮСШ м.Дружківка Днц 0:03:33 0:07:51 3:51 0:11:59 0:11:59
48 372 ХОМЕНКО Дмитро 16 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 0:03:37 0:07:51 3:52 0:12:01 0:12:01
49 325 ЧЕРНОВ Микола 16 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 0:09:54 0:12:49
50 370 КОВАЛЕНКО Володимир 16 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 0:24:33
51 344 ПРУДНІКОВ Олександр 17 Сумська ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп
52 347 ГОДЬМАШ Андрій 16 Закарпатська СОК ДЮСШ Мукачево


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag