Darnytsya City Run 2021

3 км

3 км

Місце Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 1.8 km Темп Результат Gap Chip Time
1 22 353 0:07:08 3:43 0:11:12 0:11:11
2 41 364 0:07:30 3:59 0:12:01 0:11:59
3 69 356 0:08:10 4:18 0:13:11 0:12:55
4 74 371 0:08:26 4:26 0:13:31 0:13:18
5 77 358 0:08:16 4:33 0:13:46 0:13:40
6 78 359 0:08:14 4:33 0:13:46 0:13:40
7 130 361 0:08:51 5:04 0:15:14 0:15:14
8 170 365 0:10:22 5:44 0:17:22 0:17:14
9 182 357 0:10:47 5:48 0:17:41 0:17:24
10 189 367 0:11:01 5:54 0:18:02 0:17:43
11 196 355 0:11:27 6:07 0:18:27 0:18:23
12 205 370 0:11:41 6:24 0:19:24 0:19:14
13 206 369 0:11:21 6:27 0:19:31 0:19:21
14 207 368 0:11:43 6:28 0:19:36 0:19:25
15 367 360
16 368 362
17 369 363
18 370 372
19 371 373
20 372 374
21 373 375
22 374 376
23 375 377
24 376 378
25 377 379
26 378 380
27 379 381
28 380 382
29 381 383
30 382 384
31 383 385
32 384 386
33 385 387
34 386 388
35 387 389
36 388 390
37 389 391
38 390 392
39 391 393
40 392 394
41 393 395
42 394 396
43 395 397
44 396 398
45 397 399
46 398 400
47 399 401
48 400 402
49 401 403
50 402 404
51 403 405
52 404 406
53 405 407
54 406 408
55 407 409
56 408 410
57 409 411
58 410 412
59 411 413
60 412 414
61 413 415
62 414 416
63 415 417
64 416 418
65 417 419
66 418 420
67 419 421
68 420 422
69 421 423
70 422 424
71 423 425
72 424 426
73 425 427
74 426 428
75 427 429
76 428 430
77 429 431
78 430 432
79 431 433
80 432 434
81 433 435
82 434 436
83 435 437
84 436 438
85 437 439
86 438 440
87 439 441
88 440 442
89 441 443
90 442 444
91 443 445
92 444 446
93 445 447
94 446 448
95 447 449
96 448 450
97 449 451
98 450 452
99 451 453
100 452 454
101 453 455
102 454 456
103 455 457
104 456 458
105 457 459
106 458 460
107 459 461
108 460 462
109 461 463
110 462 464
111 463 465
112 464 466
113 465 467
114 466 468
115 467 469
116 468 470
117 469 471
118 470 472
119 471 473
120 472 474
121 473 475
122 474 476
123 475 477
124 476 478
125 477 479
126 478 480
127 479 481
128 480 482
129 481 483
130 482 484
131 483 485
132 484 486
133 485 487
134 486 488
135 487 489
136 488 490
137 489 491
138 490 492
139 491 493
140 492 494
141 493 495
142 494 496
143 495 497
144 496 498
145 497 499

3 км Жінки

Місце Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 1.8 km Темп Результат Gap Chip Time
1 4 273 Дідоводюк Олеся Ж 30 Івано-Франківськ KuzinTeam 0:05:56 3:11 0:09:35 0:09:35
2 5 256 Олена Китиця Ж 27 Житомир 0:06:04 3:16 0:09:49 0:09:48
3 9 270 Іванка Михаревич Ж 21 Київ 0:06:21 3:25 0:10:15 0:10:15
4 18 266 Юлія Бенза Ж 31 Київ KuzinTeam 0:06:39 3:43 0:11:10 0:11:09
5 33 26 Наталія Тимченко Ж 46 Київ Baklanov team 0:07:25 3:54 0:11:43 0:11:42
6 38 264 Svitlana Marfutina Ж 36 Київ KuzinTeam MC Тарас Бульба 0:07:23 3:55 0:11:47 0:11:45
7 54 181 Олена Ханчанова Ж 40 Kyiv Проснись и Беги 0:07:43 4:11 0:12:36 0:12:35
8 60 207 Євгенія Вязовченко Ж 29 Киев LebedevRun 0:08:11 4:14 0:12:52 0:12:43
9 61 135 Анжела Попутняк Ж 20 Нетішин 0:08:25 4:11 0:12:53 0:12:34
10 66 236 Марина Дуброва Ж 42 Киев Happy Run Club 0:08:21 4:20 0:13:07 0:13:02
11 67 126 Марина Галич Ж 50 Київ KUZINTEAM/ MS TARAS BULBA 0:08:15 4:22 0:13:11 0:13:08
12 68 229 Діана Григоренко Ж 19 Київ ДЮСШ 'Дарниця' 0:08:08 4:18 0:13:11 0:12:55
13 75 299 Варвара Кулішова Ж 14 Киев 0:08:23 4:29 0:13:33 0:13:29
14 83 104 Наталія Герасимчук Ж 44 Київ СК Науковець 0:08:45 4:35 0:13:54 0:13:46
15 84 281 Альона ПОЛІЩУК Ж 30 м. Київ Tribe10 0:08:37 4:37 0:13:54 0:13:53
16 85 94 Олена Коропецька Ж 36 Київ Біговий клуб Сонячне Озеро 0:08:57 4:31 0:13:55 0:13:34
17 86 185 Марина Капко Ж 37 Киев Проснись и беги 0:08:22 4:38 0:13:55 0:13:54
18 87 88 Світлана Миколайчук Ж 28 Київ(Київ обл., Київ р-н) Timing Events 0:08:42 4:37 0:13:58 0:13:53
19 88 296 Лариса Кулішова Ж 48 Киев 0:08:44 4:39 0:14:01 0:13:57
20 96 46 Наталья Напрасникова Ж 38 Киев 0:09:09 4:46 0:14:28 0:14:20
21 98 280 Аnna Lebedeva Ж 34 Киев RunBabyRun 0:08:52 4:48 0:14:29 0:14:26
22 103 288 Анастасія Чащина Ж 26 Київ 0:09:05 4:50 0:14:39 0:14:31
23 104 216 Ольга Глушко Ж 20 Київ 0:09:12 4:48 0:14:40 0:14:26
24 110 183 Валентина Шуміліна Ж 26 Kyiv 0:08:53 4:51 0:14:47 0:14:35
25 112 186 Світлана Мамчур Ж 42 Київ Проснись и Беги 0:09:05 4:55 0:14:50 0:14:47
26 113 54 Тетяна Онищенко Ж 37 Київ SHOGUN 0:09:06 4:56 0:14:52 0:14:50
27 117 99 Ольга Кукуленко Ж 28 Київ Kuzin Team 0:09:25 4:53 0:14:53 0:14:40
28 120 36 Ольга Олексієва Ж 42 Киів Adidas Runners 0:09:12 4:58 0:14:58 0:14:54
29 121 85 Tatiana Lyubchenko Ж 64 Київ KM Running Club 0:09:18 4:56 0:15:00 0:14:48
30 123 77 Тетяна Онопрієнко Ж 37 Київ Орден Святого Кросівка 0:09:37 4:58 0:15:01 0:14:55
31 124 204 Тетяна Салій Ж 26 Київ ППОП#2 0:09:55 4:57 0:15:03 0:14:52
32 129 194 Марина Стрижова Ж 43 Киев Шериф 0:09:37 5:00 0:15:12 0:15:00
33 132 208 Катерина Кушнiр Ж 35 Киев 0:09:38 5:00 0:15:15 0:15:01
34 134 252 Христина Прокопчук Ж 20 Київ 0:09:16 5:09 0:15:31 0:15:29
35 138 109 Оксана Хацко Ж 33 Київ 0:09:37 5:12 0:15:44 0:15:37
36 139 325 Бичко Діана Ж 33 Київ 0:09:34 5:13 0:15:47 0:15:41
37 140 327 Олена Смирнова Ж 49 Київ 0:09:34 5:13 0:15:47 0:15:41
38 141 305 Алина Сидляренко Ж 31 киев 0:09:36 5:16 0:15:54 0:15:50
39 142 222 Вероніка Туник Ж 20 Київ 0:09:56 5:17 0:16:02 0:15:53
40 143 27 Поліна Тимченко Ж 18 Київ 0:10:20 5:14 0:16:03 0:15:42
41 147 100 Анастасия Воронина Ж 28 Київ - 0:09:41 5:20 0:16:10 0:16:02
42 149 39 Оксана Глушкова Ж 27 Ірпінь Runday 0:10:15 5:20 0:16:12 0:16:02
43 152 265 Наталиія Іванишин Ж 29 Киев 0:10:23 5:27 0:16:28 0:16:21
44 153 247 Марина Рудик Ж 36 Киев Экстрим 0:10:23 5:27 0:16:29 0:16:21
45 154 203 Людмила Хоменко Ж 40 Киев 0:09:58 5:26 0:16:30 0:16:19
46 156 13 Катерина Говорун Ж 27 Київ Adidas Runners Kyiv 0:10:00 5:28 0:16:35 0:16:26
47 158 43 Alina Bilous Ж 29 Київ 0:10:29 5:28 0:16:46 0:16:25
48 160 192 Ната Каральна Ж 36 Київ - 0:10:18 5:36 0:16:54 0:16:48
49 162 223 Наталія Квітченко Ж 21 Київ 0:10:13 5:36 0:16:59 0:16:49
50 164 246 Юлія Хан Ж 38 Київ 0:10:33 5:33 0:16:59 0:16:40
51 165 22 Катерина Жукова Ж 34 Київ 0:10:09 5:38 0:17:01 0:16:56
52 166 34 Анна Пушкіна Ж 33 Київ 0:10:41 5:39 0:17:15 0:16:57
53 168 319 Антоніна Тишко Ж 74 Київ Baklanov team 0:10:43 5:44 0:17:18 0:17:14
54 169 239 Анастасія Воєводська Ж 35 Київ 0:10:23 5:43 0:17:20 0:17:09
55 173 166 Оксана Киреєнко Ж 33 Бориспіль 0:11:26 5:48 0:17:32 0:17:26
56 174 251 Владислава Мороз Ж 20 Киев 0:10:21 5:50 0:17:34 0:17:32
57 175 29 Юлія Шароварська Ж 37 КИЕВ 0:11:25 5:46 0:17:37 0:17:20
58 177 199 Анастасія Співак Ж 36 Київ 0:10:48 5:48 0:17:37 0:17:25
59 179 15 Анна Чупилко Ж 23 Київ 0:10:08 5:48 0:17:39 0:17:26
60 181 291 Олена Максименко Ж 44 Київ 0:10:57 5:47 0:17:41 0:17:21
61 183 47 Каріна Бауліна Ж 30 Київ 0:10:39 5:52 0:17:47 0:17:38
62 185 348 Антоніна Колесник Ж 19 Київ Ольга, +380950876290 0:11:25 5:55 0:17:56 0:17:46
63 188 116 Валерия Валерия Ж 36 Киев 0:10:59 5:56 0:18:02 0:17:48
64 190 71 Наталія Зелявська Ж 43 Київ KUZIN TEAM/ MC “ TARAS BULBA” 0:10:57 5:58 0:18:03 0:17:56
65 192 320 Олена Тарасюк Ж 37 Киев 0:11:04 6:00 0:18:07 0:18:02
66 193 224 Ганна Вознюк Ж 39 Київ Дом 0:11:17 6:01 0:18:17 0:18:05
67 195 98 Ольга Стадник Ж 40 Киев 0:11:14 6:03 0:18:26 0:18:11
68 197 144 Яна Назаренко Ж 26 Київ 0:11:35 6:05 0:18:29 0:18:16
69 199 211 Юлія Кадубенко Ж 31 Київ 0:11:28 6:09 0:18:41 0:18:28
70 202 139 Віра Василенко Ж 37 Київ Run Ukraine 0:11:26 6:16 0:18:58 0:18:50
71 204 163 Oksana Linkevych Ж 23 Борисполь Спортивний ранок 0:11:29 6:23 0:19:14 0:19:11
72 208 263 Анна Кострякова Ж 31 Київ 0:11:47 6:31 0:19:46 0:19:33
73 209 160 Вікторія Шевц Ж 100 Київ 0:11:45 6:38 0:20:01 0:19:56
74 210 313 Юлия Лозыченко Ж 28 Киев 0:12:10 6:43 0:20:12 0:20:09
75 212 175 Dana Kryzhanovska Ж 26 Kiev N/A 0:12:33 6:42 0:20:13 0:20:08
76 213 238 Света Мхитарян Ж 33 Киев ДЮСШ 'Дарниця ' 0:12:48 6:57 0:21:06 0:20:51
77 215 176 Світлана Писаренко Ж 44 Київ 0:13:11 6:59 0:21:13 0:20:58
78 216 323 Оксана Дудченко Ж 42 Киев Free run 0:14:49 7:58 0:24:09 0:23:54
79 217 131 Ірина Супруненко Ж 50 Київ 0:14:56 8:03 0:24:21 0:24:10
80 219 179 Олена Васільєва Ж 39 Київ Проснись и Беги 0:16:19 8:32 0:25:41 0:25:37
81 220 283 Тетяна Шевчук Ж 33 Бердичів Легка атлетика 0:10:56
82 221 1 Viktoriia Symonchuk Ж 25 Київ Іріс
83 222 2 Марія Бачинська Ж 25 Киїа
84 223 3 Ольга Ревека Ж 38 Kiev VITA VERDE
85 230 17 Варвара Щербина Ж 14 Київ Iris
86 232 19 Алина Ткачёва Ж 34 Киев
87 236 24 Олена Корчинська Ж 35 Київ
88 237 30 Дарья Коляда Ж 32 Київ
89 244 45 Олександра Чернухіна Ж 18 Киев
90 245 48 Олександра Чернухіна Ж 18 Киев
91 246 51 Inna Turkenya Ж 43 Київ ВО Батьківщина
92 249 58 Юлия Лесик Ж 28 КИев
93 251 61 Зоя Третьякова Ж 33 Киев
94 252 62 Валерія Заіка Ж 28 Київ Школа 217
95 253 63 Марина Веркалець Ж 33 Киев
96 254 64 Аліса Карпова Ж 34 Київ
97 256 66 Слуцька Наталія Ж 36 Київ Муж
98 261 75 Евгения Красотина Ж 37 Киев
99 263 81 Таня Чуба Ж 38 Kiev -
100 267 87 Людмила Антонова Ж 41 Киев adidas Runners Kyiv
101 268 90 Анна Суха Ж 30 Київ KuzinTeam
102 274 105 Вікторія Карижська Ж 37 Київ
103 276 112 Людмила Прекрасна Ж 37 Київ Kuzin Team
104 281 120 Ангелина Дятлова Ж 21 Киев
105 284 127 Дарья Гончарова Ж 18 Київ
106 285 128 Любава Захарченко Ж 37 Kyiv
107 292 142 Надія Мурай Ж 100 Київ Shogun
108 293 143 Наталья Гудзенко Ж 43 Киев SRC Scientist
109 294 145 Ганна Чижик Ж 39 Київ Running Club Scientist
110 295 146 Ирина Моргунова Ж 48 Київ Scientist
111 296 147 Еліна Чумак Ж 19 Київ
112 298 149 Анна Горбань Ж 36 Киев
113 299 150 Катерина Карватко Ж 27 Вишгород
114 300 151 Олена Пономаренко Ж 38 Київ
115 302 153 Дарья Васько Ж 41 Киев
116 308 165 Ольга Костянец Ж 36 Киев
117 309 167 Світлана Холод Ж 28 Київ
118 318 190 Ольга Загария Ж 30 Киев
119 320 196 Татьяна Коваленко Ж 41 Київ
120 321 197 Людмила Єфремова Ж 46 Київ #kuzinteam
121 323 200 Margarita Rybak Ж 34 Киев -
122 324 201 Мария Шевченко Ж 33 Киев
123 325 202 Анастасия Клысакова Ж 32 Киев
124 327 230 Лиза Моргунова Ж 14 Київ
125 329 233 Юлія Зарвій Ж 29 Київ
126 330 234 Наталія Левун Ж 45 Київ
127 331 237 Анастасия Улезько Ж 28 Киев
128 332 241 Олена Восколуп Ж 43 Київ
129 337 268 Ангеліна Бондаренко Ж 17 Київ ФК Двір
130 338 269 Марта Лєбєдєва Ж 16 Київ ФК Карета
131 344 282 Lena Somka Ж 43 Kyiv
132 346 287 Юлія Костюк Ж 37 Київ Шериф
133 347 294 Larisa Larisa Ж 48 Киев
134 348 297 Варвара Кулішова Ж 14 Киев Лебедев ран
135 349 298 Варвара Кулішова Ж 14 Киев Лебедев ран
136 350 300 Варвара Кулишова Ж 14 Киев
137 353 304 Оксана Тишко Ж 47 Київ
138 355 310 Оксана Дмитровська Ж 40 київ
139 358 322 Жанна Рева Ж 52 Киев
140 361 334 Olha Nordic Ж 38 Київ
141 362 335 Анастасія Сальник Ж 37 Київ SHOGUN SPORTS CORPORATION
142 365 346 Катерина Вежичаніна Ж 28 Коростень Назар 0959198993
143 499 132 Екатерина Долган Ж 21 Киев KuzinTeam

3 км Чоловіки

Місце Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 1.8 km Темп Результат Gap Chip Time
1 1 255 Васиоь Коваль Ч 31 Житомир Mizunoteam 0:05:02 2:45 0:08:15 0:08:15
2 2 272 Дмитро Дідоводюк Ч 33 Івано-Франківськ 0:05:18 2:52 0:08:38 0:08:38
3 3 178 Denys Ostroushko Ч 31 Київ Saucony run club 0:05:47 3:07 0:09:24 0:09:22
4 6 344 Харенко Владислав Ч 27 Киев Алена +380 (93) 580 66 79 0:06:06 3:18 0:09:56 0:09:54
5 7 345 Назар Вежичанін Ч 23 Рокитне Катерина 0974460489 0:06:16 3:21 0:10:03 0:10:03
6 8 333 Максим Гудемчук Ч 33 Київ 0:06:13 3:24 0:10:14 0:10:13
7 10 295 Sergei Shtelmah Ч 33 Київ Чат сили 0:06:23 3:24 0:10:16 0:10:13
8 11 52 Чуприна Олександр Ч 19 Київ SHOGUN 0:06:21 3:29 0:10:29 0:10:28
9 12 347 Дмитрий Михеев Ч 41 Киев 0503471555 0:06:32 3:29 0:10:31 0:10:29
10 13 102 Павел Демченко Ч 35 Киев 0:06:29 3:28 0:10:34 0:10:25
11 14 162 Василий Окаевич Ч 40 Киев Zbroyar 0:06:40 3:34 0:10:45 0:10:42
12 15 158 Ярослав Заєць Ч 28 Київ 0:06:40 3:38 0:10:57 0:10:56
13 16 123 Даниил Мойса Ч 31 Rbtd Borsch` run 0:06:44 3:39 0:11:03 0:10:58
14 17 4 Дмитро Малежик Ч 36 Київ Running club Scientist 0:07:07 3:40 0:11:08 0:11:00
15 19 267 Михайло Бурдейний Ч 35 Київ KuzinTeam 0:06:41 3:42 0:11:10 0:11:08
16 20 289 Сергій Чабанов Ч 44 Київ Чат Сили 0:07:04 3:41 0:11:11 0:11:05
17 21 78 Андрій Семеха Ч 30 Київ 0:07:01 3:41 0:11:11 0:11:05
18 23 97 Maxim Silin Ч 40 Київ Чат Сили 0:07:04 3:44 0:11:17 0:11:14
19 24 182 Андрій Шумілін Ч 23 Київ 0:07:05 3:42 0:11:20 0:11:08
20 25 121 Олександр Вовненко Ч 41 Київ KMRC 0:07:10 3:44 0:11:23 0:11:12
21 26 110 Юрій Скопич Ч 28 Київ Vega 0:06:50 3:48 0:11:33 0:11:26
22 27 76 Андрій Філін Ч 40 Київ Орден Святого Кросівка 0:07:07 3:50 0:11:37 0:11:30
23 28 107 Владислав Назаренко Ч 33 Київ Nike Run Club 0:07:09 3:52 0:11:38 0:11:38
24 29 56 Олег Терентьев Ч 54 Киев Aparat.ua- это Garmin 0:07:11 3:52 0:11:38 0:11:36
25 30 157 Олександр Іщенко Ч 38 Київ 0:07:13 3:53 0:11:40 0:11:39
26 31 307 Ihor Kulyk Ч 34 Київ Лівобережечка 0:07:11 3:53 0:11:42 0:11:40
27 32 101 Дмитро Волортир Ч 34 Київ - 0:07:08 3:51 0:11:42 0:11:35
28 34 284 Євгеній Плуговий Ч 27 Київ ДЮСШ Дарниця 0:07:42 3:49 0:11:44 0:11:29
29 35 279 Savchuk Taras Ч 31 Київ Тарас Бульба 0:07:36 3:52 0:11:45 0:11:38
30 36 180 Андрей Стрембицкий Ч 37 Киев Squade UA 0:07:37 3:49 0:11:45 0:11:29
31 37 262 Данило Гембарський Ч 29 Київ 0:07:26 3:51 0:11:47 0:11:35
32 39 28 Сергій Поливянний Ч 36 Київ 0:07:23 3:50 0:11:52 0:11:32
33 40 227 Михайло Глушко Ч 14 Київ 0:07:54 3:54 0:11:56 0:11:43
34 42 125 Олександр Набок Ч 32 Киев Vodafone Ukraine team 0:07:30 3:58 0:12:01 0:11:56
35 43 206 Іван Кубар Ч 21 Київ 0:07:43 3:57 0:12:02 0:11:53
36 44 244 Роман Бондар Ч 16 Київ 0:07:24 4:00 0:12:07 0:12:02
37 45 10 Микита Клименко Ч 32 Kyiv 0:07:22 4:01 0:12:07 0:12:03
38 46 91 Михайло Захарченко Ч 38 Киев 0:07:35 4:02 0:12:13 0:12:08
39 47 89 Євген Нестерець Ч 32 м. Київ DNF Running Club 0:07:33 4:03 0:12:16 0:12:09
40 48 218 Владислав Зенченко Ч 24 Київ ДЮСШ «Дарниця» 0:07:45 4:03 0:12:23 0:12:09
41 49 226 Роман Дякович Ч 23 Київ Немає 0:07:17 4:07 0:12:25 0:12:23
42 50 119 Павло Катрич Ч 39 Харків 0:07:48 4:07 0:12:30 0:12:22
43 51 114 Олексій Лапін Ч 44 Київ 0:08:01 4:05 0:12:31 0:12:17
44 52 191 дмитрий пушкарев Ч 43 киев самостоятельно 0:07:42 4:09 0:12:35 0:12:27
45 53 303 Олександр Сухонос Ч 35 Київ Kuzin Team 0:07:44 4:11 0:12:36 0:12:34
46 55 174 Андрей Билоцкий Ч 30 Киев 0:08:10 4:08 0:12:38 0:12:25
47 56 261 Максим Цюцюра Ч 23 Киев ДЮСШС Дарниця 0:08:08 4:08 0:12:39 0:12:24
48 57 214 Іван Жовтовський Ч 23 Киев 0:08:06 4:10 0:12:41 0:12:31
49 58 53 Даніїл Халус Ч 17 Київ Shogun fight club 0:07:23 4:13 0:12:41 0:12:39
50 59 133 Нікіта Ачкасов Ч 17 Київ 0:07:59 4:13 0:12:50 0:12:41
51 62 221 Вадим Шпак Ч 22 Київ ППОП 2 0:08:09 4:16 0:12:55 0:12:48
52 63 337 Николай Балтабаев Ч 56 Киев KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:07:58 4:17 0:12:58 0:12:51
53 64 321 Михайло Аржанцев Ч 16 Київ 0:07:48 4:19 0:13:02 0:12:58
54 65 220 Никита Глушенков Ч 15 Киев ДЮСШ «Дарниця» 0:08:09 4:17 0:13:06 0:12:51
55 70 339 Nikolay Baltabaev Ч 30 Kiev 0:08:32 4:25 0:13:23 0:13:16
56 71 354 Сторчака Максим Ч 0:08:17 4:25 0:13:24 0:13:16
57 72 80 So Chi Ч 35 Kiev - 0:08:36 4:25 0:13:26 0:13:16
58 73 82 Дмитрий Игнатенко Ч 32 1988 Орден святого кросовка 0:08:01 4:28 0:13:30 0:13:24
59 76 326 Руслан Осіпчук Ч 37 Київ 0:08:53 4:29 0:13:39 0:13:28
60 79 257 Игорь Журавский Ч 42 Хмельницкий 0:08:45 4:30 0:13:48 0:13:31
61 80 253 Олександр Краковяк Ч 26 Київ Дніпровський Князь 0:08:29 4:33 0:13:50 0:13:41
62 81 254 Максим Дудак Ч 23 Київ Дніпровський Князь 0:08:29 4:34 0:13:51 0:13:42
63 82 352 Дмитрий Лысенко Ч 31 Киев Роман 0:08:39 4:31 0:13:53 0:13:35
64 89 215 Станіслав Шевченко Ч 23 Київ ППОП 2 0:08:48 4:41 0:14:05 0:14:05
65 90 293 Олександр Климюк Ч 35 Київ БеGYнЫ ПеRDYнЫ 0:08:54 4:41 0:14:06 0:14:03
66 91 308 Арсений Лукьянчиков Ч 14 Киев Happy run 0:08:44 4:41 0:14:10 0:14:05
67 92 209 Артур Переходченко Ч 28 Київ 0:09:55 4:42 0:14:17 0:14:07
68 93 366 Олег Писаренко Ч Київ 0:08:49 4:45 0:14:21 0:14:17
69 94 108 Олексій Сафонов Ч 31 Київ - 0:09:02 4:45 0:14:24 0:14:17
70 95 49 Миколай Антоненко Ч 32 Киев Kuzin Team 0:09:06 4:44 0:14:27 0:14:13
71 97 286 Влад Володько Ч 25 Київ 0:08:43 4:45 0:14:28 0:14:15
72 99 187 Вячеслав Величко Ч 24 Київ 0:09:10 4:47 0:14:31 0:14:23
73 100 16 Олександр Олексієв Ч 46 Київ 0:09:12 4:50 0:14:36 0:14:32
74 101 164 Євгеній Бондаренко Ч 23 Киев 0:08:44 4:51 0:14:37 0:14:34
75 102 349 Богдан Колесник Ч 20 Київ Ольга, +380950876290 0:09:50 4:49 0:14:39 0:14:28
76 105 330 Анатолий Бельский Ч 40 Київ Нац Гвардия Украины 0:09:00 4:51 0:14:44 0:14:33
77 106 50 Oleksii Avdeev Ч 38 Kiev kuzin team 0:09:06 4:50 0:14:44 0:14:31
78 107 138 Степан Вачко Ч 25 Київ Run Ukraine 0:09:21 4:52 0:14:47 0:14:38
79 108 235 Емануель Новицький Ч 14 Київ Happy Run Club 0:10:06 4:50 0:14:47 0:14:31
80 109 73 Yuri Nuzhnenko Ч 42 Kyiv 0:10:06 4:50 0:14:47 0:14:30
81 111 106 Владислав Шепеленко Ч 24 Киев 0:09:07 4:50 0:14:50 0:14:30
82 114 210 Олександр Корольов Ч 35 Київ СОК 'КАЙТЕН' 0:09:16 4:54 0:14:52 0:14:43
83 115 212 Денис Покутний Ч 15 Київ СОК 'КАЙТЕН' 0:09:16 4:55 0:14:53 0:14:45
84 116 292 Aleks Lyushnenko Ч 32 Kyiv БеGYнЫ ПеRDYнЫ 0:09:21 4:56 0:14:53 0:14:49
85 118 70 Андрій Медведь Ч 38 Київ 0:09:47 4:51 0:14:54 0:14:35
86 119 315 Сергій Газенко Ч 29 Київ Вовка ноги годують 0:09:16 4:54 0:14:56 0:14:42
87 122 243 В’ячеслав Ремез Ч 32 Киев 0:09:17 4:56 0:15:00 0:14:49
88 125 278 Pavel Mikush Ч 52 Kyjev Kuzin Team 0:09:29 5:01 0:15:07 0:15:03
89 126 341 Павло Наливайко Ч 46 Київ SHOGUN SPORTS CORPORATION 0:09:04 5:01 0:15:07 0:15:04
90 127 232 Руслан Восколуп Ч 44 Київ 0:09:28 4:59 0:15:09 0:14:58
91 128 74 Тарас Костюк Ч 35 Київ 0:09:28 4:58 0:15:09 0:14:54
92 131 329 Григорий Алфьоров Ч 37 Киев Нет 0:09:42 4:58 0:15:15 0:14:56
93 133 32 Тарас Гордієнко Ч 30 Київ adidas Runners Kyiv 0:09:45 5:02 0:15:27 0:15:08
94 135 33 Євген Бортнік Ч 33 Київ 0:10:08 5:04 0:15:31 0:15:14
95 136 338 Гліб Береза Ч 17 Київ 0:09:56 5:10 0:15:41 0:15:32
96 137 213 Ігор Потолочний Ч 21 Київ ППОП 2 0:09:56 5:11 0:15:43 0:15:33
97 144 331 Артур Олексин Ч 30 Київ 0:10:05 5:17 0:16:04 0:15:52
98 145 240 Евгений Демченко Ч 31 Киев ППОП № 2 0:09:59 5:18 0:16:05 0:15:55
99 146 342 Максим Наливайко Ч 14 Київ SHOGUN SPORTS CORPORATION 0:09:32 5:22 0:16:09 0:16:06
100 148 309 Юрій Максьом Ч 42 Київ 0:10:17 5:18 0:16:11 0:15:55
101 150 134 Андрій Попутняк Ч 23 Київ 0:10:19 5:22 0:16:26 0:16:08
102 151 314 Василь Мищенко Ч 61 Баришівка Науковець 0:11:30 5:26 0:16:28 0:16:18
103 155 35 Владлен Іванина Ч 24 Київ 0:10:28 5:24 0:16:32 0:16:14
104 157 5 Олег Лемский Ч 32 Київ adidas Runners Kyiv 0:10:01 5:28 0:16:35 0:16:26
105 159 38 Юрій Бєліков Ч 32 Київ RunDay 0:10:36 5:33 0:16:49 0:16:39
106 161 225 Олександр Пилипчук Ч 31 Київ ППОП2 0:10:25 5:36 0:16:58 0:16:48
107 163 245 Микола Калашник Ч 31 Київ 0:10:34 5:33 0:16:59 0:16:40
108 167 177 Валерій Писаренко Ч 55 Київ 0:11:00 5:41 0:17:18 0:17:03
109 171 219 Юрій Чернягін Ч 70 Киев Runday 0:10:55 5:44 0:17:23 0:17:13
110 172 60 Андрій Шмаргальов Ч 34 Київ 0:10:58 5:41 0:17:24 0:17:05
111 176 25 Антон Олійник Ч 30 Киев adidas Runners Kyiv 0:11:25 5:46 0:17:37 0:17:20
112 178 7 Віталій Мартиненко Ч 26 Київ adidas Runners Kyiv 0:10:07 5:48 0:17:39 0:17:26
113 180 290 Роман Сташук Ч 40 Київ 0:10:54 5:47 0:17:40 0:17:22
114 184 317 Микола Крячок Ч 61 село Григорівка, Молодіжна 5 Київська об Броварський р -н 0:11:30 5:55 0:17:56 0:17:47
115 186 318 Анатолій Сальник Ч 35 Київ SHOGUN SPORTS CORPORATION 0:11:10 5:57 0:18:00 0:17:51
116 187 340 Евгений Гарбузов Ч 38 Киев 0:09:32 5:56 0:18:02 0:17:48
117 191 228 Дмитрий Кондратов Ч 15 Київ ДЮСШ «Дарниця» 0:10:58 5:57 0:18:07 0:17:52
118 194 328 Михаил Ульянов Ч 42 Киев Free RUN 0:11:31 6:00 0:18:21 0:18:00
119 198 351 Виталий Александров Ч 24 Киев Константин 0:11:32 6:05 0:18:32 0:18:17
120 200 249 Oleksandr Tarasenko Ч 38 Borispol MFR 0:11:24 6:17 0:18:57 0:18:52
121 201 250 Кирило Тарасенко Ч 16 Бориспіль MFR 0:11:24 6:17 0:18:58 0:18:52
122 203 312 Yevgen Dudin Ч 32 Kyjev Kuzin Team 0:11:27 6:20 0:19:06 0:19:01
123 211 173 Макс Левченко Ч 28 Киев 0:12:34 6:42 0:20:13 0:20:08
124 214 217 Алексан Мхитарян Ч 36 Київ ДЮСШ «Дарниця» 0:12:48 6:56 0:21:07 0:20:50
125 218 248 Дмитрий Бабенко Ч 39 Киев Kuzin TeamMc Taras Bulba 0:15:08 8:14 0:24:46 0:24:44
126 224 6 Viktor Baklan Ч 51 Kyiv VITA VERDE
127 225 8 Михайло Бублик Ч 14 Kiev VITA VERDE
128 226 9 Андрій Гриценко Ч 26 Київ Salomon Running Club Ukraine
129 227 11 Олександр Федоренко Ч 44 Київ adidas Runners Kyiv
130 228 12 Максим Огар Ч 44 Київ
131 229 14 Роман Литвиненко Ч 24 Бровари FozzyRun
132 231 18 Микола Жуков Ч 36 Київ
133 233 20 Андрій Возняк Ч 27 Київ KUZIN TEAM
134 234 21 Сергей Семаков Ч 54 Киев
135 235 23 Ігор Шепель Ч 45 Київ adidasrunnerskyiv
136 238 31 Віталій Дрозд Ч 27 Київ Superheroes Run Academy / Saucony Run Club
137 239 37 Ярослав Тесленко Ч 36 Київ Adidas running kyiv
138 240 40 Serhii Shostka Ч 25 Brovary OC Orienta
139 241 41 Николай Новицкий Ч 46 Київ Happy Run Club
140 242 42 Володимир Мельник Ч 26 Київ
141 243 44 Аскольд Коршак Ч 14 Київ Шериф
142 247 55 Олег Мельник Ч 23 Київ
143 248 57 Денис Ластивка Ч 36 КИев LebedevRun
144 250 59 Владислав Семенов Ч 19 Київ Семенов
145 255 65 Балаэвський Валерій Ч 55 Київ
146 257 67 Дмитро Чемоданов Ч 37 Київ
147 258 68 Гребінський Олександр Ч 38 Киев
148 259 69 Вадим Булик Ч 33 Киев
149 260 72 Євген Смирнов Ч 47 Київ LEBEDEV RUN
150 262 79 Юрій Панічевський Ч 29 Вишгород Squad UA Runners
151 264 83 Владислав Кулак Ч 16 Київ
152 265 84 Кривов'яз Євгеній Ч 25 Вишгород
153 266 86 Олександр Радіонюк Ч 40 Київ ---
154 269 92 Руслан Гриценко Ч 29 Київ
155 270 93 Олександр Ходько Ч 40 Київ
156 271 95 Arche Brut Ч 32 Київ ???
157 272 96 Павло Коваль Ч 35 Киев Рух 'Твереза Україна'
158 273 103 Петро Придатченко Ч 65 Киев Восход
159 275 111 Dmytro Lishchuk Ч 31 Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/AC Panda
160 277 113 Володимир Гречаний Ч 43 Київ Kuzin Team
161 278 115 Володимир Гречаний Ч 43 Київ Kuzin Team
162 279 117 Евгений Гарбузов Ч 38 Киев
163 280 118 Виталий Скоробагатько Ч 41 Київ
164 282 122 Артем Добродзiй Ч 20 Днiпро
165 283 124 Віталій Нестор Ч 32 Київ
166 286 129 Антон Гончаренко Ч 22 Киев
167 287 130 Максим Олексієнко Ч 17 Київ
168 288 136 Володимир Кульківський Ч 28 Київ Andriiashteam
169 289 137 Павло Постніков Ч 39 Київ
170 290 140 Гончаров Максим Ч 53 Киев
171 291 141 Гончаров Илья Ч 21 Киев
172 297 148 Никита Васько Ч 19 Київ
173 301 152 Сергій Семенець Ч 41 Київ
174 303 154 Кирил Кожушко Ч 40 Київ
175 304 155 Михайло Кожушко Ч 14 Київ
176 305 156 Vova Bokovnya Ч 22 Київ
177 306 159 Богдан Карватко Ч 27 Вишгород
178 307 161 Петро Ткачук Ч 39 Киев
179 310 168 Дмитрий Лысенко Ч 31 Киев
180 311 169 Виктор Павленко Ч 47 Киев DimTeam
181 312 170 Sergei Shtelmakh Ч 33 Київ
182 313 171 Юрій Лозицький Ч 36 Київ СК Науковець
183 314 172 Андрей Гапонюк Ч 33 КИЕВ
184 315 184 Максим Кубрак Ч 24 Київ
185 316 188 Віктор Ярмола Ч 46 Бориспіль Nutrilite Running Club
186 317 189 Денис Заливчий Ч 26 Київ
187 319 193 Руслан Ющенко Ч 43 Чернигов Clever4
188 322 198 Артём Шарай Ч 18 Киев SHOGUN
189 326 205 Михайло Павлушко Ч 33 Київ ППОП #2
190 328 231 Виталий Моргунов Ч 58 Київ
191 333 242 Максим Шило Ч 29 Київ К1
192 334 258 Давид Казарян Ч 16 Київ Спарта
193 335 259 Иван Ярощук Ч 20 Киев
194 336 260 Євген Смирнов Ч 26 Київ Дніпровський Князь
195 339 271 Олег Чижик Ч 40 Київ
196 340 274 Данило Карачевський Ч 23 Київ
197 341 275 Годованець Тарас Ч 29 Київ
198 342 276 Вадим Гришекин Ч 64 Киев
199 343 277 Ivan Lishchuk Ч 22 Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/AC Panda
200 345 285 Юрий Выговский Ч 31 Киев
201 351 301 Богдан Гудзенко Ч 15 Київ SCS Sientist
202 352 302 Kuzin Oleksandr Ч 46 Kyiv KuzinTeam/MC TARAS BULBA
203 354 306 Олександр Сирмолотов Ч 52 Киев ЮМА
204 356 311 Андріян Рудаков Ч 58 Київ
205 357 316 Назар Вежичанін Ч 23 Рокитне Rokytne Runners
206 359 324 Аааа Оооо Ч 30 Київ Онори
207 360 332 Віктор Володимирович Ч 33 Київ
208 363 336 Андрій Блануца Ч 42 Петропавлівська Борщагівка Running club Scientist
209 364 343 Григорій Придатченко Ч 15 Киев Петро
210 366 350 Костянтин Александрук Ч 25 Новий Світ Александров Віталій
211 498 500 Юрій Хома Ч 53 Київ Runday


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag