Крос 2 км Юнаки U16

Крос 2 км Юнаки U16

Місце Атлет Вік Область Команда 1км Темп Gap Результат
1 282 ХОМЕНСЬКИЙ Владислав 15 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:02 2:58 0:06:06
2 278 ТІНКОВАН Андрій 15 Миколаївська ВУФК м.Миколаїв 0:03:01 3:01 0:06:12
3 292 ХРЕСТИК Володимир 15 Чернівецька РКДЮСШ Сторожинецька Чрн 0:03:02 3:01 0:06:13
4 281 ПІДНЕБЕСНИЙ Олексій 15 Черкаська ОСДЮСШОР Чрк 0:03:02 3:03 0:06:16
5 301 ЮЩУК Олександр 15 Волинська ДЮСШ Рожищенська Влн 0:03:03 3:04 0:06:17
6 297 СКОЧКО Владислав 14 Полтавська ДЮСШ м.Пирятин Плт 0:03:05 3:04 0:06:19
7 277 ГАМОЦЬКИЙ Артем 15 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм 0:03:07 3:05 0:06:19
8 294 ПИЛИПЧУК Вадим 14 Запорiзька ДЮСШ №10 Зпр 0:03:09 3:07 0:06:25
9 290 ПЕТРУШКО Віктор 15 Закарпатська ДЮСШ Берегівської міськради 0:03:19 3:07 0:06:25
10 308 БОНДАР Дмитро 14 Чернівецька ДЮСШ Кіцманська Чрн 0:03:11 3:09 0:06:28
11 285 НИКУЛА Василь 15 Чернівецька КБУ ДЮСШ м. Чернівці 0:03:09 3:09 0:06:28
12 275 ЛАНЕВИЧ Володимир 15 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 0:03:04 3:09 0:06:28
13 280 КОВАЛЬ Костянтин 15 Хмельницька ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ 0:03:10 3:09 0:06:28
14 298 СКОЧКО Дмитро 14 Полтавська ДЮСШ м.Пирятин Плт 0:03:07 3:11 0:06:31
15 306 ГУТОВСЬКИЙ Вадим 15 Хмельницька ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ 0:03:21 3:12 0:06:34
16 305 МАРТИНЮК Владислав 15 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:03:01 3:12 0:06:34
17 276 ЩУР Максим 15 Одеська КДЮСШ Чорноморськ 0:03:13 3:12 0:06:34
18 279 БЕРЕЗЮК Сергій 15 Хмельницька ДЮСШ Старосинявська Хмл 0:03:18 3:13 0:06:35
19 315 ВАСКОВСЬКИЙ Данило 15 Львiвська ДЮСШ №2 Львів 0:03:13 3:13 0:06:36
20 304 РУСІН Роман 15 Львiвська ДЮСШ м. Яворів Льв 0:03:20 3:13 0:06:36
21 271 ОНИЩЕНКО Артем 14 Харкiвська КЗ КДЮСШ №12 Харків 0:03:18 3:14 0:06:39
22 321 НЕСМІЯНОВ Василь 15 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки 0:03:16 3:14 0:06:39
23 302 МУРАВЙОВ Єгор 15 Луганська ЛОЛІФКС 0:03:20 3:16 0:06:42
24 316 ДЕРЕВ'ЯНКО Юрій 14 Львiвська ДЮСШ м.Буськ 0:03:22 3:17 0:06:44
25 273 ТРОФІМОВ Анатолій 15 Волинська ДЮСШ Ківерцівська Влн 0:03:13 3:17 0:06:44
26 318 ШВАРЦ Олег 15 Львiвська ДЮСШ м.Буськ 0:03:16 3:18 0:06:46
27 284 ШУЛЬГА Нікіта 15 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв 0:03:13 3:18 0:06:47
28 307 ТКАЧУК Віталій 14 Хмельницька ДЮСШ Старосинявська Хмл 0:03:16 3:18 0:06:47
29 312 ПЕТРИШИН Андрій 14 Івано-Франківська ДЮСШ Калуш Ів-Фр 0:03:12 3:19 0:06:48
30 320 ШЕСТОПАЛ Сергій 15 Донецька ДЮСШ Дружківка Днц 0:03:13 3:19 0:06:48
31 293 ЧОПЕНКО Євгеній 15 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:24 3:19 0:06:49
32 283 ЧЕПАК Крістіан 15 Закарпатська СОК ДЮСШ Мукачево 0:03:23 3:20 0:06:50
33 287 ПОПОВИЧ Мілан 14 Закарпатська СОК ДЮСШ Мукачево 0:03:23 3:20 0:06:51
34 310 ЗАДОРОЖНЮК Артем 14 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:25 3:20 0:06:51
35 286 ЯВОРСЬКИЙ Володимир 15 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 0:03:21 3:21 0:06:52
36 314 ГУРІН Данило 15 Луганська ЛОЛІФКС 0:03:21 3:21 0:06:52
37 291 ДУБ Даниїл 15 Закарпатська ДЮСШ №1 м.Ужгород 0:03:22 3:22 0:06:56
38 303 БУФАН Денис 13 Львiвська ДЮСШ м. Яворів Льв 0:03:26 3:24 0:06:58
39 309 ПЕРЕСУНЬКО Володимир 14 Одеська КДЮСШ Чорноморськ 0:03:27 3:28 0:07:06
40 300 ШАБАЛА Максим 14 Волинська ДЮСШ Рожищенська Влн 0:03:27 3:29 0:07:09
41 319 БАКІН Даніл 15 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв 0:03:20 3:30 0:07:11
42 311 СИРОВАТКО Максим 15 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:28 3:31 0:07:14
43 274 ТКАЧЕНКО Олександр 15 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 0:03:31 3:32 0:07:15
44 317 ПИРТИК Святослав 15 Львiвська ДЮСШ м. Кам’янка-Бузька Льв 0:03:28 3:33 0:07:17
45 296 ЧАЛИЙ Філіп 13 Харкiвська КСДЮШОР Динамо Хрк 0:03:32 3:33 0:07:17
46 313 СМЕРНИЦЬКИЙ Владислав 15 Київська СК смт Козин 0:03:34 3:35 0:07:21
47 289 ШЕВЧЕНКО Віталій 15 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:13
48 272 ДРЯПКО Станіслав 14 Харкiвська КЗ КДЮСШ №12 Харків
49 288 МІКЛУШЕВСЬКИЙ Кирило 15 Одеська СДЮСШОР Динамо Одеса
50 295 СКИБІЦЬКИЙ Владислав 15 Київська ДЮСШ Білоцерківська К.о
51 322 ЗАВГОРОДНІЙ Андрій 15 Сумська ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag