КИЇВСЬКА СОТКА 2020

100км - Шосейні (в т.ч. кросові)
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

ВАЖЛИВО!
Учасникам, які ще НЕ відстартували, заборонено наближатись до стартової арки і перетинати її! Якщо ви “погуляєте” біля старту, ваш чіп може зчитатись і час подолання дистанції розпочнеться раніше, ніж ви очікували.
*Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time).

100км - Шосейні (в т.ч. кросові)

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 1238 Антон Кернасовський Ч 39 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:12:58
2 1444 Михаил Ломака Ч 25 Киев VeloGO VeloGO 2:15:43
3 1445 Максим Рабаев Ч 27 Киев VeloGO VeloGO 2:15:50
4 1146 Олександр Стефуранчин Ч 39 Немирів 2:16:05
5 1122 Артур Цибульський Ч 25 Київ 2:16:28
6 1233 Буйваленко Олексій Ч 36 Киев 2:16:29
7 1713 Сергей Гринь Ч 39 Бровары 2:16:31
8 1665 Oleksandr Vygranenko Ч 35 Kyiv Viyar Bike Team Viyar Bike Team 2:16:36
9 1180 Максим Тимощук Ч 34 Kharkiv Team404 Team404 2:16:39
10 1460 Євгеній Білецький Ч 19 Київ Viyar bike team Viyar Bike Team 2:16:41
11 1457 Алексей Ураткин Ч 36 Kiev Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:16:44
12 1512 Костянтин Гарбар Ч 26 Київ Team404 Team404 2:16:44
13 1699 Максим Савиченко Ч 40 Киів Cadence 90 Cadence 90 2:16:49
14 1259 Дмитрий Давлетханов Ч 36 Киев 2:16:51
15 1666 Dmytro Pilipenko Ч 50 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:16:54
16 1203 Павло Гадзевич Ч 31 Вишневе 2:16:54
17 1685 Олександр Нагорний Ч 34 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:16:55
18 1459 Ігор Гримайло Ч 59 Харків 2:16:59
19 1324 Олександр Диченко Ч 40 Київ AeroStar-TeamOne AeroStar-TeamOne 2:17:05
20 1442 Дмитрий Чернышев Ч 33 Kyiv Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:17:05
21 1186 Dmytro Peka Ч 48 Київ 2:17:09
22 1424 Артем Басавро Ч 34 Нікополь 2:17:40
23 1151 Павло Сирих Ч 33 Никополь 2:17:48
24 1112 Рустам Мазуренко Ч 28 Маріуполь Мариупольское велодвижение Azovbike 2:17:59
25 1622 Николай Китченко Ч 36 Київ Cadence90 Cadence90 2:18:31
26 1369 Евгений Филин Ч 30 Киев Bike Family Bike Family 2:18:32
27 1612 Андрій Чеботарьов Ч 34 Харків SWCC SWCC 2:18:50
28 1364 Артем Дрига Ч 26 Харків 2:18:50
29 1375 Arsenii Veriho Ч 30 Crimea Cadence 90 2:20:28
30 1565 Евгений Зубенко Ч 35 Киев 2:20:55
31 1123 Ovsyannikov Alexandr Ч 32 Київ 2:21:06
32 1005 Бондар Роман Ч 23 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:21:31
33 1244 Глієвий Євгеній Ч 28 Київ(Київ обл., Київ р-н) Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:21:45
34 1363 Denis Sorokin Ч 34 Kyiv 2:21:50
35 1694 Андрій Каленик Ч 30 Харків 2:22:06
36 1637 Rosario Cozzolino Ч 38 Kiev Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 2:22:08
37 1464 Сергій Циба Ч 50 Рославичи 2:22:18
38 1606 Юрій Ящук Ч 43 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 2:22:21
39 1563 Maksym KOZII Ч 35 Київ Endurance School 2:22:23
40 1316 Андрій Курдій Ч 39 Київ LittleBigCycling LittleBigCycling 2:22:34
41 1711 Павло Васянович Ч 29 Дніпро 2:24:03
42 1458 Станіслав Титаренко Ч 67 Харків 2:24:18
43 1641 Петро Зубчевський Ч 46 Київ 2:25:32
44 52 Брікса Ярослав Ч 36 Київ 2:26:20
45 1720 Євгеній Прокопюк Ч 37 Київ 2:27:25
46 1407 Евгений Фузик Ч 33 Киів 2:27:29
47 1629 Денис Могилей Ч 36 Київ 2:27:30
48 1221 Кирило Хиленко Ч 40 Київ Cadence 90 Cadence 90 2:28:05
49 1311 Юрій Поляновський Ч 37 Київ Infopulse Infopulse 2:28:20
50 1422 Даниил Санжаров Ч 21 Киев 2:28:25
51 1397 Олексій Бессонов Ч 27 Гвардійське 2:28:34
52 1593 Сергій Чуйков Ч 34 Київ 2:28:42
53 1002 Олексій Лебедєв Ч 41 Київ 2:28:48
54 1533 Нікіта Ткаченко Ч 37 Київ sporteventxtrem sporteventxtrem 2:28:51
55 1102 Андрій Ващенко Ч 32 Київ 2:29:00
56 1291 Вадим Писоцкий Ч 26 Киев 2:29:01
57 1680 Сергій ПРЕНТ Ч 48 Київ NYVKY CITY NYVKY CITY 2:29:13
58 1377 Андрій Поляновський Ч 35 Київ Троє Троє 2:29:20
59 1241 Максим Покрепа Ч 40 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:29:20
60 1712 Andriy Atamanenko Ч 34 Kyiv Z-Iron team Z-Iron team 2:29:23
61 1326 Олександр Стецков Ч 45 Київ 2:29:26
62 1529 Роман Міщенко Ч 41 Запоріжжя ZP SICH 2:29:28
63 1537 Denys Simkovskyi Ч 44 Kyiv Kyiv Bicycle Club Kyiv Bicycle Club 2:29:45
64 1579 Иван Корзаченко Ч 31 Вишгород 2:30:03
65 1560 Cherednichenko Vitalii Ч 36 Київ Erlyride Erlyride 2:30:11
66 1213 Дмитро Кукуруза Ч 29 Київ 2:30:39
67 1120 Микола Могильний Ч 44 Київ 2:30:42
68 1220 Viacheslav Chernenko Ч 49 Irpin` 2:31:00
69 1481 Sergey Yukovskiy Ч 34 Kyiv 2:31:01
70 1628 Керов Александр Ч 25 Киев 2:31:10
71 1671 Костянтин Шилов Ч 42 Київ 2:31:18
72 1391 Артем Муравйов Ч 33 Київ 2:31:24
73 1701 Oleksii Yanovskyi Ч 52 Lviv Львів 2:31:25
74 1705 Віктор Філонович Ч 66 Київ 2:31:34
75 1094 алексей гришко Ч 26 Киев Tinder Tinder 2:31:35
76 1558 Костянтин Дупак Ч 61 Київ 2:31:36
77 1469 Панкевич Анатолій Ч 36 Київ 2:31:37
78 1348 Артем Журавльов Ч 34 Кременчук ПП Арт-Інжиніринг ПП Арт-Інжиніринг 2:31:43
79 1045 Андрій Захаревич Ч 39 Обухів Porsche Zahid 2:31:49
80 1511 Илья Аржановский Ч 27 Днепр 2:31:50
81 1174 Євген Брусенцов Ч 35 Київ 2:31:56
82 1100 Олександр Руденко Ч 43 Буча 2:32:06
83 1420 Вадим Молчанов Ч 39 Южноукраинск 2:32:09
84 1284 Иван Хрусталев Ч 31 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:32:13
85 1332 Ілля Чумак Ч 20 Київ 2:32:26
86 1475 Дмитро Корчагін Ч 35 київ 2:32:35
87 1575 Анастасія Гіль Ж 31 Київ Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 2:32:39
88 1604 Taras Kukhar Ч 21 Kyiv 2:32:41
89 1514 Олександр Тромса Ч 29 Київ 2:32:43
90 1214 Антон Вдовiн Ч 28 Днiпра 2:32:48
91 1584 Valentyn Kvachan Ч 26 chernigiv rat pack rat pack 2:32:48
92 1314 Андрій Тишковець Ч 31 Вишгород Технофіт Технофіт 2:32:52
93 1021 ЄВГЕН Мединський Ч 38 Київ MdG 2:32:53
94 1181 Олексій Волотівський Ч 52 Біла Церква 2:33:01
95 1513 Роман Нестеренко Ч 26 Харьков 2:33:02
96 1493 Олекісій Кучук Ч 31 Київ 2:33:02
97 1267 Ярослав Якименко Ч 30 Бориспiль 2:33:23
98 1269 Вадим Лєсніков Ч 47 Київ 2:33:46
99 1012 Дмитро Проценко Ч 36 Вінниця 2:33:46
100 1073 Volodymyr Melymuka Ч 38 Kyiv 2:33:58
101 1531 Ілля Сергієнко Ч 26 Вишгород 2:34:11
102 1664 Sergey KOLTSOV Ч 34 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:34:21
103 1609 Андрій Дудінський Ч 38 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 2:34:23
104 1411 Тарас Цюпер Ч 31 Київ 2:34:28
105 1710 Олег Осіян Ч 35 Київ Вело Хайп Вело Хайп 2:34:28
106 1410 Віталій Ковальчук Ч 43 Киів 2:34:32
107 1692 Іван Циганок Ч 35 Киев 2:34:44
108 1489 Mikhail Petrov Ч 56 Запоріжжя ZP SICH ZP SICH 2:34:57
109 1562 Дмитрий Майков Ч 25 Смт. Гостомель 2:35:02
110 1435 Владимир Доброгорский Ч 37 Киев Lenovo Team 2:35:04
111 1323 Maksym Semak Ч 32 Київ 2:35:07
112 1135 Олексій Рябчинський Ч 47 Вінницька обл., м. Немирів 2:35:11
113 1088 Віталій Ніколаєнко Ч 46 Київ 2:35:13
114 1504 Володимир Лисюк Ч 34 Київ 2:35:20
115 1388 Олександр Райченко Ч 52 Київ 2:35:37
116 1409 Андрій Федосенко Ч 34 Вишгород ТехноФіт 2:35:55
117 1596 Андрій Мистецький Ч 28 Київ 2:35:56
118 1594 Володимир Пономаренко Ч 45 Київ Sigma Software Unicorn Sigma Software Unicorn 2:36:04
119 1398 Костянтин Гуз Ч 50 KYIV 2:36:05
120 1320 Андрій Гринчишин Ч 26 Київ 2:36:14
121 1288 Олександр Прокопенко Ч 30 с. Фастівка, Білоцеківський р-н 2:36:16
122 1650 Костянтин Шкварко Ч 40 Київ 2:36:22
123 1334 Махді Аміні Ч 44 Київ Victory cycling club Victory cyclin club 2:36:34
124 1274 Дмитро Лук'яненко Ч 38 Бориспіль 2:36:41
125 1064 Олег Гаврись Ч 31 Київ 2:36:51
126 1354 Костянтин Марченко Ч 32 Київ 2:36:55
127 1322 Віктор Ленивий Ч 29 Київ 2:37:09
128 1471 Максим Махник Ч 33 Київ 2:37:12
129 1356 Єгор Соболевський Ч 36 Київ 2:37:20
130 1538 Андрій Стальний Ч 61 Іванковичі MP Team MP Team 2:37:22
131 1496 Олександр Голомозий Ч 29 Dublin Велопробег 2:37:23
132 1294 Олександр Голомозий Ч 54 Київ Велопробег 2:37:23
133 1522 Тарас Здоровик Ч 45 Київ MP Team 2:37:25
134 1026 Олексій Омельченко Ч 35 Київ 2:37:26
135 1160 Юрій Черевко Ч 53 Київ Victory Cycling Club 2:37:26
136 1101 Марина Зотова Ж 34 Бровари echelon echelon 2:37:37
137 1215 Марія Панасенко Ж 24 Київ 2:37:39
138 1443 Павло Корчинський Ч 37 Одеса Артроз Одеса 2:37:41
139 1714 Артем Панченко Ч 33 Київ 2:37:51
140 1030 Рябоштанов Олександр Ч 34 Київ 2:37:52
141 1608 Денис Дольський Ч 44 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 2:37:55
142 1450 Костіантин Левітов Ч 47 Київ Vekovuyki Vekovuyki 2:38:02
143 1237 Олександр Марченко Ч 55 Київ 2:38:03
144 1367 Дмитро Морозов Ч 34 Київ 2:38:07
145 1228 Євген Ратманський Ч 39 Київ 2:38:11
146 1351 Роман Куриляк Ч 47 Київ 2:38:13
147 1317 Андрей Перевознюк Ч 26 Киев 2:38:14
148 1446 Віталій Караченко Ч 47 Київ 2:38:31
149 1636 Олексій Радченко Ч 24 Київ Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 2:38:32
150 1204 Iakov Korotenko Ч 32 Київ 2:38:36
151 1468 Дмитро Тарабакін Ч 46 Київ 2:38:37
152 1362 Дмитро Красяк Ч 36 Киев 2:38:38
153 1300 Олександр Войтенко Ч 25 Киев 2:38:49
154 1427 Максим Козенко Ч 39 Киев Sapik-Team 2:38:55
155 1062 Максим Богданов Ч 33 Запорожье /Киев Reikartz 2:39:17
156 1254 Сергій Кисиленко Ч 39 Київ 2:39:24
157 1337 Євген Сікора Ч 54 Київ 2:39:25
158 1350 Антон Приходько Ч 34 Київ 2:39:26
159 1520 Анатолій Сорока Ч 33 Київ 2:39:29
160 1153 Oleksii Pylypchuk Ч 35 Kyiv 2:39:32
161 1301 Кирило Казачек Ч 33 Київ 2:39:38
162 1447 Максим Жуков Ч 34 Odessa 2:39:44
163 70 Нестеров Андрей Ч 37 Киев 2:39:45
164 1581 Павло Демченко Ч 34 Киев 2:39:46
165 1190 Максим Бєднов Ч 100 Ірпінь 2:39:46
166 1378 Ігор Троценко Ч 56 Київ 2:39:47
167 1528 Андрій Омельченко Ч 29 Київ 2:39:51
168 1252 Oleksandr Rybalko Ч 25 Kyiv 2:39:53
169 1003 Артем Фоєнко Ч 30 Глеваха 2:39:59
170 1718 Olexandr Kulinskyi Ч 29 Київ 2:40:01
171 1366 Марина Довганич Ж 26 Вишгород 2:40:15
172 1067 Сергій Левчик Ч 33 Рівне МандРівне 2:40:17
173 1027 Roman Khripunov Ч 35 Kyiv 2:40:30
174 1627 Олександр Пономарьов Ч 34 Київ 2:40:35
175 1114 Дмитро Золотько Ч 53 Киев 2:40:36
176 1561 Дима Волонтир Ч 33 Киев 2:40:38
177 1054 Євген Якушко Ч 35 Бровари 2:40:39
178 1001 Дмитро Шаров Ч 32 Київ Happy TRI Friends 2:40:40
179 1000 DENYS KULIKALOV Ч 30 Kyiv Happy TRI Friends Happy TRI Friends 2:40:46
180 1312 Yaroslav Omelianenko Ч 28 Kyiv Kyiv 2:40:48
181 1638 Максим Гапон Ч 32 Київ 2:40:49
182 53 Сергій Труш Ч 31 Київ 2:41:15
183 1126 Антон Башловка Ч 38 Київ Cadence90 2:41:17
184 1257 Юрій Борщ Ч 29 Київ 2:41:28
185 1248 Вадим Тутик Ч 35 Київ 2:41:29
186 1011 Valerii Bieloienko Ч 26 Kyiv Kyiv Bicycle Club 2:41:44
187 1024 Виталий Гирявец Ч 28 Глеваха 2:41:48
188 1015 Вадим Осінський Ч 35 Ірпінь 2:41:50
189 1716 Тарас Гулеватий Ч 46 Київ 2:41:58
190 1278 Олексій Лямець Ч 36 Київ 2:42:02
191 1497 Михайло Косенко Ч 35 Вінниця 2:42:07
192 1676 Андрій Мельник Ч 36 Київ 2:42:08
193 1335 Влад Шевченко Ч 25 Київ 2:42:16
194 1059 Олексій Іванчук Ч 36 с.Святопетрівське 2:42:18
195 1108 Олександр Божежа Ч 31 Київ Happy TRI Friends 2:42:19
196 1008 Руслан Ходзіцький Ч 37 Київ 2:42:26
197 1697 Андрій Хазіпов Ч 30 Київ Velofix 2:42:37
198 1577 Oleg Rog Ч 30 Kyiv Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 2:42:38
199 1077 Ростислав Пась Ч 31 Киев 2:42:43
200 1219 Юрий Зелененко Ч 42 Киев Tour-de-Trux Tour-de-Trux 2:42:43
201 1020 Олексій Зволінський Ч 33 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:43:01
202 1651 Олександр Стрілець Ч 30 Харків 2:43:12
203 1205 Serhii Holovko Ч 25 Київ Hrunteam 2:43:16
204 1639 Артур Арсланалиев Ч 29 Киев 2:43:20
205 1196 Сергій Стащенко Ч 40 Київ 2:43:38
206 1022 Іван Насобков Ч 30 Київ 2:43:46
207 1494 Mykhailo Stanislavchuk Ч 26 Kyiv 2:43:53
208 1357 Igor Chavrot Ч 40 Kyiv 2:43:56
209 1669 Oleksandr Fedorov Ч 37 Київ Kyiv Bicycle Club Kyiv Bicycle Club 2:43:57
210 1187 Олег Шишкін Ч 39 Бровари 2:43:58
211 1018 Андрій Кожушний Ч 36 Київ 2:44:02
212 1426 Гай Олександр Ч 41 Чернігів 2:44:15
213 1688 Михайло Понятнов Ч 47 Одеса 2:44:19
214 1039 Евгений Погорелов Ч 34 Киев 2:44:25
215 1313 Максим Фастєєв Ч 36 Київ 2:44:29
216 1626 Андрій Копитков Ч 40 Kyiv 2:44:30
217 1175 АНАТОЛІЙ СОРОКА Ч 59 КИЇВ 2:44:31
218 1164 Олександр Федін Ч 62 Боярка 2:44:34
219 1263 Дмитрий Гончаров Ч 32 Киев 2:44:36
220 1686 Ігор Сахно Ч 36 Ровно 2:44:44
221 1010 Анастасія Петрова Ж 28 Київ 2:44:46
222 1216 Дмитро Ганжа Ч 29 Київ 2:44:55
223 1662 Віталій Мацелюх Ч 35 Київ Artius 2:45:05
224 1678 ГЛІБ Мажара Ч 28 Київ 2:45:06
225 1129 Кваша Віталій Ч 32 Київ 2:45:09
226 1163 Іван Краснощоков Ч 20 Київ 2:45:11
227 1437 Євген Троценко Ч 40 Київ Lenovo Team Lenovo Team 2:45:13
228 1670 Дмитро Сердюк Ч 33 Харків SWCC SWCC 2:45:13
229 1684 Евгений Рисов Ч 30 Харьков SWCC SWCC 2:45:14
230 1527 Дмитро Лактіонов Ч 36 Славутич 2:45:16
231 1142 Олександр Савчук Ч 27 Київ 2:45:17
232 1140 Sergiy Didukh Ч 38 Brovary 2:45:18
233 63 Стрюков Константин Ч 26 Донецк CapitalTRI 2:45:18
234 1384 Денис Гурак Ч 34 Київ Capital TRI Capital TRI 2:45:21
235 1038 Сергій Паламарчук Ч 34 Вишгород FEKO 2:45:29
236 1013 Maksym Grytsiuta Ч 37 Kyiv Kyiv Bicycle Club 2:45:32
237 1487 Ігор Клімов Ч 35 Київ 2:45:32
238 1235 Сергій Москалець Ч 67 Київ 2:45:45
239 1374 Андрій Ніколаєв Ч 27 Ірпінь 2:45:45
240 1007 Дмитро Коломойцев Ч 39 Київ 2:45:46
241 1242 Никита Эрикайкин Ч 31 Rbtd 2:45:47
242 1404 Андрій Сидоров Ч 43 київ 2:45:48
243 1620 Андрій Дурбак Ч 27 Київ SIGMA SOFTWARE – UNICORN SIGMA SOFTWARE – UNICORN 2:45:49
244 1491 Ярослав Месяц Ч 39 Киеа Echelon Echelon 2:45:49
245 1344 Денис Гайдак Ч 29 Киев 2:45:51
246 1338 Ievgen Grinik Ч 33 Kyiv 2:45:52
247 1290 Тімур Бондарєв Ч 44 Київ 2:45:54
248 1283 Ярослав Брайко Ч 41 Київ 2:45:54
249 1441 Микита Пепенін Ч 25 Київ 2:45:55
250 1069 Александр Степаница Ч 37 Киев 2:45:57
251 1463 Артем Рибченко Ч 32 Київ 2:45:58
252 1580 Олег Бончук Ч 26 Вінниця Жертви Мотивації Жертви Мотивації 2:45:59
253 1353 Смаль Андрій Ч 30 Київ 2:45:59
254 1096 Олександр Дюдюн Ч 33 Вінниця Жертви Мотивації 2:46:00
255 1075   Віктор Кінзерський Ч 28 Вінниця NoBoringRunners 2:46:01
256 1343 Назарій Шаповалов Ч 28 Кременчук Бізнес Generation Club 2:46:01
257 1035 Олег Гринюк Ч 39 Київ echelon echelon 2:46:01
258 1449 Олексій Крутоус Ч 23 Біла Церква 2:46:04
259 1306 Oleksandra Brylenko Ж 43 Kyiv Infopulse Infopulse 2:46:05
260 1574 Ігор Волочій Ч 30 Київ 2:46:06
261 1619 Олексанр Сєров Ч 29 Київ 2:46:16
262 1058 Олексій Яременко Ч 37 Київ 2:46:19
263 1115 Костянтин Шавруков Ч 30 Kyiv Sigma Unicorn 2:46:20
264 1056 Артем Воробець Ч 26 Київ Cadence 90 2:46:26
265 1402 Дмитро Шматок Ч 37 Одеса Артроз-Одесса 2:46:26
266 1643 Володимир Сотніченко Ч 35 Київ 2:46:33
267 1585 Олексій Янковський Ч 42 Київ KM Running Club 2:46:35
268 1285 Олег Половинчак Ч 45 Київ 2:46:36
269 1448 Сергій Шаклеїн Ч 39 Харкiв SWCC SWCC 2:46:45
270 1613 Володимир Сологуб Ч 36 Київ 2:46:49
271 1598 OLEXANDER GOLOVIN Ч 33 Маріуполь 2:46:56
272 1440 Oleksandr Stakhovskyi Ч 38 Киів Gigolo Gigolo 2:46:59
273 1425 Юрій Цукренко Ч 37 КиЇв 2:47:04
274 1389 Сергій Абрамов Ч 40 Київ психи психи 2:47:09
275 1040 Pavlo Marusyk Ч 43 Kyiv 2:47:10
276 1525 Макс Руд Ч 25 Київ 2:47:11
277 1390 Василий Абрамов Ч 70 Київ психи психи 2:47:12
278 1125 Володимир Погойда Ч 44 Ужгород Sigma Software-Unicorn 2:47:17
279 1258 Григорій Тертишний Ч 25 Ірпінь 2:47:20
280 1414 Андрій Марущак Ч 31 Київ 2:47:30
281 1271 Андрій Анпілов Ч 39 Київ 2:47:34
282 1601 Віталій Бутенко Ч 51 Vita Poshtova 2:47:35
283 1270 Viktor Ryzhov Ч 36 Kyiv 2:47:36
284 1019 Володимир Савченко Ч 26 Обухів ВелоОбухів 2:47:36
285 1162 Людмила Афанасьєва Ж 37 Обухів 2:47:41
286 1289 Oleh Sychevskyi Ч 27 Kyiv 2:47:42
287 1387 Олексій Ситько Ч 39 Обухів 2:47:46
288 1033 Олександр Іванович Ч 36 Київ 2:47:53
289 1139 Сергей Бойко Ч 49 Київ 2:47:57
290 1249 Сергій Ішутко Ч 37 Бровари 2:47:58
291 1570 Сергій Ложкін Ч 47 Київ 2:47:59
292 1082 Ілля Заболотний Ч 32 Київ 2:48:03
293 1111 Ievgeniia Lavrenets Ж 29 Kyiv Happy TRI Friends 2:48:22
294 1675 Sergii Voitsekhovskyi Ч 38 Kyiv 2:48:33
295 1097 Олег Грищенко Ч 25 Київ 2:48:34
296 1385 Євген Крапивін Ч 26 Київ 2:48:37
297 1229 Володимир Венедіктов Ч 60 Вишневе 2:49:25
298 1502 Микола Івінський Ч 37 Київ 2:49:43
299 1702 ОЛЕКСІЙ ПОДЗОЛКІН Ч 46 Київ 2:49:47
300 1028 Oleksandr Karpii Ч 40 Kiev 2:49:50
301 1130 PAVLO KONONOV Ч 41 Київ Sigma Software - Unicorn 2:50:03
302 1310 Андрей Гусак Ч 45 Кривой Рог 2:50:05
303 1268 Артем Кокошко Ч 31 Київ 2:50:07
304 1206 Максим Загребін Ч 36 Київ Happy TRI Friends 2:50:09
305 1183 Євген Чернецький Ч 29 Київ EboboCycleTeam 2:50:15
306 1182 Іван Кубрак Ч 28 Київ Velofix 2:50:17
307 1682 Олександр Ковалюк Ч 38 Київ 2:50:36
308 1653 Олександр Ковальчук Ч 36 Київ 2:50:45
309 1536 АНДРУЩЕНКО МАКСИМ Ч 52 КИЇВ 2:50:49
310 1053 Віталій Ніколаєв Ч 33 Київ RunBaseKyiv 2:50:50
311 1456 Юлія Ніколаєва Ж 33 Київ adidas Runners Kyiv 2:50:53
312 1412 Олексій Бібішкін Ч 41 Киев 2:51:13
313 1501 Антон Пелих Ч 31 Київ 2:51:18
314 1231 Никита Власов Ч 32 Киев 2:51:19
315 1661 Сергій Ізвєков Ч 30 Київ Decathlon Ukraine 2:51:25
316 1615 Ельцов Олег Дмитриевич Ч 58 Київ 2:51:37
317 1052 Сергій Примак Ч 40 Київ ВелБразерз 2:51:51
318 1047 Дмитро Кравчук Ч 33 Київ ВелБразерз 2:51:53
319 1159 Андрій Одрина Ч 23 Київ 2:51:59
320 1273 Костянтин Жицький Ч 32 Kyiv / Київ 2:52:04
321 1700 Сергій Іващенко Ч 33 Київ 2:52:11
322 1518 Олександр Мурзін Ч 44 Київ Сіріус 2:52:14
323 1668 Anton Osipov Ч 30 Київ 2:52:15
324 1706 John Shelankov Ч 34 Киев 2:52:18
325 1554 Олег Лавренко Ч 33 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 2:52:19
326 1131 Олеся Малюга Ж 35 Киïв 2:52:20
327 1635 Олексій Карпук Ч 29 Київ 2:52:25
328 1095 Михайло Майко Ч 34 Київ 2:52:25
329 1674 Дмитро Мурашко Ч 29 Київ 2:52:43
330 1492 Петро Шпагін Ч 31 Київ 2:52:52
331 1546 Микола Москвичов Ч 50 Київ 2:53:07
332 1154 Денис Зіняр Ч 28 Київ 2:53:09
333 1113 Андрій Кононір Ч 39 Київ 2:53:12
334 1545 Любомир Поруцкий Ч 28 Житомир 2:53:19
335 1429 Oleg Kolesnik Ч 36 Donetsk 2:53:29
336 1199 Марина Коротенко Ж 32 Київ 2:53:31
337 1401 Сергій Бебешко Ч 39 Київ 2:53:35
338 1260 Ігор Полонський Ч 26 Миколаїв 2:53:35
339 1406 Поминальний Костянтын Ч 35 Киев 2:53:35
340 1177 Олексій Онищенко Ч 37 Київ 2:53:40
341 1195 Антон Никитин Ч 32 Киев 2:53:42
342 1361 Денис Кудряшов Ч 28 Киев 2:54:02
343 1530 Євгеній Матяш Ч 26 Вишгород 2:54:03
344 1110 Вікторія Заславська Ж 40 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:54:09
345 1116 Юрій Вареник Ч 50 Київ 2:54:16
346 1436 Максим Данченко Ч 31 Київ 2:54:20
347 1413 Антон Полтавець Ч 32 Київ Velopipiski Velopipiski 2:54:26
348 1624 Mark Bianchi Ч 50 Kyiv 2:54:37
349 1578 Sergiy Golovko Ч 47 Kyiv 2:54:38
350 1474 Виталий Чернуха Ч 33 Киев 2:54:42
351 1128 Микола Бобровський Ч 50 Київ 2:54:43
352 5 Богдан Рохманілко Ч 28 2:54:44
353 1149 Олександр Базіченко Ч 54 Київ 2:54:55
354 1566 Ніжинський Владислав Ч 31 Київ 2:54:55
355 1721 Олександр Москалюк Ч 35 Київ 2:54:56
356 1605 Іван Яцута Ч 37 Львів 2:55:03
357 1452 Іван Молодоря Ч 30 Харків 2:55:04
358 1065 Олександр Пастух Ч 39 Київ 2:55:08
359 1428 Артем Тягло Ч 34 Харків Viyar Bike Team Viyar Bike Team 2:55:16
360 1519 Владимир Ирчак Ч 48 Святопетровское 2:55:37
361 1076 Надежда Османкина Ж 28 Київ Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:55:41
362 1482 Женя Михальський Ч 35 Киев 2:55:43
363 1540 Dmytro Kravchenko Ч 29 Kyiv 2:55:47
364 1704 Павло Лінєвич Ч 31 Київ 2:55:58
365 1466 Андрій Обливач Ч 48 Київ Веловуйки 2:56:02
366 1118 Олександр Макеєв Ч 42 Київ 2:56:07
367 1365 TARAS KATRICHENKO Ч 33 Kyiv 2:56:15
368 1201 Артем Маламуд Ч 31 Киев Велосипедики 2:56:18
369 1569 Valeriy Samoylenko Ч 46 Боярка 2:56:28
370 1325 Yevhenii Volchenkov Ч 29 Київ 2:56:34
371 1485 Артем Москаленко Ч 35 Киев 2:56:34
372 1484 Сергій Боголій Ч 29 Київ 2:57:05
373 1632 Олексій Кононенко Ч 37 Нікополь 2:57:10
374 1321 Олег Босюк Ч 27 Київ 2:57:11
375 1722 Денис Ким Ч 40 Киев 2:57:16
376 1296 Bogdan Fedorchuk Ч 22 Kiev Data Group 2:57:19
377 1652 Тарас Лукачук Ч 44 Київ 2:57:50
378 1371 Євгеній Чухлов Ч 28 Київ ЖЖЖ ЖЖЖ 2:58:00
379 1642 Володимир Носов Ч 47 Київ 2:58:07
380 1656 Максим Єрохін Ч 37 Київ 2:58:09
381 1025 Дмитро Чорний Ч 24 Київ 2:58:09
382 1341 Іван Разенков Ч 32 Київ 2:58:19
383 1455 Іван Біткин Ч 24 Київ 2:58:45
384 1408 Іван Жданов Ч 48 Київ ATRIBUD ATRIBUD 2:58:45
385 1515 andrey pogrebnoy Ч 49 kremenchuk ГАРДИ ГАРДИ 2:59:15
386 1634 Олег Назаркевич Ч 43 Киев 2:59:41
387 1591 Захар Гусак Ч 31 Київ 2:59:46
388 1224 Павло Радюк Ч 38 Киев 2:59:57
389 1394 Юрій Смеречинський Ч 28 Київ 2:59:58
390 1014 Тарас Колодько Ч 46 Киев 3:00:12
391 1696 Сергій Вічев Ч 35 Київ 3:00:16
392 1315 Олег Сторожук Ч 46 м. Київ 3:00:16
393 1521 Sergey Kobzarenko Ч 36 Киев RedHead Team 3:00:20
394 1368 Александр Приходько Ч 34 Ирпень 3:00:32
395 1659 Руслан Асланян Ч 32 Київ 3:00:32
396 1185 Bohdan Poltavets Ч 29 Kyiv Velopipiski Velopipiski 3:00:47
397 1510 Лєвцов Валерій Ч 41 Киев 3:00:51
398 1416 Іван Дзіковський Ч 25 Київ 3:00:58
399 1461 Володимир Бондаренко Ч 59 Київ SapikTeam 3:01:09
400 1055 Валентин Туфекчі Ч 26 Київ Camozzi Camozzi _ Ukraine 3:01:11
401 1293 Данило Малишев Ч 32 Київ BilaTserkvaMarathon BilaTserkvaMarathon 3:01:19
402 1479 Ігор Іванов Ч 46 Київ 3:01:20
403 1480 Oleksii Kolomiets Ч 35 Київ 3:01:21
404 1571 Ярослав Угнивенко Ч 25 Киев 3:01:26
405 1572 Лисько Єлизавета Ж 32 Київ 3:01:26
406 1602 Yevhenii Shcherbak Ч 30 Bila Tserkva Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 3:01:28
407 1689 Дмитро Ганзюк Ч 26 Буча 3:01:37
408 1319 Евгений Тимошенко Ч 29 Киев 3:02:08
409 1473 Ярослав Холмогоров Ч 32 Киев 3:02:15
410 1168 Гліб Бітюков Ч 43 Київ 3:02:19
411 1169 Віталій Піунов Ч 32 Київ MEDMAG 3:02:25
412 1462 Ірина Бондаренко Ж 53 Київ SapikTeam SapikTeam 3:02:32
413 1418 Комашко Леонiд Ч 55 Радомишль 3:02:36
414 1498 Михайло Шелест Ч 35 Киев 3:02:38
415 1507 Vladyslav Kostetskyi Ч 26 Київ 3:02:41
416 1178 Олексій Бурда Ч 45 Обухів Брутальні Байциклісти 3:03:05
417 1352 Severyn Parkhomenko Ч 29 Kyiv 3:03:15
418 1299 Олександр Ісаєв Ч 32 Київ 3:03:36
419 1071 Сергій Скриннік Ч 28 Київ 3:03:43
420 1046 Андрій Єременко Ч 43 Буча 3:03:46
421 1486 Алексей Иванов Ч 25 Київ 3:03:47
422 1503 Сергій Марущак Ч 30 Українка PARIMATCH PARIMATCH 3:03:51
423 1106 DMYTRO KORNIIENKO Ч 30 KYIV 3:03:53
424 1415 Евген Балтага Ч 37 Київ 3:03:58
425 1690 Олександр Брижко Ч 32 Київ 3:04:12
426 1191 Andrew Yavorskyi Ч 22 Київ adidas Runners Kyiv 3:04:22
427 1614 Дмитрий Ковалев Ч 32 Киев PARIMATCH PARIMATCH 3:04:32
428 1156 Eugeniy Polomarenko Ч 33 Kyiv 3:04:37
429 1298 Євген Васильєв Ч 49 Киев Kyiv Bicycle Club Kyiv Bicycle Club 3:04:38
430 1709 Максим Перепелиця Ч 35 Київ Kyiv Bicycle Club Kyiv Bicycle Club 3:04:44
431 1360 Артем Карпішин Ч 31 Київ velopipiski velopipiski 3:04:50
432 1143 Олексій Франчук Ч 40 Київ 3:05:18
433 1029 Микола Жуков Ч 36 Киїа 3:05:32
434 1251 Євген Логущенко Ч 35 Київ 3:06:17
435 1176 Dmytro Tsyro Ч 44 Kyiv 3:06:27
436 1392 Andrii Datskiv Ч 40 Kyiv 3:06:35
437 1017 Ilya Mirgorodchenko Ч 27 Київ 3:07:02
438 1339 Олександр Орлов Ч 35 Киев 3:07:03
439 1104 Эмир Куртлушаев Ч 29 Киев 3:07:21
440 1588 Олександр Петриченко Ч 43 Боярка 3:07:37
441 1247 Олексій Радонов Ч 39 Київ 3:07:47
442 1066 Павло Брагінський Ч 31 Київ 3:07:56
443 1543 Костянтин Степаненко Ч 46 Славутич Velovuyki Velovuyki 3:08:02
444 1495 Сергій Яременко Ч 31 Київ 3:08:04
445 1347 Андрій Двояк Ч 27 Київ 3:08:11
446 1380 В'ячеслав Северин Ч 33 Ірпінь 3:08:11
447 1717 Олег Дьяченко Ч 47 Одесса 3:08:18
448 1663 Олексій Пантєєв Ч 46 Київ Triatman Triatman 3:08:55
449 1564 Володимир Ісатаєв Ч 34 Київ 3:08:56
450 1127 Сергій Смик Ч 38 Київ 3:08:57
451 1478 Олександр Дука Ч 27 Київ 3:09:03
452 1051 Дмитро Кучеренко Ч 44 Київ GlobalLogic GlobalLogic 3:09:23
453 1147 Сергій Метілап Ч 28 Київ 3:09:28
454 1141 Eduard Panasevych Ч 26 Kyiv 3:09:37
455 1329 Daniil Demeshko Ч 29 Київ ТриКатлеты ТриКатлеты 3:10:17
456 1370 Тигран Мнацаканян Ч 29 Київ 3:10:18
457 1134 Юрій Макух Ч 33 Київ 3:10:45
458 1099 Volodymyr Bubela Ч 45 Hatne 3:10:45
459 1061 Сергій Чаус Ч 39 Київ 3:11:13
460 1124 Сєргєй Сумлєнний Ч 40 Берлін 3:11:16
461 6 Вадим Жиденко Ч 24 3:11:25
462 1611 Slava Varda Ч 39 Кyiv 3:11:25
463 1508 Семеняко Михайло Ч 28 Киъв 3:11:43
464 1295 Oleksii Orlov Ч 32 Київ Velopipiski Velopipiski 3:11:51
465 1541 Владислав Кібзун Ч 99 Київ 3:12:22
466 1625 Олександр Река Ч 31 Київ 3:12:45
467 1083 Олександр Шагін Ч 35 Київ 3:12:47
468 1222 Олександр Навка Ч 29 Київ 3:12:56
469 1547 Юлія Лоєнко Ж 39 Київ 3:13:02
470 1275 Андрій Сметаненко Ч 39 Київ 3:13:20
471 1434 Костянтин Коваль Ч 37 Одеса Артроз-Одеса 3:13:25
472 1691 Олексій Юшко Ч 35 Kyiv 3:13:34
473 1660 Юрій Анохін Ч 44 Київ Kyiv Bicycle Club 3:13:47
474 1423 Vasyl Huziy Ч 36 Kyiv 3:13:48
475 1532 Назарій Бартошик Ч 30 Київ 3:15:02
476 1433 Mishnov Mikhail Ч 27 Ха́рків Rusty Coins 3:15:05
477 1683 Володимир Луценко Ч 43 Кіїв 3:15:08
478 1707 Yuri Stepanets Ч 29 Kyiv 3:15:09
479 1105 Олександр Братель Ч 43 Київ 3:15:17
480 1483 Евгеній Зайченко Ч 29 Киїі 3:15:18
481 1516 Юлія Погрібна Ж 37 Кременчук Гарді Гарді 3:15:20
482 1148 Андей Кузовчиков Ч 30 Киев Flostter llc 3:15:39
483 1331 Роман Стоянов Ч 38 Kyiv 3:15:51
484 1549 Артем Гусев Ч 30 Київ CMS Group CMS Group 3:16:06
485 1544 Анатолій Михайленко Ч 52 Київ 3:16:07
486 1396 Ігор Скриль Ч 28 Київ 3:16:09
487 1057 Володимир Новак Ч 35 Київ GlobalLogic GlobalLogic 3:16:56
488 1465 Юрий Шишлов Ч 46 Киев 3:16:59
489 1550 Данил Москаленко Ч 19 Киев 3:17:02
490 1050 Владислав Линник Ч 26 Киев 3:17:24
491 1207 Олександр Смирнов Ч 61 Киів Веломастер веломастер 3:17:28
492 1049 Kevin Nelson Ч 50 Kyiv 3:17:47
493 1509 Крылов Святослав Ч 31 Ирпень 3:17:58
494 1256 Андрій Любчич Ч 42 Київ 3:17:59
495 1607 Андрій Дорошенко Ч 39 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 3:18:26
496 1703 Олексій Тюрін Ч 50 Киів 3:18:33
497 1194 Ярослав Ткачук Ч 34 Київ 3:18:54
498 1582 Олена Савченко Ж 49 Киів 3:19:01
499 1340 Vitalii Bielash Ч 40 Киев 661413822 3:19:22
500 1523 Руслан Ульянов Ч 50 Кременчук 3:19:24
501 1551 Олег Лаврега Ч 29 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:19:28
502 1553 Михайло Подоляк Ч 29 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:19:30
503 1573 Андрій Піщаний Ч 25 Київ 3:19:42
504 1587 Дмитро Чеверда Ч 26 Київ 3:20:27
505 1631 Юрий Пендюр Ч 34 Киев 3:20:27
506 1667 Юрій Білоус Ч 32 Київ 3:20:31
507 1467 Дмитро Таранчук Ч 43 Київ Farmak Cycling Club 3:20:32
508 1308 Вадим Горошко Ч 38 Вишневе 3:20:38
509 1557 Олексій Діомідов Ч 56 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:20:50
510 1133 Оксана Кириленко Ж 39 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 3:21:31
511 1421 Олександр Семенюк Ч 30 Киев 3:21:45
512 1599 Олесь Санін Ч 48 Київ 3:21:49
513 1506 Олександр Гончаров Ч 29 Харків 3:21:54
514 1098 Анна Коцюба Ж 33 Київ 3:21:56
515 1490 Олександр Клименко Ч 30 Київ 3:22:04
516 1304 Олег Лымарь Ч 23 Киев JustForFun JustForFun 3:22:35
517 1042 Антон Клименко Ч 34 Киев 3:23:06
518 1132 Костянтин Чепурний Ч 33 Київ 3:23:07
519 1197 Олександр Царевській Ч 45 Вінниця st. Matras RC st. Matras RC 3:23:18
520 1373 Олег Колесник Ч 35 Вишнёвое 3:23:26
521 1349 Ярослав Дерман Ч 28 Київ 3:24:07
522 1305 Артем Яковлєв Ч 27 Київ JustForFun JustForFun 3:24:19
523 1430 Вячеслав Руденко Ч 29 Сел. Застугна 3:24:24
524 1597 Роман Гроссу Ч 33 Київ 3:25:19
525 1583 Іван Свердан Ч 26 Київ 3:25:28
526 1568 Виктор Коленкоров Ч 30 Ирпень 3:25:39
527 1399 Захарій Крумшин Ч 20 Тернопіль 3:25:49
528 1089 Алексей Шаравара Ч 29 Киев 3:25:56
529 1724 Артем Жебровский Ч 36 київ Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro 3:26:22
530 1610 Денис Кондраков Ч 29 Київ 3:26:27
531 1621 Олександр Гусаков Ч 32 Київ 3:26:35
532 1358 Dmytro Peunkov Ч 39 Київ Cadence90 Cadence90 3:26:53
533 1472 Наталія Вірич Ж 29 Київ 3:26:54
534 1031 Юля Люлька Ж 33 Київ 3:27:11
535 1327 Ігор Кобзар Ч 36 Київ 3:27:47
536 1552 Мошков Олександр Ч 49 Київ 3:27:54
537 1655 Георгій Анікєєнко Ч 42 Коростень 3:28:28
538 1044 Світлана Носач Ж 36 Київ 3:28:37
539 1091 Дмитро Пархоменко Ч 30 Вишгород 3:29:11
540 1043 Сергій Лисенко Ч 49 Київ 3:29:22
541 1152 Курганский Андрей Ч 59 Киев 3:29:57
542 1276 Тарас Рогов Ч 26 Львів 3:30:20
543 1505 Роман Гришин Ч 31 Kyiv 3:30:39
544 1225 Дмитро Дєтковський Ч 34 Ірпінь 3:30:44
545 1524 Ульянова Юлія Ж 42 Кременчук 3:30:50
546 1595 Максим Яремішин Ч 23 Київ 3:30:55
547 1227 Елизавета Поражинська Ж 24 Київ 3:30:56
548 2 Костецький Богдан Ч 47 Київ 3:31:53
549 1728 Павло Пасічник Ч 40 Боярка КВНЖ КВНЖ 3:31:59
550 1172 Олексій Бобовніков Ч 36 Київ 3:31:59
551 1477 Vitalii Misiura Ч 44 Львів 3:32:07
552 1657 Александр Павленко Ч 23 Киев 3:32:58
553 1144 Євген Сіліонов Ч 29 Київ 3:33:40
554 1137 Олег Яблонський Ч 36 Київ 3:33:43
555 1679 Завгородний Денис Ч 33 Киев 3:33:49
556 1158 Дмитрр Мельников Ч 36 Kyiv mad dogs 3:34:12
557 1386 Vadik Kostenko Ч 19 Kyiv 3:34:12
558 1673 Сергій Гальчинський Ч 27 Київ 3:34:14
559 1090 Артур Диасамидзе Ч 29 Киев 3:34:42
560 1266 Дмитро Горелік Ч 31 Kyiv 3:34:43
561 1647 Олександра Похвальна Ж 32 Київ 3:35:52
562 1586 Анатолій Пісарівський Ч 25 Одеса 3:36:24
563 1063 Ярослав Календюк Ч 29 Київ 3:36:27
564 1589 Дмитрий Волянюк Ч 26 Київ 3:36:52
565 1328 Людмила Кирпаньова Ж 26 Херсон digicom cycling team digicom cycling team 3:37:40
566 1645 Євген Щукін Ч 34 Київ 3:38:07
567 1476 Гліб Іщенко Ч 28 Київ 3:38:30
568 61 Петерін Максим Ч 39 Київ 3:38:30
569 1687 Віктор Янушенко Ч 33 Ірпінь 3:39:25
570 1209 Vasyl Pasternak Ч 38 Kyiv 3:40:18
571 1121 Олег Кривошеєв Ч 52 Київ 3:41:03
572 1556 Євгеній Василенко Ч 34 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:41:26
573 1230 Влад Омеля Ч 26 Київ 3:41:39
574 1654 Анжела Томіленко Ж 45 Київ 3:42:29
575 1535 Наталія Шаванова Ж 37 Київ 3:42:56
576 1534 Антон Шаванов Ч 40 Васильків 3:43:10
577 1719 Serhiy Herts Ч 31 Київ 3:43:13
578 1555 Евгений Шевко Ч 26 Киев 3:45:09
579 1202 Олександр Лейбак Ч 32 Київ Велосипедики 3:45:25
580 1200 Sergei Chukashkin Ч 35 Kyiv Велосипедики 3:45:38
581 1681 Владислав Казидуб Ч 42 Ірпінь 3:45:43
582 1715 Віталій Рибалко Ч 24 Київ 3:46:09
583 1079 Ігор Родніченко Ч 26 Київ 3:47:06
584 1592 Роман Дитиненко Ч 36 Київ 3:48:16
585 1093 Дмитро Крекота Ч 26 Київ 3:48:55
586 1236 Сергій Астапенков Ч 29 Київ 3:49:23
587 1618 Kyryl Avdieienko Ч 31 Київ PARIMATCH PARIMATCH 3:50:04
588 1092 Євген Денисов Ч 40 Київ 3:50:20
589 1287 Natalia Dovgan Ж 34 Kyiv 3:50:43
590 85 Семенюк Євген Ч 29 Киев 3:50:43
591 1405 Олександр Ролдугін Ч 33 Київ 3:51:38
592 1193 Олександр Якименко Ч 37 Київ 3:51:38
593 1037 Inna Miroshnichenko Ж 35 Kyiv Victory Cycling Club Victory Cycling Club 3:51:52
594 1372 Olga Ryabova Ж 34 Киев 3:52:36
595 1548 Дмитро Штода Ч 26 Київ CMS Group CMS Group 3:52:40
596 1307 Сергій Котляревський Ч 38 Київ Infopulse Infopulse 3:53:16
597 1165 Тарас Шаматайло Ч 38 Київ 3:53:47
598 1695 Олексій Дегтяренко Ч 42 Донецьк 3:54:24
599 7 Кучевський Михайло Ч 75 3:55:44
600 1087 Юрій Скляр Ч 32 Київ 3:56:18
601 1499 Віталій Петько Ч 30 Бровары 3:56:19
602 1640 Віктор Недашковський Ч 36 Дубно Гетьман Веслувальний клуб 'ГЕТЬМАН' 3:57:08
603 1173 Ігор Єрьоменко Ч 52 Каменское 3:57:12
604 1708 Fedir Katushonok Ч 20 Kiev 3:58:22
605 1567 Анастасія Ніжинська Ж 28 Київ 3:58:35
606 1036 Євген Моргенштерн Ч 40 Київ 3:58:38
607 1723 Андрій Хомицький Ч 31 киев Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro 3:59:53
608 1188 Олександр Григораш Ч 60 Київ 4:01:07
609 1644 Tokar Vadym Ч 31 Kyiv 4:02:14
610 50 Зоря Володимир Ч 57 Житомир 4:03:25
611 1192 Евгений Ворков Ч 26 Київ ЖЖЖ ЖЖЖ 4:03:38
612 1725 Наталья Савюк Ж 31 Кіїв Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro 4:04:47
613 1633 Олександр Полатайко Ч 33 Кам’янець-Подільський 4:06:42
614 1060 Євгеній Якобчук Ч 24 Київ 4:07:39
615 1617 Олександр Дубровін Ч 41 Київ 4:07:52
616 1616 Олександра Клещенко Ж 31 Київ 4:07:53
617 1261 Андрій Бурлака Ч 36 Київ 4:08:34
618 1500 Тимур Кухарський Ч 39 Боярка 4:10:50
619 1023 Ольга Чубай Ж 47 Київ 4:12:26
620 1041 Руслан Трачук Ч 39 Киев 4:12:57
621 1630 Володимир Гузак Ч 37 Кам‘янець-Подільський 4:15:15
622 1649 Катерина Ласюк Ж 31 Київ 4:15:21
623 1282 Віталій Вітка Ч 29 Макарів 4:15:25
624 1281 Іван Медвідь Ч 29 Макарів 4:15:28
625 1419 Алексей Татариков Ч 29 Вишневе 4:20:53
626 1208 Kyrylo Romanenko Ч 27 Kyiv 4:21:03
627 1470 Володимир Пристайко Ч 37 Одесса 4:24:18
628 1255 Олександр Ліненко Ч 31 Київ 4:24:27
629 1393 Андрій Карачук Ч 32 Київ 4:24:41
630 1646 Анатолій Дутчак Ч 37 Богородчани 4:25:53
631 1379 Андрій Авдієнко Ч 39 Київ Infopulse Infopulse 4:25:54
632 1336 Людмила Мельник Ж 27 Київ 4:29:17
633 1240 Юлія Кухаренко Ж 34 Київ 4:33:11
634 1333 Юрій Лясковець Ч 42 Київ 4:33:13
635 1693 Соломахін Василь Ч 30 Київ 4:34:16
636 1726 Володимир Сидорук Ч 35 Київ Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro 4:34:25
637 57 Харчук Софія Ж 20 4:40:26
638 1032 Михайло Фоєнко Ч 26 Глеваха 4:40:35
639 1517 Віталій Заболотній Ч 29 Київ 4:42:30
640 1658 Пількевич Костянтин Ч 25 Київ PARIMATCH PARIMATCH 4:48:09
641 1086 Андрій Горішній Ч 49 Київ 4:48:29
642 1048 Ярослав Клименко Ч 39 Київ PARIMATCH 4:48:43
643 1439 Наталія Нікітенко Ж 34 Київ 5:02:11
644 1438 Андрій Нікітенко Ч 34 Київ 5:02:15
645 1009 Maksym Shkarubo Ч 31 Kyiv AUTHOR TEAM 6:23:26
646 1006 Роман Матерухін Ч 35 Киев
647 1016 Євген Лисенко Ч 37 Київ
648 1068 Сергій Мельник Ч 37 Київ
649 1070 Ярослав Малоокий Ч 23 Київ VeloFix VeloFix
650 1072 Andrii Savran Ч 30 Kyiv
651 1074 Анна Савченко Ж 28 Київ PARIMATCH
652 1078 Євгения Гаркавенко Ж 100 Київ
653 1080 Yulia Kostenko Ж 27 Kyiv Kyiv Cycling Girls
654 1081 Владимир Комлев Ч 34 Киев
655 1084 Євгеній Джикаєв Ч 27 Київ
656 1085 Дмитро Орлов Ч 40 Ворзель
657 1103 Олексій Михайленко Ч 35 Київ
658 1109 Олександр Купчинецький Ч 40 Ірпінь
659 1117 Денис Рыбалка Ч 31 Киев
660 1119 Oleksandr Tsytelashvili Ч 35 Київ
661 1136 Ігор Коновченко Ч 43 Костянтинівка
662 1138 В'ячеслав Мороз Ч 33 Киев Баклажан
663 1145 Микола Черняк Ч 28 Киев Nick Cherniak
664 1150 Андрій Урядов Ч 49 Київ
665 1157 Олександр Перушко Ч 43 Біла Церква
666 1161 Сергiй Мордовiн Ч 36 Київ
667 1167 Антон Бовт Ч 33 Київ Sapik Team Sapik Team
668 1170 Сергій Піунов Ч 32 Київ MEDMAG
669 1171 Марина Желтоног Ж 45 Харьков Велоцентр харьков Велоцентр харьков
670 1179 Сергій Жила Ч 39 Ірпінь
671 1184 Роман Пономаренко Ч 44 Бровари
672 1189 Oleksii Kivak Ч 42 Kyiv Kyiv Bicycle Club
673 1198 Олег Жадан Ч 57 Київ Old Farts Kyiv Cycling
674 1210 Бєлов Олександр Ч 33 Київ
675 1217 Андрій Полєвой Ч 35 с.м.т. Нові Білокоровичі
676 1218 Антон Анциферов Ч 31 Харків
677 1223 Андрій Марченко Ч 36 Вінниця
678 1226 Андрей Сорочинський Ч 44 Киев
679 1232 Антон Третьяков Ч 32 Київ
680 1234 Виктор Викторов Ч 33 Киев BigToys shop
681 1243 Євгеній Рязанов Ч 35 Київ
682 1245 Олександр Костін Ч 21 Бориспіль
683 1246 Сергій Костін Ч 29 Бориспіль
684 1250 Голота Олександр Ч 44 Київ
685 1253 Володимир Буцко Ч 40 Київ
686 1262 Костянтин Гузенко Ч 23 Київ
687 1264 Андрій Осипенко Ч 39 Київ
688 1265 Максим Бондар Ч 31 Київ
689 1277 Олександр Місчанчук Ч 66 Киів
690 1286 Богдан Горбай Ч 33 Київ
691 1292 Владислав Лопатько Ч 42 Харьков KIT KIT
692 1297 Руслан Аксьонов Ч 32 Киев
693 1302 Юрій Кравченко Ч 32 Київ
694 1303 Володимир Соколов Ч 33 Киев
695 1309 Nikolay Shatilo Ч 35 Kyiv Infopulse Infopulse
696 1318 MAKJYM KYRYCHKO Ч 24 Oroclini Smart Team Smart Team
697 1330 Konstantin Gnatenko Ч 31 Киев
698 1342 Андрей Кравец Ч 43 Киів
699 1345 Богдан Сердюк Ч 47 Київ
700 1346 Ростислав Чудновский Ч 52 Киев CHUDO
701 1355 Олексій Селівон Ч 29 Київ
702 1381 Anna Yastremska Ж 33 Kiev
703 1383 Віктор Колодяжний Ч 45 Київ Aerostar Aerostar
704 1400 Олександр Серпокрилов Ч 34 Київ
705 1403 Антон Виноградський Ч 32 Київ
706 1417 Тарас Козак Ч 50 Київ Old Farts Cycling Kyiv
707 1432 Максим Москаленко Ч 44 Київ AEROSTAR
708 1451 Андрій Смаль Ч 30 Київ
709 1453 MAX Kirichenko Ч 40 Kyiv Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn
710 1454 Максим Черкіс Ч 36 Ужгород Банда Черкісята
711 1488 Максим Купрін Ч 46 Kyiv Old Farts Cycling Kyiv
712 1539 Oleksandr Kviatkovskyi Ч 33 Київ
713 1576 Dmitriy Sadoviy Ч 27 Kyiv Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine
714 1590 Олександр Малежик Ч 30 Київ
715 1600 Валерій Кондаков Ч 45 Бориспіль UNITY-BARS UNITY-BARS
716 1603 Ілля Крамаренко Ч 29 Київ
717 1648 Олексій Савенко Ч 26 Київ
718 1672 Максим Коваль Ч 32 Київ
719 1677 Kosta Melnikov Ч 39 Dnipro
720 1698 Максим Клячковский Ч 20 Київ
721 1727 Петро Поляк Ч 31 київ Khomytskyi Pro Khomytskyi Pro
722 76 Александр Полтавцев Ч 52 Київ VDG Royal Olympic Hotel
723 62 Веремиенко Александр Ч 48


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag