Крос 2 км Жінки

Крос 2 км Жінки

Місце Атлет Вік - Область Команда 1км Темп Gap Результат
1 156 КІЛЯРСЬКА Валентина 29 Полтавська ПОШВСМ 0:03:23 3:08 0:06:27
2 152 ДІДОВОДЮК (КЕЛЕМЕН) Олеся 29 Закарпатська ШВСМ Зкп 0:03:23 3:10 0:06:30
3 155 ДЕМ'ЯНЮК (МОЧУЛЬСЬКА) Орися 27 Львiвська ЛШВСМ 0:03:25 3:13 0:06:36
4 157 ЖМУРКО Ганна 23 Чернігівська ОШВСМ Чрг 0:03:25 3:20 0:06:51
5 154 ТКАЧЕНКО (КИРИЧУК) Діана 27 Миколаївська ЦОП м. Миколаїв 0:03:31 3:22 0:06:55
6 153 ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена 26 Черкаська ШВСМ Чрк 0:03:33 3:22 0:06:56
7 174 ВДОВИЧЕНКО Дар'я 20 U23 Харкiвська ШВСМ з л/а 0:03:31 3:23 0:06:58
8 159 ДЯТЛОВА Юлія 29 Чернігівська ОШВСМ Чрг 0:03:34 3:24 0:06:58
9 151 ФЕДОРОВА Олена 27 м. Київ ЦШВСМ МОНУ 0:03:34 3:24 0:06:59
10 172 КРАВЧЕНКО Тетяна 21 U23 Херсонська Олешківська РГМО СЛАК ІСКРА Хрс 0:03:34 3:26 0:07:02
11 177 МЕЛЬНИЧУК Ольга 22 U23 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:27 3:27 0:07:04
12 161 КИТИЦЯ Олена 25 Житомирська ШВСМ Жтм 0:03:32 3:28 0:07:06
13 165 ПРОКУДІНА (ГОРБАЧОВА) Анастасія 26 Херсонська 0:03:36 3:28 0:07:06
14 185 ПОТАПОВА Ксенія 20 U23 Хмельницька ДЮСШ №1 Хмельницька Хмл 0:03:34 3:29 0:07:08
15 180 БОСОВА Олена 21 U23 м. Київ СДЮШОР м.Києва з л/а 0:03:35 3:29 0:07:09
16 183 ДОЛИНЧУК (БІЛЬЧАК) Оксана 21 U23 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:03:33 3:29 0:07:10
17 178 РАДЬКО Марія 22 U23 Сумська МДЮСШ Колос Сум 0:03:40 3:31 0:07:14
18 158 ЯСТРУБ Карина 30 Хмельницька 0:03:38 3:31 0:07:14
19 160 ОЛІЙНИК Олександра 26 Миколаївська ШВСМ Мик 0:03:40 3:33 0:07:17
20 186 ДУТКЕВИЧ Вікторія 22 U23 Львiвська ЛДЮСШ №2 Львів 0:03:45 3:34 0:07:19
21 181 ПИРОЖЕНКО Ксенія 21 U23 м. Київ КДЮСШ Юний динамівець Київ 0:03:31 3:34 0:07:20
22 171 ВОЛОШИНЕНКО Анастасія 20 U23 Київська ДЮСШ Бориспільська 0:03:39 3:35 0:07:22
23 184 КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна 22 U23 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:38 3:36 0:07:24
24 166 ТРОЯНСЬКА Діана 24 Київська 0:03:47 3:37 0:07:26
25 169 КУЗЬОМА Валентина 20 U23 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 0:03:41 3:38 0:07:28
26 164 ТИМОШЕНКО (НАГОРНА) Яна 23 Сумська ШВСМ Сум 0:03:48 3:39 0:07:30
27 167 КОВАЛЬОВА Анастасія 26 Київська КОШВСМ 0:03:46 3:39 0:07:30
28 176 МИХАЙЛИК Валентина 20 U23 Черкаська ОСДЮСШОР Чрк 0:03:43 3:40 0:07:31
29 175 ОВДІЙЧУК Аліна 20 U23 Кіровоградська КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв 0:03:44 3:44 0:07:40
30 162 ДОРОШЕНКО Тетяна 23 Вінницька ШВСМ Він 0:03:48 3:46 0:07:44
31 182 ПЕТРОВА Валерія 20 U23 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 0:04:01 3:58 0:08:09
32 173 БЕРНАЦЬКА Ірина 22 U23 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:03:57 4:04 0:08:20
33 163 МАРЧЕНКО Ганна 32 Чернівецька КБУ ДЮСШ м. Чернівці 0:04:17 4:21 0:08:56
34 179 ЦАП Мирослава 20 U23 Закарпатська ШВСМ Зкп 0:03:56
35 150 МОРОЗ Юлія 23 Київська КОЦОП
36 187 РАСЧУПКІНА (ШОЗДА) Наталія 22 U23 Закарпатська ШВСМ Зкп


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag