International Dnipro Swim Marathon

10км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 32 Дмитро Маляр Ч 36 Dnipro REDHEAD 1:27 2:25:12
2 37 Тарас Ульянченко Ч 37 Черкассы Pride 1:33 2:35:11
3 43 Александра Левченко Ж 34 Кропивницький 1:36 2:40:04
4 9 Сергей Рассоха Ч 40 Черкассы Pride 1:37 2:42:50
5 25 Александр Обушенко Ч 28 Черкассы Кусок забора 1:39 2:45:37
6 31 Анастасия Романец Ж 28 Киев 1:39 2:45:47
7 36 Наталія Боришкевич Ж 44 Київ Wolfpack 1:44 2:54:34
8 41 Олександра Гура Ж 14 Черкаси ск по плаванию « Тритон» Черкассы 1:44 2:54:53
9 16 Богдан Нікітенко Ч 28 Черкаси 1:45 2:55:02
10 42 Дмитрий Бабак Ч 18 Черкассы СК ''Тритон'' 1:46 2:56:41
11 38 Віктор Язенок Ч 59 Київ Sportlife 1:46 2:57:26
12 19 Антон Зайцев Ч 41 Бровары Manta swimming club 1:47 2:59:54
13 7 Андрей Трухний Ч 35 Черкассы PRIDE 1:57 3:16:16
14 48 Sergii Malchyk Ч 38 Shpola SyutkinTeam 1:57 3:16:26
15 27 Петро Мартинов Ч 36 Київ Happy TRI Friends 1:57 3:16:30
16 23 Андрей Шевченко Ч 37 Киев - 1:58 3:17:29
17 51 Олексій Каленіченко Ч 43 Черкаси PRIDE 2:04 3:28:10
18 34 Вадим Рублевский Ч 50 Днепр RedHead Team 2:05 3:29:46
19 26 Павло Мельниченко Ч 35 Киев Sapik Team 2:09 3:35:00
20 30 Oleksii Bondarenko Ч 47 Dnipro REDHEAD 2:09 3:35:11
21 35 Max Boyko Ч 34 Киев SapikTeam 2:10 3:37:26
22 21 Александр Терещенко Ч 35 Киев 2:10 3:37:52
23 47 Inna Malchyk Ж 33 Shpola SyutkinTeam 2:11 3:38:56
24 56 Oleg Puzanov Ч 38 Kyiv Sapik Team 2:11 3:39:16
25 18 Ирина Лебедева Ж 50 Киев 2:12 3:40:51
26 40 Яков Коротенко Ч 32 Киев 2:13 3:42:40
27 55 Сергей Неберекутин Ч 46 Киев Энергоатом 2:18 3:50:36
28 58 Наталья Орлова Ж 46 Черкассы .... 2:23 3:59:46
29 50 Виталий Хливенко Ч 34 Желтые Воды 2:24 4:00:50
30 8 Ольга Колосова Ж 25 Черкассы PRIDE 2:24 4:00:58
31 6 Yurii Kutsenko Ч 48 Черкассы PRIDE 2:25 4:02:15
32 10 Юрій Грушевий Ч 37 Черкаси PRIDE 2:26 4:04:49
33 60 Александр Карпиевич Ч 40 Киев 2:27 4:05:21
34 39 Марина Коротенко Ж 32 Киев 2:27 4:06:15
35 52 Дима Котляр Ч 32 Черкассы 2:28 4:07:15
36 5 Андрей Михайлик Ч 51 ЧЕРКАССЫ PRIDE 2:31 4:11:59
37 49 Радислав Ткаченко Ч 42 Черкассы PRIDE 2:31 4:12:46
38 22 Svitlana Romanenko Ж 38 Kyiv Wolfpack 2:33 4:15:47
39 15 Олександр Сенчук Ч 29 Львів Лінкс лабораторії 2:34 4:17:05
40 46 Сергей Храпко Ч 40 Киев 2:35 4:19:56
41 3 Тетяна Ситняк Ж 35 Київ 2:37 4:22:03
42 53 Роман Ковальский Ч 39 Черкассы СК ТРИТОН 2:38 4:24:47
43 33 Виктор Кравец Ч 47 Киев 2:46 4:38:13
44 28 Денис Овчаров Ч 36 Киев Legal House 2:50 4:44:58
45 29 Andrii Shymko Ч 24 Київ Pasya Team 2:57 4:55:54
46 24 Андрей Магалич Ч 28 Киев Happy TRI Friends 3:15 5:25:04
47 57 Владимир Воржеинов Ч 67 харьков ХАИ 3:18 5:30:03
48 11 Виталий Яценко Ч 40 Черкассы PRIDE
49 12 Sorokina Tetiana Ж 38 Харков
50 20 Анатолий Миколайчук Ч 40 Киев Podolskiy swimming team
51 44 Катерина Пузикова Ж 32 Житомир Житомир Аквамастерс
52 45 Володимир Ахрамчук Ч 39 Черкаси PRIDE
53 54 Pavel Dvoinos Ч 36 Черкаси Transferwise


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag