Петропавлівський півмарафон Чайка

10 км
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10км

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10158 Микола Левчик Ч 27 Київ Основа бігу 3:24 0:34:01 0:34:02
2 10105 Антон Тарасіч Ч 30 Херсон ЛК 'Таврія-Степ' 3:26 0:34:22 0:34:23
3 10282 Олексиенко Саша Київ 3:27 0:34:36 0:34:36
4 10009 Костромицький Дмитро Ч 33 Киев Adidas Runners Kyiv 3:27 0:34:35 0:34:36
5 10116 Андрій Гриценко Ч 25 Київ 3:31 0:35:12 0:35:13
6 10140 Евгений Годун Ч 28 Харьков Squad UA Runners 3:31 0:35:19 0:35:23
7 10171 Almigdad Kamal Ч 25 Kiev LebedevRun 3:39 0:36:32 0:36:32
8 10196 Andrii Borysenko Ч 20 Київ LEBEDEV 3:39 0:36:30 0:36:32
9 10088 Дендаренко Владислав Ч 35 Черкаси FamilyRunClub 3:39 0:36:38 0:36:39
10 10112 Борисевич Андрій Ч 36 Київ LebedevRun 3:50 0:38:29 0:38:31
11 10102 Валентин Кусяка Ч 28 Вінниця Agrana Fruit 3:51 0:38:33 0:38:35
12 10067 Тимофій Коваленко Ч 14 Одеса 3:51 0:38:31 0:38:40
13 10081 Дмитро Вовкодав Ч 37 Київ Kyiv Run Base 3:51 0:38:31 0:38:45
14 10281 Нестеров Евгений Київ 3:52 0:38:47 0:38:49
15 10139 Віталій Цвид Ч 48 Київ Adidas Runners Kyiv 3:52 0:38:47 0:38:58
16 10031 Чайка Павло Ч 31 Київ Seagull team 3:55 0:39:19 0:39:21
17 10118 Володимир Яворський Ч 15 Київ Lebedev Run 3:55 0:39:16 0:39:21
18 10114 Денис Семенець Ч 26 Харьков Nike Run Club 3:56 0:39:28 0:39:35
19 10086 Віктор Терпугов Ч 29 Киёв NikeRun Club 3:57 0:39:34 0:39:44
20 10090 Сотніченко Леонід Ч 26 Київ FamilyRunClub 4:01 0:40:11 0:40:13
21 10104 Михайло Коваль Ч 33 Хмельницький 4:01 0:40:10 0:40:34
22 10159 Ірина Левчик Ж 26 Київ Основа бігу 4:04 0:40:42 0:40:44
23 10098 Дмитро Мельников Ч 30 Киев 4:12 0:42:04 0:42:07
24 10032 Чайка Виктория Ж 23 Київ Seagull team 4:15 0:42:35 0:42:37
25 10084 Олег Носенко Ч 24 Вишневе 4:17 0:42:58 0:43:07
26 10095 Дмитро Базильський Ч 37 Бровари NRC 4:18 0:43:02 0:43:08
27 10141 Віктор Якубинський Ч 50 Житомир 4:18 0:43:04 0:43:08
28 10010 Sergii Kushnir Ч 48 Kyiv Lebedev Run 4:17 0:42:54 0:43:15
29 10039 Наталія Бурковська Ж 21 Київ 4:21 0:43:38 0:43:41
30 10173 Inna Tokar Ж 34 Киев 4:21 0:43:37 0:43:53
31 10033 Vitaliy Khmelyuk Ч 33 Київ NRC 4:22 0:43:45 0:43:54
32 10175 Aleksandr Strilnyk Ч 38 Киев 4:21 0:43:39 0:43:54
33 10089 Дендаренко Олена Ж 31 Черкаси FamilyRunClub 4:24 0:44:07 0:44:09
34 10045 Oleg Povarov Ч 24 Kyiv Nike Run Club 4:25 0:44:11 0:44:19
35 10030 Stsrenko Sergy Ч 24 Kiev SCS Sport club Scientist 4:27 0:44:38 0:44:47
36 10064 Костя Мельник Ч 29 Хмельницький 4:28 0:44:49 0:45:12
37 10187 Вадим Яковлев Ч 46 Бровары 4:30 0:45:08 0:45:19
38 10059 Євген Чуряк Ч 43 Проліски БЕГ10Х 4:34 0:45:44 0:45:48
39 10001 Руслан Колеснік Ч 27 Київ 2:26 0:24:29 0:45:59
40 10100 Олег Кучеренко Ч 28 Київ 2:20 0:23:28 0:45:59
41 10035 Сергій Сімаков Ч 52 Київ Adidas runners 4:36 0:46:00 0:46:03
42 10028 Алексей Буйваленко Ч 35 Петропавловская Борщаговка 4:34 0:45:48 0:46:16
43 10195 Ксенія Джуган Ж 31 novosilky Основа Бігу 4:38 0:46:21 0:46:25
44 10185 Дмитро Нечволод Ч 33 Київ Ukrainian Trail League 4:37 0:46:14 0:46:41
45 10150 Євгеній Кравчук Ч 29 Київ 4:40 0:46:46 0:46:54
46 10041 Алла Войцехівська Ж 33 Київ Gymmaxx 4:41 0:46:59 0:47:02
47 10029 Андрій Харитончук Ч 38 Київ 4:44 0:47:23 0:47:38
48 10132 Dmytriko Kozhemyaka Ч 34 Винница ComfyRun 4:43 0:47:13 0:47:44
49 10201 Олександр Трофимов Ч 37 Київ KuzinTeam 4:47 0:47:56 0:47:56
50 10005 Олексій Овчаренко Ч 38 Обухів 4:48 0:48:00 0:48:00
51 10024 Денис Шевченко Ч 32 Петропавлівська Борщагівка Адидас 4:48 0:48:08 0:48:16
52 10040 Гончаренко Оксана Ж 31 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 4:52 0:48:41 0:48:52
53 10198 Олег Сафронов Ч 38 Київ 4:52 0:48:46 0:48:58
54 10078 Альона Тимофєєва Ж 35 Київ 4:52 0:48:46 0:48:58
55 10147 Mykhailo Khomchak Ч 32 Kyiv Lebedev Run 4:52 0:48:41 0:49:02
56 10048 Вовненко Олександр Ч 39 Киев 4:51 0:48:34 0:49:05
57 10200 Олександр Іщенко Ч 37 Київ 4:53 0:48:51 0:49:15
58 10183 Сергій Покрова Ч 33 Киев 4:52 0:48:44 0:49:16
59 10079 Олександр Захарченко Ч 30 Буча Toyota Running Team 4:52 0:48:47 0:49:19
60 10099 Олена Мельникова Ж 32 Киев 4:55 0:49:16 0:49:20
61 10144 Олександр Турик Ч 27 С. Софіївська Борщагівка 4:54 0:49:05 0:49:23
62 10106 Олександр Мартинюк Ч 22 Острог - 4:54 0:49:00 0:49:26
63 10137 Oleksandr Kravchenko Ч 21 Kiev 4:58 0:49:48 0:49:52
64 10177 Микола Могилка Ч 25 Ірпінь 4:57 0:49:37 0:49:56
65 10136 Євгеній Прутян Ч 29 Київ 4:57 0:49:36 0:49:59
66 10197 Іванка Михаревич Ж 20 Сарни 4:59 0:49:58 0:50:07
67 10073 Олександр Сніговий Ч 23 Херсон 4:59 0:49:53 0:50:09
68 10007 LIUBOV PADALKA Ж 36 Київ 4:59 0:49:59 0:50:12
69 10178 Олег Невойт Ч 28 Ірпінь 5:00 0:50:01 0:50:18
70 10072 Олександр Гайковий Ч 25 Киев Adidas runners kyiv 5:04 0:50:40 0:50:43
71 10157 Михайло Журба Ч 31 Чернігів Біговий Чернігів 5:02 0:50:26 0:50:55
72 10145 Анатолій Калюх Ч 34 Святопетрівське 5:02 0:50:26 0:50:58
73 10069 Виталик Федоров Ч 24 Киев Рембаза 5:05 0:50:55 0:50:58
74 10109 Іван Макарук Ч 52 Житомир - 5:05 0:50:54 0:51:03
75 10092 Лєра Вознюк Ж 22 Бровари NRC 5:07 0:51:11 0:51:17
76 10129 Марина Галич Ж 48 Київ adidas Runners 5:07 0:51:13 0:51:17
77 10003 Інна Козуб Ж 57 Новомосковськ NMSK running club 5:06 0:51:06 0:51:18
78 10049 Сергій Буханенко Ч 35 Софіївська Борщагівка 5:06 0:51:07 0:51:23
79 10134 Anastasiia Kutsiak Ж 25 Вишгород 5:08 0:51:28 0:51:31
80 10006 Ольга Шабельник Ж 43 Петропавлівська Борщагівка 5:10 0:51:40 0:51:47
81 10130 Михайло Рясіченко Ч 34 Київ Adidas runners 5:11 0:51:53 0:51:55
82 10163 Mashuta Zaiats Ж 30 Київ 5:12 0:52:04 0:52:09
83 10180 Taras Didenko Ч 39 Киев Rentall 5:11 0:51:57 0:52:10
84 10065 Петро Головач Ч 55 Київ KMRC 5:13 0:52:17 0:52:36
85 10181 Віталій Каранда Ч 38 Київ Blue Streak 5:15 0:52:30 0:52:39
86 10260 Андрей Форноляк Ч 48 Киев 5:14 0:52:25 0:52:43
87 10186 Дмитро Гуменний Ч 33 Київ TopRunners 5:17 0:52:50 0:52:58
88 10204 Неля Ільчук Ж 33 Київ Top Runners 5:17 0:52:53 0:53:00
89 10184 Алена Глущенко Ж 26 Киев 5:17 0:52:56 0:53:16
90 10250 5:16 0:52:43 0:53:21
91 10206 Руслов Владислав Ч 45 Київ R-Running 5:21 0:53:34 0:53:51
92 10085 Olga Klimovich Ж 37 Київ GYMMAXX 5:22 0:53:48 0:53:51
93 10211 Николай Бисык Ч 35 Киев 5:22 0:53:47 0:54:00
94 10120 Олександр Губський Ч 32 київ 5:23 0:53:55 0:54:02
95 10205 Karina Mashtalir Ж 29 Ірпінь Adidasrunners 5:23 0:53:58 0:54:03
96 10044 Всеволод Кругленя Ч 23 Киев 5:22 0:53:44 0:54:16
97 10115 Марина Гуненкова Ж 33 Київ 5:25 0:54:11 0:54:17
98 10062 Олег Жмуро Ч 57 Київ Науковець 5:23 0:53:54 0:54:17
99 10133 Володимир Музика Ч 52 Березань RC Scientist 5:23 0:53:57 0:54:22
100 10080 Сергій Ерлі Ч 32 Буча Bucha Runners 5:24 0:54:04 0:54:37
101 10002 Олег Кирилко Ч 51 Київ 5:27 0:54:36 0:54:46
102 10068 Gokhan Benk Ч 31 Ankara 5:23 0:53:59 0:54:49
103 10011 Nikita Bubnov Ч 31 Kyiv 5:26 0:54:24 0:54:52
104 10015 Роман Косинський Ч 27 Київ 5:30 0:55:07 0:55:07
105 10110 Дар'я Левчук Ж 29 Киiв Nike Run Club 5:30 0:55:05 0:55:12
106 10037 Вадим Білоцький Ч 29 с. Петропавлівська Борщагівка 5:31 0:55:11 0:55:35
107 10155 Олексій Онищенко Ч 36 Київ Addidas Runners Kyiv 5:32 0:55:21 0:55:40
108 10170 Дмитрий Баскаков Ч 41 Киев 5:33 0:55:33 0:55:56
109 10179 Наталія Сенчик Ж 33 Петропавлівська Борщагівка 5:36 0:56:00 0:56:08
110 10174 Ольга Павловська Ж 25 Київ Adidas Runners Kyiv 5:36 0:56:02 0:56:13
111 10143 Ян Ярмола Ч 20 Київ 5:35 0:55:52 0:56:14
112 10190 Олексій Березников Ч 19 Київ 5:38 0:56:21 0:56:27
113 10148 Maryna Berezhnaya Ж 28 Білоусівка Adidas runners 5:38 0:56:25 0:56:28
114 10160 Ігор Спільніченко Ч 34 Київ R-Running 5:37 0:56:11 0:56:31
115 10121 Віра Оленєва Ж 27 Київ СК Науковець 5:39 0:56:30 0:56:42
116 10122 Віталій Рульов Ч 34 Київ 5:39 0:56:31 0:56:42
117 10210 Анна Бойченко Ж 28 Київ 5:39 0:56:39 0:56:54
118 10101 Оксана Загура Ж 21 Київ 5:41 0:56:56 0:57:12
119 10125 Сергій Курдюков Ч 46 Київ 5:45 0:57:32 0:57:35
120 10149 Катерина Сікорська Ж 36 Київ 5:43 0:57:16 0:57:36
121 10131 Андрій Кісілевич Ч 28 м. Буча Здоровий рух' 5:42 0:57:03 0:57:38
122 10214 5:43 0:57:12 0:57:46
123 10188 Яна Кучкарова Ж 28 Петропавлівська Борщагівка 5:45 0:57:38 0:57:49
124 10123 Анна Андросова Ж 34 Novy Petryvci 5:51 0:58:32 0:58:42
125 10189 Людмила Березникова Ж 47 Київ 5:55 0:59:19 0:59:25
126 10043 Анна Опалько Ж 33 петропавлівська Борщагівка 5:57 0:59:30 0:59:37
127 10135 Наталья Павленко Ж 50 Киев Adidas Runners Kyiv 5:57 0:59:32 0:59:37
128 10021 Марія Мулярчук Ж 27 КиЇв 5:54 0:59:01 0:59:39
129 10022 Oleksandr Orhan Ч 33 Київ 5:54 0:59:01 0:59:39
130 10209 Андрій Гергун Ч 25 Ірпінь Smart Team 5:11 0:51:58 1:00:04
131 10093 Виктор Барановский Ч 33 Вишневое 5:57 0:59:34 1:00:12
132 10153 Іванішена Тетяна Ж 54 Бердичів FamilyRunClub 6:00 1:00:03 1:00:19
133 10212 Сергій Бурлай Ч 31 Київ Smart Team 5:13 0:52:15 1:00:24
134 10012 Дмитро Маслюк Ч 14 Гостомель Санчін 5:58 0:59:48 1:00:24
135 10075 Сергій Багдасарянц Ч 22 Київ 6:01 1:00:12 1:00:30
136 10146 Юлія Ліневич Ж 26 Київ 5:59 0:59:59 1:00:34
137 10097 Ксения Гавриленко Ж 24 Киев 5:47 0:57:50 1:00:40
138 10164 Владимир Знаковский Ч 28 Киев 6:03 1:00:32 1:00:45
139 10138 Наталія Зелявська Ж 42 Київ LIVELOVE 6:02 1:00:26 1:00:49
140 10046 Ксенія Ковальчук Ж 37 Киів 6:03 1:00:36 1:00:57
141 10176 Оксана Овчаренко Ж 36 Київ 6:04 1:00:46 1:01:08
142 10166 Андрей Форноляк Ч 48 Киев 6:07 1:01:12 1:01:12
143 10167 Тарас Мотрук Ч 27 Ирпень 6:06 1:01:02 1:01:12
144 10082 Юлія Гринжевська Ж 37 Київ 6:07 1:01:18 1:01:25
145 10063 Анна Кійкова Ж 22 Київ 6:05 1:00:58 1:01:26
146 10042 Олексій Опалько Ч 37 петропавлівська Борщагівка 6:10 1:01:44 1:01:50
147 10191 Артем Рудь Ч 32 Дніпро Tverdokhleb Team 6:08 1:01:26 1:02:02
148 10008 Елена Берендеева Ж 55 Петропавловская Борщаговка О-КЛУБ 6:12 1:02:00 1:02:15
149 10066 Natalia Nikonchuk Ж 48 Київ 6:12 1:02:04 1:02:18
150 10107 Anna Synianska Ж 32 Ірпінь 6:11 1:01:50 1:02:19
151 10182 Аліна Ковалець Ж 30 Київ 6:15 1:02:30 1:03:00
152 10034 Анна Калиниченко Ж 31 киев 6:17 1:02:56 1:03:07
153 10193 Сергей Лысенко Ч 29 Мариуполь 6:18 1:03:02 1:03:25
154 10038 Катерина Білоцька Ж 26 c. Петропавлівська Борщагівка 6:18 1:03:04 1:03:28
155 10094 Oleksiy Diomidov Ч 55 Київ SC Marlin 6:18 1:03:01 1:03:44
156 10127 Дмитро Сторожук Ч 34 Kyiv LIVE LOVE 6:20 1:03:22 1:03:44
157 10156 Anton Drohozhylov Ч 37 Kyiv R-Running 6:22 1:03:49 1:04:06
158 10169 Дар`я Сягровська Ж 22 Житомир TOP Runners 6:22 1:03:46 1:04:12
159 10108 Віталій Пеньковий Ч 36 Київ АВТОТЕХНІК 6:23 1:03:50 1:04:14
160 10172 Makaruk Ryna Ж 30 Киев 6:25 1:04:12 1:04:47
161 10154 Ніколайчук Наталія Ж 43 Бердичів FamilyRunClub 6:28 1:04:40 1:04:56
162 10119 Катерина Соколова Ж 27 Київ 6:27 1:04:36 1:04:56
163 10161 Сергій Латишев Ч 48 Київ R-Running 6:27 1:04:37 1:05:00
164 10126 Анна Тартасюк Ж 20 Київ Live.Love 6:28 1:04:41 1:05:04
165 10151 Iльсiя Халапурдiна Ж 38 Киiв СолоМiя 6:30 1:05:04 1:05:19
166 10162 Ганна Бас Ж 37 Київ KM running club 6:30 1:05:02 1:05:26
167 10165 Marina Senyukova Ж 39 Kiev R-Running 6:34 1:05:49 1:06:08
168 10194 Ульяна Ігорівна Ж 37 Київ Playotsd crew 6:36 1:06:01 1:06:21
169 10070 Юлія Радомська Ж 39 Гостомель Санчин 6:35 1:05:52 1:06:27
170 10192 Костянтин Курса Ч 35 Киев 5:10 0:51:49 1:06:32
171 10047 Марина Гапенюк Ж 34 Киев 6:39 1:06:33 1:06:56
172 10199 Ольга Заяць Ж 29 Київ R-Running 6:46 1:07:44 1:08:02
173 10128 Дар’я Дем’янчук Ж 30 Київ Клуб R-Running 6:49 1:08:16 1:08:35
174 10213 Anastasiya Steklova Ж 37 Kiev 6:52 1:08:46 1:08:52
175 10071 Мирослав Хряпак Ж 14 Ірпінь Санчин 6:56 1:09:22 1:09:58
176 10077 Людмила Кольцова Ж 35 Обухів 7:01 1:10:14 1:10:46
177 10240 7:06 1:11:05 1:11:30
178 10083 Anna Korol Ж 21 Киев King 7:08 1:11:22 1:11:39
179 10208 Johnny Cash Ч 30 Boston Smart Team 6:21 1:03:36 1:11:45
180 10018 Stefan Skliarov Ч 34 Киев 7:09 1:11:36 1:12:04
181 10017 Anastasia Lukyanenko Ж 29 Киев 7:09 1:11:38 1:12:05
182 10111 Magomed Akhmedov Ч 18 Київ 7:17 1:12:56 1:13:10
183 10152 Любов Лук'яненко Ж 37 Жорнівка 7:17 1:12:59 1:13:33
184 10061 Михайло Зборовський Ч 28 Київ 7:19 1:13:13 1:13:45
185 10124 Олена Шаповал Ж 41 Київ 7:26 1:14:20 1:14:23
186 10113 Юлія Лісниченко Ж 35 С. Чайки 7:31 1:15:13 1:15:27
187 10142 Ксенія Соломко Ж 27 Киев 7:32 1:15:24 1:15:52
188 10004
189 10013 Артур Смедляев Ч 46 Киев Saucony Running Club
190 10014 Tetiana Nakonechna Ж 33 Киев
191 10016 Lubomir Bunchak Ч 23 Київ
192 10019 Карина Арутюнян Ж 25 Киев -
193 10020 Олег Завгородянський Ч 31 Київ
194 10023 Viktor Trokhymenko Ч 25 --- adidas runners
195 10027 Андрій Дончук Ч 24 Київ Solo Runner
196 10036 Ксенія Батищева Ж 40 Київ Чат сили
197 10052 Псарюк Олександр Ч 28 Київ в/ч А0222
198 10053 Чижик Дмитро Ч 25 Київ в/ч А0222
199 10054 Зелінська Ніка Ж 25 Київ в/ч А0222
200 10055 Сидорук Дмитро Ч 33 Київ в/ч А0222
201 10056 Хитрук Олег Ч 24 Київ в/ч А0222
202 10057 Юрченко Артем Ч 23 Київ в/ч А0222
203 10074 Yevhen Porfylenko Ч 41 с. Петропавлівська Борщагівка ECHO PARK CLUB
204 10076 Марина Нагуляк Ж 33 Київ
205 10087 Марго Єременко Ж 27 Київ EVO Run
206 10096 Олександр Борт Ч 33 Київ Live.Love
207 10103 Наталя Щербань Ж 30 Київ RRunning
208 10117
209 10168 Юлія Мотрук Ж 27 Ірпінь
210 10202 Олексій Тамразов Ч 44 Київ
211 10203 Сергій Смахтін Ч 44 Київ
212 10207 Денис Шпатенко Ч 29 Київ Smart Team
213 10215
214 10216
215 10217
216 10218
217 10219
218 10220
219 10221
220 10222
221 10223
222 10224
223 10225
224 10226
225 10227
226 10228
227 10229
228 10230
229 10231
230 10232
231 10233
232 10234
233 10235
234 10236
235 10237
236 10238
237 10239
238 10241
239 10242
240 10243
241 10244
242 10245
243 10246
244 10247
245 10248
246 10249
247 10251
248 10252
249 10253
250 10254
251 10255
252 10256
253 10257
254 10258
255 10259


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag