International Dnipro Swim Marathon

3км Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3 км 15-19 років Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 338 Зореслава Гончар 14 Cherkasy Тритон 2:09 1:04:46
2 314 Anastasiia Lazarchuk 19 Бровары ENOT 2:57 1:28:43
3 366 Александра Гома 15 Kiev Podolskiy swimming team 3:02 1:31:15

3 км 15-19 років Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 374 Алексей Пискун 15 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:54 0:57:09
2 392 Николай Литвиненко 16 2:04 1:02:28
3 383 Максим Лень 14 Черкассы СК Тритон 2:09 1:04:39
4 351 Ковальчук Максим 14 Черкассы Тритон 2:20 1:10:22
5 362 Данил Мельник 16 Черкаси КДЮСШ ЧМР 2:34 1:17:19
6 380 Владимир Прищепа 14 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:44 1:22:17
7 348 Віктор Валь 16 Бровари Live.Love 3:32 1:46:00
8 344 Сергій Кліндух 18 Київ LIVE.LOVE 3:34 1:47:00

3 км 20-29 років Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 334 Валерия Хохол 24 Киев WolfPack 1:59 0:59:56
2 379 Екатерина Прищепа 20 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:47 1:23:33
3 365 Лилия Кметь 28 Луцк 2:55 1:27:57
4 358 Ирина Осадчая 24 Киев Team404 3:09 1:34:31
5 336 Елизавета Одинокова 27 Киев OdynokovTeam 3:24 1:42:04

3 км 20-29 років Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 369 Дмитрий Филипский 27 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:55 0:57:42
2 361 Орда Віктор 26 Київ LIVE.LOVE 4:49 2:24:44

3 км 30-39 років Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 306 Ирина Озерянская 37 Киев 1:57 0:58:39
2 333 Ирина Доманова 38 Киев WolfPack 2:26 1:13:17
3 340 Nataliia Antemiichuk 36 Киев 2:43 1:21:33
4 386 Надія Скуратівська 32 Гостомель Live love 2:58 1:29:13
5 337 Ёлана Каменчук 38 Киев LIVE.LOVE 2:58 1:29:22
6 350 Nadya Voronchenko 31 Киев Happy Tru Ftiends 2:58 1:29:24
7 301 Лиза Романюк 33 Киев Marlin 3:02 1:31:21
8 391 Мария Науменко 30 3:06 1:33:22
9 359 Ксенія Мінакова 32 Харків 3:07 1:33:35
10 389 Катерина Сподин 39 Киев Open Water Team 3:09 1:34:36
11 307 Svitlana Nosach 36 Київ LIVE.LOVE 3:12 1:36:29
12 339 Анастасия Кузнецова 36 Киев Odynokov Team 3:19 1:39:33
13 342 Татьяна Иванощук 34 Киев Live.Love 3:21 1:40:48
14 357 Русана Тебуева 37 Дніпро Swim Stream Dnipro 3:24 1:42:13
15 356 Наталія Заїка 35 Київ Live.Love 3:47 1:53:54
16 320 Елена Дороцкая 34 Днепр REDHEAD team 4:05 2:02:51
17 390 Оксана Ушакова 37 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 4:26 2:13:17
18 317 Malinina Olha 34 Киев Odynokov Team 4:31 2:15:44
19 300 Vitalina Yelina 36 киев 4:54 2:27:10
20 323 Ірина Калинич 39 Львів Мальви

3 км 30-39 років Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 381 Антон Кардаш 38 Днепр Swim Stream Dnipro 1:40 0:50:24
2 331 Евгений Славный 39 Киев WolfPack 1:42 0:51:29
3 313 Алексей Медовец 32 Харьков Lamanteam 1:54 0:57:08
4 363 Артем Брага 35 Киев Open Water Team 2:19 1:09:55
5 385 Олег Кузьмин 35 Днепр Боевые торпеды 3000 2:27 1:13:34
6 360 Дмитрий Крейнер 33 Харьков KiT 2:29 1:14:48
7 370 Алексей Литвинов 37 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:34 1:17:24
8 316 Андрій Кіхтенко 39 Київ 2:40 1:20:00
9 304 Леонід Федорук 38 Черкаси PRIDE 2:42 1:21:04
10 377 Антон Шабинский 33 Киев Подольский 2:58 1:29:29
11 349 Сергей Шинкарук 33 Киев Podolskiy Swimming Team 3:04 1:32:22
12 378 Дмитро Калініченко 30 Київ Sapik Team 3:08 1:34:18
13 353 Вадим Лиски 39 Киев Make Me TRI 3:14 1:37:25
14 330 Кирилл Гончаренко 30 Киев SmartSwim 3:15 1:37:58
15 373 Андрей Владимирец 36 Харьков Kharkiv swimming team 3:24 1:42:14
16 318 Олег Смирнов 35 Днепр Red Head
17 319 Дмитрий Байбуз 37 Днепр Redhead

3 км 40-49 років Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 326 Зоряна Богдан 40 Львів Мальви 2:41 1:20:33
2 332 Ольга Цеценова 46 Киев WolfPack 2:47 1:23:33
3 321 Ирина Малыш 48 Днепр SwimStreamDnepr 2:56 1:28:14
4 382 Юлия Щиголева 41 Кропивницкий FanClub 3:25 1:42:38
5 322 Elena Moroz 41 Львов 4:07 2:03:36
6 346 Ольга Кліндух 45 Київ LIVE.LOVE 4:37 2:18:56
7 312 Леся Шморгун 42 Бровари Wolfpack 4:50 2:25:10
8 308 Yanina Koval 40 Киев 5 элемент
9 324 Ольга Сивак 46 Львів Mal'vy UA

3 км 40-49 років Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 341 Іван Бабічук 41 Львів 2:37 1:18:32
2 387 Yaroslav Ostapchuk 45 Киев 2:38 1:19:27
3 347 Андрій Валь 44 Бровари Artamonov_Team 2:39 1:19:59
4 335 Кирилл Козин 49 Киев МТА (Международная тенисная академия) 2:44 1:22:09
5 367 Александр Гома 40 Kiev Podolskiy swimming team 2:50 1:25:09
6 384 Александр Непомнющий 44 Кропивницький 2:50 1:25:17
7 327 Валерий Жовтобрюх 48 Днепр Swim Stream Dnipro 2:53 1:26:46
8 345 Igor Mokryk 46 Киев 3:02 1:31:00
9 315 Alexey Masanovets 41 Киев Сапик тим 3:04 1:32:17
10 354 Игорь Лиски 41 Киев Make Me TRI 3:05 1:32:32
11 352 Дмитрий Антоненко 45 Святопетровское Live Love 3:09 1:34:46
12 305 Олександр Варфоломієв 44 KYIV TRIATMAN 3:15 1:37:45
13 371 Василь Білоус 45 Харків Kharkov swimming club 3:25 1:42:49
14 311 В'ячеслав Мельник 48 Вінниця Особисто
15 325 Serhii Pykhunin 40 Днепр REDHEAD team
16 368 Александр Марченко 46 Kiev Podolskiy Swimming team

3 км 50+ Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 328 Тетяна Федан 51 Кривий Ріг Кривбас Мастерс 2:14 1:07:00
2 310 Елена Еранцева 54 Харьков LIVE.LOVE 3:06 1:33:11
3 329 Марина Ублинских 57 Киев OdynokovTeam 3:24 1:42:27
4 302 Татьяна Лейченок 58 Черкассы PRIDE 3:39 1:49:43
5 376 Ирина Бондаренко 53 Киев SapikTeam

3 км 50+ Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 364 Алексей Бородай 56 Киев Гаврилыч Мастерс 2:07 1:03:31
2 309 Александр Носырь 51 Киев 2:17 1:08:35
3 372 Юрий Данильченко 60 Харьков Kharkiv swimming team 3:02 1:31:08
4 375 Владимир Бондаренко 59 Киев SapikTeam 3:05 1:32:47
5 343 Дмитрий Калиничев 51 Киев Live Love 3:35 1:47:51
6 388 Александр Шашков 50 Черкассы 4:00 2:00:18


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag