International Dnipro Swim Marathon

3км Жінки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3 км Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100м) Gap Результат
1 306 Ирина Озерянская 37 Киев 1:57 0:58:39
2 334 Валерия Хохол 24 Киев WolfPack 1:59 0:59:56
3 338 Зореслава Гончар 14 Cherkasy Тритон 2:09 1:04:46
4 328 Тетяна Федан 51 Кривий Ріг Кривбас Мастерс 2:14 1:07:00
5 333 Ирина Доманова 38 Киев WolfPack 2:26 1:13:17
6 326 Зоряна Богдан 40 Львів Мальви 2:41 1:20:33
7 340 Nataliia Antemiichuk 36 Киев 2:43 1:21:33
8 379 Екатерина Прищепа 20 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:47 1:23:33
9 332 Ольга Цеценова 46 Киев WolfPack 2:47 1:23:33
10 365 Лилия Кметь 28 Луцк 2:55 1:27:57
11 321 Ирина Малыш 48 Днепр SwimStreamDnepr 2:56 1:28:14
12 314 Anastasiia Lazarchuk 19 Бровары ENOT 2:57 1:28:43
13 386 Надія Скуратівська 32 Гостомель Live love 2:58 1:29:13
14 337 Ёлана Каменчук 38 Киев LIVE.LOVE 2:58 1:29:22
15 350 Nadya Voronchenko 31 Киев Happy Tru Ftiends 2:58 1:29:24
16 366 Александра Гома 15 Kiev Podolskiy swimming team 3:02 1:31:15
17 301 Лиза Романюк 33 Киев Marlin 3:02 1:31:21
18 310 Елена Еранцева 54 Харьков LIVE.LOVE 3:06 1:33:11
19 391 Мария Науменко 30 3:06 1:33:22
20 359 Ксенія Мінакова 32 Харків 3:07 1:33:35
21 358 Ирина Осадчая 24 Киев Team404 3:09 1:34:31
22 389 Катерина Сподин 39 Киев Open Water Team 3:09 1:34:36
23 307 Svitlana Nosach 36 Київ LIVE.LOVE 3:12 1:36:29
24 339 Анастасия Кузнецова 36 Киев Odynokov Team 3:19 1:39:33
25 342 Татьяна Иванощук 34 Киев Live.Love 3:21 1:40:48
26 336 Елизавета Одинокова 27 Киев OdynokovTeam 3:24 1:42:04
27 357 Русана Тебуева 37 Дніпро Swim Stream Dnipro 3:24 1:42:13
28 329 Марина Ублинских 57 Киев OdynokovTeam 3:24 1:42:27
29 382 Юлия Щиголева 41 Кропивницкий FanClub 3:25 1:42:38
30 302 Татьяна Лейченок 58 Черкассы PRIDE 3:39 1:49:43
31 356 Наталія Заїка 35 Київ Live.Love 3:47 1:53:54
32 320 Елена Дороцкая 34 Днепр REDHEAD team 4:05 2:02:51
33 322 Elena Moroz 41 Львов 4:07 2:03:36
34 390 Оксана Ушакова 37 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 4:26 2:13:17
35 317 Malinina Olha 34 Киев Odynokov Team 4:31 2:15:44
36 346 Ольга Кліндух 45 Київ LIVE.LOVE 4:37 2:18:56
37 312 Леся Шморгун 42 Бровари Wolfpack 4:50 2:25:10
38 300 Vitalina Yelina 36 киев 4:54 2:27:10
39 308 Yanina Koval 40 Киев 5 элемент
40 323 Ірина Калинич 39 Львів Мальви
41 324 Ольга Сивак 46 Львів Mal'vy UA
42 376 Ирина Бондаренко 53 Киев SapikTeam


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag