Нічний марафон-фест 2019

Марафон
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

Марафон

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1013 Игорь Шкодинов Ч 36 Дружковка 0:08:30 0:16:46 0:25:01 0:33:29 0:41:57 0:50:29 0:59:06 1:07:51 1:16:36 1:25:46 1:34:45 1:44:14 1:54:49 2:05:27 2:16:13 2:27:39 2:37:32 2:47:24 2:58:26 4:26 3:07:07 3:07:08
2 1002 Віталий Бурлов Ч 49 Чернігів 0:09:11 0:18:29 0:27:37 0:36:44 0:45:51 0:55:03 1:04:16 1:13:39 1:23:09 1:32:42 1:42:19 1:51:57 2:01:33 2:11:01 2:20:43 2:30:37 2:41:12 2:51:31 3:02:43 4:35 3:13:26 3:13:30
3 1033 Борис Безкоровайний Ч 27 Кмїв 0:11:54 0:22:04 0:31:45 0:41:20 0:50:39 0:59:59 1:09:19 1:18:48 1:28:19 1:38:00 1:47:50 1:57:43 2:07:49 2:18:29 2:30:10 2:42:59 2:55:44 3:08:12 3:20:37 5:01 3:32:13 3:32:13
4 1031 Тетяна Король Ж 33 Олександрія КЛБ 'Олександрія' 0:10:04 0:20:16 0:30:41 0:41:05 0:51:42 1:02:02 1:12:30 1:23:00 1:33:36 1:44:13 1:55:02 2:05:45 2:17:28 2:28:46 2:40:40 2:52:08 3:03:43 3:15:17 3:27:00 5:09 3:37:19 3:37:19
5 1020 Євген Воробєй Ч 30 Київ 0:09:04 0:18:32 0:28:07 0:37:36 0:47:23 0:57:27 1:08:04 1:18:38 1:29:41 1:41:13 1:54:21 2:06:17 2:17:56 2:29:49 2:41:35 2:53:31 3:05:42 3:17:39 3:29:38 5:13 3:40:18 3:40:18
6 1024 Yaroslav Omelianenko Ч 27 Kyiv 0:10:12 0:20:11 0:30:20 0:40:44 0:51:17 1:01:58 1:12:58 1:23:50 1:35:07 1:45:56 1:57:09 2:08:01 2:19:33 2:30:55 2:43:31 2:55:51 3:07:55 3:19:17 3:32:57 5:17 3:43:29 3:43:30
7 1019 Олександр Рачек Ч 32 Харкiв 0:09:45 0:19:31 0:30:17 0:42:00 0:53:33 1:04:56 1:16:44 1:28:25 1:39:22 1:49:53 2:00:19 2:11:26 2:22:46 2:34:16 2:46:58 2:59:04 3:12:32 3:24:25 3:35:40 5:21 3:46:05 3:46:06
8 1026 Любомир Чебан Ч 29 Київ 0:10:41 0:21:07 0:31:45 0:42:18 0:52:48 1:03:27 1:14:12 1:24:39 1:35:25 1:46:13 1:57:24 2:08:48 2:20:02 2:31:21 2:43:34 2:55:51 3:08:08 3:21:20 3:34:41 5:25 3:48:45 3:48:45
9 1001 Pavlo Derkach Ч 34 Чернігів Біговий Чернігів ' 0:12:01 0:22:49 0:33:21 0:43:49 0:54:16 1:05:01 1:15:50 1:26:58 1:38:05 1:49:55 2:01:41 2:13:33 2:25:18 2:38:09 2:50:21 3:02:50 3:14:56 3:27:46 3:40:02 5:29 3:51:43 3:52:05
10 1034 Dmitriy Koverha Ч 31 Kyiv 0:11:02 0:22:15 0:33:32 0:44:43 0:56:01 1:07:15 1:18:28 1:29:33 1:41:31 1:52:57 2:04:54 2:17:12 2:29:36 2:41:40 2:54:33 3:07:35 3:20:42 3:34:23 3:47:55 5:40 3:59:32 3:59:33
11 1015 ІГОР СИДОРЕНКО Ч 37 Чернігів Біговий Чернігів 0:11:47 0:22:51 0:33:51 0:44:42 0:55:39 1:06:48 1:17:58 1:29:10 1:40:25 1:51:55 2:03:41 2:15:47 2:28:08 2:41:45 2:57:02 3:10:15 3:23:32 3:37:12 3:50:30 5:44 4:02:16 4:02:37
12 1025 Демченко Валерий Ч 42 Киев 0:12:00 0:23:15 0:34:49 0:46:23 0:57:53 1:09:30 1:21:19 1:32:43 1:44:39 1:56:34 2:08:19 2:19:54 2:32:05 2:44:09 2:56:34 3:08:56 3:21:49 3:39:31 3:53:05 5:48 4:04:45 4:04:48
13 1009 Микита Клименко Ч 30 Донецьк 0:12:14 0:23:55 0:35:36 0:47:05 0:58:36 1:09:46 1:21:25 1:33:03 1:44:14 1:56:08 2:07:38 2:19:32 2:32:01 2:46:11 2:59:45 3:15:04 3:29:48 3:44:52 3:57:26 5:56 4:11:01 4:11:17
14 1010 Кирилл Петко Ч 50 Киев KM Running Club 0:10:45 0:21:03 0:31:43 0:42:16 0:52:46 1:03:36 1:14:09 1:24:48 1:35:43 1:47:13 1:59:39 2:11:41 2:25:22 2:39:13 2:58:01 3:19:09 3:36:17 3:49:23 4:03:09 6:02 4:14:51 4:14:52
15 1022 Ігор Михалевич Ч 36 Борислав СК Науковець 0:10:13 0:20:35 0:31:00 0:41:40 0:52:07 1:02:34 1:13:37 1:25:34 1:38:21 1:51:47 2:06:24 2:20:51 2:35:58 2:53:21 3:11:16 3:29:21 3:45:11 4:01:43 4:18:39 6:26 4:31:47 4:31:49
16 1017 Аника Журавлева Ж 30 Киев 0:12:33 0:25:05 0:37:33 0:50:19 1:03:04 1:16:15 1:29:10 1:42:27 1:56:13 2:10:28 2:24:15 2:39:02 2:54:18 3:08:35 3:22:55 3:37:22 3:50:56 4:05:00 4:18:55 6:26 4:32:07 4:32:18
17 1027 Андрій Кириленко Ч 38 Kyiv 0:13:08 0:26:03 0:38:54 0:51:53 1:05:01 1:18:12 1:31:30 1:44:58 1:58:23 2:11:38 2:24:09 2:36:50 2:50:42 3:03:57 3:17:26 3:31:14 3:45:44 4:04:32 4:19:34 6:27 4:32:27 4:32:41
18 1004 Anna Lutsenko Ж 27 Харьков 0:11:53 0:23:43 0:35:37 0:47:48 1:00:14 1:12:24 1:25:09 1:38:39 1:52:18 2:06:01 2:19:56 2:33:59 2:48:48 3:03:38 3:19:42 3:35:01 3:50:55 4:06:13 4:21:41 6:31 4:35:19 4:35:23
19 1003 Дарья Белаш Ж 0:12:59 0:26:27 0:39:59 0:53:57 1:07:50 1:21:30 1:34:51 1:48:13 2:01:55 2:16:01 2:30:00 2:44:14 2:58:56 3:12:39 3:26:49 3:41:10 3:55:09 4:09:15 4:23:20 6:33 4:36:41 4:36:45
20 1012 Тетяна Іваненко Ж 37 Святопетрівське 0:12:05 0:24:01 0:36:09 0:48:29 1:01:03 1:13:36 1:26:29 1:39:23 1:53:25 2:07:50 2:21:53 2:36:43 2:52:19 3:07:18 3:23:55 3:39:27 3:55:09 4:09:14 4:24:33 6:36 4:38:56 4:39:02
21 1011 Mykola Kibysh Ч 26 Vinnytsya 0:13:13 0:26:20 0:39:28 0:52:24 1:05:02 1:18:07 1:31:02 1:44:15 1:57:42 2:11:54 2:26:22 2:41:08 2:56:54 3:12:40 3:29:24 3:44:46 4:03:23 4:18:52 4:36:41 6:53 4:50:32 4:50:37
22 1028 Deividas Gurtajus Ч 31 Kyiv 0:14:15 0:27:55 0:41:22 0:54:59 1:08:56 1:23:14 1:37:47 1:53:04 2:08:54 2:22:32 2:37:35 2:56:01 3:09:46 3:24:15 3:40:13 3:54:15 4:08:41 4:23:22 4:38:15 6:53 4:51:04 4:51:24
23 1021 Irina Петренко Ж 56 Ірпінь 0:13:01 0:25:30 0:38:26 0:51:41 1:05:23 1:19:18 1:33:40 1:47:56 2:02:19 2:16:47 2:32:58 2:48:30 3:04:48 3:22:03 3:40:41 3:58:49 4:14:26 4:30:39 4:46:44 7:10 5:02:55 5:03:07
24 1035 Александр Поляков Ч 32 Киев Adidas runners Kyiv 0:10:45 0:21:04 0:31:43 0:42:17 0:52:47 1:03:32 1:14:10 1:24:38 1:35:18 1:46:26 1:57:46 2:09:32 2:21:16
25 1006 Дмитро Даниленко Ч 38 Бровари
26 1007 Oleksandr Zozulinskyi Ч 40 Kyiv
27 1008 Олег Лыков Ч 46 Днепр
28 1014 Андрій Шпуталов Ч 38 Донецьк
29 1018 Геннадій Чижиков Ч 55 Київ
30 1029 Владислав Безсмертний Ч 30 Київ
31 1030 Oleg Puzanov Ч 37 Київ Sapik Team


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag