100km Команди

1. SkyFitness - GRAWE cycling team - 7:19:31

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 108 Артем Теслер Ч 31 Біла Церква SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 44,30 2:26:15 2:26:15
2 104 Олексій Касьянов Ч 27 Київ SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 44,19 2:26:38 2:26:38
3 107 Максим Васильєв Ч 29 Київ SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 44,20 2:26:36 2:26:38
4 11030 Борис Бакуринський Ч 33 Київ SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 42,80 2:31:24 2:31:24
5 11069 Олександр Кацімон Ч 32 Нові Петрівці SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 42,84 2:31:15 2:31:25

10. Live.Love - 9:16:07

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12713 Олег Обріза Ч 32 Львів Live.Love Live.Love 38,14 2:49:53 2:49:56
2 12709 Микола Сімуткін Ч 41 Кїів Live.Love Tri Live.Love 34,97 3:05:18 3:05:18
3 12721 Володимир Данилін Ч 30 Kyiv Live.Love Tri Live.Love 32,27 3:20:47 3:20:53

11. Escape - 9:17:55

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 21002 Євген Паженець Ч 31 Киев Escape Escape 38,47 2:48:26 2:48:28
2 22589 Микола Поліщук Ч 33 Софіївська Борщагівка Escape Escape 33,50 3:13:25 3:13:35
3 12501 Семен Мартюшев Ч 31 Київ Escape Escape 33,19 3:15:15 3:15:53
4 21021 Леся Страфун Ж 35 Київ Escape Escape 31,90 3:23:08 3:23:11
5 21020 Лора Байкина Ж 42 Киев Escape Escape 31,56 3:25:17 3:25:20
6 22561 Олег Жиделяєв Ч 33 Київ Escape Escape 31,10 3:28:22 3:28:27
7 12756 Alexey Yankovski Ч 41 Київ Escape Escape 30,85 3:30:01 3:30:46
8 22601 Марія Чабан Ж 30 Київ Escape Escape 26,60 4:03:34 4:03:50
9 11087 Олена Гарькава Ж 35 Київ Escape Escape

12. digicom cycling team - 9:21:29

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 21013 Вячеслав Сакович Ч 28 Миколаїв digicom cycling team digicom cycling team 37,32 2:53:36 2:53:40
2 21014 Олександр Кравченко Ч 33 Миколаїв digicom cycling team digicom cycling team 36,54 2:57:19 2:57:23
3 22240 Володимир Попов Ч 31 Миколаїв digicom cycling team digicom cycling team 30,86 3:29:57 3:30:27
4 22241 Ірина Попова Ж 36 Миколаїв digicom cycling team digicom cycling team 30,88 3:29:49 3:30:27
5 22544 Андрій Кутасов Ч 34 Херсон digicom cycling team digicom cycling team 26,01 4:09:07 4:09:13

13. Data Bike Team - 9:24:08

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12652 Сергій Кузьмін Ч 41 Київ Data Bike Team Data Bike Team 35,95 3:00:16 3:02:01
2 21018 Богдан Федорчук Ч 21 Київ Data Bike Team Data Bike Team 35,18 3:04:13 3:04:14
3 12651 Андрій Лазаренко Ч 36 Київ Data Bike Team Data Bike Team 33,04 3:16:08 3:17:53
4 12653 Дмитро Брацлавський Ч 36 Київ Data Bike Team Data Bike Team 31,01 3:28:56 3:30:34
5 22690 Андрій Рибальченко Ч 36 Київ Data Bike Team Data Bike Team 29,64 3:38:36 3:39:05
6 22694 Олег Ткач Ч 39 Київ Data Bike Team Data Bike Team 29,68 3:38:21 3:39:07
7 22679 Максим Тишенко Ч 36 Хмельницький Data Bike Team Data Bike Team 28,99 3:43:30 3:44:07
8 22692 Юрій Куприйчук Ч 28 Одеса Data Bike Team Data Bike Team 26,85 4:01:19 4:01:56
9 22681 Максим Хмелюк Ч 36 Київ Data Bike Team Data Bike Team 26,78 4:01:57 4:02:38
10 22691 Сергій Деркач Ч 33 Київ Data Bike Team Data Bike Team 26,75 4:02:13 4:02:53
11 22695 Юрій Лугинець Ч 27 Київ Data Bike Team Data Bike Team 26,51 4:04:26 4:05:10
12 22685 Олексій Пархоменко Ч 38 Київ Data Bike Team Data Bike Team 23,98 4:30:13 4:30:41
13 22678 Роман Головко Ч 34 Київ Data Bike Team Data Bike Team 23,34 4:37:38 4:38:17
14 22697 Олександр Черноус Ч 43 Київ Data Bike Team Data Bike Team 22,15 4:52:33 4:53:13
15 22746 Андрій Онищук Ч 32 Київ Data Bike Team Data Bike Team 21,99 4:54:38 4:55:21
16 22698 Юрій Оксенюк Ч 34 Рівне Data Bike Team Data Bike Team 21,99 4:54:43 4:55:22
17 22682 Сергій Козубов Ч 46 Київ Data Bike Team Data Bike Team 21,99 4:54:38 4:55:22
18 22683 Максим Комов Ч 25 Дніпро Data Bike Team Data Bike Team 21,99 4:54:41 4:55:22
19 22699 Дар`я Ващенко Ж 24 Київ Data Bike Team Data Bike Team 21,98 4:54:45 4:55:23
20 22689 Олег Яницький Ч 36 Дніпро Data Bike Team Data Bike Team 21,99 4:54:40 4:55:23
21 22680 Ігор Рудик Ч 29 Київ Data Bike Team Data Bike Team 21,61 4:59:54 5:00:24
22 12744 Михайло Шелемба Ч 33 Київ Data Bike Team Data Bike Team 21,43 5:02:20 5:02:20
23 22688 Андрій Глотов Ч 41 Київ Data Bike Team Data Bike Team 21,22 5:05:25 5:06:41
24 22677 Ярослав Клименчук Ч 31 Київ Data Bike Team Data Bike Team 20,98 5:08:50 5:09:49
25 22693 Віталій Харитонов Ч 28 Одеса Data Bike Team Data Bike Team 20,16 5:21:25 5:22:04
26 22687 Василь Ємельяненко Ч 49 Рівне Data Bike Team Data Bike Team
27 22696 Олександра Янішевська Ж 36 Київ Data Bike Team Data Bike Team
28 22686 Роман Шинкарьов Ч 36 Рівне Data Bike Team Data Bike Team

14. Echelon - 9:26:11

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 11029 Олексій Катасонов Ч 37 Київ Echelon Echelon 38,03 2:50:22 2:50:29
2 12164 Сергій Миселюк Ч 37 KIEV Echelon Echelon 33,78 3:11:48 3:12:03
3 12819 Pavlo Pisnoi Ч 44 Kiev Echelon Echelon 31,88 3:23:15 3:23:40
4 12580 Ростислав Чудновский Ч 51 Киев Echelon Echelon 30,43 3:32:58 3:33:54

15. VOnP TRI - 9:33:51

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12795 DEN ATHLETE Ч 29 Київ Анастасія VOnP TRI 35,07 3:04:45 3:05:53
2 12784 Володимир Сова Ч 29 Киев VOnP TRI VOnP TRI 34,60 3:07:16 3:08:24
3 12325 Олексій Ємельянов Ч 33 Київ VOnP TRI VOnP TRI 32,65 3:18:26 3:19:35
4 12324 Анастасія Ємельянова Ж 30 Київ VOnP TRI VOnP TRI 29,29 3:41:15 3:43:01
5 12453 Юрій Маліновський Ч 34 Софіївська борщагівка VOnP TRI

16. CapitalTri - 10:00:25

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12412 Ярослав Месяц Ч 38 Киев CapitalTri CapitalTri 35,89 3:00:32 3:00:34
2 12575 Катерина Качан Ж 35 Київ CapitaTri CapitalTri 32,67 3:18:19 3:18:19
3 12452 Василь Задворний Ч 35 Київ CapitalTri CapitalTri 29,30 3:41:07 3:41:33
4 22855 Roman Tsymbal Ч 37 Kyiv CapitalTri

17. CapitalTRI - 10:01:09

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12310 Yevhen Kalinichenko Ч 27 Kyiv +380930151877 CapitalTRI 33,66 3:12:30 3:12:55
2 12585 Андрій Сидоров Ч 42 Kyiv CapitalTRI 33,53 3:13:15 3:13:38
3 11042 Віталій Мацелюх Ч 34 Київ CapitalTRI CapitalTRI 30,19 3:34:36 3:34:36
4 11067 Татьяна Лищинская Ж 27 Киев CapitalTRI CapitalTRI 28,60 3:46:35 3:46:35

18. Sapik Team - 10:07:57

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12690 Андрій Мельник Ч 35 Киъв Sapik Team 32,74 3:17:56 3:19:00
2 12129 Антон Бовт Ч 32 Київ Sapik Team Sapik Team 31,77 3:23:58 3:24:11
3 12752 Andrii Dmytrenko Ч 44 Kyiv Sapik Team Sapik Team 31,93 3:22:55 3:24:47

19. Raiffeisen Bank Aval - 10:40:45

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22714 Артем Штанько Ч 34 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 39,46 2:44:12 2:44:12
2 22703 Олег Лаврега Ч 28 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 28,79 3:45:03 3:49:41
3 12660 Євгеній Василенко Ч 33 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 26,46 4:04:56 4:06:52
4 22706 Станіслав Борзенков Ч 34 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 24,80 4:21:18 4:21:18
5 22716 Богдан Верозуб Ч 28 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 22,05 4:53:51 4:53:51
6 22707 Марина Томченко Ж 21 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 21,29 5:04:25 5:09:04
7 22719 Олександр Кабула Ч 28 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 21,29 5:04:26 5:09:05
8 22711 Олександр Саченко Ч 29 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 20,93 5:09:36 5:09:36
9 12659 Михайло Подоляк Ч 28 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 20,64 5:13:57 5:15:53
10 22712 Антон Михайлов Ч 40 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 19,66 5:29:31 5:29:31
11 22704 Олександр Терновий Ч 26 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 18,75 5:45:31 5:45:31
12 22715 Оксана Сорока Ж 32 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 18,76 5:45:19 5:50:05
13 22713 Володимир Павлюк Ч 56 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 17,96 6:00:49 6:00:49
14 22705 Олександр Лазутін Ч 50 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 17,65 6:07:02 6:07:21
15 22710 Юлія Покровська Ж 33 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 17,49 6:10:32 6:10:32
16 3016 Денис Грищенко Ч 39 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval
17 22708 Тетяна Рябоконь Ж 34 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval
18 22709 Олена Лисенко Ж 34 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval

2. echelon - 8:03:20

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 11016 Сергій Бойко Ч 30 Київ echelon echelon 42,83 2:31:18 2:31:28
2 11066 Вадим Чепіга Ч 29 Харків echelon echelon 39,13 2:45:35 2:45:47
3 11033 Олексій Коваль Ч 33 Київ echelon echelon 39,05 2:45:57 2:46:07
4 12160 Андрій Алексєєв Ч 23 Київ echelon echelon 38,95 2:46:22 2:46:33
5 11100 Егор Александров Ч 29 Минск echelon echelon 38,83 2:46:52 2:47:04
6 12345 Сергей Храпин Ч 35 Мариуполь echelon echelon 38,14 2:49:53 2:50:04
7 12436 Константин Марченко Ч 33 Киев echelon echelon 38,11 2:50:00 2:50:07
8 12667 Буц Олександр Ч 36 Київ echelon echelon 38,13 2:49:57 2:50:09
9 11015 Дмитро Петров Ч 33 Київ echelon echelon 37,79 2:51:27 2:51:34
10 12300 Євген Демченко Ч 24 Київ echelon echelon 37,72 2:51:46 2:51:55
11 12725 Олександр Горобець Ч 39 Киев echelon echelon 37,55 2:52:33 2:52:47
12 12301 Роман Ковчар Ч 37 Київ echelon echelon 35,75 3:01:16 3:01:27
13 11044 Оксана Сугакова Ж 31 Київ echelon echelon 35,64 3:01:47 3:01:51
14 12124 Володимир Росіцький Ч 28 Kyiv echelon echelon 33,58 3:12:59 3:13:14
15 11013 Алексей Ильчук Ч 31 Киев echelon echelon 32,59 3:18:51 3:19:01
16 12177 Ярослава Сердюк Ж 24 Київ echelon echelon 32,29 3:20:40 3:20:51
17 11017 Тарас Кришталь Ч 36 Київ echelon echelon 31,89 3:23:11 3:23:22
18 12126 Олексій Тараненко Ч 36 Київ echelon echelon
19 12212 Євген Соболев Ч 29 Київ echelon echelon
20 11012 Юрій Шевцов Ч 35 Київ echelon echelon

20. Kyiv Bicycle Club - 10:45:13

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12071 Dmytro Samsonov Ч 42 Київ Kyiv Bicycle Club 34,93 3:05:31 3:05:54
2 12158 Олексій Ківак Ч 41 Київ Kyiv Bicycle Club 32,44 3:19:45 3:19:49
3 22378 Олександр Кириленко Ч 29 Київ Kyiv Bicycle Club 25,22 4:16:59 4:19:31

21. ВелоБоярка - 10:50:21

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12140 Ірина Васильєва Ж 46 Боярка, Київська обл. ВелоБоярка ВелоБоярка 32,99 3:16:26 3:16:58
2 22144 Дмитро Ліпчанчук Ч 35 Боярка ВелоБоярка ВелоБоярка 29,62 3:38:48 3:39:49
3 22043 Віталій Гніздіцький Ч 32 Боярка ВелоБоярка 27,86 3:52:35 3:53:36
4 22057 Сергій Побегун Ч 42 Боярка Велобоярка ВелоБоярка 24,21 4:27:36 4:28:38
5 22270 Олена Маленко Ж 39 Боярка ВелоБоярка 19,28 5:36:07 5:37:14

22. team404 - 11:05:50

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12441 Максим Захожий Ч 31 Харків team404 team404 30,20 3:34:34 3:37:07
2 12671 Євген Башмаков Ч 30 Харків team404 team404 29,50 3:39:40 3:42:11
3 12673 Сергій Стрижак Ч 34 Харків team404 team404 28,92 3:44:02 3:46:33

23. ЕЛІТ-Україна - 11:21:09

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22877 Ігор Мочалов Ч 38 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 30,28 3:33:58 3:35:28
2 22875 Юрій Зубрицький Ч 37 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 28,15 3:50:09 3:51:45
3 22872 Маковій Віталій Ч 36 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 27,89 3:52:20 3:53:57
4 22879 Денис Скорецький Ч 38 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 23,30 4:38:08 4:39:51
5 12850 Антон Таборовський Ч 43 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 21,59 5:00:09 5:01:27
6 22876 Віталій Вознюк Ч 28 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 21,14 5:06:32 5:08:10
7 22873 Олександр Зборовський Ч 30 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 19,49 5:32:33 5:34:19
8 22880 Денис Капустник Ч 39 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 19,22 5:37:08 5:38:52
9 22874 Костянтин Ніколаєв Ч 30 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 19,16 5:38:12 5:40:32
10 12851 Євгеній Чайка Ч 24 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна 16,70 6:28:07 6:29:19
11 22881 Андрій Недошитко Ч 39 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна
12 22878 Нечипорук Віктор Ч 34 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна
13 22882 Олександр Кононенко Ч 32 Київ ЕЛІТ-Україна ЕЛІТ-Україна

24. VeloFamily - 11:49:31

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22559 Олександр Дегодюк Ч 32 Київ VeloFamily 29,00 3:43:26 3:44:22
2 22350 Бабич Виктория Ж 30 Киев VeloFamily 27,49 3:55:44 3:56:34
3 22060 Карина Сокол Ж 36 Обухів VeloFamily 26,11 4:08:12 4:08:36
4 22038 Артем Федченко Ч 30 Обухів VeloFamily 26,01 4:09:07 4:09:27

25. PMLab - 11:51:55

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12723 Даниил Овчинников Ч 29 Киев PMLab PMLab 30,78 3:30:33 3:31:12
2 12724 Вадим Калашников Ч 36 Киев PMLab PMLab 29,44 3:40:04 3:40:40
3 22772 Андрей Черныченко Ч 32 Киев PMLab PMLab 23,14 4:40:05 4:40:05
4 22771 Валерий Ткалич Ч 30 Киев PMLab PMLab 22,89 4:43:08 4:43:08
5 22763 Андрей Пивовар Ч 29 Киев PMLab PMLab 17,55 6:09:12 6:09:12
6 22776 Константин Ефименко Ч 41 Киев PMLab PMLab 17,55 6:09:12 6:09:12
7 22773 Александр Ткач Ч 28 Киев PMLab PMLab 17,36 6:13:14 6:13:14
8 22764 Дмитрий Сергеев Ч 35 Киев PMLab PMLab 16,83 6:24:56 6:24:56
9 22762 Сергей Мачуленко Ч 24 Киев PMLab PMLab 16,81 6:25:24 6:25:24
10 22774 Николай Галушка Ч 31 Киев PMLab PMLab 16,52 6:32:13 6:32:13
11 22768 Ярослав Клименко Ч 38 Киев PMLab PMLab 16,41 6:34:49 6:34:49
12 22777 Александр Богуненко Ч 26 Киев PMLab PMLab 16,41 6:34:51 6:34:51
13 22766 Анна Савченко Ж 27 Киев PMLab PMLab 16,41 6:34:51 6:34:51
14 22769 Сергей Гапоненко Ч 51 Киев PMLab PMLab 16,36 6:36:01 6:36:01
15 22765 Антон Шапка Ч 29 Киев PMLab PMLab 16,13 6:41:46 6:41:46
16 22775 Евгений Купчак Ч 26 Киев PMLab PMLab 15,97 6:45:49 6:45:49
17 22767 Виталий Заболотний Ч 28 Киев PMLab PMLab
18 22770 Екатерина Друченко Ж 27 Киев PMLab PMLab

26. Infopulse - 11:53:11

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22675 Олександр Яценко Ч 38 Київ Infopulse Infopulse 28,55 3:46:59 3:50:50
2 22725 Андрій Куценко Ч 34 Київ Infopulse Infopulse 27,37 3:56:47 3:58:17
3 22726 Дмитро Федченко Ч 37 Київ Infopulse Infopulse 26,98 4:00:12 4:04:04
4 12662 Юрій Поляновський Ч 36 Київ Infopulse Infopulse 25,16 4:17:31 4:19:42
5 22720 Катерина Шеремет Ж 37 Київ Infopulse Infopulse 22,15 4:52:33 4:52:33
6 22724 Юрій Морозов Ч 34 Київ Infopulse Infopulse 21,56 5:00:36 5:00:36
7 22721 Станіслав Стрекозов Ч 35 Київ Infopulse Infopulse 20,64 5:14:00 5:14:00
8 22727 Михайло Чуб Ч 36 Київ Infopulse Infopulse 20,06 5:23:06 5:23:06
9 22723 Олександр Григорян Ч 39 Київ Infopulse Infopulse 19,59 5:30:45 5:30:45
10 12661 Oleh Los Ч 36 Київ Infopulse Infopulse
11 12663 Костянтин Романов Ч 33 Київ Infopulse Infopulse
12 22722 Іван Погурський Ч 32 Київ Infopulse Infopulse

27. Smart Team - 11:57:54

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12728 Максим Киричко Ч 23 Київ Smart Team Smart Team 33,39 3:14:02 3:15:51
2 12832 Андрій Михальчук Ч 24 Київ Smart Team Smart Team 32,19 3:21:19 3:23:08
3 12796 Савченко Володимир Ч 33 Київ Smart Team Smart Team 20,44 5:17:01 5:18:56

28. Velopipiski - 12:14:34

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12192 Bohdan Poltavets Ч 28 Kyiv Velopipiski Velopipiski 29,79 3:37:31 3:39:05
2 22197 Anton Poltavets Ч 31 Kyiv Velopipiski Velopipiski 25,80 4:11:11 4:11:59
3 12179 Danylo Kyrmach Ч 30 Kyiv Velopipiski Velopipiski 24,74 4:21:54 4:23:31
4 12168 Alex Orlov Ч 31 Kyiv Velopipiski Velopipiski 21,90 4:55:50 4:57:29
5 22189 Andriy Karpyshyn Ч 31 Київ Velopipiski Velopipiski

29. Туристический клуб Метинвест-Промсервис - 14:39:43

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22321 Евгений Мотин Ч 33 Мариуполь Метинвест-Промсервис Туристический клуб Метинвест-Промсервис 31,46 3:25:59 3:30:18
2 22395 Алексей Пахомов Ч 25 Мариуполь Метинвест-Промсервис Туристический клуб Метинвест-Промсервис 19,36 5:34:43 5:34:43
3 22314 Николай Прищепа Ч 23 Мариуполь Метинвес-Промсервис Туристический клуб Метинвест-Промсервис 19,36 5:34:43 5:34:43
4 22386 Валерий Сергеев Ч 53 Мариуполь Метинвест-Промсервис Туристический клуб Метинвест-Промсервис

3. Cadence90 - 8:07:59

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12699 Antoni Miś Ч 36 Jarosław / Poland Cadence90 40,08 2:41:41 2:41:47
2 12017 Ігор Шако Ч 34 Київ Cadence90 Cadence90 39,84 2:42:40 2:42:47
3 12825 Робертас Каупайтіс Ч 21 Київ Cadence90 39,66 2:43:22 2:43:27
4 12032 Роман Семененко Ч 25 Київ Cadence90 39,67 2:43:20 2:43:27
5 12539 Єгор Рубан Ч 19 Киев Cadence90 39,66 2:43:23 2:43:27
6 12136 Руслан Атаманів Ч 45 Київ Cadence90 Cadence90 39,47 2:44:09 2:44:13
7 11071 Dmitry Kovalenko Ч 28 Kyiv Velobazar-Cadence90 Cadence90 38,27 2:49:19 2:49:30
8 12137 Сергій Шелест Ч 47 Киів Cadence90 Cadence90 37,53 2:52:40 2:52:46
9 12019 Роман Мамадалієв Ч 25 Київ Cadence90 Cadence90 37,48 2:52:53 2:53:13
10 12776 Костецький Олексій Ч 42 Буча Cadence90 36,98 2:55:13 2:55:32
11 12037 Дмитро Казаков Ч 35 Kiev Cadence90 36,94 2:55:24 2:55:34
12 12139 Олександр Шевчук Ч 29 Київ Cadence90 36,73 2:56:24 2:56:41
13 12579 Марина Кизилова Ж 36 Киев Cadence90 Cadence90 36,74 2:56:21 2:56:41
14 12190 Сергій Левченко Ч 49 Київ Cadence90 Cadence90 36,58 2:57:07 2:57:27
15 3006 Kostyantin Honchar Ч 36 Kyiv Cadence90 Cadence90 35,42 3:02:58 3:04:08
16 12163 Віра Красуля Ж 27 Київ Cadence90 35,19 3:04:07 3:04:27
17 12395 Maksym Shevchyk Ч 25 Kiev Cadence90 Cadence90 34,93 3:05:29 3:05:35
18 12521 Артем Мельніченко Ч 31 Обухів Cadence90 Cadence90 34,92 3:05:34 3:05:53
19 12822 Никита Спирин Ч 28 Kyiv Cadence90 Cadence90 33,96 3:10:48 3:11:05
20 12028 Максим Пустовойт Ч 27 Киев Cadence90 Cadence90 32,51 3:19:18 3:19:35
21 12122 Володимир Валько Ч 23 Київ Cadence90 30,58 3:31:54 3:32:12
22 12225 Лідія Басмат Ж 23 Київ Cadence90 28,47 3:47:37 3:47:47
23 12570 Антон Башловка Ч 37 Київ Cadence90 Cadence90
24 12317 Аркадій Руденко Ч 32 Київ Cadence90
25 3011 Артем Суздал Ч 27 Київ Cadence90

30. VELO-STRANA.COM - 14:46:15

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22808 Михайло Погосов Ч 32 Київ VELO-STRANA.COM VELO-STRANA.COM 23,02 4:41:30 4:45:42
2 22822 Роман Стоянов Ч 37 Чайки VELO-STRANA.COM 22,29 4:50:46 4:54:56
3 22549 Юрій Гриневич Ч 32 Київ VELO-STRANA.COM 21,48 5:01:40 5:05:38

31. Педалюги - 15:28:55

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22602 Алексей Петровский Ч 34 kiev Педалюги 26,31 4:06:18 4:06:18
2 22625 Євген Волков Ч 30 Київ Педалюги 21,98 4:54:49 4:54:49
3 22603 Анна Петровская Ж 30 Киев Педалюги 16,71 6:27:50 6:27:50

32. Дискаверщик - 16:51:34

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22174 Юрий Будяк Ч 43 Київ Лідія Дискаверщик 23,60 4:34:38 4:34:38
2 12497 Андрій Фомін Ч 42 Київ Дискаверщик Дискаверщик 17,94 6:01:06 6:01:06
3 22805 Анна Ханина Ж 39 Киев Дискаверщик Дискаверщик 17,24 6:15:52 6:15:52
4 22648 Олексій Бугай Ч 41 Київ Дискаверщик Дискаверщик

4. Sigma Software - Unicorn - 8:13:41

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 11075 Глеб Должиков Ч 33 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 41,69 2:35:25 2:35:31
2 11068 Олександр Пирогов Ч 29 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 38,87 2:46:42 2:46:49
3 12284 Олександр Нагорний Ч 33 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 37,82 2:51:19 2:51:22
4 12801 Попов Сергій Ч 55 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 36,93 2:55:28 2:55:31
5 11054 Сергій Аржанов Ч 58 Лиман Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 36,81 2:56:02 2:56:10
6 11053 Ілона Аржанова Ж 41 Лиман Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 36,47 2:57:39 2:57:47
7 12431 SERGIY EROSHOV Ч 36 Бровари Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 34,61 3:07:15 3:07:15
8 12557 Максим Кириченко Ч 39 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 32,28 3:20:43 3:20:50
9 12487 Олексій Зволінський Ч 32 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 29,95 3:36:19 3:36:21
10 12556 Олександр Мицак Ч 27 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn

5. Cherry Sport Club - 8:32:16

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 21010 Юрій Кресан Ч 32 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 38,44 2:48:33 2:48:33
2 12321 Володимир Ковальчук Ч 38 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 38,28 2:49:16 2:50:10
3 22042 Ігор Килимчук Ч 29 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 37,35 2:53:31 2:53:33
4 12001 Михайло Кірюшкін Ч 33 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 37,09 2:54:43 2:55:34
5 22158 Олександр Заславський Ч 36 Вишневое Cherry Sport Club Cherry Sport Club 34,24 3:09:15 3:09:22
6 12022 Максим Покрепа Ч 39 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 33,55 3:13:07 3:13:46
7 12319 Павло Єфіменко Ч 36 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 33,59 3:12:56 3:13:46
8 22355 Сергей Бровкин Ч 30 Киев Cherry Sport Club Cherry Sport Club 31,62 3:24:57 3:25:19
9 22413 Олександр Пономаренко Ч 37 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 31,07 3:28:34 3:28:57
10 22011 Максим Потетнев Ч 37 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 26,73 4:02:25 4:02:54
11 22029 Надія Потетнєва Ж 33 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 26,73 4:02:25 4:02:55
12 12045 Оксана Кириленко Ж 38 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 26,03 4:08:56 4:09:55
13 22005 Сергій Пеньковський Ч 31 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 17,15 6:17:50 6:17:50

6. Aerostar - 8:40:58

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12244 Максим Москаленко Ч 43 КиЇв Aerostar Aerostar 38,15 2:49:51 2:49:56
2 12264 Денис Дзядух Ч 32 Обухів Aerostar Aerostar 36,92 2:55:30 2:55:30
3 12287 Сергій Анцупов Ч 43 Київ Aerostar Aerostar 36,92 2:55:32 2:55:33
4 12656 Віктор Колодяжний Ч 44 Київ AEROSTAR Aerostar 34,87 3:05:50 3:05:55
5 22812 Михайло Койдан Ч 31 Київ Aerostar Aerostar 34,78 3:06:20 3:06:29
6 12780 Ганна Вишнякова Ж 31 Київ Aerostar Aerostar 34,30 3:08:55 3:09:01
7 12217 Антон Юрковський Ч 43 Київ Aerostar Aerostar 33,93 3:11:00 3:11:06
8 22813 Андрей Савков Ч 37 Київ Aerostar Aerostar 18,83 5:44:09 5:44:29

7. KIT - 8:42:19

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12417 Дмитро Сердюк Ч 32 Харкiв KIT KIT 38,14 2:49:52 2:50:10
2 12632 Андрій Чеботарьов Ч 33 Харків KIT KIT 37,58 2:52:26 2:52:46
3 12703 Евгений Борисенко Ч 46 Харьков KIT KIT 36,17 2:59:08 2:59:25
4 12815 Dmytro Rasskazov Ч 44 Kyiv KIT 34,34 3:08:40 3:08:58

8. Херсон - 9:00:44

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 22546 Анатолій Конанов Ч 48 Херсон digcom cycling team Херсон 36,51 2:57:30 2:57:47
2 22547 Андрій Паламарчук Ч 31 смт. Білозерка digicom cycling team Херсон 36,36 2:58:14 2:58:40
3 12445 Олексій Клімов Ч 43 Нова Каховка digicom cycling team Херсон 35,30 3:03:32 3:04:18
4 12446 Іван Алексєєв Ч 47 Херсон digicom cycling team Херсон 29,40 3:40:25 3:40:25
5 11047 Олександр Качіков Ч 65 Херсон digicom cycling team Херсон 28,56 3:46:52 3:46:57
6 22545 Ольга Кутасова Ж 33 Херсон digicom cycling team Херсон 27,01 3:59:55 4:00:00

9. BROVARY CYCLING TEAM - 9:01:39

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда км/г Chip Time Результат
1 12131 Mykhailo Hryn Ч 19 Brovary BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 37,92 2:50:53 2:51:22
2 12093 Павло Науменко Ч 33 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 36,29 2:58:32 2:59:02
3 22151 Олег Верцимак Ч 37 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 33,89 3:11:11 3:11:16
4 21007 Андрей Орлянский Ч 38 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 33,60 3:12:50 3:12:51
5 9 Ярослав Морозович Ч 38 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 33,17 3:15:21 3:15:52
6 22288 Сергій Бреус Ч 36 Бровари BROVARY CYCLING TEAM 32,85 3:17:17 3:17:20
7 22086 Богдан Власенко Ч 34 Бровари BROVARY CYCLING TEAM 32,06 3:22:06 3:22:17
8 22149 Лариса Плужник Ж 33 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 29,89 3:36:48 3:37:05
9 22026 Артём Скрипка Ч 36 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 29,50 3:39:38 3:39:45
10 22008 Едуард Марчук Ч 27 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 27,94 3:51:57 3:51:57
11 22140 Дмитро Артьомов Ч 39 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 27,41 3:56:24 3:56:34
12 22157 Ігор Власенко Ч 34 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 27,18 3:58:22 3:58:40
13 22035 Тетяна Заім Ж 30 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 25,05 4:18:39 4:18:59
14 22205 Володимир Бондарчук Ч 59 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 23,09 4:40:37 4:40:49
15 22283 Сергій Плакся Ч 28 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 21,99 4:54:37 4:54:37
16 22357 Кирилл Жолуденко Ч 25 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 21,89 4:56:04 4:56:04
17 12009 Ярослав Морозович Ч 38 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM
18 22282 Олександр Новіков Ч 38 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM
19 22083 Вадим Рогач Ч 37 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM

All races

Місце Команда Результат
1 SkyFitness - GRAWE cycling team 7:19:31
2 echelon 8:03:20
3 Cadence90 8:07:59
4 Sigma Software - Unicorn 8:13:41
5 Cherry Sport Club 8:32:16
6 Aerostar 8:40:58
7 KIT 8:42:19
8 Херсон 9:00:44
9 BROVARY CYCLING TEAM 9:01:39
10 Live.Love 9:16:07
11 Escape 9:17:55
12 digicom cycling team 9:21:29
13 Data Bike Team 9:24:08
14 Echelon 9:26:11
15 VOnP TRI 9:33:51
16 CapitalTri 10:00:25
17 CapitalTRI 10:01:09
18 Sapik Team 10:07:57
19 Raiffeisen Bank Aval 10:40:45
20 Kyiv Bicycle Club 10:45:13
21 ВелоБоярка 10:50:21
22 team404 11:05:50
23 ЕЛІТ-Україна 11:21:09
24 VeloFamily 11:49:31
25 PMLab 11:51:55
26 Infopulse 11:53:11
27 Smart Team 11:57:54
28 Velopipiski 12:14:34
29 Туристический клуб Метинвест-Промсервис 14:39:43
30 VELO-STRANA.COM 14:46:15
31 Педалюги 15:28:55
32 Дискаверщик 16:51:34


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag