XXX пробіг пам"яті героїв Чорнобиля Славутич

5 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії.
Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5км

Місце Атлет Стать Категорія Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 40 Євген Крейч Ч 18-39 Чернігів Біговий Чернігів 3:26 0:17:13 0:17:14
2 47 Андрій Борисевич Ч 18-39 Київ Lebedev Run 3:34 0:17:51 0:17:54
3 14 Дмитрий Горбатко Ч 40-49 Киев KM Running Club 3:37 0:18:07 0:18:07
4 27 Андрей Кореба Ч 18-39 Горностаевка Атлант-V2 3:51 0:19:19 0:19:19
5 48 Вадим Сіверський Ч 18-39 Київ Run Boy Run 3:56 0:19:43 0:19:55
6 33 Яна Дворніченко Ж 15-17 Чернігів 4:04 0:20:22 0:20:23
7 54 Ганна Онищенко Ж 35-44 Київ KUZIN TEAM 4:10 0:20:52 0:20:56
8 56 Валерий Ушак Ч 60-69 Чернигов Атлант-V 4:09 0:20:47 0:20:56
9 37 Ігор Оленич Ч 50-59 Славутич Славутич 4:17 0:21:26 0:21:28
10 5 Шаропатий Юрій Ч 50-59 Городня Атлант 4:21 0:21:46 0:21:50
11 60 Тетяна Жушман Ж 15-17 Жовті Води РИТМ 4:24 0:22:01 0:22:04
12 9 Микола Головач Ч 60-69 Чернігів 4:29 0:22:26 0:22:26
13 51 Станіслав Гарін Ч до 14 Славутич КДЮСШ 4:31 0:22:38 0:22:41
14 29 Валентина Нечай Ж 35-44 Славутич 4:36 0:23:00 0:23:03
15 58 Петр Гайдай Ч 70-79 Kiev 4:38 0:23:11 0:23:13
16 43 Жоров Леонід Ч до 14 Славутич 4:40 0:23:23 0:23:27
17 3 Наталя Симоненко Ж 35-44 Київ KM Running Club 4:40 0:23:23 0:23:37
18 10 Роман Воронцов Ч до 14 Славутич 4:47 0:23:57 0:23:59
19 52 Владислав Гарін Ч до 14 Славутич КДЮСШ 4:48 0:24:03 0:24:06
20 4 Ала Сухомлин Ж 45-54 Київ KM running club 4:52 0:24:20 0:24:30
21 49 Влад Тереховець Ч 15-17 Славутич Славутич 4:57 0:24:47 0:25:04
22 35 Каріне Цатурян Ж 18-34 Южноукраїнськ КЛБ 'Олімп' 5:03 0:25:16 0:25:16
23 30 Олеся Карцева Ж 18-34 Славутич 5:03 0:25:16 0:25:17
24 42 Самойленко Микола Ч 18-39 Славутич 5:05 0:25:26 0:25:37
25 17 Данил Рыбченко Ч до 14 Славутич 5:08 0:25:40 0:25:40
26 38 Кирило Розинко Ч до 14 Чернігів 5:09 0:25:46 0:25:49
27 31 Катя Ареф`єва Ж 35-44 Чернігів Зона відчуження 5:12 0:26:01 0:26:11
28 26 Валерій Сулімов Ч 50-59 Славутич КЛБ Славутич 5:11 0:25:56 0:26:14
29 25 Альберт Шилін Ч 50-59 Славутич Славутич 5:12 0:26:04 0:26:14
30 32 Вікторія Климчук Ж 35-44 Славутич Find your way 5:12 0:26:04 0:26:15
31 12 Наталія Лебедєва Ж 55-64 Київ Lebedev Run 5:15 0:26:19 0:26:20
32 19 Василь Бережний Ч 70-79 Сновськ КЛБ 5:15 0:26:17 0:26:21
33 57 Sien Vanreusel Ж 18-34 Київ Run Girl Run 5:18 0:26:30 0:26:42
34 11 Вікторія Оксенюк Ж 18-34 Київ KM Running Club 5:18 0:26:34 0:26:47
35 46 Ольга Каранда Ж 15-17 Славутич 5:18 0:26:33 0:26:50
36 41 Олена Гніденко Ж 18-34 Славутич 5:21 0:26:45 0:26:57
37 1 Марина Катамай Ж 35-44 Славутич 5:25 0:27:07 0:27:10
38 44 Марго Гросс Ж до 14 Славутич Новарка 5:24 0:27:02 0:27:17
39 45 Георгій Граніч Ч 40-49 Київ Новарка 5:27 0:27:16 0:27:18
40 34 Валерій Дворніченко Ч 60-69 Чернігів 5:26 0:27:13 0:27:19
41 39 Тетяна Шохіна Ж 15-17 Славутич 5:36 0:28:03 0:28:03
42 13 Олексій Нікончук Ч 70-79 Чернігів Атлант-V2 5:41 0:28:26 0:28:31
43 28 Марія Зубок Ж 65+ Чернігів 5:49 0:29:05 0:29:14
44 8 Оксана Розмариця Ж 45-54 Славутич Самостоятельно 6:05 0:30:26 0:30:36
45 59 Katherina Drobotina Ж 18-34 Kyiv ICRC 6:06 0:30:32 0:30:44
46 53 Марина Лебедин Ж 18-34 Київ 6:08 0:30:40 0:30:55
47 7 Світлана Воронцова Ж 35-44 Славутич 6:14 0:31:13 0:31:15
48 61 Олена Кузнєцова Ж 45-54 Чернігів 6:20 0:31:43 0:31:55
49 50 Анатолий Яценко Ч 60-69 Солигорск Колобок 6:26 0:32:14 0:32:24
50 36 Євгенія Ющенко Ж 55-64 Чернігів 6:26 0:32:13 0:32:27
51 21 катя хабел Ж 15-17 Славутич 6:35 0:32:56 0:33:01
52 16 Ніна Єрьоміна Ж 45-54 Славутич Палац дітей та молоді 6:42 0:33:34 0:33:47
53 15 Ольга Печатнова Ж 45-54 Славутич 7:12 0:36:03 0:36:10
54 55 Устинія Верхольотова Ж до 14 Славутич 6:38 0:33:13 0:36:34
55 20 Петро Старохатний Ч 70-79 Київ Water Wolf NW 7:25 0:37:07 0:37:26
56 24 Людмила Гордієнко Ж 55-64 Біла Церква 8:03 0:40:17 0:40:26
57 22 Анатолій Золотарьов Ч 60-69 Славутич 9:37 0:48:07 0:48:22
58 6 Богдана Котик Ж 35-44 Київ Зона відчуження
59 18 Юлія Красківська Ж 18-34 Славутич Славутич-Стар
60 23 Лідія Шаніна Ж 45-54 Славутич КЛБ 'Славутич'
61 62 Анастасия Шостак Ж 18-34 Киев Lebedev Run


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag