International Dnipro Swim Marathon 2021

10 км - Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км 15-19 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 214 Олександра Сидоренко Ж 17 Київ FOXX swim team 2:29 4:09:50

10 км 15-19 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 94 Олександр Храмцов Ч 17 Днепр SOTA TEAM DNEPR 1:43 2:52:14
2 131 Владислав Зайцев Ч 16 Київ Mafia Team 1:45 2:55:10
3 91 Данило Семинихин Ч 17 Харьков нету клуба 2:16 3:47:42

10 км 20-29 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 73 Ганна Пасічник Ж 27 Київ Pasya Team 1:23 2:19:42
2 132 Анастасия Пожидаева Ж 25 Киев Pasya Team 2:06 3:30:17
3 58 Яна Логвіненко Ж 29 Харків PolianskyiTeam 2:13 3:42:27
4 60 Лілія Кметь Ж 29 Луцьк Atlant swim team 2:14 3:44:16
5 116 Ольга Колосова Ж 26 Черкассы PRIDE 2:32 4:14:03

10 км 20-29 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 98 Александр Обушенко Ч 29 Черкаси Я доплыл. Дайте похавать 1:37 2:42:57
2 75 Скрипник Іван Ч 25 Київ WolfPack Sport Club 1:53 3:09:31
3 36 Андрій Магаліч Ч 29 Київ Happy TRI Friends 2:07 3:32:57
4 57 Роман Марценюк Ч 26 Харків #PolianskyiTeam 2:17 3:48:31
5 124 Артем Козарь Ч 27 Харьков Сhameleon 3:03 5:05:37
6 31 Дмитро Донченко Ч 26 Київ ГО 'Територія Ініціативної Молоді' 3:18 5:30:17

10 км 30-39 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 63 Оксана Кошевська Ж 34 Харків Chameleon sport club 1:37 2:43:10
2 117 Катерина Сюткина Ж 33 Черкассы Syutkinteam 1:40 2:47:35
3 70 Олександра Бородай Ж 35 Киев Pasya team 2:10 3:36:54
4 48 Марина Шабінська Ж 36 Київ Podolskiy Swimming Team 2:10 3:37:55
5 112 Марина Коротенко Ж 33 Київ 2:13 3:43:02
6 77 Валентина Науменко Ж 31 Київ SmartSwim 2:27 4:05:08
7 84 Maria Kalachova Ж 32 Киев SmartSwim 3:06 5:11:35
8 13 Tetiana Sorokina Ж 39 Odesa
9 43 Ніна Савкіна Ж 33 Черкаси
10 78 Марина Семак Ж 33 Київ SmartSwim

10 км 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 76 Иван Перепелица Ч 32 Киев SmartSwim 1:24 2:20:39
2 20 Эвген Рижий Ч 34 Київ Team Upstream 1:25 2:22:34
3 105 Куць Олександр Ч 31 М.Київ Pasyateam 1:31 2:33:17
4 106 Роман Главацький Ч 31 Житомир Glavatskyi Coach 1:40 2:46:53
5 71 Олексій Нестерович Ч 34 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:40 2:47:16
6 90 Тарас Ульянченко Ч 38 Черкаси Pride 1:47 2:58:41
7 133 Михайло Хмара Ч 38 Київ Odynokov Club 1:48 3:01:05
8 55 Олексій Гарбаренко Ч 38 Київ Wolfpack 1:48 3:01:19
9 39 Микола Слуцький Ч 30 Київ Team Upstream 1:49 3:03:00
10 115 Александр Терещенко Ч 36 Киъв 1:53 3:08:24
11 120 Олександр Соловей Ч 36 Софіївська Борщагівка ОКУНІ 1:54 3:11:23
12 74 Евгений Чубенко Ч 35 Харьков Chameleon 2:00 3:21:18
13 79 Андрій Кисіль Ч 38 Киев 2:01 3:22:09
14 8 Сергій Савчук Ч 36 Київ 2:01 3:22:24
15 25 Вадим Омелянчук Ч 37 Київ OdynokovTeam 2:01 3:22:31
16 122 Ігор Очеретяний Ч 38 Киів #Artamonovteam 2:03 3:25:45
17 24 Євген Сіденко Ч 37 Київ OdynokovTeam 2:03 3:26:02
18 82 Виктор Теленько Ч 31 Киев swim.ua 2:03 3:26:05
19 37 Иван Истягин Ч 38 Днепр Swim Stream 2:06 3:31:27
20 17 Сергій Полухін Ч 38 Київ Swim System 2:07 3:31:56
21 16 Роман Иванов Ч 34 Киев 2:09 3:35:35
22 50 Дмитро Кушнірук Ч 34 Київ WolfPack 2:11 3:38:36
23 32 Андрій Шевченко Ч 38 Київ 2:11 3:39:47
24 118 Павло Кривенець Ч 32 Дніпро Synergy Standart Team 2:15 3:45:57
25 128 Олег Бабак Ч 35 Черкаси 2:16 3:46:54
26 89 Головко Олександр Ч 35 Харьков нету клуба 2:16 3:47:42
27 126 Алексей Козаков Ч 35 Днепр Syutkinteam 2:16 3:48:02
28 121 Яков Коротенко Ч 33 Київ 2:18 3:50:33
29 64 Oleksandr Korotkykh Ч 36 Kyiv PasyaTeam 2:22 3:56:48
30 21 Олександр Сенчук Ч 30 Львів Лінкс лабораторії 2:22 3:58:03
31 10 Taras Bobrovytskyi Ч 36 Київ Swim System 2:24 4:01:17
32 114 Artem Kharchyshyn Ч 38 Киев PasyaTeam 2:25 4:03:15
33 23 Артем Липовенко Ч 32 Камянское 2:26 4:04:43
34 47 Anton Shabinskiy Ч 34 Київ Podolskiy Swimming Team 2:30 4:10:11
35 52 Pavel Dvoinos Ч 37 Черкаси Transferwise 2:35 4:19:29
36 49 Богдан Холявка Ч 31 Львів 2:37 4:22:44
37 104 Ivan Razenkov Ч 33 Kyiv Sapik Team 2:38 4:24:28
38 87 Олег Гавриленко Ч 37 Вишневе 2:39 4:25:43
39 6 Юрій Казанцев Юрій Казанцев Ч 37 Черкаси CrossRunChe 2:40 4:26:56
40 12 Костя Жосан Ч 36 Александрия 2:40 4:27:20
41 34 Вiталiй Хлiвенко Ч 35 Желтые Воды Podolskiy swimming team 2:46 4:37:28
42 107 Kyrylo Kutsenok Ч 30 Kyiv Pasya Team 2:50 4:43:39
43 108 Олександр Сергієнко Ч 35 Черкаси 2:53 4:48:58
44 102 Andrii Shvets Ч 36 Киев FOXX Swim team 2:56 4:54:14
45 111 Максим Доля Ч 32 Київ Swim System 3:02 5:04:56
46 125 Oleg Puzanov Ч 39 Київ Sapik Team 3:08 5:14:03
47 11 Denys Ivanchenko Ч 34 Kremenchug 3:12 5:21:09
48 113 Алексей Коростелев Ч 38 Харьков 3:27 5:45:08
49 80 Артем Бельський Ч 33 Київ Wolfpack 3:28 5:47:32

10 км 40-49 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 42 Nataliia Boryshkevych Ж 45 Київ WOLFPACK 1:39 2:46:30
2 28 Любов Кожушкіна Ж 40 Черкаси Pride 2:03 3:26:37
3 68 ANTONINA DANILOVA Ж 42 Київ SmartSwim 2:09 3:35:28
4 62 Ольга Манова Ж 49 Харків PolianskyiTeam 2:11 3:38:35
5 40 Ярославна Тоцкая Ж 46 Черкаси Pride 2:27 4:05:19
6 109 Марина Сенюкова Ж 41 Киев Mafia team 3:12 5:20:47
7 85 Tetiana Volkova Ж 44 Київ Mafia Team 3:47 6:18:37
8 81 Олена Пєльтєк Ж 46 Київ PasyaTeam 3:53 6:29:04

10 км 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 110 Александр Щербина Ч 48 Киев Team Upstream 1:33 2:35:08
2 127 Сергій Райков Ч 47 Wiesbaden Sailfish 1:35 2:39:14
3 100 Петро Павленко Ч 48 Киев happy tri friends 1:41 2:49:07
4 46 Сергій Березань Ч 40 Черкаси 1:47 2:59:35
5 123 Ярослав Шкотников Ч 46 Киев WolfPack 1:47 2:59:56
6 92 Олександр Храмцов Ч 42 Дніпр SOTA TEAM DNEPR 1:47 2:59:58
7 93 Сергей Рассоха Ч 41 Черкассы Pride 1:48 3:01:16
8 66 Алексей Никифоров Ч 42 Харьков Chameleon Club 1:49 3:01:50
9 69 Олег Яхонтов Ч 48 Dnipro Днепр Мастерс 1:50 3:03:22
10 83 Дмитро Грібов Ч 40 київ Trilab 1:50 3:04:58
11 65 Андрій Смірнов Ч 45 1:53 3:08:32
12 53 Дмитро Лапа Ч 43 Київ Podolskiy Swimming Team 1:58 3:16:56
13 56 Артем Гончаров Ч 41 Полтава 2:00 3:20:12
14 5 Виталий Бондаренко Ч 45 Киев Енергоатом 2:03 3:26:39
15 30 Дмитро Власов Ч 41 Київ Team Upstream 2:04 3:28:19
16 97 Матвій Новак Ч 41 Черкаси 2:06 3:31:11
17 14 Игорь Гайдуков Ч 48 Кировоград Единоличник 2:08 3:34:11
18 101 Виталий Парамонов Ч 41 Киев Swim System 2:08 3:34:28
19 44 Олексій Каленіченко Ч 44 Черкаси Pride 2:10 3:38:16
20 130 Михаил Зайцев Ч 43 Київ Mafia Team 2:11 3:39:51
21 1 Юрій Лобунець Ч 49 Київ TeamUpstream 2:12 3:40:00
22 7 Николай Бойко Николай Бойко Ч 44 Одесса Ermakovteam 2:12 3:41:38
23 19 Євгег Синельников Ч 43 Черкаси Supreme 2:13 3:41:43
24 67 SERGII DANILOV Ч 43 Киев SmartSwim 2:16 3:47:55
25 61 Andriy Yanko Ч 43 Lutsk 2:17 3:49:16
26 45 Yurii Bondar Ч 45 Київ Podolskiy Swimming Team 2:19 3:52:37
27 27 Сергій Неберекутін Ч 47 Київ Енергоатомом 2:26 4:03:58
28 86 Kutsenko Yurii Ч 49 Черкаси PRIDE 2:27 4:05:49
29 4 Ruslan Teliatnyk Ч 44 Kremenchug 2:37 4:22:06
30 95 Роман Прилипко Ч 44 Черкассы Cherkassy 2:50 4:44:35
31 9 Виталий Яценко Ч 41 Черкассы PRIDE 3:05 5:09:17
32 15 Maksym Savieliev Ч 42 Kremenchug 3:40 6:06:46
33 88 Alexander Karpievich Alexander Karpievich Ч 41 Kiev

10 км 50 + Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 103 Ирина Лебедева Ж 51 Київ Sri Chinmoy Marathon team 2:06 3:31:27

10 км 50 + Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 33 Александр Носырь Ч 52 Киев 1:51 3:05:08
2 99 Віктор Язенок Ч 60 Київ 1:52 3:06:57
3 35 Юрий Блюменфельд Ч 60 Киев Podolskiy Swimming Team 2:07 3:32:14
4 119 Олег Легкий Ч 51 Киев Pasya team 2:11 3:39:16
5 26 Вадим Рублевский Ч 51 Днепр RedHead Team 2:18 3:51:24
6 129 Андрей Михайлик Ч 52 Черкаси Syutkin team 2:36 4:21:05
7 22 Сергей Мандрыгин Ч 50 смт. Есхар 2:49 4:42:33
8 96 Володимир Воржеінов Ч 68 Харків #PolianskyiTeam 3:43 6:11:40
9 41 Андрій Михайлик Ч 52 Черкаси Syutkinteam
10 59 Александр Смирнов Ч 59 Киев Smyrnov Team

Естафета 5 км + 5 км 20-29 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 302 Олена Арсенюк
Анна Гребенчук
Ж 26 Кропивницький Fan club 1:59 3:19:17
2 309 Вікторія Вахріна
Вахріна Лілія
Ж 29 Київ SmartSwim 2:18 3:51:26

Естафета 5 км + 5 км 20-29 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 312 Дмитро Сироватський
Делов Виталий
Ч 24 Днепр LRD+REDHEAD 1:42 2:50:59
2 303 Дмитро Нікітін
Трухній Андрій
Ч 28 Черкаси PRIDE 1:44 2:54:09
3 304 Магомед Ахмедов
Ахмедова Вікторія
Ч 20 Київ WolfPack 2:15 3:46:32

Естафета 5 км + 5 км 30-39 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 316 Viktoriya Shashkova
Ступак Натал+J7:J17ья
Ж 34 Kyiv SwimSystem 2:08 3:33:39
2 308 Настя Еранцева
Игорь Дриянский
Ж 35 Киев Swim System 2:13 3:42:47
3 300 Світлана Носач
Ольга Чеснокова
Ж 37 Київ Swim System 2:14 3:44:55
4 306 Тетяна Іванощук
Слободянюк Лана
Ж 35 Київ Swim System 2:30 4:10:45
5 301 Наталія Заїка
Вахітов Володимир
Ж 36 Київ Swim System 2:41 4:28:42
6 305 Анна Ковальова
Кириліва Галина
Ж 36 Київ Swim System Team 3:09 5:16:13

Естафета 5 км + 5 км 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 314 Сергей Невзоров
Николенко Николай
Ч 32 Харьков Chameleon Club 1:22 2:17:22
2 313 Игорь Козакевыч
Милантева Полина
Ч 31 Киев Аватары 1:44 2:53:59
3 311 Антон Литвиненко
Массальский Максим
Ч 33 Киев Capitaltri 1:45 2:55:34
4 310 Білан Вадим
Максим Сидоренко
Ч 31 Киев 2:04 3:28:07


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag