Вверх по Потемкинской лестнице

Возрастные категории

All races 17-40 Ж

Место Атлет Пол Возраст Разряд Темп Gap Результат
1 9 Слобода Марія Ж 19 КМСУ 4:41 0:00:38.5
2 25 Черникова Лілія Ж 14 5:30 0:00:45.3
3 38 Николаева Юлия Ж 33 5:36 0:00:46.1
4 39 Кривко Маргарита Ж 29 5:47 0:00:47.7
5 36 Христенко Анжела Ж 26 6:15 0:00:51.6
6 37 Рязанцева Александра Ж 31 7:09 0:00:59.2
7 28 Чалова Валерія Ж 14 7:15 0:01:00.0
8 27 Андріца Валерія Ж 13 8:06 0:01:07.1
9 6 Аврамчук Іванна Ж 22 МСУ 104:28 0:14:36.6
10 8 Лихач Анжела Ж 20 КМСУ 104:36 0:14:37.7

All races 17-40 М

Место Атлет Пол Возраст Разряд Темп Gap Результат
1 3 Шаматрін Данило М 25 МСУ 3:10 0:00:25.8
2 1 Бородін Сергій М 39 МСУ 3:18 0:00:26.8
3 2 Шаматрін Артем М 29 МСУМК 3:23 0:00:27.6
4 5 Комяк Едуард М 20 КМСУ 3:31 0:00:28.6
5 7 Іванов Дмитро М 24 КМСУ 3:38 0:00:29.6
6 10 Вородя Игорь М 27 3:38 0:00:29.7
7 40 Коваль Виктор М 38 3:41 0:00:30.1
8 20 Овдиенко Артем М 30 3:43 0:00:30.3
9 18 Швець Ярослав М 19 3:57 0:00:32.3
10 31 Деметрашко Андрій М 14 4:00 0:00:32.7
11 30 Куртев Вадім М 13 4:03 0:00:33.1
12 14 Сян Іван М 14 4:03 0:00:33.2
13 26 Харицький Олег М 34 4:12 0:00:34.3
14 16 Амірян Оганес М 17 4:22 0:00:35.8
15 12 Фіткевич Деян М 15 4:23 0:00:36.0
16 41 Олег Дехтяренко М 29 4:53 0:00:40.1
17 13 Бондаренко Михайло М 15 5:09 0:00:42.4
18 29 Курінакі Кирило М 13 5:19 0:00:43.8
19 15 Хамтряшан Саркіс М 15 5:23 0:00:44.3
20 32 Дедушкевич Вадім М 16 74:48 0:10:27.5
21 11 Бережний Володимир М 13 175:01 0:24:29.2
22 4 Баранцов Юрій М 25 МСУ 198:23 0:27:45.5

All races 40-49 Ж

Место Атлет Пол Возраст Разряд Темп Gap Результат
1 22 Кікоть Лілія Ж 44 5:45 0:00:47.4

All races 40-49 М

Место Атлет Пол Возраст Разряд Темп Gap Результат
1 34 Заполокін Денис М 40 3:50 0:00:31.4
2 23 Канубриков Андрей М 49 4:27 0:00:36.5
3 24 Лугин Дмитрий М 47 4:57 0:00:40.7
4 42 Коваль Евгений М 40 6:13 0:00:51.4

All races 50-59 Ж

Место Атлет Пол Возраст Разряд Темп Gap Результат
1 33 Комысова Оксана Ж 59 10:30 0:01:27.3

All races 50-59 М

Место Атлет Пол Возраст Разряд Темп Gap Результат
1 19 Булатов Раіль М 59 5:41 0:00:46.8

All races 60+ М

Место Атлет Пол Возраст Разряд Темп Gap Результат
1 21 Папинян Роберт М 63 5:01 0:00:41.3
2 17 Левдіков Володимир М 62 5:48 0:00:47.8
3 35 Абашин Володимир М 60 5:51 0:00:48.3


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag