Весняний кубок «Дніпровська десятка»

10.8км Вікові категорії
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10,8км 18-29 Ж

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 117 Шевченко Олена 24 29 Одеса Trekking Team 0:11:12 0:23:01 0:35:10 4:21 0:47:07 0:47:08
2 82 Оленєва Віра 80 27 Київ Running Club Scientist 0:14:54 0:30:23 0:47:01 5:55 1:03:56 1:03:58
3 27 Рольська Анна 95 25 Київ 0:15:59 0:33:24 0:51:50 6:28 1:09:51 1:10:03
4 9 Фофонова Катерина 100 28 Київ 0:17:44 0:36:08 0:55:21 6:49 1:13:39 1:13:47
5 4 Павлусь Александра (Анастасия) 104 26 Киев TRIBE10 0:13:00 0:29:22

10,8км 30-39 Ж

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 107 Соляник Тетяна 12 38 Київ СК Науковець 0:10:28 0:21:11 0:31:54 3:56 0:42:29 0:42:29
2 62 Горбатенко Лілія 22 36 Київ Гайдай П. З. 0:11:23 0:22:53 0:34:40 4:18 0:46:35 0:46:38
3 101 Ніколаєнко Світлана 54 36 Київ 0:12:30 0:25:52 0:39:37 4:56 0:53:17 0:53:24
4 94 Половченко Татьяна 59 37 Киеа Run base 0:12:57 0:26:38 0:40:43 5:03 0:54:42 0:54:45
5 90 Дорош Тетяна 68 30 Київ AC_Panda 0:14:15 0:29:03 0:44:04 5:26 0:58:45 0:58:48
6 13 Левченко Наталья 72 36 Бровари БІГ 0:15:21 0:30:39 0:45:49 5:36 1:00:31 1:00:38
7 14 Шевченко Тетяна 73 37 Бровари Будокан 0:15:20 0:30:40 0:45:49 5:36 1:00:33 1:00:38
8 17 Кравченко Инна 75 39 Київ 0:14:21 0:29:42 0:45:34 5:42 1:01:42 1:01:52
9 76 Голобородько Настя 77 32 Киев 0:15:32 0:31:18 0:47:21 5:50 1:03:03 1:03:15
10 25 Боголюбова Тетяна 82 36 Київ 0:16:05 0:32:17 0:48:38 5:58 1:04:28 1:04:34
11 91 Drevytska Anna 89 38 Київ 0:17:07 0:34:43 0:51:29 6:10 1:06:40 1:06:46
12 55 Otmorska Kateryna 98 35 Київ 0:17:18 0:35:19 0:53:10 6:34 1:11:02 1:11:10
13 40 Першенко Олена 101 32 Київ 0:18:13 0:37:29 0:58:08 7:17 1:18:42 1:18:43
14 18 Бєлоусова Ірина 109 35 Київ
15 59 Осадча Тетяна 111 32 Київ СК «Науковець»

10,8км 40-49 Ж

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 95 Згурська Ірина 26 40 Яготин 0:11:22 0:23:18 0:35:33 4:24 0:47:37 0:47:39
2 12 Тимченко Наталія 36 44 Київ Бакланов М.М. 0:11:45 0:24:17 0:37:22 4:38 0:50:07 0:50:08
3 108 Чучкалова Євгенія 44 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:21 0:25:13 0:38:24 4:46 0:51:37 0:51:39
4 72 Кучер Олена 47 42 Дніпро INTERPIPE 0:12:25 0:25:29 0:39:04 4:49 0:52:09 0:52:09
5 58 Гацко Олена 58 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:56 0:26:42 0:40:17 4:59 0:53:56 0:53:59
6 11 Петренко Наталія 60 45 Київ 0:12:56 0:26:38 0:40:48 5:07 0:55:20 0:55:22
7 73 Єфремова Людмила 70 45 Київ KuzinTeam / MC 'TarasBulba' 0:14:13 0:28:46 0:43:46 5:26 0:58:45 0:58:52
8 96 Березникова Людмила 85 47 Київ 0:15:02 0:31:22 0:48:50 6:03 1:05:29 1:05:35
9 2 Нікончук Наталія 90 48 Київ 0:15:23 0:32:15 0:49:53 6:12 1:07:05 1:07:06
10 7 Тишко Оксана 93 46 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:16:09 0:32:46 0:50:43 6:22 1:08:54 1:09:05
11 50 Шевченко Світлана 96 48 Київ 0:16:12 0:33:12 0:52:28 6:29 1:10:07 1:10:16

10,8км 50-59 Ж

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 57 Коль Астрід 105 50 Київ Run Lebedev Academy 0:14:55 0:30:38

10,8км 60+ Ж

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 42 Оленєва Леніна 34 61 Київ СК 'Науковець' 0:11:44 0:24:13 0:36:53 4:36 0:49:44 0:49:44

10,8км 18-29 Ч

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 100 Гриценко Андрій 2 25 Київська область 0:09:16 0:18:41 0:28:37 3:34 0:38:36 0:38:37
2 75 Куцман Микола 3 28 Бровари 0:09:35 0:19:18 0:29:03 3:36 0:38:52 0:38:53
3 105 Яременко Вадим 7 25 Брусилов suricat 0:09:58 0:20:16 0:30:47 3:46 0:40:48 0:40:52
4 53 Дергачов Максим 11 29 Київ відсутній 0:10:12 0:20:56 0:31:52 3:54 0:42:11 0:42:12
5 38 Гуменчук Андрій 19 27 Київ 0:10:44 0:22:20 0:34:29 4:14 0:45:51 0:45:54
6 24 Бардовський Денис 25 23 Київ 0:11:11 0:23:00 0:35:12 4:22 0:47:09 0:47:14
7 113 Кларк Едмунд 29 27 Лондон 0:11:25 0:23:20 0:36:13 4:31 0:48:55 0:48:59
8 3 Ворончак Василь 37 28 Ternopil 0:10:44 0:22:50 0:36:19 4:38 0:50:11 0:50:20
9 19 Гольфамід Назар 56 29 Київ 0:12:23 0:25:31 0:39:31 4:58 0:53:46 0:53:50
10 37 Glushkov Valentin 62 18 Киев 0:14:03 0:28:00 0:42:12 5:10 0:55:53 0:56:23
11 103 Дмитро Янович 64 29 Київ Aparat.ua 0:15:12 0:29:18 0:43:27 5:06 0:55:07 0:56:42
12 104 Цапий Дмитрий 67 21 Киев 0:14:02 0:28:08 0:43:25 5:22 0:58:02 0:58:13
13 74 Аненко Максим 86 28 Киев LeadGen 0:14:56 0:31:09 0:48:46 6:09 1:06:32 1:06:34
14 15 Кучерина Олександр 88 27 Київ 0:14:19 0:31:16 0:49:04 6:10 1:06:40 1:06:42
15 48 Ліпейко Андрій 102 22 Ніжин СК 'Науковець' 0:15:13 0:28:04 0:37:21

10,8км 30-39 Ч

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 39 Костромицький Дмитро 4 33 Київ Adidas Runners Kyiv 0:07:35 0:17:08 0:26:56 3:38 0:39:16 0:39:16
2 52 Бондар Сергій 6 36 Київ Nike+ Running Club 0:09:35 0:19:29 0:29:53 3:44 0:40:22 0:40:23
3 102 Крамаров Олександр 8 31 Київ Sapik team 0:09:42 0:20:02 0:30:33 3:47 0:40:55 0:40:58
4 93 Майорко Сергей 15 35 Киев Mayorko Running Cub 0:12:49 0:24:49 0:37:04 3:59 0:43:10 0:43:21
5 1 Шкурко Юрій 17 39 Бориспіль 0:10:48 0:21:57 0:33:15 4:06 0:44:16 0:44:20
6 29 Рева Віталій 28 35 Kyiv AlfaSport Club 0:11:43 0:23:57 0:36:36 4:31 0:48:48 0:48:51
7 97 Петрик Сергей 32 35 Киев Mayorko Running Cub 0:12:48 0:24:49 0:37:03 4:32 0:49:03 0:49:15
8 85 Пулінець Максим 33 32 Київ Полюс 0:12:22 0:24:50 0:37:21 4:33 0:49:10 0:49:15
9 28 Сергій Генюта 38 34 Київ SCS 'Sport club 'Scientist', Squad UA Runners 0:12:16 0:24:29 0:37:37 4:39 0:50:21 0:50:46
10 66 Насєка Юрій 39 35 Київ SC 'Scientist' 0:11:58 0:24:37 0:37:50 4:41 0:50:45 0:50:50
11 88 Синянський Тимофій 41 32 Ірпінь 0:12:26 0:25:12 0:38:18 4:45 0:51:21 0:51:26
12 16 Олійник Андрій 43 34 Київ 0:12:32 0:25:15 0:38:02 4:45 0:51:22 0:51:31
13 47 Кеч Андрій 46 33 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:14:09 0:28:05 0:39:50 4:48 0:51:53 0:52:00
14 22 Мочалов Олександр 49 33 Киев Олимп 0:12:18 0:25:12 0:39:09 4:51 0:52:31 0:52:35
15 35 Максименко Максим 50 35 Київ 0:14:02 0:27:00 0:40:00 4:53 0:52:46 0:52:58
16 20 Лі Юрій 52 31 Київ 0:12:22 0:25:29 0:39:08 4:54 0:53:01 0:53:05
17 46 Вовненко Олександр 61 39 Київ 0:12:23 0:25:26 0:39:19 5:07 0:55:19 0:55:23
18 71 Пилипчук Юрій 63 34 Київ Kuzin Team 0:14:08 0:28:15 0:42:13 5:14 0:56:33 0:56:41
19 8 Гетьман Матвій 65 36 Київ GETMAN RUN CLUB 0:13:52 0:27:55 0:42:25 5:16 0:57:03 0:57:11
20 109 Котенко Сергій 66 33 Київ 0:13:00 0:27:29 0:42:23 5:19 0:57:29 0:57:33
21 45 Хоц Олексій 69 37 Київ 0:15:46 0:30:42 0:44:55 5:26 0:58:40 0:58:52
22 92 Несвицкий Руслан 71 31 Київ Mayorko Running Cub 0:15:23 0:30:42 0:45:55 5:32 0:59:50 1:00:01
23 77 Хандусь Дмитро 74 36 Киев 0:15:02 0:30:25 0:46:07 5:41 1:01:31 1:01:40
24 98 Шеремет Віталій 76 37 Київ 0:15:52 0:31:21 0:47:25 5:49 1:02:56 1:03:06
25 83 Рульов Віталій 79 34 Київ 0:14:53 0:30:23 0:47:02 5:55 1:03:55 1:03:57
26 26 Коцан Володимир 81 31 Київ Любитель 0:14:12 0:30:32 0:47:42 5:56 1:04:14 1:04:20
27 49 Курчинський Ігор 83 38 Київ 0:16:28 0:32:43 0:49:24 6:00 1:04:54 1:05:07
28 84 Курса Костянтин 84 35 Київ 0:16:25 0:32:44 0:49:25 6:00 1:04:55 1:05:07
29 68 Кузніченко Валерій 87 35 Бровари 0:17:59 0:34:02 0:51:08 6:09 1:06:32 1:06:39
30 23 Савкін Олексій 91 30 Киев 0:12:15 0:26:06 1:00:11 6:21 1:08:44 1:08:48
31 21 Ткачов Ігор 92 33 Київ 0:15:44 0:32:48 0:51:01 6:22 1:08:51 1:09:01
32 5 Кравець Віталій 107 31 Київ
33 60 Осадчий Олександр 112 33 Київ СК 'Науковець'
34 81 Гребельський Віктор 114 36 Київ

10,8км 40-49 Ч

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 61 Сахно Володимир 9 49 Ніжин SC Scientist 0:09:52 0:20:06 0:30:39 3:48 0:41:03 0:41:05
2 89 Бригіда Андрій 10 43 Київ ONRIDE 0:09:51 0:20:06 0:30:48 3:51 0:41:43 0:41:47
3 33 Карук Ігор 14 45 Київ Орден Святого Кроссівка 0:09:54 0:20:31 0:31:42 3:57 0:42:49 0:42:51
4 41 Hauptman Maksym 23 40 Kharkiv 0:10:58 0:22:49 0:35:01 4:19 0:46:46 0:46:53
5 86 Круковский Алексей 27 43 Киев - 0:11:14 0:23:24 0:35:59 4:30 0:48:38 0:48:46
6 78 Чуряк Евгений 31 43 Киев #БЕГ10Х 0:11:30 0:23:53 0:36:47 4:33 0:49:13 0:49:14
7 110 Стасюк Олександр 40 40 Київ SC Scientist 0:12:44 0:25:26 0:38:22 4:44 0:51:16 0:51:19
8 106 Мельниченко Андрій 48 45 Київ SPORTMASTER 0:13:13 0:26:00 0:39:08 4:49 0:52:08 0:52:12
9 34 Чернишов Андрій 51 45 Київ 0:14:02 0:27:00 0:40:01 4:53 0:52:45 0:52:59
10 36 Колесніков В'ячеслав 55 41 Київ 0:12:44 0:26:08 0:40:01 4:58 0:53:38 0:53:48
11 43 Якименко Юрій 103 41 Київ 0:10:29 0:21:12
12 6 Дідок Андрій 108 45 Боярка -
13 32 Савчук Вадим 110 48 ГЛЕВАХА Scientist
14 63 Болсун Виктор 113 46 Молодечно Регион

10,8км 50-59 Ч

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 31 Шутенко Павло 1 50 Любарці АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:09:15 0:18:39 0:28:00 3:29 0:37:39 0:37:40
2 56 Саханда Ігор 5 52 Київ URA, RCS, 'Trekking Team' 0:09:40 0:19:42 0:30:00 3:42 0:40:08 0:40:08
3 67 Тимошенко Сергій 13 57 Петропавлівська Борщагівка URA, 'Trekking Team', RCS 0:10:29 0:21:11 0:31:54 3:56 0:42:39 0:42:39
4 79 Кокун Олег 16 51 Київ 0:10:38 0:21:39 0:32:52 4:03 0:43:54 0:43:57
5 99 Роговой Віктор 18 54 Київ Науковець,АБУ 0:09:16 0:18:39 0:28:04 4:11 0:45:19 0:45:20
6 69 Михайлов Борис 21 58 Бахмач ДМК 'Гармонія', АБУ 0:11:43 0:23:18 0:35:00 4:17 0:46:21 0:46:31
7 70 Пулінець Сергій 30 59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:11:54 0:24:13 0:36:40 4:33 0:49:08 0:49:10
8 112 Гурбик Андрій 35 56 Київ СК Науковець 0:11:54 0:24:30 0:37:20 4:37 0:50:00 0:50:01
9 111 Снимщиков Анатолий 42 50 Киев Беговой клуб «Науковець» 0:11:39 0:24:33 0:38:15 4:45 0:51:25 0:51:28
10 51 Volkov Oleksandr 97 56 Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:16:12 0:33:13 0:52:28 6:29 1:10:11 1:10:17
11 54 Tsalenchuk igor 106 51 КИев LIVE.LOVE 0:18:17 0:35:42

10,8км 60+ Ч

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 44 Кадькало Олександр 20 62 Київ SC 'Scientist' 0:11:23 0:22:58 0:34:39 4:16 0:46:10 0:46:12
2 87 Сергієнко Анатолій 45 71 Киев Runing Club Scientist 0:13:18 0:26:21 0:39:35 4:48 0:51:55 0:52:00
3 30 василюк володимир 53 62 Івано-Франківськ 0:12:52 0:26:17 0:39:45 4:55 0:53:13 0:53:18
4 64 Лебедєв Дмитрій 57 78 Київ СК 'Науковець' 0:13:28 0:26:54 0:40:31 4:58 0:53:45 0:53:56
5 10 Твардієвич Станіслав 78 77 Боярка АБУ 0:15:49 0:31:21 0:47:28 5:51 1:03:21 1:03:27
6 65 Вольський Олександр 94 79 Киев Науковец 0:16:20 0:33:58 0:51:30 6:24 1:09:08 1:09:11
7 80 Шкуров Володимир 99 61 Київ СК 'Науковець' 0:16:25 0:34:04 0:52:53 6:39 1:11:57 1:12:05


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag