International Dnipro Swim Marathon 2021

800 м — діти
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

800 м — діти 11-12 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 38 Анастасія Колоша Ж 11 Бровари ENOT 1:44 0:13:54
2 24 Аня Фролова Ж 12 Черкаси 1:50 0:14:41
3 10 Катерина Курочка Ж 11 Бровари ENOT 1:55 0:15:27
4 43 Ніколь Єфіменко Ж 11 Бровари Єнот 2:00 0:16:07
5 1 Кіра Ющенко Ж 12 Черкаси СК 2:01 0:16:11
6 47 Лебідь Поліна Ж 11 Черкаси Тримикс 2:05 0:16:47
7 21 Цаплюк Лiза Ж 12 Черкаси КДЮСШ 2 2:05 0:16:47
8 28 София Терещенко Ж 12 Киев odinokov team 2:09 0:17:19
9 18 Анастасія Симошенко Ж 12 Черкаси СК 2:14 0:17:54
10 54 Sofiia Matsuk Ж 11 Kiev ATeam 2:14 0:17:59
11 23 Вероніка Вельган Ж 12 Черкаси КДЮСШ2 2:19 0:18:37
12 12 Валерія Проненко Ж 11 Харьков chameleon 2:23 0:19:07
13 22 Марина Голонько Ж 12 Черкаси КДЮСШ2 2:28 0:19:51
14 27 Анна Поліщук Ж 12 Черкаси 2:45 0:22:04

800 м — діти 11-12 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 11 Тимофій Повх Ч 11 Бровари ENOT 1:50 0:14:42
2 9 Олексій Рак Ч 11 Бровари Енот 1:51 0:14:53
3 31 Марк Науменко Ч 12 Київ ATeam 1:55 0:15:21
4 60 Нікіта Коноваленко Ч 12 Черкаси Трімікс 1:57 0:15:43
5 8 Михайло Філіпський Ч 12 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 2:01 0:16:09
6 39 Іван Сподін Ч 12 Київ Open Water 2:10 0:17:20
7 15 Михайло Гончаренко Ч 11 Черкаси СК 2:10 0:17:21
8 32 Костянтин Василькович Ч 12 Херсон Sportlife 2:13 0:17:47
9 51 Артем Шевцов Ч 11 Черкаси Клуб Тримікс 2:16 0:18:15
10 49 Микита Гончаров Ч 11 Полтава GOrynych 2:17 0:18:22
11 37 Мілан Сподін Ч 11 Kiev Open Water 2:19 0:18:35
12 55 Нікіта Петушинський Ч 12 Кропивницкий Fan club 2:24 0:19:15
13 6 Вадим Жданов Ч 11 Харків #PolianskyiTeam 2:44 0:21:55
14 2 Илья Сухов Ч 11 Киев

800 м — діти 13-14 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 19 Надія Попадько Ж 13 Черкаси Trimix 1:56 0:15:28
2 16 Поліна Фоменко Ж 13 Черкаси Тритон 2:00 0:16:07

800 м — діти 13-14 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 62 Іван Животков Ч 13 Черкаси КДЮСШ 2 1:39 0:13:16
2 3 Кудін Максим Ч 13 Черкаси «Тримікс» 1:42 0:13:36
3 44 Данило Єфіменко Ч 13 Бровари Єнот 1:43 0:13:44
4 63 Назар Чабанюк Ч 13 Черкаси КДЮСШ 2 1:43 0:13:48
5 29 Федір Стукалов Ч 13 Київ Ateam 1:50 0:14:45
6 59 Олексій Хмельницький Ч 13 Черкаси КДЮСШ 2 1:54 0:15:18
7 14 Данііл Деркач Ч 13 Черкаси СК 1:54 0:15:19
8 4 Карайченцев Ярослав Ч 14 Харків #PolianskyiTeam 2:00 0:16:00
9 61 Гордієнко Валентин Ч 14 м.Черкаси морське багатобірство 2:00 0:16:04
10 53 Євген Заклiковський Ч 14 Киïв 2:02 0:16:17
11 42 Данило Передера Ч 13 Бровари 2:03 0:16:29
12 45 Никита Григоренко Ч 14 Черкассы ATeam 2:04 0:16:37
13 25 Максим Бойко Ч 13 Черкаси КДЮСШ2 2:14 0:17:53
14 64 Ілля Горбенко Ч 13 Черкаси КЗ ДЮСШ Черкаси 2:21 0:18:50
15 46 Володимир Путілін Ч 14 Київ 2:23 0:19:10
16 40 Макар Сподін Ч 14 Київ Open Water 2:27 0:19:43
17 5 Ростислав Потебний Ч 14 Київ 2:38 0:21:05

800 м — діти 9-10 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 57 Юлия Шипп Ж 10 Черкассы Спортивный клуб 'Тримикс' 2:09 0:17:14
2 34 Гурневич Софія Ж 10 Київ Mafia team 2:16 0:18:12
3 50 Мирослава Іванченко Ж 10 Черкаси ТРИМІКС 2:21 0:18:51
4 20 Злата Попова Ж 10 Черкаси СК 2:21 0:18:54
5 33 Озерянська Аріна Ж 9 Київ Mafia team 2:31 0:20:11
6 48 Глафіра Немирович Ж 10 Киев Pasya team 2:33 0:20:28
7 13 Варя Ністратова Ж 9 Kharkiv 2:33 0:20:31
8 35 Оксана Суббота Ж 9 Київ MAFIA Team 3:35 0:28:47
9 7 Мілана Новікова Ж 10 Знам'янка, Кіровоградська область Fanclub

800 м — діти 9-10 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 30 Семен Стукалов Ч 9 Київ ATeam 2:12 0:17:41
2 36 Степан Сподін Ч 10 Київ Open water 2:12 0:17:43
3 41 Лука Копчук Ч 10 Київ 2:28 0:19:51
4 17 Даніїл Коломієць Ч 10 Черкаси Спортлайф 2:50 0:22:44
5 52 Святослав Кравченко Ч 10 Черкаси Тримікс 2:55 0:23:26
6 58 Михайло Ласковий Ч 10 Черкассы 3:00 0:24:00

800 м — діти до 8 років Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 26 Кіра Ватульова Ж 7 Кропивницький Фан клуб 3:41 0:29:34

800 м — діти до 8 років Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Pace(min/100m) Результат
1 56 Кирил Свинцов Ч 7 Кропивницкий Fan club 2:47 0:22:23


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag