Осінній кубок «Дніпровська десятка»

10,8км Чоловіки

10,8км Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 93 Олішевський В'ячеслав 1 33 Бердичів FamilyRunClub 0:09:12 0:18:42 0:28:07 3:26 0:37:07 0:37:07
2 166 Панченко Ігор 2 23 Харків Strasimeno 0:09:20 0:18:48 0:28:07 3:26 0:37:14 0:37:14
3 26 Шутенко Павло Якович 3 50 Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:09:19 0:18:42 0:28:11 3:28 0:37:30 0:37:30
4 88 Осипчук Олександр 4 34 Бобриця 5елемент 0:09:20 0:18:42 0:28:14 3:30 0:37:49 0:37:49
5 216 Костромицький Дмитро 5 33 Київ Adidas Runners Kyiv 0:09:24 0:18:56 0:28:33 3:30 0:37:49 0:37:49
6 120 Бабій Костянтин 6 28 Вінниця 0:09:12 0:18:48 0:28:34 3:32 0:38:13 0:38:13
7 60 Гриценко Андрій 7 25 Київська область 0:09:21 0:18:57 0:28:42 3:33 0:38:29 0:38:29
8 23 Куцман Микола 8 28 Бровари 0:09:39 0:19:21 0:29:06 3:34 0:38:37 0:38:37
9 173 Малежик Дмитро 9 34 Київ СК 'Науковець' 0:09:32 0:19:24 0:29:28 3:38 0:39:15 0:39:15
10 224 Роговой Віктор 10 54 Киев Науковець,АБУ 0:09:20 0:19:01 0:29:10 3:38 0:39:17 0:39:17
11 7 Яременко Вадим 11 25 Брусилов Step by Step 0:10:15 0:20:15 0:30:22 3:42 0:40:03 0:40:11
12 21 Сахно Володимир 12 49 Ніжин SC Scientist Гармонія 0:10:02 0:20:21 0:30:47 3:46 0:40:46 0:40:46
13 48 Тимошенко Сергій 13 57 Київ URA, RCS 0:10:26 0:20:36 0:30:46 3:46 0:40:50 0:40:50
14 213 Олег Ковязін 14 42 Київ 0:10:03 0:20:13 0:30:37 3:47 0:40:54 0:40:56
15 121 Бригіда Андрій 15 43 Київ ONRIDE 0:10:01 0:20:20 0:30:52 3:49 0:41:19 0:41:19
16 193 Новицкий Николай 16 44 Дніпро 0:11:17 0:21:06 0:31:36 3:49 0:41:23 0:41:23
17 145 Alekseenko Aleksey 17 37 Kyiv 0:10:11 0:20:39 0:31:16 3:50 0:41:29 0:41:29
18 174 Іванченко Михайло 18 39 Kyiv 0:10:07 0:20:38 0:31:23 3:52 0:41:51 0:41:52
19 134 Святецький Євген Сергійович 19 38 Бердичів FamilyRunClub 0:10:34 0:21:11 0:31:47 3:53 0:42:02 0:42:02
20 44 Карук Ігор 20 45 Київ Орден Святого Кроссівка 0:10:13 0:20:35 0:31:21 3:53 0:42:02 0:42:03
21 212 Олександр Рибак Владиславович 21 35 Київ СК 'Науковець' 0:10:31 0:21:01 0:31:43 3:52 0:41:50 0:42:07
22 133 Кокоша Максим Миколайович 23 36 Київ 0:10:15 0:20:57 0:31:41 3:55 0:42:26 0:42:29
23 18 Левченко Дмитро 24 32 Київ SYNERGY 0:10:10 0:20:57 0:31:45 3:56 0:42:38 0:42:38
24 83 Гелета Руслан 25 20 Харків МК Харьков 0:10:48 0:21:45 0:32:31 3:58 0:42:58 0:43:04
25 125 Оверчук Леонід 26 32 Житомир FamilyRunClub_Житомир 0:10:44 0:21:38 0:32:38 4:00 0:43:12 0:43:12
26 214 Бойко Борис Иванович 27 59 Боярка АБУ 0:11:10 0:21:53 0:32:39 3:59 0:43:08 0:43:15
27 164 Кокун Олег 28 51 Київ 0:11:08 0:21:55 0:32:44 3:59 0:43:04 0:43:20
28 142 Мироненко Володимир 29 48 Шостка 0:10:50 0:21:29 0:32:24 4:01 0:43:24 0:43:27
29 172 Тютюнников Антон 32 32 Киев Saucony Running Club 0:10:42 0:21:36 0:32:47 4:03 0:43:53 0:43:53
30 115 Дюкарєв Ігор 33 33 Кїів WERUN 0:09:47 0:21:14 0:32:47 4:04 0:44:03 0:44:04
31 4 Бондарев Костянтин 34 58 Кожухівка АБУ, IRC 0:10:55 0:22:07 0:33:23 4:07 0:44:36 0:44:36
32 108 Синявський Іван 35 41 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:10:43 0:22:03 0:33:35 4:08 0:44:47 0:44:48
33 219 Медков Ярослав 36 31 Київ 0:12:16 0:23:18 0:34:24 4:09 0:44:53 0:44:57
34 5 Рева Віталій 38 35 Kyiv AlfaSport Club 0:10:49 0:22:04 0:33:36 4:09 0:44:58 0:45:02
35 102 Добривский Тарас 39 45 Боярка Боярка RUN CLUB 0:11:33 0:22:42 0:34:00 4:10 0:45:00 0:45:03
36 1027 Рудич Олег 40 48 Киев 0:11:10 0:22:20 0:33:46 4:10 0:45:00 0:45:05
37 104 Заїка Олександр 41 35 Бровари BIG 0:10:35 0:21:58 0:33:47 4:10 0:45:07 0:45:07
38 207 Лєсков Микола 42 34 Київ wogrunners 0:11:45 0:23:24 0:35:10 4:18 0:46:27 0:46:28
39 140 Радін Руслан 43 32 Путивль 0:12:16 0:23:44 0:35:18 4:16 0:46:09 0:46:31
40 9 Smolnikov Oleksandr 44 45 Kyiv 0:11:53 0:23:35 0:35:17 4:19 0:46:42 0:46:50
41 154 Насєка Юрій 45 35 Київ SC 'Scientist' 0:11:09 0:22:47 0:34:54 4:20 0:46:52 0:46:52
42 74 Моніч Олександр 47 22 Луцьк 0:10:36 0:22:43 0:35:18 4:20 0:46:58 0:46:58
43 103 Атрощик Алексей 48 36 Київ Farmak running club 0:12:06 0:23:51 0:35:38 4:20 0:46:56 0:47:02
44 66 Шелков Андрій 49 29 Київ Farmak Running Club 0:12:05 0:23:52 0:35:38 4:20 0:46:56 0:47:03
45 73 Davletkhanov Dmitry 50 35 Kiev Saucony Running Club 0:11:28 0:23:11 0:35:18 4:21 0:47:06 0:47:06
46 91 Михайлов Борис 51 58 Бахмач ДМК 'Гармонія', АБУ 0:12:04 0:23:51 0:35:38 4:21 0:47:03 0:47:07
47 30 Куцман Вячеслав 52 23 Київ 0:12:18 0:24:08 0:36:01 4:23 0:47:20 0:47:35
48 439 Рассказов Дмитро 53 44 Київ 0:10:59 0:22:50 0:35:22 4:24 0:47:37 0:47:40
49 226 Осадчий Олександр 54 33 Киев 0:12:26 0:24:27 0:36:10 4:23 0:47:21 0:47:42
50 159 Мищенко Василь Анатолійович 55 59 Баришівка СК 'Науковець' 0:12:23 0:24:16 0:36:03 4:24 0:47:38 0:47:43
51 38 Василюк Володимир 56 62 Івано-Франківськ ДМК 'Гармонія', АБУ 0:11:45 0:23:57 0:36:06 4:25 0:47:51 0:47:55
52 170 Семаков Сергій 57 52 Киев Adidas Runners Kyiv 0:11:40 0:23:34 0:35:52 4:26 0:47:55 0:47:56
53 114 Вергун Артем 58 35 Киев 0:11:22 0:23:26 0:36:07 4:26 0:47:57 0:47:58
54 57 Саханда Ігор 60 52 Київ URA, RCS 0:13:11 0:26:53 0:37:19 4:27 0:48:06 0:48:11
55 132 Гурбик Андрій 61 56 Київ СК Науковець 0:12:06 0:24:09 0:36:16 4:27 0:48:08 0:48:11
56 90 Пулінець Сергій Михайлович 62 59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:12:10 0:24:17 0:36:41 4:32 0:49:00 0:49:03
57 51 Diaz Miguel 63 19 Kiev 0:11:38 0:23:34 0:36:01 4:32 0:48:58 0:49:04
58 101 Киреєв Вадим 66 50 Київ Run Base Kyiv 0:12:14 0:24:21 0:36:50 4:34 0:49:22 0:49:25
59 152 Яшин Андрій 67 48 Київ 0:12:47 0:25:12 0:37:26 4:33 0:49:19 0:49:25
60 144 Тарасов Олексій 68 38 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:12:33 0:24:59 0:37:27 4:35 0:49:32 0:49:33
61 31 Tarnawski Marek 69 47 Krakow 0:13:23 0:25:47 0:37:51 4:35 0:49:31 0:49:42
62 22 Покрова Сергій 70 33 Киев adidas Runners Kyiv 0:13:23 0:25:46 0:37:52 4:34 0:49:23 0:49:42
63 167 Рарата Сергій 71 28 Київ 0:11:09 0:23:12 0:36:16 4:36 0:49:46 0:49:46
64 196 Ловягін Георгій 72 43 Дніпро 0:12:25 0:25:12 0:37:48 4:36 0:49:46 0:49:54
65 111 Тіняков Володимир 74 53 киів RunVovaRun 0:12:57 0:25:36 0:38:12 4:39 0:50:19 0:50:31
66 130 Дудніченко Володимир 75 28 Київ КузінТім 0:12:39 0:25:26 0:38:19 4:41 0:50:42 0:50:44
67 62 Філімонов Сергій 76 40 Київ 0:11:30 0:24:01 0:37:30 4:42 0:50:53 0:50:54
68 69 Шкварченко Олексій 78 32 Київ 0:13:22 0:26:20 0:39:07 4:44 0:51:07 0:51:13
69 178 Хомякевич Максим 79 27 Київ 0:12:57 0:26:07 0:39:21 4:44 0:51:09 0:51:28
70 12 Дяченко Валерій Михайлович 82 51 Київ 0:12:36 0:25:41 0:39:04 4:48 0:51:53 0:51:54
71 112 Сулим Дмитро 83 28 Київ DOG & Grand CrossFit 0:13:02 0:25:47 0:38:56 4:47 0:51:40 0:51:55
72 225 Сурков Максим 84 34 Киев Adidas Runners Kyiv 0:12:31 0:25:43 0:39:02 4:48 0:51:55 0:51:58
73 27 Тесленко Ярослав 86 35 Київ 0:11:47 0:24:51 0:38:30 4:49 0:52:10 0:52:10
74 220 Камышин Александр 88 35 Киев AgroStart 0:13:19 0:26:32 0:39:46 4:50 0:52:18 0:52:38
75 149 Налбат Генадій 89 54 Київ 0:12:34 0:25:45 0:39:20 4:52 0:52:35 0:52:41
76 71 Комаренко Микола 90 34 Київ 0:13:02 0:26:21 0:39:46 4:52 0:52:36 0:52:42
77 127 Мудрий Михайло 91 42 Київ 0:12:23 0:25:47 0:39:22 4:52 0:52:43 0:52:43
78 136 Сергієнко Анатолій Михайлович 92 71 Київ 0:13:24 0:26:34 0:39:54 4:52 0:52:39 0:52:45
79 6 Мітченко Костянтин 95 40 Київ 0:13:42 0:26:40 0:39:47 4:52 0:52:41 0:52:48
80 113 Green Miles 96 28 Nosachiv 0:13:41 0:27:08 0:40:04 4:52 0:52:39 0:52:52
81 148 Ігнатьєв Андрій 98 58 Українка 0:13:26 0:26:38 0:39:49 4:52 0:52:40 0:52:58
82 25 Маркін Сергій 100 39 Київ 0:13:21 0:26:43 0:40:04 4:54 0:53:04 0:53:09
83 123 Березников Олексій 101 19 Київ 0:14:23 0:27:48 0:41:19 4:54 0:53:02 0:53:20
84 47 Ісаєв Сергій 102 28 Київ 0:13:05 0:26:14 0:39:56 4:56 0:53:18 0:53:24
85 169 Соломаха Віталій 104 41 Київ Adidas runners 0:13:40 0:27:10 0:40:32 4:57 0:53:36 0:53:41
86 197 Лебедєв Дмитрій 107 78 Київ СК 'Науковець' 0:14:06 0:27:25 0:40:44 4:59 0:53:49 0:54:11
87 150 Полив'янний Сергій 108 35 Київ 0:13:03 0:26:28 0:40:21 4:59 0:53:59 0:54:20
88 206 Діденко Тарас 109 39 Київ Rentall 0:13:09 0:26:58 0:41:00 5:02 0:54:27 0:54:30
89 97 Золотоголовий Тимофій 110 37 Kiev 0:14:07 0:27:26 0:40:51 5:01 0:54:18 0:54:33
90 162 Білоус Андрій 112 38 Бердичів FamilyRunClub 0:13:16 0:27:40 0:41:47 5:04 0:54:43 0:54:43
91 185 Бобр Денис 113 27 Дніпро 0:14:02 0:28:12 0:42:14 5:03 0:54:42 0:54:43
92 155 Колесніков В'ячеслав 114 41 Київ 0:13:04 0:26:36 0:40:39 5:03 0:54:39 0:54:47
93 191 Олишевский Анатолий 115 43 Дніпро 0:13:42 0:27:10 0:41:01 5:04 0:54:51 0:55:01
94 2 Фомічов Едуард 118 45 Київ ПЛСУ 0:13:47 0:27:52 0:42:00 5:09 0:55:40 0:55:46
95 85 Кондырев Дмитрий 119 39 Киев 0:13:35 0:27:29 0:41:35 5:09 0:55:41 0:55:48
96 218 Смирнов Євген 120 45 Киев ПУШЕБ 0:14:36 0:28:10 0:42:01 5:09 0:55:42 0:55:56
97 143 Нечепуренко Ігор 123 41 Київ 0:14:27 0:28:38 0:42:47 5:11 0:56:02 0:56:11
98 20 Смедляев Артур 124 46 Киев 0:14:46 0:28:50 0:42:50 5:10 0:55:56 0:56:11
99 95 Лабунець Олександр 127 28 м. Київ Run Base Kyiv 0:13:10 0:27:06 0:41:55 5:12 0:56:11 0:56:26
100 16 Борт Олександр 129 33 Київ Live.Love 0:13:17 0:27:49 0:42:46 5:12 0:56:17 0:56:31
101 1031 Константінов Олексій 130 37 Київ 0:13:41 0:27:57 0:42:21 5:15 0:56:50 0:56:52
102 34 Ivaniv Andrii 131 21 Kyiv 0:14:22 0:28:05 0:42:13 5:15 0:56:46 0:57:01
103 176 Мальованний Володимир 132 70 Херсон 0:14:09 0:28:24 0:42:46 5:16 0:56:59 0:57:07
104 204 Гудименко Денис 133 44 Київ КузинТим 0:14:16 0:28:44 0:43:17 5:19 0:57:32 0:57:33
105 19 Юрков Виталий 134 28 Киев 0:14:28 0:28:50 0:43:24 5:19 0:57:29 0:57:35
106 54 Цибуляк Владислав 135 21 Київ 0:12:11 0:26:41 0:42:49 5:21 0:57:48 0:57:50
107 55 Ковбасюк Володимир Олександрович 136 1 Київ 0:12:42 0:27:07 0:42:35 5:22 0:57:57 0:57:57
108 187 Мельник Микола 138 31 Дніпро 0:14:36 0:29:03 0:43:59 5:22 0:58:00 0:58:25
109 124 Шапран Тарас 139 27 Боярка Боярка RUN CLUB 0:14:34 0:28:54 0:43:52 5:23 0:58:15 0:58:38
110 75 Капітульський Сергій 141 17 Київ 0:14:19 0:29:16 0:44:47 5:24 0:58:23 0:58:47
111 76 Иванов Сергей 142 52 Київ 0:15:24 0:29:48 0:44:30 5:25 0:58:38 0:58:56
112 222 Плюйко Микола 143 73 Киев TopRunners 0:15:53 0:30:39 0:45:09 5:27 0:58:57 0:59:13
113 180 Кішинець Володимир 145 48 Київ Running club TC Bank 0:14:00 0:28:49 0:44:06 5:28 0:59:06 0:59:17
114 205 Vonnegut Kurt 146 33 Sofia Last Finisher 0:13:59 0:28:55 0:44:20 5:28 0:59:02 0:59:20
115 228 Астратов Сергій 147 47 Киев 0:14:43 0:29:41 0:44:33 5:28 0:59:11 0:59:21
116 89 Golubenko Andrii 148 27 Киев 0:14:53 0:29:42 0:45:02 5:28 0:59:12 0:59:23
117 203 Кострицький Юрій 150 35 Київ ВсеПробеги 0:14:02 0:28:53 0:44:19 5:31 0:59:35 0:59:55
118 37 Кричун Василь Федорович 151 72 Івано-Франківськ Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області 0:14:37 0:29:57 0:45:06 5:33 0:59:57 0:59:57
119 147 Іванов Андрій 158 52 Київ Live.Love 0:15:54 0:30:42 0:45:34 5:34 1:00:17 1:00:39
120 107 Кучеренко Олег Олександрович 161 28 Київ 0:13:27 0:28:34 0:45:15 5:42 1:01:34 1:01:34
121 198 Гулаев Виталий 163 36 Київ 0:15:54 0:30:38 0:46:02 5:40 1:01:22 1:01:43
122 52 Новак Дмитро 167 34 Київ 0:13:01 0:27:51 0:44:24 5:46 1:02:22 1:02:24
123 67 Некеров Андрій Олександрович 168 36 Київ Ворекен 0:14:33 0:29:34 0:46:04 5:46 1:02:21 1:02:28
124 24 Шимко Юрій 170 33 Київ 0:15:53 0:31:07 0:46:45 5:49 1:02:50 1:03:03
125 209 Примак Микола 171 49 Київ 0:16:07 0:31:50 0:47:45 5:53 1:03:36 1:03:57
126 183 Чижевський Володимир 172 26 Дніпро 0:16:47 0:32:51 0:48:42 5:54 1:03:52 1:04:00
127 128 Крышмару Виктор 173 50 Черновцы 0:15:15 0:31:27 0:48:00 5:55 1:03:57 1:04:02
128 68 Виговський Юрій 174 29 Київ 0:16:06 0:32:24 0:48:41 5:55 1:04:01 1:04:06
129 182 Шепітько Сергій 181 41 Київ Running club TC Bank 0:17:15 0:33:03 0:49:06 5:59 1:04:40 1:05:03
130 156 Ткачов Ігор 185 33 Київ 0:15:05 0:31:42 0:48:56 6:06 1:06:03 1:06:07
131 118 Пузняк Святослав 188 36 Київ 0:16:58 0:33:50 0:51:05 6:13 1:07:12 1:07:30
132 181 Санаєв Віталій 190 49 Київ Running club TC Bank 0:16:27 0:33:33 0:50:48 6:15 1:07:36 1:07:46
133 186 Сапсай Валерий 194 35 Дніпро 0:15:51 0:32:56 0:50:54 6:23 1:09:06 1:09:08
134 100 Синянский Сергей 196 54 Киев 0:18:02 0:35:01 0:52:23 6:26 1:09:34 1:09:54
135 29 Безуглий Владислав Васильович 200 31 Київ 0:16:03 0:33:32 0:53:08 6:41 1:12:15 1:12:31
136 200 Примак Михайло 205 18 Київ 0:16:23 0:33:36 0:52:30 6:46 1:13:06 1:13:28
137 215 Якименко Юрій 207 41 Київ 0:11:04 0:22:07 0:33:23
138 211 Vignesh Kumar 209 22 Kiev 0:17:29 0:41:16 1:05:18
139 80 Рульов Віталій 211 34 Київ 0:15:36
140 1 Лукашов Сергій 214 44 Київ SC 'Scientist'
141 35 Широкий Ігор 216 29 Київ Team One
142 42 Кадькало Олександр 217 62 Київ SC 'Scientist'
143 43 Пилипчук Юрій 218 34 Київ Kuzin Team
144 64 Мережко Иван 219 19 Киев
145 87 Виногродський Максим 220 29 Шостка
146 151 Олег Жмуро 221 57 Киев
147 153 Фурманов Костянтин 222 36 Київ НЕТ
148 158 Кулигін Артем 223 32 Киев
149 177 Титаренко Антон 224 24 Київ
150 192 Петрушин Егор 228 22 Дніпро
151 194 Фещенко Денис 229 30 Дніпро
152 195 Шмиголь Владислав 230 30 Дніпро
153 217 Лисянський Павло 231 32 Лисичанськ Восточная правозащитная группа


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag