Білоцерківський марафон 2019

Марафон - Чоловіки Вікові категорії

Марафон 18-39 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 189 Володимир Захарчук 8 32 Київ Eat go result 0:18:45 0:37:22 0:55:55 1:14:31 1:33:06 1:51:41 2:10:47 3:34 2:31:03 2:31:03
2 232 Чеперис Олександр 9 22 Харків Родник 0:19:00 0:37:50 0:56:46 1:15:46 1:35:35 1:55:07 2:16:13 3:42 2:36:40 2:36:40
3 233 Володимир Билим 10 34 Полтава 0:20:09 0:39:57 0:59:39 1:19:01 1:38:38 1:58:20 2:18:26 3:45 2:38:49 2:38:52
4 256 Леонид Ершов 14 30 Харьков Школа Баскетбола Харьков 0:19:59 0:40:00 1:00:02 1:20:37 1:41:18 2:02:10 2:24:46 3:58 2:47:59 2:47:59
5 174 Андрій Таргоній 17 32 Бровари 0:21:55 0:43:36 1:05:24 1:27:06 1:49:02 2:11:04 2:32:58 4:08 2:54:33 2:54:42
6 109 Вадим Обелець 18 33 Гребінка 0:21:53 0:43:42 1:05:36 1:27:29 1:49:26 2:11:19 2:33:08 4:08 2:54:42 2:54:48
7 259 Ігор Шкодінов 19 36 Дружківка 0:20:51 0:41:36 1:03:02 1:25:00 1:47:29 2:09:36 2:32:09 4:08 2:54:51 2:54:55
8 172 Денис Крутінь 22 36 Миколаїв Mykolaiv City Runners 0:22:00 0:44:03 1:05:48 1:27:46 1:49:46 2:11:52 2:33:38 4:09 2:55:12 2:55:14
9 279 Роман Главацький 23 29 Житомир Sapik-Team 0:22:15 0:43:34 1:04:52 1:26:17 1:47:48 2:09:37 2:32:03 4:08 2:55:03 2:56:03
10 185 Павел Филипьичев 27 23 Киев 0:22:45 0:44:29 1:05:41 1:26:54 1:48:37 2:10:47 2:33:34 4:12 2:57:47 2:57:54
11 155 Роман Позднев 28 36 Николаев Mykolaiv City Runners 0:22:02 0:44:03 1:05:48 1:27:47 1:49:47 2:11:55 2:35:08 4:13 2:58:34 2:58:38
12 216 Андрій Волошко 29 39 Вінниця 0:21:28 0:42:53 1:04:26 1:26:23 1:48:50 2:11:52 2:33:39 4:13 2:58:31 2:58:46
13 147 Юрій Крижановський 30 31 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:22:26 0:44:31 1:06:52 1:29:09 1:51:28 2:14:02 2:37:12 4:14 2:59:11 2:59:17
14 192 Максим Батаєв 32 23 Біла Церква 0:22:13 0:44:01 1:05:46 1:27:43 1:49:45 2:12:00 2:34:56 4:16 3:00:13 3:00:19
15 182 Назарій Гнат 33 26 Київ Squad UA Runners 0:22:59 0:45:20 1:07:25 1:29:28 1:51:40 2:14:11 2:37:06 4:16 3:00:30 3:00:41
16 225 Anatolii Kryvosheiev 34 33 Kyiv 0:22:05 0:43:29 1:05:01 1:26:53 1:49:06 2:12:41 2:36:53 4:15 2:59:43 3:00:54
17 162 Андрей Кореба 36 37 Чернигов Атлант-V2 0:22:26 0:45:01 1:07:54 1:29:56 1:52:02 2:14:10 2:36:09 4:17 3:01:23 3:01:27
18 177 Володимир Томилець 37 32 Чернігів Біговий Чернігів 0:22:50 0:45:15 1:07:23 1:29:45 1:52:57 2:15:18 2:38:11 4:20 3:03:16 3:03:16
19 196 Олександр Ломакін 38 36 Суми 0:21:53 0:43:36 1:05:24 1:27:12 1:49:18 2:12:34 2:38:18 4:20 3:03:18 3:03:21
20 134 Роман Комаровський 40 31 Одеса WINKEL RUN&BUILD 0:22:37 0:45:15 1:07:55 1:30:44 1:53:51 2:17:18 2:41:06 4:22 3:04:25 3:04:25
21 278 Юрій Андрушенко 41 34 Малин Hammers 0:22:40 0:45:17 1:08:28 1:31:41 1:54:30 2:17:28 2:41:00 4:22 3:04:35 3:04:35
22 223 Олег Слабченко 43 39 Харків Марафон Клуб 'Харків' 0:22:57 0:45:33 1:07:52 1:30:17 1:52:16 2:15:06 2:39:37 4:24 3:05:57 3:05:59
23 193 Денис Кузёмкин 45 27 Киев Пушеб 0:23:00 0:45:36 1:08:11 1:30:39 1:52:58 2:16:17 2:40:57 4:25 3:06:37 3:06:44
24 202 Олександр Малов 46 38 Київ 0:23:04 0:45:42 1:08:11 1:30:52 1:53:23 2:16:53 2:41:47 4:26 3:07:38 3:07:51
25 239 Іван Посух 47 38 Київ 0:23:07 0:46:20 1:10:02 1:33:27 1:56:38 2:20:14 2:44:19 4:27 3:08:01 3:08:10
26 135 Олександр Волков 48 32 Бровари 0:22:13 0:44:03 1:05:51 1:27:47 1:50:31 2:16:54 2:42:08 4:27 3:08:08 3:08:14
27 138 Богдан Грицько 49 36 Житомир СК'Полiсся UA' 0:23:43 0:47:14 1:10:43 1:33:46 1:57:47 2:21:16 2:45:05 4:28 3:08:30 3:08:30
28 119 Дмитро Сидорчук 54 37 Нова Каховка NK run 0:22:39 0:45:20 1:08:50 1:32:21 1:55:50 2:19:44 2:44:58 4:31 3:10:46 3:10:46
29 112 Денис Гордієнков 56 32 Біла Церква 0:23:33 0:46:54 1:10:32 1:34:27 1:58:50 2:22:51 2:47:28 4:32 3:11:32 3:11:32
30 154 Дмитро Ревков 64 31 Вінниця 0:25:22 0:50:14 1:15:12 1:39:58 2:04:18 2:27:37 2:51:22 4:37 3:14:52 3:15:11
31 113 Николай Лукин 66 32 Новая Каховка NK Run 0:23:29 0:46:56 1:10:15 1:33:51 1:57:30 2:21:52 2:48:06 4:38 3:16:07 3:16:10
32 200 Сергей Юрийчук 67 32 Буча Сектор-51 0:23:27 0:46:54 1:10:51 1:35:11 1:59:53 2:25:02 2:50:35 4:39 3:16:44 3:16:58
33 288 Іван Халепа 68 29 Малин Hammers 0:22:39 0:44:41 1:06:53 1:29:45 1:54:12 2:21:13 2:49:51 4:41 3:18:17 3:18:17
34 227 Костянтин Федоренко 69 36 Київ KM Running Club 0:23:25 0:46:49 1:10:09 1:33:06 1:56:40 2:24:46 2:54:06 4:43 3:19:18 3:19:30
35 283 Дмитро Шевченко 71 25 Кривий Ріг Krivbass Run Club 0:22:32 0:44:52 1:06:52 1:29:09 1:54:53 2:22:58 2:51:31 4:44 3:19:51 3:19:57
36 114 Дмитро Маринич 74 26 смт. Новотроїцьке ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КЛУБ ТАВРИЯ-СТЕП 0:25:25 0:50:06 1:15:05 1:39:53 2:05:09 2:30:22 2:56:36 4:47 3:22:20 3:22:24
37 257 Олег Судаков 76 19 Новая Каховка NK-run 0:24:42 0:49:29 1:14:14 1:38:41 2:03:25 2:28:28 2:55:02 4:49 3:23:23 3:23:23
38 268 Віталій Смик 77 27 Біла Церква Run Up Nation 0:27:16 0:54:57 1:21:00 1:46:27 2:11:30 2:36:30 3:00:46 4:49 3:23:16 3:23:25
39 159 Андрій Нанівський 79 22 Kiev 0:24:17 0:48:00 1:11:38 1:35:06 1:59:42 2:25:18 2:54:59 4:51 3:25:02 3:25:14
40 234 Віталій Степанчук 80 36 Софіївска Борщагівка Salomon Running Club Ukraine 0:24:15 0:47:42 1:11:03 1:34:32 1:58:39 2:24:21 2:52:23 4:51 3:25:04 3:25:15
41 107 Андрій Пірог 83 26 Біла Церква 0:23:28 0:46:24 1:09:19 1:32:23 1:57:12 2:24:51 2:55:16 4:54 3:26:53 3:26:58
42 183 Ігор Безсрочний 84 34 Київ Nova Poshta 0:26:16 0:51:22 1:16:26 1:42:25 2:08:10 2:34:21 3:01:25 4:53 3:26:12 3:27:08
43 231 Олег Вареник 86 23 Кролевець ez4mybro 0:25:27 0:50:32 1:17:44 1:43:50 2:10:43 2:36:57 3:03:17 4:55 3:27:49 3:27:49
44 272 Юрій Апостол 90 38 Обухів Біжи, Обухів! 0:22:57 0:46:26 1:10:06 1:34:22 2:00:32 2:30:41 3:00:31 4:59 3:30:16 3:30:16
45 184 Marian Vandzhura 91 29 Bila Tserkva Мультики 0:26:17 0:51:57 1:17:27 1:43:17 2:10:03 2:36:38 3:03:48 4:58 3:30:03 3:30:20
46 199 Олександр Кайнара 92 33 Біла Церква/Київ Insane Hamsters 0:24:50 0:48:35 1:12:13 1:36:35 2:02:44 2:31:45 3:01:16 5:00 3:31:08 3:31:25
47 280 Anton Razumovskyi 94 27 Kyiv Victory team 0:26:50 0:53:07 1:19:15 1:44:54 2:11:07 2:38:19 3:05:54 5:04 3:34:09 3:34:17
48 150 Сергій Бобовников 97 39 Алчевськ 0:26:43 0:52:51 1:18:46 1:45:14 2:12:16 2:39:14 3:07:03 5:05 3:34:58 3:35:11
49 247 Петрик Володимир 98 32 Пирятин 0:27:14 0:53:31 1:20:03 1:46:46 2:13:46 2:41:36 3:09:39 5:06 3:35:17 3:35:35
50 214 Олег Оніщенко 99 28 Пирятин 0:27:13 0:53:29 1:20:03 1:46:45 2:13:46 2:41:35 3:09:38 5:06 3:35:18 3:35:35
51 269 Филипп Пилявский 103 30 Одесса Школа осознанного бега 0:27:12 0:53:58 1:19:41 1:45:56 2:13:20 2:41:11 3:09:23 5:07 3:36:23 3:36:37
52 222 Артур Назлуян 105 19 Харьков 0:28:39 0:56:46 1:24:12 1:50:38 2:17:03 2:42:33 3:10:15 5:09 3:37:29 3:37:42
53 198 Сергій Козій 106 27 Київ 0:26:24 0:52:53 1:18:28 1:43:20 2:10:52 2:39:01 3:07:33 5:10 3:38:31 3:38:49
54 301 Ярослав Курмаз 108 25 Київ 0:24:15 0:47:43 1:11:03 1:36:47 2:05:27 2:36:57 3:09:21 5:13 3:40:08 3:40:15
55 266 Вадим Бойко 110 35 Белая Церковь 0:30:13 0:58:29 1:25:41 1:52:21 2:17:50 2:44:12 3:14:55 5:13 3:40:31 3:40:55
56 251 Юрій Самойлович 112 34 Славута 0:30:30 0:59:00 1:26:22 1:53:22 2:19:36 2:46:04 3:13:26 5:13 3:40:42 3:41:10
57 226 Роман Назаренко 113 29 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:27:09 0:54:47 1:22:05 1:49:41 2:17:00 2:44:23 3:13:03 5:14 3:41:08 3:41:18
58 173 Андрій Деркач 114 30 Чернівці CHERNIVTSI Running Club 0:27:10 0:54:54 1:22:11 1:49:17 2:17:24 2:45:39 3:14:33 5:16 3:42:33 3:42:36
59 248 Василенко Володимир 116 38 Чернігів Біговий Чернігів 0:30:19 0:58:32 1:26:32 1:54:30 2:21:08 2:48:25 3:16:23 5:17 3:43:20 3:43:45
60 149 Ярослав Лященко 118 26 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:29:33 0:58:15 1:26:43 1:55:09 2:23:16 2:50:58 3:18:14 5:19 3:44:58 3:45:23
61 187 Дріпа Олександр 119 34 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:29:33 0:58:13 1:26:42 1:55:09 2:23:16 2:50:57 3:18:12 5:19 3:44:58 3:45:24
62 219 Віктор Шілімов 120 26 Київ 0:28:35 0:56:25 1:23:49 1:50:37 2:17:36 2:45:38 3:15:07 5:20 3:45:30 3:45:30
63 197 Олександр Сенчук 123 28 Львів Лінкс Лабораторії 0:23:29 0:46:53 1:10:57 1:35:53 2:02:33 2:31:37 3:06:26 5:21 3:46:07 3:46:23
64 275 Эльдар Мансыров 125 34 Лозовая 0:26:11 0:51:15 1:16:09 1:41:14 2:07:26 2:35:35 3:09:08 5:23 3:47:45 3:47:45
65 285 Олександр Антосєв 126 28 Житомир ZernoVita 0:28:51 0:56:12 1:22:49 1:49:21 2:15:28 2:42:46 3:14:30 5:24 3:47:57 3:48:21
66 297 Богдан Гладков 127 18 Нова Каховка Nk-run 0:26:04 0:53:58 1:19:46 1:46:41 2:15:39 2:45:27 3:17:33 5:25 3:48:56 3:49:00
67 195 Дмитро Рудишин 128 35 Черкаси 0:30:31 0:59:09 1:26:58 1:54:36 2:22:16 2:50:45 3:19:14 5:25 3:48:35 3:49:03
68 169 Олександр Молодецький 129 39 Одеса без клубу 0:28:45 0:56:25 1:24:23 1:52:15 2:20:26 2:49:13 3:19:01 5:26 3:49:21 3:49:21
69 190 Андрій Корнієнко 131 38 Черкаси 0:30:30 0:59:08 1:26:59 1:54:35 2:22:15 2:50:45 3:20:41 5:31 3:53:02 3:53:29
70 250 Олександр Радіонюк 138 39 Київ 0:26:40 0:53:14 1:19:55 1:47:19 2:17:07 2:46:13 3:17:25 5:36 3:56:18 3:56:34
71 171 Максим Гладунець 139 39 Житомир Крошня бігова 0:28:21 0:55:23 1:22:28 1:51:00 2:20:50 2:52:13 3:25:21 5:36 3:56:32 3:56:56
72 181 Сергій Трохимишин 140 30 Житомир Крошня бігова 0:28:20 0:55:23 1:22:29 1:51:00 2:20:49 2:52:13 3:25:20 5:36 3:56:33 3:56:56
73 104 Володимир Ружицький 143 27 Гнівань 0:28:29 0:56:33 1:24:49 1:53:14 2:22:05 2:53:52 3:26:47 5:40 3:59:10 3:59:24
74 245 Yuriy Chervinka 144 37 Poltava 0:31:09 1:02:02 1:31:25 2:01:03 2:30:38 2:59:58 3:29:46 5:39 3:59:06 3:59:33
75 164 Юрій Зубко 149 35 Полтава 0:28:23 0:56:09 1:24:34 1:53:37 2:24:03 2:56:34 3:31:58 5:51 4:07:23 4:07:44
76 124 Олег Толстов 153 29 Житомир СК 'Полісся UA' 0:32:50 1:04:33 1:35:58 2:06:20 2:36:17 3:07:12 3:38:31 5:54 4:09:07 4:09:35
77 205 Сергій Кісерман 156 26 Київ 0:29:39 0:59:19 1:28:14 1:57:47 2:28:35 3:03:52 3:37:21 5:55 4:10:19 4:10:36
78 265 Олег Савчук 157 35 Біла Церква Run-Up Nation 0:28:45 0:58:02 1:27:00 1:55:59 2:25:40 2:56:17 3:33:14 5:56 4:10:56 4:11:04
79 289 Андрій Білоног 158 34 Бровари БІГ 0:29:24 0:57:52 1:26:20 1:54:46 2:24:02 2:55:33 3:33:53 5:59 4:12:50 4:13:08
80 129 Ярослав Вивтониченко 160 22 Полтава 0:30:38 1:00:27 1:30:30 2:00:46 2:32:20 3:05:19 3:38:48 5:59 4:13:05 4:13:26
81 127 Родіон Плугатаренко 161 34 Кам'янець-Подільський CrossBox 0:31:05 1:02:13 1:32:33 2:03:07 2:33:47 3:05:43 3:38:58 6:00 4:13:32 4:13:57
82 252 Artem Polovinshchykov 165 32 Vinnitsa LoveSunnyDays 0:26:46 0:53:12 1:19:54 1:47:35 2:17:40 2:57:00 3:37:24 6:10 4:20:18 4:20:23
83 237 Олексій Рибалко 170 36 Харків 0:30:09 0:59:49 1:29:17 1:59:56 2:33:13 3:10:52 3:48:44 6:22 4:28:45 4:28:45
84 241 Владислав Зінченко 171 29 Красноград - 0:19:28 0:39:30 0:59:39 1:19:40 1:40:21 2:01:14 2:23:00 6:23 4:29:34 4:29:35
85 157 Сергій Проневич 172 28 с.Боромля, Тростянецький р-н Спорт Тростянечини 0:30:55 1:01:18 1:31:30 2:03:32 2:38:56 3:18:22 4:01:50 6:33 4:36:33 4:36:52
86 217 Віталій Краєвський 174 26 Біла Церква 0:31:41 1:01:24 1:31:38 2:03:31 2:37:45 3:15:26 4:06:08 6:50 4:48:44 4:49:03
87 137 Виталий Меркулов 181 29 Волочиск Автоцентр-Волочиск 0:23:00 0:45:37 1:08:10 1:31:42 2:03:59
88 105 Владислав Діброва 182 32 Суми Sumy Running Club 0:28:45 0:57:28 1:33:20 2:12:37 2:59:17
89 117 Олександр Хінцицький 183 27 Южне 0:27:50 0:54:29 1:21:41 1:50:01
90 294 Антон Тютюнніков 185 32 Київ Saucony Running Club 0:23:27 0:46:11 1:08:37 1:30:28
91 100 Денис Євдокимов 191 22 Київ Глобус
92 111 Ігор Григорович 193 36 Київ Putin-huylo
93 116 В'ячеслав Олішевський 194 33 Бердичів FamilyRunClub
94 118 Микола Черняк 195 27 Київ
95 142 Yevhen Kainara 198 29 Kyiv
96 156 Богдан Цвігун 199 18 Київ
97 158 Олександр Ковальчук 200 31 Вінниця Берлін-Хемі
98 168 Александр Голдасевич 202 22 Хмельницкий OT Run Club
99 170 Олег Ковальов 203 34 Київ nike running club
100 179 Андрій Киселюк 204 35 Рівне
101 180 Олександр Ситюк 205 36 Київ
102 204 Алексей Кекиш 207 38 Буча
103 210 Іван Небрат 208 30 Київ nebrativka
104 215 Олександр Хаврикін 209 25 Херсон
105 246 Андрій Пелех 212 35 Тернопіль
106 253 Bilal MARHOUM 213 28 Morocco
107 254 Khamis BAKARI 214 35 Morocco
108 255 Mohamed AHMAMI 215 35 Morocco
109 302 Сергей Саакян 219 23 Белая Церковь ДЮСШ Олимп

Марафон 40-44 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 261 Yevhen DIDCHENKO 24 41 Kyiv ПУШЕБ 0:23:00 0:45:36 1:08:10 1:30:39 1:52:56 2:14:43 2:35:55 4:11 2:56:38 2:56:45
2 163 Борис Платохін 31 44 Чернівці 0:22:42 0:45:14 1:07:53 1:30:41 1:53:04 2:15:18 2:37:41 4:15 2:59:29 2:59:30
3 191 Костянтин Бідюк 51 44 Полтава 0:23:38 0:46:19 1:09:24 1:32:32 1:55:32 2:19:07 2:44:02 4:28 3:09:09 3:09:26
4 201 Юрій Садовський 60 40 Київ 0:23:53 0:47:10 1:10:27 1:33:56 1:57:40 2:22:06 2:48:36 4:34 3:13:15 3:13:15
5 165 константин костецкий 72 42 rbtd KMRC 0:25:16 0:50:12 1:15:12 1:40:04 2:05:13 2:30:32 2:56:10 4:46 3:21:22 3:21:34
6 211 Сергей Чабанов 75 43 Киев STTeam 0:26:34 0:51:37 1:16:08 1:40:42 2:05:32 2:30:54 2:56:52 4:48 3:22:46 3:22:46
7 267 Сергій Кривошапко 81 43 Полтава 0:52:45 1:17:30 1:17:30 1:42:04 2:07:19 2:33:02 2:59:27 4:52 3:25:36 3:25:51
8 175 Александр Боклач 87 40 Миколаїв Mykolaiv City Runners 0:25:36 0:50:54 1:16:11 1:41:57 2:08:05 2:34:47 3:02:08 4:55 3:27:56 3:28:08
9 108 Андрій Кравчук 95 41 Київ БФ «СПРИНТ» 0:26:33 0:52:47 1:18:48 1:46:18 2:15:42 2:52:13 5:04 3:34:22 3:34:33
10 140 Кліщ Олег 104 43 Біла Церква Білоцерківський Марафон 0:27:06 0:54:28 1:21:38 1:48:55 2:15:43 2:42:03 3:09:30 5:07 3:36:35 3:36:40
11 220 Иван Лещенко 107 40 Харьков 0:28:38 0:56:47 1:24:12 1:50:38 2:17:02 2:43:45 3:11:51 5:12 3:39:44 3:39:59
12 284 Сергей Калинин 111 42 Одеса Форум 0:26:43 0:52:50 1:18:46 1:45:20 2:12:17 2:39:14 3:07:04 5:13 3:40:41 3:40:59
13 277 Руслан Первашов 122 44 Харків 0:29:23 0:57:59 1:25:57 1:53:44 2:21:31 2:49:48 3:18:17 5:21 3:45:45 3:46:09
14 194 Evgeniy Zakharchenko 132 44 Київ 0:26:50 0:53:08 1:19:21 1:46:25 2:15:36 2:45:41 3:18:58 5:33 3:54:40 3:54:48
15 153 Цвєтков Ілля 134 42 Київ 0:29:27 0:57:55 1:26:12 1:54:41 2:23:14 2:52:30 3:23:05 5:35 3:55:53 3:56:20
16 132 Руслан Бадіон 145 40 Біла Церква Run Up Nation 0:28:45 0:58:01 1:26:46 1:55:59 2:25:41 2:56:11 3:27:36 5:41 4:00:09 4:00:17
17 148 Віктор Зелінський 154 40 Камянець-Подільський 0:30:57 1:02:12 1:32:32 2:03:07 2:33:47 3:05:42 3:38:16 5:55 4:09:41 4:10:05
18 146 Олександр Пасічник 155 43 Камянець-Подільський ТриЛеви 0:32:00 1:03:33 1:33:02 2:03:28 2:34:06 3:05:43 3:38:16 5:55 4:09:41 4:10:06
19 271 Андрій Косолапов 159 40 Київ TRIATMAN 0:30:38 1:00:26 1:30:30 2:00:46 2:32:19 3:05:18 3:38:48 5:59 4:13:04 4:13:25
20 236 Дмитро Троць 186 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:24:14 0:47:27 1:11:30 1:38:07
21 186 Володимир Сокальський 206 41 Бровари ПУШЕБ
22 221 Сергей Назлуян 210 40 Харьков
23 263 Максим Нежура 216 40 Київ
24 270 Вячеслав Гончар 217 40 Киев

Марафон 45-49 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 212 Віктор Ярмак 35 46 Луцьк 0:22:07 0:44:27 1:06:26 1:28:27 1:51:09 2:14:11 2:37:53 4:17 3:01:17 3:01:17
2 218 Дмитро Трибунський 39 45 Ужгород 0:22:56 0:45:35 1:08:08 1:30:50 1:53:51 2:17:01 2:40:38 4:21 3:03:37 3:03:45
3 244 Сергій Кривда 42 46 Київ Runday Obolon, RCS 0:22:08 0:45:01 1:07:53 1:30:15 1:53:08 2:17:30 2:41:55 4:23 3:05:09 3:05:09
4 122 Михайло Сидоренко 52 47 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 0:23:11 0:47:20 1:11:16 1:35:07 1:58:54 2:22:42 2:46:10 4:29 3:09:26 3:09:32
5 243 Виталий Силенко 63 45 Николаевская обл. г. Первомайск 0:24:42 0:49:28 1:13:22 1:37:48 2:01:26 2:25:46 2:50:14 4:36 3:14:19 3:14:19
6 130 Сергій Панченко 82 48 Львов RUN4U 0:22:56 0:45:35 1:08:09 1:30:51 1:56:06 2:26:24 2:57:26 4:53 3:26:03 3:26:10
7 103 Олег Дудник 124 49 Велика Димерка 0:28:24 0:55:54 1:23:12 1:50:34 2:18:13 2:47:18 3:16:59 5:22 3:46:43 3:47:08
8 229 Сергей Чирков 137 46 Гоголеве 0:29:26 0:57:53 1:26:11 1:54:39 2:23:12 2:52:24 3:22:14 5:35 3:56:05 3:56:33
9 282 Сильвестр Фрунза 141 46 Черновцы 0:26:50 0:53:19 1:20:33 1:49:33 2:20:05 2:53:09 3:26:48 5:38 3:57:48 3:58:12
10 143 Сергій Григоренко 151 48 Київ 0:28:19 0:56:45 1:25:17 1:54:26 2:24:28 2:57:43 3:33:19 5:54 4:09:11 4:09:15
11 299 Руслан Колесников 167 49 Жмеринка 0:24:36 0:50:30 1:17:22 1:46:16 2:16:51 2:52:59 3:35:35 6:18 4:25:55 4:25:58
12 281 Володимир Мироненко 184 48 Шостка 0:28:24 0:54:36 1:21:36 1:53:41
13 167 Олексій Павленко 201 49 Маріуполь

Марафон 50-54 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 286 Ігор Кутовий 26 52 Біла Церква IDEA 0:20:17 0:40:49 1:01:41 1:22:59 1:45:03 2:08:11 2:32:28 4:12 2:57:35 2:57:37
2 206 Петро Медвідь 50 53 Полтава 0:22:06 0:44:35 1:07:17 1:30:07 1:53:37 2:17:24 2:42:48 4:28 3:09:01 3:09:06
3 242 Роман Мычко 55 52 Полтава МК Харьков 0:22:38 0:45:01 1:07:13 1:29:44 1:53:23 2:17:56 2:44:12 4:31 3:10:48 3:10:55
4 188 Віктор Молчанов 70 54 Кремінна 0:24:48 0:48:45 1:13:14 1:37:39 2:02:56 2:28:44 2:54:15 4:43 3:19:08 3:19:32
5 290 Олександр Мотильов 73 53 Кременчук RC Kremen 0:25:08 0:50:06 1:15:05 1:39:52 2:05:09 2:30:19 2:55:48 4:46 3:21:30 3:21:35
6 287 Роман Карасьов 89 53 Біла Церква Дурдом Веселка 0:25:01 0:49:27 1:14:01 1:39:39 2:06:28 2:33:56 3:02:26 4:58 3:29:58 3:30:16
7 224 Володимир Черкашин 102 52 Першотравенськ Білоцерківський марафон 0:27:08 0:54:29 1:22:41 1:48:54 2:15:27 2:43:36 3:09:57 5:07 3:36:17 3:36:36
8 120 Володимир Бондаренко 109 50 Нова Каховка NK run 0:25:25 0:50:06 1:15:06 1:39:51 2:05:09 2:30:54 3:01:30 5:13 3:40:45 3:40:48
9 238 IURII GORDIIENKO 121 53 Київ SCS 'Sport club 'Scientist' 0:26:49 0:53:07 1:19:03 1:45:27 2:12:34 2:40:36 3:11:01 5:21 3:46:05 3:46:05
10 141 Віктор Кучерявий 142 51 Біла Церква 0:25:47 0:50:49 1:16:13 1:42:50 2:11:59 2:48:08 3:23:14 5:39 3:58:31 3:58:52
11 276 Володимир Яковенко 152 52 Житомир СК 'Полісся UA' 0:32:50 1:04:33 1:35:58 2:06:20 2:36:17 3:07:11 3:38:32 5:54 4:09:07 4:09:35
12 264 Петро Голик 168 54 Тараща 0:31:13 1:02:50 1:34:47 2:07:39 2:41:05 3:15:23 3:50:54 6:20 4:27:14 4:27:35
13 139 Віктор Бондар 197 51 Біла Церква Bila Tserkva Marathon

Марафон 55-59 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 161 Володимир Баранюк 44 58 с. Червона Діброва (Чернівецька обл.) 0:24:01 0:46:58 1:09:38 1:32:21 1:55:12 2:18:29 2:42:05 4:24 3:05:44 3:06:09
2 207 Ігор Трухан 57 57 Київ О-КЛУБ АБУ 0:22:58 0:45:58 1:09:17 1:32:48 1:56:44 2:21:05 2:45:55 4:33 3:12:10 3:12:12
3 178 Володимир Рябов 58 57 Чернігів TrsCheClub 0:22:49 0:45:33 1:08:10 1:30:52 1:54:51 2:19:29 2:45:55 4:34 3:12:48 3:12:56
4 145 Олександр Бобрицький 59 56 Львів AVALON TEAM 0:22:06 0:44:44 1:07:26 1:30:50 1:54:50 2:20:00 2:46:12 4:34 3:12:55 3:12:59
5 131 Сергій Куцеконь 85 55 Бровари АБУ 0:25:06 0:50:26 1:15:41 1:41:00 2:06:33 2:32:27 2:59:15 4:54 3:27:14 3:27:19
6 291 Геннадий Коба 93 59 Кременчук 0:25:08 0:50:06 1:15:06 1:40:01 2:06:25 2:33:41 3:03:19 5:02 3:32:37 3:32:42
7 128 Andrij Gurbyk 96 56 Київ RCS, Trekking Team 0:25:31 0:50:40 1:16:02 1:41:23 2:07:27 2:34:34 3:04:24 5:05 3:34:56 3:35:00
8 258 Valerii Verbovskyi 133 57 Kyiv LI 0:27:51 0:55:27 1:23:10 1:50:51 2:18:50 2:47:56 3:20:36 5:34 3:55:15 3:55:15
9 133 Oleksandr Volkov 196 56 Kyiv SCS 'Sport club 'Scientist'

Марафон 60-64 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 110 Олександр Кадькало 62 62 Київ СК 'Науковець' 0:24:51 0:49:19 1:13:47 1:37:54 2:02:06 2:26:27 2:50:43 4:36 3:14:07 3:14:18

Марафон 65-59 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 209 Володимир Кулько 146 67 Кривий Ріг 0:25:42 0:52:28 1:20:47 1:49:45 2:19:44 2:52:32 3:26:25 5:43 4:01:31 4:01:51
2 121 Володимир Гільчук 178 67 Ніжин Прометей 0:30:20 1:02:05 1:35:24 2:11:04 2:54:14 3:39:27

Марафон 70-74 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Темп ChipTime Gap Результат
1 203 Володимир Мальований 173 70 Херсон Таврия 0:30:35 1:02:25 1:36:00 2:10:46 2:47:06 3:24:09 4:02:49 6:38 4:39:57 4:40:03
2 228 Микола Плюйко 211 73 Київ Топранерс


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag