VII пробіг «Академічний крос - 2020»

10 км командний крос

1. Running club Scientist Masters - 82

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 12 Павло Шутенко 1 Ч 51 С. Любарці Київська обл. Running club Scientist Masters 0:18:01 3:35 0:35:56 0:35:56
2 7 Dmytro Malezhyk 2 Ч 35 Kyiv Running club Scientist Masters 0:18:19 3:39 0:36:33 0:36:33
3 11 Володимир Сахно 8 Ч 50 Ніжин Running club Scientist Masters 0:18:47 3:48 0:38:06 0:38:06
4 8 Ігор Саханда 9 Ч 53 Київ Running club Scientist Masters 0:18:47 3:49 0:38:11 0:38:11
5 58 Сергій Тимошенко 10 Ч 58 Петропавлівська Борщагівка Running club Scientist Masters 0:18:52 3:52 0:38:44 0:38:44
6 9 Юрій Якименко 13 Ч 42 Київ Running club Scientist Masters 0:20:28 4:07 0:41:14 0:41:14
7 2 Леніна Оленєва 39 Ж 62 Київ Running club Scientist Masters 0:23:47 4:51 0:48:36 0:48:36

10км

Місце Команда Points
1 Running club Scientist Masters 82
2 БІГ 145
3 Foodex24 212
4 Running Club Scientist Baryshivka 212
5 Боярка Run Club 333
DNF Adidas Runners Kyiv
DNF Adidas runners Kyiv
DNF Aparat.ua
DNF Aparat.ua - Garmin
DNF Capital Tri
DNF CapitalTRI
DNF Crossfit banda
DNF Family Run Club
DNF FamilyRunClub
DNF High Runners Club
DNF INTERPIPE
DNF KamyanetsRunClub
DNF Run Base Kyiv
DNF Running Club 'Scientist'
DNF Running Club Scientist Masters
DNF Running club Scientist
DNF SCS Scientist
DNF SquadUaRunners
DNF T11CF
DNF adidas Runners Kyiv
DNF kuzinteam
DNF Адідас раннерс Київ
DNF БІГ резерв :)
DNF Біг Бровари
DNF Проснись и Беги
DNF Топранерс

2. БІГ - 145

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 16 Андрій Фатєєв 11 Ч 37 Бровар БІГ 0:19:35 3:56 0:39:28 0:39:28
2 21 Роман Нестерук 12 Ч 36 Бровари БІГ 0:19:37 3:57 0:39:36 0:39:36
3 20 Володимир Адамов 19 Ч 36 Бровари БІГ 0:21:35 4:18 0:43:04 0:43:04
4 25 Yaroslav Maruschak 20 Ч 33 Бровари БІГ 0:20:55 4:19 0:43:12 0:43:12
5 31 Сергей Лысенко 25 Ч 39 Бровары БІГ 0:21:40 4:28 0:44:49 0:44:49
6 22 Вадим Яковлев 26 Ч 47 Бровари БІГ 0:22:12 4:29 0:44:50 0:44:50
7 26 Мирослав Малышко 32 Ч 30 Бровары БІГ 0:21:37 4:37 0:46:11 0:46:11

3. Foodex24 - 212

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 78 Андрей Фудекс24 3 Ч 27 Київ Foodex24 0:18:17 3:40 0:36:47 0:36:47
2 71 Владислав Мурашко 14 Ч 17 Київ Foodex24 0:20:49 4:08 0:41:23 0:41:23
3 69 Ярослав Зозуль 15 Ч 17 Київ Foodex24 0:20:53 4:08 0:41:27 0:41:27
4 77 Владислав Лисенко 35 Ч 17 Київ Foodex24 0:21:38 4:42 0:47:02 0:47:02
5 70 Владислав Адаменко 45 Ч 17 Київ Foodex24 0:23:44 5:04 0:50:49 0:50:49
6 68 Олександр Сірук 48 Ч 17 Київ Foodex24 0:25:35 5:07 0:51:12 0:51:12
7 75 Виталий Кизима 52 Ч 17 Київ Foodex24 0:25:35 5:15 0:52:32 0:52:32
8 76 Данило Скаченський 73 Ч 16 Київ Foodex24
9 79 Максим Пащенко 74 Ч 17 Київ Foodex24

4. Running Club Scientist Baryshivka - 212

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 17 Ярослав Базалій 7 Ч 23 Baryshivka Running Club Scientist Baryshivka 0:18:41 3:48 0:38:00 0:38:00
2 13 Oleksandr Balitskyy 16 Ч 37 Baryshivka Running Club Scientist Baryshivka 0:20:27 4:10 0:41:45 0:41:45
3 19 Дар‘я Швець 23 Ж 28 Киев Running Club Scientist Baryshivka 0:21:29 4:24 0:44:03 0:44:03
4 38 Владислав Бевза 28 Ч 43 Киев Running Club Scientist Baryshivka 0:21:56 4:30 0:45:03 0:45:03
5 55 Максим Ющенко 36 Ч 20 Березань Running Club Scientist Baryshivka 0:22:01 4:42 0:47:05 0:47:05
6 63 Ярослав Бурих 43 Ч 40 КИЇВ Running Club Scientist Baryshivka 0:24:04 5:00 0:50:01 0:50:01
7 15 Володимир Музика 59 Ч 53 Baryshivka Running Club Scientist Baryshivka 0:25:43 5:27 0:54:33 0:54:33
8 14 Анатолій Танцюра 78 Ч 30 Київ Running Club Scientist Baryshivka

5. Боярка Run Club - 333

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 62 Тарас Добрівський 24 Ч 46 Боярка RUN Боярка Run Club 0:22:25 4:25 0:44:17 0:44:17
2 47 Сергей Гончаренко 27 Ч 18 Боярка Боярка Run Club 0:22:12 4:29 0:44:58 0:44:58
3 45 Вікторія Шарова 44 Ж 39 Боярка Боярка Run Club 0:24:46 5:00 0:50:05 0:50:05
4 40 Анжела Христенко 49 Ж 26 Боярка Боярка Run Club 0:26:01 5:07 0:51:14 0:51:14
5 48 Вікторія Грибова 58 Ж 34 Боярка Боярка Run Club 0:26:17 5:27 0:54:30 0:54:30
6 49 Яна Вяла 65 Ж 40 Боярка Боярка Run Club 0:31:26 6:22 1:03:43 1:03:43
7 46 Шаповал Олена 66 Ж 42 Боярка Боярка Run Club 0:32:29 6:39 1:06:32 1:06:32

Adidas Runners Kyiv -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 52 Ольга Невкапса 17 Ж 45 Київ Adidas Runners Kyiv 0:20:51 4:10 0:41:48 0:41:48

Adidas runners Kyiv -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 37 Виктор Добровольский 5 Ч 45 Киев Adidas runners Kyiv 0:18:29 3:43 0:37:15 0:37:15

Aparat.ua -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 56 Дмитрий Яновыч 63 Ч 30 Киев Aparat.ua 0:32:30 6:10 1:01:43 1:01:43

Aparat.ua - Garmin -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 39 Олег Терентьев 64 Ч 54 Киев Aparat.ua - Garmin 0:32:30 6:10 1:01:44 1:01:44

Capital Tri -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 10 Ольга Волохова 30 Ж 38 Киев Capital Tri 0:22:43 4:33 0:45:32 0:45:32

CapitalTRI -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 27 Константин Стрюков 29 Ч 26 Донецк CapitalTRI 0:22:43 4:33 0:45:31 0:45:31

Crossfit banda -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 73 Александр Фокин 55 Ч 28 Kiev Crossfit banda 0:26:47 5:24 0:54:00 0:54:00

Family Run Club -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 32 Вікторія Гадомська 81 Ж 29 Хмільник Family Run Club

FamilyRunClub -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 44 Віктор Кришмару 62 Ч 51 Чернівці FamilyRunClub 0:29:37 6:08 1:01:28 1:01:28

High Runners Club -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 29 Атрём Колесов 34 Ч 28 Киев High Runners Club 0:22:58 4:39 0:46:33 0:46:33
2 30 Илья Загорулько 41 Ч 27 Киев High Runners Club 0:25:26 4:55 0:49:19 0:49:19

INTERPIPE -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 18 Елена Кучер 79 Ж 43 Дніпро INTERPIPE

KamyanetsRunClub -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 28 Олег Римарович 80 Ч 54 Кам'янець-Подільський KamyanetsRunClub

Run Base Kyiv -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 4 Владислав Корольов 77 Ч 37 Киев Run Base Kyiv

Running Club 'Scientist' -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 43 Володимир Бабка 69 Ч 30 Ніжин Running Club 'Scientist'

Running Club Scientist Masters -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 42 Юрій Шкурко 68 Ч 40 Бориспіль Running Club Scientist Masters

Running club Scientist -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 1 Олександр Кадькало 31 Ч 63 Київ Running club Scientist 0:23:39 4:34 0:45:42 0:45:42
2 50 Дмитрій Лебедєв 53 Ч 79 Київ Running club Scientist 0:26:38 5:20 0:53:20 0:53:20
3 59 Олександр Вольський 67 Ч 80 Київ Running club Scientist 0:34:13 7:43 1:17:16 1:17:16
4 60 Віктор Собченко 71 Ч 41 Київ Running club Scientist

SCS Scientist -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 80 Віра Оленєва 75 Ж 28 Київ SCS Scientist
2 81 Віталій Рульов 76 Ч 35 Київ SCS Scientist

SquadUaRunners -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 54 Василий Черевичный 4 Ч 43 Киев SquadUaRunners 0:18:23 3:42 0:37:03 0:37:03

T11CF -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 66 Таня Виноградная 54 Ж 31 Киев T11CF 0:26:49 5:24 0:54:00 0:54:00
2 61 Владимир Тёсаную 56 Ч 30 Киев T11CF 0:26:48 5:24 0:54:02 0:54:02
3 72 Людмила Карпанова 72 Ж 40 Киев T11CF

adidas Runners Kyiv -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 53 Dmytro Horlov 6 Ч 28 Київ adidas Runners Kyiv 0:18:27 3:43 0:37:19 0:37:19

kuzinteam -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 51 Тарас Козак 70 Ч 50 Київ kuzinteam

Адідас раннерс Київ -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 41 Сергій Безпалов 18 Ч 40 Київ Адідас раннерс Київ 0:21:40 4:15 0:42:30 0:42:30

БІГ резерв :) -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 64 Володимир Придка 21 Ч 41 Бровари БІГ резерв :) 0:21:34 4:21 0:43:31 0:43:31

Біг Бровари -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 74 Натали Богдашкина 60 Ж 29 Бровари Біг Бровари 0:25:44 5:27 0:54:33 0:54:33

Проснись и Беги -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 23 Олена Ханчанова 33 Ж 40 Київ Проснись и Беги 0:22:53 4:37 0:46:16 0:46:16
2 67 Татьяна Зварич 46 Ж 45 Киев Проснись и Беги 0:24:50 5:05 0:50:59 0:50:59
3 24 Марина Капко 47 Ж 36 Київ Проснись и Беги 0:25:36 5:06 0:51:07 0:51:07
4 5 Дмитрий Шемелин 51 Ч 37 киев Проснись и Беги 0:27:00 5:10 0:51:48 0:51:48

Топранерс -

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 35 Деонисій Савчук 37 Ч 66 Київ Топранерс 0:23:55 4:43 0:47:19 0:47:19
2 33 Микола Плюйко 50 Ч 74 м. Київ Топранерс 0:25:29 5:07 0:51:17 0:51:17
3 34 Леонід Михайленко 57 Ч 70 Київ Топранерс 0:27:17 5:26 0:54:26 0:54:26


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag