Петропавлівський півмарафон «Чайка»

9 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

9 км Жінки

Місце Атлет Вік Місто Клуб 4.5 km Темп Результат Gap Chip Time
1 1002 Тетяна Трикашна 28 Чернігів 0:19:16 4:19 0:38:52 0:38:52
2 1041 Anna Botiukh 25 Kyiv TC Trilab 0:19:27 4:23 0:39:27 0:39:27
3 125 Daria Demeshok 34 Бровари 0:21:13 4:42 0:42:22 0:42:19
4 1051 Christine Mariano 41 Durham 0:22:36 4:53 0:44:11 0:44:03
5 1034 Тетяна Рябова 56 Чернігів Біговий Чернігів 0:21:02 4:55 0:44:15 0:44:15
6 122 Альона Ситенко 36 Киев TriLab 0:11:53 5:09 0:46:25 0:46:25
7 1020 Маша Кріль 39 Чернігів Falcons 0:23:17 5:17 0:47:44 0:47:40
8 1055 Ганна Цихан 32 Київ 0:23:34 5:20 0:48:05 0:48:04
9 1017 Алена Глущенко 28 Киев 0:23:42 5:20 0:48:07 0:48:02
10 1031 Скочко Ольга 33 Київ Ланет RUN 0:25:37 5:36 0:50:30 0:50:26
11 1045 Олена Вітер 36 Бердичів FamilyRunClub 0:24:12 5:36 0:50:33 0:50:31
12 1025 Алла Дем'яненко 31 Київ Saucony Run Club 0:25:03 5:38 0:50:48 0:50:46
13 1026 Анастасія Монастирська 32 Київ Saucony Run Club 0:24:58 5:48 0:52:17 0:52:16
14 1024 Оксана Попова 34 Біла Церква Run-Up Nation 0:25:45 5:49 0:52:28 0:52:26
15 1032 Реміз Наталія 36 Київ Ланет RUN 0:27:19 5:52 0:52:54 0:52:50
16 1035 Natali Urum 34 Kyiv НоуНейм 0:26:50 5:54 0:53:19 0:53:12
17 1028 Арістова Олександра 24 Київ Ланет RUN 0:27:33 6:13 0:56:01 0:55:57
18 1022 Людмила Прекрасна 38 Київ 0:28:51 6:22 0:57:25 0:57:20
19 1043 Irina Sevostyanik 43 м. Київ Trilabclub 0:27:08 6:25 0:57:48 0:57:48
20 1030 Сокол Юлія 31 Київ Ланет RUN 0:27:32 6:29 0:58:29 0:58:26
21 1027 Некрасов Ігор 30 Київ Ланет RUN 0:30:42 7:36 1:08:31 1:08:27
22 1040 Анастасія Золотарьова 33 Петропавлівська Борщагівка Кулуар 0:35:38 8:24 1:15:49 1:15:36
23 1006 Євгенія Плічко 29 Київ Start Dnipro 0:36:10 8:44 1:18:46 1:18:37
24 1005 Яна Ростем 29 Київ Start Dnipro 0:36:12 8:43 1:18:47 1:18:34

9 км Чоловіки

Місце Атлет Вік Місто Клуб 4.5 km Темп Результат Gap Chip Time
1 1046 Юрій Кузінський 20 Бердичів FamilyRunClub 0:14:48 3:19 0:29:53 0:29:53
2 1008 Юрій Краст 35 Київ 0:15:03 3:19 0:29:56 0:29:56
3 1001 Владислав Мочоний 26 Чернігів Біговий Чернігів 0:15:14 3:21 0:30:12 0:30:12
4 1038 Виктор Нагожук 50 Киеа 0:15:30 3:38 0:32:43 0:32:43
5 1003 Артем Малишко 29 Софіївська Борщагівка 0:16:21 3:46 0:34:03 0:34:02
6 10 Микола Сердюк 36 0:17:36 4:02 0:36:23 0:36:22
7 1011 Всеволод Круглєня 25 Киев 0:17:17 4:08 0:37:20 0:37:19
8 1049 Serhii Suvertok 47 Київ 0:18:41 4:13 0:38:01 0:38:00
9 1037 Николай Яшин 50 Вышгород 0:20:17 4:29 0:40:25 0:40:24
10 1004 Ігор Трухан 59 Київ О-КЛУБ 0:20:36 4:31 0:40:46 0:40:43
11 1052 Brian Dreyfus 44 Durham 860-819-2438 0:19:40 4:33 0:41:08 0:41:00
12 1007 Дима Кожемьяка 36 Ірпінь FamilyDYrun 0:19:55 4:35 0:41:18 0:41:15
13 1047 Андрей Форноляк 50 Киев Бегуны Вышгорода 0:19:48 4:37 0:41:43 0:41:41
14 1014 Сергій Буханенко 37 Софіївська Борщагівка 0:20:40 4:40 0:42:07 0:42:00
15 1000 Юрій Петрусенко 35 ЧАЙКИ 0:21:09 4:41 0:42:19 0:42:16
16 1019 Олег Бердило 49 Київ 0:20:59 4:51 0:43:50 0:43:43
17 1054 Serhiy Myselyuk 39 Киев TRILAB 0:21:51 4:52 0:43:53 0:43:50
18 1044 Вадим Яковлев 48 Бровари Б.І.Г. Бровари 0:21:45 4:52 0:43:56 0:43:53
19 1029 Пиженко Руслан 27 Київ Ланет RUN 0:23:21 4:56 0:44:33 0:44:28
20 1053 Ігор Яцукненко 49 Чайки 0:22:09 4:59 0:44:54 0:44:54
21 1048 Володимир Бурдико 32 Київ #garminteam 0:23:14 5:09 0:46:25 0:46:22
22 123 Вадим Блажиевский 35 Святопетрівське 0:23:25 5:25 0:48:49 0:48:45
23 1033 Мудрицький Олексій 33 Київ Ланет RUN 0:23:21 5:30 0:49:35 0:49:32
24 124 Андрій Сівак 40 Київ 0:26:24 5:33 0:50:07 0:50:02
25 1013 Володимир Музика 54 Березань Running club Scientist 0:26:12 5:35 0:50:30 0:50:23
26 121 Артур Агасян 27 Вишгород UKRINSTAL Run Club 0:27:49 5:55 0:53:27 0:53:21
27 7 Федяшов Дмитро 32 Боярка 0:27:50 5:55 0:53:27 0:53:21
28 1009 Iгор Свириденко 52 Вишневе 0:26:25 5:57 0:53:41 0:53:34
29 1050 Денис Белоногов 41 Киев TopRunners 0:24:18 6:05 0:54:48 0:54:46
30 1015 Олександр Кучинський 24 Петропавлівська Борщагівка 0:27:51 6:08 0:55:18 0:55:16
31 1018 Cole Scott 27 Петропавлівська Борщагівка ZR-LEVEL 0:23:42 6:13 0:56:01 0:55:58
32 1023 Володимир Гречаний 43 Київ 0:28:52 6:28 0:58:22 0:58:16
33 1021 Олександр Вольський 81 Киев Running club Scientist 0:29:38 6:44 1:00:51 1:00:44
34 1012 Дмитрий Яновыч 31 Киев Aparat 0:32:09 6:45 1:00:52 1:00:46
35 126 Олександр Брусенцов 38 Ірпінь Seagull Academy 0:32:09 7:36 1:08:31 1:08:24
36 1016 Георгій Мітєв 76 Ізмаїл К.Л.Б.Суворовец 0:37:57 8:15 1:14:24 1:14:18
37 1039 Антон Золотарьов 33 Петропавлівська Борщагівка Кулуар 0:35:38 8:23 1:15:47 1:15:35
38 1010 Yakymenko Serhii 40 Kyiv БеGYнЫ-ПеRDYнЫ
39 1036 Роман Григоришин 30 Одеса
40 1042 Богдан Малашина 28 Киів Trilab


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag