II пробіг «Музеї Переяслава»

9 км - Жінки

9км Ж

Місце Атлет Абсолют Категорія Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 85 Тетяна Соляник 13 Ж30-39 Київ СК Науковець 0:06:55 0:07:03 0:06:54 0:06:51 3:49 0:34:22 0:34:22
2 111 Олена Лавренюк 16 Ж20-29 Вінниця 0:06:54 0:07:03 0:06:54 0:06:55 3:54 0:35:08 0:35:08
3 71 Валентина Шевченко 19 Ж40-49 Київ 0:06:55 0:07:04 0:07:14 0:07:27 4:00 0:36:05 0:36:05
4 42 Лілія Горбатенко 33 Ж30-39 Київ Гайдай П. З. 0:07:40 0:07:52 0:07:46 0:07:45 4:17 0:38:40 0:38:40
5 112 Христина Коломієць 35 Ж20-29 Вінниця 0:07:19 0:07:59 0:07:59 0:07:47 4:23 0:39:31 0:39:31
6 16 Леніна Оленєва 40 Ж60-69 Київ СК 'Науковець' 0:08:02 0:08:24 0:08:31 0:08:36 4:41 0:42:12 0:42:12
7 25 Вікторія Безбородько 44 Ж20-29 Бориспіль 0:08:45 0:08:49 0:08:44 0:08:58 4:52 0:43:54 0:43:56
8 60 Євгенія Чучкалова 46 Ж40-49 Київ СК 'Науковець' 0:08:11 0:08:47 0:09:04 0:09:03 4:54 0:44:08 0:44:09
9 95 Екатерина Долган 52 Ж20 Прилуки 0:08:14 0:08:59 0:09:06 0:09:33 4:59 0:44:56 0:44:56
10 78 Ganna Chyzhyk 53 Ж30-39 Vyshhorod SC Scientist'; 'Kinosura' 0:08:46 0:09:14 0:09:18 0:09:18 5:00 0:45:05 0:45:05
11 46 Alexa Pavlus 57 Ж20-29 Киев Tribe10 0:08:26 0:08:52 0:09:31 0:09:26 5:01 0:45:15 0:45:16
12 110 Ганна Нелуп 60 Ж20-29 Київ 0:08:42 0:08:58 0:09:28 0:09:22 5:03 0:45:32 0:45:34
13 103 Олена Гацко 62 Ж40-49 Київ СК 'Науковець' 0:08:45 0:09:13 0:09:20 0:09:26 5:06 0:46:01 0:46:01
14 57 Оксана Киреєнко 66 Ж30-39 Бориспіль 0:09:50 0:09:23 0:09:18 0:09:50 5:17 0:47:38 0:47:41
15 99 Марина Щерба 69 Ж20-29 Киев 0:09:06 0:09:33 0:10:04 0:10:40 5:24 0:48:43 0:48:44
16 86 Валентина Загальська 72 Ж50-59 Київ 0:09:36 0:09:49 0:09:55 0:10:06 5:28 0:49:13 0:49:18
17 38 Анна Михалевська 74 Ж20-29 Вінниця 0:09:47 0:09:47 0:09:54 0:09:54 5:29 0:49:24 0:49:27
18 83 Юлія Розовик 79 Ж20-29 Переяслав-Хмельницький 0:09:45 0:10:59 0:10:20 0:10:27 5:45 0:51:51 0:51:52
19 30 Оксана Тишко 80 Ж40-49 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:10:28 0:10:15 0:10:28 0:10:39 5:48 0:52:16 0:52:19
20 66 Оксана Лінкевич 81 Ж20-29 Бориспіль 0:10:53 0:10:33 0:10:31 0:11:09 6:04 0:54:41 0:54:43
21 40 Марина Березуєва 83 Ж30-39 Вінниця 0:10:07 0:11:38 0:10:39 0:12:03 6:05 0:54:51 0:54:54
22 92 Анастасія Чащина 84 Ж20-29 Київ 0:11:14 0:11:02 0:11:14 0:10:55 6:06 0:55:01 0:55:01
23 39 Людмила Михалевська 87 Ж50-59 Вінниця 0:11:01 0:11:13 0:11:22 0:11:22 6:13 0:56:02 0:56:05
24 22 Тетяна Папулова 88 Ж60-69 Київ АРИАН 0:10:22 0:11:00 0:11:23 0:12:05 6:16 0:56:29 0:56:34
25 41 Світлана Шевченко 89 Ж40-49 Київ 0:10:27 0:10:50 0:12:19 0:11:45 6:18 0:56:42 0:56:46
26 107 Наталья Дума 91 Ж20-29 Киев 0:10:22 0:11:53 0:12:05 0:12:15 6:33 0:59:04 0:59:07
27 96 Kateryna Otmorska 92 Ж30-39 Київ 0:11:12 0:11:38 0:11:58 0:12:15 6:34 0:59:11 0:59:13
28 50 Наталія Діомідова 93 Ж50-59 Київ 0:11:23 0:11:58 0:12:03 0:12:10 6:38 0:59:46 0:59:51
29 90 Рина Макарук 96 Ж20-29 Киев 0:10:44 0:12:15 0:12:55 0:12:14 6:41 1:00:17 1:00:20
30 55 Вікторія Шевц 97 Ж30-39 Бориспіль 0:11:18 0:12:10 0:12:34 0:12:41 6:48 1:01:20 1:01:23
31 17 Ирина Смещук 99 Ж30-39 Киев SkinnyStrong 0:11:56 0:13:40 0:14:21 0:14:27 7:38 1:08:42 1:08:46
32 26 Марина Стрижова 106 Ж40-49 Киев Шериф 1:15:22
33 7 Марія Розвадовська 107 Ж20 Київ 1:15:22
34 8 Mariya Shabaga 108 Ж60-69 Каменец-Подольский 1:15:23
35 108 Віра Оленєва 109 Ж20-29 Київ Running Club Scientist 1:15:26
36 3 Олена Вакуленко 110 Ж20-29 Черкаси
37 56 Олена Дендаренко 113 Ж30-39 Черкаси Family Run Club


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag