Результати змагань
І пробігу «Різдвяні перегони 2021»
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.
13.5 км 18-29 Чоловіки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
13
7
Олександр Сушко
27
Киев
Спортивний клуб Сібумі
0:20:26
0:41:33
4:37
1:02:20
1:02:20
2
26
57
Павло Михайлішин
27
Київ
0:21:37
0:44:18
4:53
1:05:57
1:05:57
3
33
53
Алексей Березников
20
Киев
0:23:59
0:45:36
4:56
1:06:48
1:06:48
4
52
8
Артём Колесов
28
Киев
High Runners Club
0:25:45
0:51:06
5:38
1:16:06
1:16:06
5
53
70
Володимир Лебедєв
29
Кропивницкий
KroRunClub
0:27:02
0:51:33
5:41
1:16:49
1:16:49
13.5 км 30-39 Жінки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
10
46
Тетяна Соляник
39
Біла Церква
SCScientist
0:19:52
0:40:08
4:27
1:00:16
1:00:16
2
16
33
Марія Рослик
31
Кривий Ріг
0:21:24
0:42:32
4:42
1:03:27
1:03:27
3
27
9
Лилия Горбатенко
37
Киев
0:21:48
0:44:18
4:53
1:05:59
1:05:59
4
47
10
Виктория Шарова
39
Боярка
0:23:33
0:47:33
5:18
1:11:33
1:11:33
5
57
37
Наталія Напраснікова
38
Киев
0:28:42
0:54:32
5:55
1:19:53
1:19:53
6
60
52
Елена Колесникова
38
Злынка
0:28:02
0:55:56
6:09
1:23:07
1:23:07
7
61
51
Алина Грабовая
39
Злынка
0:28:02
0:55:56
6:09
1:23:08
1:23:08
8
66
1
Людмила Прекрасна
37
Київ
Група Здоров'я
0:29:05
0:58:50
6:31
1:28:09
1:28:09
9
68
44
Олена Єрмоленко
34
Київ
0:31:27
1:04:20
13.5 км 30-39 Чоловіки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
7
73
Олександр Баліцький
37
Баришівка
Науковець
0:19:22
0:39:12
4:21
0:58:48
0:58:48
2
8
30
Дмитро Левченко
33
Киев
Synergy
0:19:23
0:39:27
4:23
0:59:12
0:59:12
3
9
47
DENYS KULIKALOV
30
Киев
Happy TRI Friends
0:19:38
0:40:01
4:23
0:59:22
0:59:22
4
12
68
Сергій Катеринич
37
Кропивницький
KroRunClub
0:20:41
0:41:37
4:35
1:02:02
1:02:02
5
22
55
Євген Воробєй
31
Київ
0:22:12
0:43:59
4:50
1:05:18
1:05:18
6
30
41
Олександр Артемчук
36
Баришівка
Науковець
0:22:17
0:44:30
4:55
1:06:32
1:06:32
7
31
48
Юрій Маліновський
35
Софієвська Борщагівка
Happy TRI Friends
0:22:05
0:44:37
4:56
1:06:41
1:06:41
8
32
42
Олексій Дмитренко
32
Київ
0:22:06
0:44:38
4:56
1:06:42
1:06:42
9
37
19
Артем Новіков
39
Київ
0:21:57
0:44:52
4:59
1:07:21
1:07:21
10
40
35
Олександр Троцько
37
Чайки
0:21:13
0:44:25
5:05
1:08:38
1:08:38
11
42
79
Richard Goldeneye
33
0:21:32
0:45:41
5:12
1:10:14
1:10:14
12
43
28
Олексій Яременко
37
Київ
0:23:22
0:46:40
5:16
1:11:14
1:11:14
13
44
25
Віталій Каранда
39
Київ
0:23:22
0:46:40
5:16
1:11:14
1:11:14
14
49
80
Олесандр Хорунжий
38
0:25:34
0:50:52
5:29
1:14:03
1:14:03
15
50
31
Дениc Овчаров
36
Киев
Лехал Хаус
0:23:49
0:49:11
5:30
1:14:15
1:14:15
16
58
3
Andrii Androshchuk
33
Kyiv
hobo.run
0:25:06
0:51:55
5:58
1:20:41
1:20:41
17
65
36
Віталій Гулаев
37
Киев
0:26:45
0:55:23
6:30
1:27:46
1:27:46
18
73
39
Сергій Монайло
39
Київська область, село Морозівка
13.5 км 40-49 Жінки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
28
4
Вікторія Зімаріна
41
Київ
#Побігли
0:22:07
0:44:20
4:55
1:06:25
1:06:25
2
38
45
Наталья Гиренко
41
Кривой Рог
UBF RUN
0:22:24
0:45:02
4:59
1:07:24
1:07:24
3
45
56
Елена Кожевникова
41
Киев
0:24:56
0:48:33
5:16
1:11:19
1:11:19
4
54
69
Смоквина Олеся
43
Кропивницкий
KrorunClub
0:26:17
0:51:33
5:41
1:16:50
1:16:50
5
72
34
Вера Тебякина
40
Киев
13.5 км 40-49 Чоловіки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
1
49
Юрій Ящук
43
Київ
Happy TRI Friends
0:17:29
0:35:13
3:56
0:53:14
0:53:14
2
6
50
Иван Колесников
44
1976
Аппарат
0:19:12
0:38:37
4:17
0:57:55
0:57:55
3
11
59
Вадим Савчук
49
Глеваха
0:21:36
0:41:57
4:34
1:01:42
1:01:42
4
14
32
Олександр Горобець
40
Киев
Легал Хаус
0:21:37
0:42:13
4:39
1:02:50
1:02:50
5
18
66
Юрій Якименко
42
Київ
Runer
0:22:16
0:43:35
4:43
1:03:47
1:03:47
6
19
22
Олександр Заграничний
45
Фастів
0:22:03
0:43:18
4:44
1:03:59
1:03:59
7
21
23
Вадим Яковлев
47
Бровари
БІГ
0:22:15
0:43:53
4:48
1:04:54
1:04:54
8
23
13
Борис Чекмасов
43
Київ
0:22:14
0:43:33
4:50
1:05:20
1:05:20
9
24
15
Андрій Колоша
40
Київ
SC Scientist
0:21:26
0:43:43
4:52
1:05:43
1:05:43
10
25
60
Ігор Гуцуляк
43
Боярка
0:21:44
0:43:44
4:52
1:05:43
1:05:43
11
29
74
Артем Лачугін
45
Дніпро
0:22:07
0:44:20
4:55
1:06:26
1:06:26
12
39
24
Олександр Вовненко
40
Київ
KMRC
0:22:10
0:44:36
5:00
1:07:36
1:07:36
13
46
20
Валерій Пищида
47
Варва
VaRun
0:24:47
0:48:34
5:16
1:11:19
1:11:19
14
48
63
Ігор Заболотний
43
Київська обл. с.Бобрик
Ветеранська десятка
0:23:20
0:47:29
5:19
1:11:58
1:11:58
15
55
76
Ігор Мокрик
46
Київ
Інститут Серця
0:24:44
0:51:10
5:43
1:17:15
1:17:15
16
56
18
Денис Бєлоногов
40
Київ
Top runners
0:24:02
0:50:06
5:44
1:17:37
1:17:37
17
62
38
Олексій Гнатенко
40
Киев
Легал Хаус
0:27:27
0:56:28
6:11
1:23:40
1:23:40
18
67
2
Володимир Гречаний
42
Київ
Група Здоров'я
0:29:02
0:58:50
6:31
1:28:10
1:28:10
19
71
16
Юрий Горбань
47
Хмельницкий
AVON
13.5 км 50-59 Жінки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
63
17
Ніна Іваровська
59
Чернігівська область
0:27:14
0:55:41
6:19
1:25:19
1:25:19
2
74
43
Інна Козуб
58
Новомосковськ
NMSK running club
13.5 км 50-59 Чоловіки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
2
58
Сахно Володимир
50
Ніжин
Running club Scientist, АБУ
0:18:11
0:36:53
4:04
0:54:58
0:54:58
2
3
71
Віктор Роговой
55
Бориспіль
Running club Scientist, АБУ
0:17:48
0:36:32
4:05
0:55:19
0:55:19
3
4
62
Павло Шутенко
51
с. Любарці Бориспільський район
АБУ, RC Scientist
0:18:08
0:36:52
4:09
0:56:02
0:56:02
4
5
54
Сергій Тимошенко
58
Київська обл.
RC Scientist, URA
0:19:21
0:38:07
4:14
0:57:17
0:57:17
5
15
29
Борис Михайлов
59
Бахмач
ДМКГармонія, АБУ.
0:21:13
0:42:17
4:41
1:03:16
1:03:16
6
20
67
Andrii Hurbyk
57
Kyiv
RC Scientist
0:21:27
0:43:03
4:47
1:04:46
1:04:46
7
36
61
Володимир Тіняков
54
Київ
Running Club Scientist
0:21:17
0:43:50
4:58
1:07:08
1:07:08
8
41
40
Володимир Музика
53
Березань
Науковець
0:23:19
0:46:36
5:09
1:09:41
1:09:41
9
69
11
Тарас Козак
50
Київ
#kuzinteam
10
70
14
Віктор Кришмару
51
Чернівці
FamilyRunClub
13.5 км 60-69 Жінки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
64
65
Тетяна Папулова
61
Киев
-
0:28:13
0:57:20
6:23
1:26:21
1:26:21
13.5 км 60-69 Чоловіки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
17
12
Олександр Кадькало
63
Київ
SCS Sport club Scientist
0:22:02
0:43:15
4:43
1:03:44
1:03:44
2
34
72
Василь Мищенко
60
Баришівка
Науковець
0:22:34
0:44:54
4:57
1:06:56
1:06:56
3
35
27
Сергій Пулінець
60
Батурин
ДМКГармонія, АБУ, Батурин ГЗ 18+.
0:21:54
0:44:27
4:58
1:07:05
1:07:05
13.5 км 70+ Чоловіки
Місце
Абсолют
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
4.5км
9км
Темп
Результат
Gap
ChipTime
1
51
6
Леонід Михайленко
70
м. Київ
Топранерс
0:25:45
0:51:06
5:38
1:16:05
1:16:05
2
59
5
Микола Плюйко
74
Київ
Топранерс
0:26:44
0:54:00
6:04
1:22:06
1:22:06
3
75
75
Астратов Сергей
96
Киев