Sikorsky Cossack Cross

9км Чоловіки Вікові категорії

10км 18-29

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 35 Гриценко Андрій 3 25 Київська область 0:06:21 0:12:48 0:19:15 0:25:38 3:12 0:32:00 0:32:05
2 51 Могильний Денис 7 19 Переяслав-Хмельницький ДЮСШ 0:06:20 0:12:47 0:19:31 0:26:31 3:20 0:33:23 0:33:28
3 50 Кравчук Руслан 9 19 Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницька ДЮСШ 0:06:28 0:13:18 0:20:37 0:28:12 3:33 0:35:36 0:35:36
4 49 Шумило Дмитро 12 29 Переяслав-Хмельницький 0:07:01 0:14:26 0:21:58 0:29:33 3:40 0:36:40 0:36:40
5 30 Гресь Владислав 16 23 Переяслав-Хмельницький 0:07:30 0:15:01 0:22:36 0:30:13 3:44 0:37:23 0:37:23
6 1 Тірбах Анатолій 17 28 Переяслав-Хмельницкий 0:07:29 0:15:01 0:22:36 0:30:13 3:46 0:37:46 0:37:47
7 45 Мельник Володимир 19 25 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:07:01 0:14:40 0:22:41 0:30:44 3:49 0:38:11 0:38:15
8 39 Вирченко Сергей 24 28 Киев 0:07:43 0:15:29 0:23:41 0:31:49 3:59 0:39:51 0:39:52
9 59 Шейко Данило 34 16 Переяслав-Хмельницький 0:07:59 0:16:55 0:26:01 0:35:21 4:23 0:43:55 0:43:55
10 22 Glushko Taras 36 20 Носовка, Черниговская обл. NO NAME 0:08:01 0:16:51 0:26:07 0:35:31 4:26 0:44:26 0:44:28
11 43 Андрєєв Кирило 38 28 Полтава 0:08:47 0:17:42 0:27:20 0:36:43 4:36 0:46:05 0:46:06
12 53 Пальжок Дмитро 42 29 Киев NMU M2 0:09:20 0:18:46 0:28:02 0:37:31 4:42 0:47:00 0:47:01
13 27 Шапран Тарас 46 27 Боярка Боярка RUN CLUB 0:09:06 0:18:28 0:28:02 0:37:53 4:45 0:47:39 0:47:43
14 31 Ефимцев Вячеслав 51 28 Житомир 0:08:53 0:18:36 0:28:38 0:38:50 4:52 0:48:44 0:48:49
15 23 Євгеній Шепель 56 20 Київ FIFTY. Hip-Hop & R'n'B Club 0:09:41 0:21:06 0:32:48 0:44:35 5:34 0:55:45 0:55:46
16 55 Підгаєцький Тарас 67 25 Київ SSTC NRS RUN 0:11:19
17 14 Манастирський Максим 70 24 Бердичев
18 40 Люков Кирилл 73 28 Киев

10км 30-39

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 65 Малежик Дмитро 4 34 Київ СК 'Науковець' 0:06:29 0:13:02 0:19:44 0:26:25 3:17 0:32:56 0:32:57
2 63 Кириченко Володимир 5 33 Київ Адідас 0:06:25 0:13:01 0:19:48 0:26:30 3:17 0:32:54 0:32:58
3 61 Штенгелов Александр 6 31 Днепр DneprRun 0:06:37 0:13:12 0:19:52 0:26:43 3:19 0:33:19 0:33:24
4 13 Фатєєв Андрій 11 36 Бровари БІГ Бровари 0:07:08 0:14:32 0:22:02 0:29:38 3:39 0:36:32 0:36:39
5 5 Шкурко Юрій 13 39 Бориспіль 0:07:02 0:14:17 0:21:45 0:29:20 3:39 0:36:38 0:36:43
6 52 Бейгул Руслан 20 33 Київ 0:07:30 0:15:05 0:23:00 0:30:58 3:50 0:38:26 0:38:27
7 21 Заїка Олександр 21 35 Бровари BIG 0:07:10 0:14:45 0:22:31 0:30:30 3:51 0:38:32 0:38:32
8 8 Рева Віталій 23 35 Kyiv AlfaSport Club 0:07:58 0:15:54 0:23:54 0:31:34 3:55 0:39:14 0:39:15
9 3 Монайло Сергій 25 38 село Морозівка 0:08:00 0:15:54 0:23:57 0:32:09 3:59 0:39:53 0:39:55
10 66 Атрощик Алексей 27 36 Київ Farmak running club 0:07:45 0:16:00 0:24:19 0:32:34 4:04 0:40:42 0:40:43
11 19 Гайдук Антон 28 36 Лисичанск 0:08:44 0:17:09 0:25:43 0:33:48 4:09 0:41:39 0:41:44
12 29 Ладік Юрій 32 34 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:20 0:16:52 0:25:36 0:34:35 4:20 0:43:23 0:43:26
13 62 Шкварченко Олексій 33 32 Київ 0:08:12 0:17:08 0:26:07 0:35:01 4:21 0:43:33 0:43:39
14 68 Бурлай Дмитро 37 34 Kiev 0:09:02 0:17:57 0:26:46 0:35:56 4:28 0:44:45 0:44:50
15 57 Кушніренко Іван 39 31 Васильків 0:08:37 0:17:49 0:26:53 0:36:40 4:36 0:46:06 0:46:07
16 42 Странцевілко Дмитро 40 34 Київ 0:09:33 0:18:28 0:27:53 0:37:30 4:39 0:46:32 0:46:36
17 32 Філатов Андрій 44 39 Буча 0:09:07 0:18:32 0:28:03 0:37:40 4:42 0:47:03 0:47:06
18 46 Sobur Serhii 47 35 Kyiv Levi9 Running Club 0:09:43 0:19:03 0:28:38 0:38:33 4:47 0:47:50 0:47:53
19 47 Чумак Володимир 48 36 Kiev 0:09:44 0:19:03 0:28:37 0:38:33 4:47 0:47:51 0:47:54
20 41 Гулаев Виталий 49 36 Київ 0:09:08 0:18:43 0:28:46 0:38:09 4:48 0:48:09 0:48:12
21 48 Кондырев Дмитрий 50 39 Киев 0:09:18 0:18:57 0:28:46 0:38:37 4:49 0:48:10 0:48:12
22 25 Безуглий Владислав 60 31 Київ 0:10:07 0:21:56 0:34:09 0:47:09 5:54 0:59:07 0:59:13
23 17 Кармазін Святослав 64 37 Бровари 0:12:22 0:25:14 0:38:45 0:52:21 6:28 1:04:45 1:04:51
24 10 Нікітченко Максим 69 39 Переяслав-Хмельницький
25 16 Парамонов Александр 71 34 Киев

10км 40-49

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 54 Бригіда Андрій 8 43 Київ ONRIDE 0:06:39 0:13:39 0:20:44 0:27:53 3:29 0:34:53 0:34:59
2 73 Болсун Виктор 14 46 Молодечно, Белоруссь Регион 0:06:53 0:14:14 0:21:46 0:29:28 3:40 0:36:41 0:36:46
3 36 Якименко Юрій 15 41 Київ 0:07:08 0:14:40 0:22:14 0:29:50 3:43 0:37:18 0:37:18
4 4 Лукашов Сергій 22 44 Київ SC 'Scientist' 0:07:05 0:14:43 0:22:38 0:30:47 3:52 0:38:45 0:38:46
5 64 Чугаєвський Олександр 35 43 Переяслав Хмельницький 0:08:06 0:16:51 0:25:58 0:35:06 4:23 0:43:50 0:43:56
6 58 Maki Мatt 54 43 Kиїв 0:09:48 0:20:12 0:30:50 0:41:42 5:18 0:53:04 0:53:08

10км 50-59

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 2 Шутенко Павло 1 50 Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:06:21 0:12:48 0:19:15 0:25:37 3:09 0:31:37 0:31:43
2 69 Роговой Віктор 2 54 Київ Науковець,АБУ 0:06:22 0:12:48 0:19:15 0:25:36 3:10 0:31:43 0:31:48
3 38 Ігнатьєв Андрій 31 58 Українка 0:08:28 0:17:03 0:25:43 0:34:25 4:18 0:43:09 0:43:10
4 11 Орлов Юрій 41 56 Переяслав-Хмельницький 0:09:43 0:19:56 0:30:41 0:41:20 4:40 0:46:40 0:46:42
5 70 Олег Жмуро 52 57 Киев 0:09:05 0:18:53 0:28:47 0:39:00 4:54 0:49:05 0:49:11
6 28 Тимошенко Сергій 72 57 Київ URA, RCS

10км 60-69

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 9 Нікітченко Володимир 68 65 Переяслав-Хмельницький

10км 70+

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 12 Ткачук Юрій 62 72 Переяслав-Хмельницький 0:11:34 0:23:48 0:36:32 0:49:29 6:11 1:01:53 1:01:55


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag