Результати змагань
Петропавлівський півмарафон «Чайка»
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.
21 км 18-29 Жінки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
109
Катерина Солодка
26
Ніжин
Running club Scientist
0:14:24
0:20:48
0:22:00
0:21:54
4:47
1:41:01
1:40:56
2
101
Nadiia Osmankina
29
Kyiv
TriLab/Adidas Runners
0:16:03
0:22:35
0:22:35
0:22:44
5:03
1:46:40
1:46:37
3
118
Ольга Коновалова
25
Київ
Trilab
0:16:16
0:23:19
0:25:26
0:25:07
5:20
1:52:49
1:52:45
4
82
Катерина Соколова
29
Київ
0:19:45
0:28:21
0:32:30
0:30:44
6:45
2:22:45
2:22:39
5
27
Поліна Карабач
29
Київ
0:21:15
0:30:28
0:33:08
0:37:22
7:49
2:45:22
2:45:12
6
31
Катерина Ніколенко
24
Київ
0:17:24
0:25:25
0:28:27
0:34:31
7
93
Gubinec Diana
26
Киев
0:19:28
21 км 18-29 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
102
Євген Гайдай
25
Київ
adidas Runners Kyiv
0:12:21
0:17:31
0:17:51
0:19:31
4:02
1:25:21
1:25:19
2
35
Антон Гордієнко
26
Київ
0:14:08
0:19:21
0:19:01
0:19:07
4:17
1:30:31
1:30:26
3
81
Богдан Гук
24
Київ
0:15:39
0:22:33
0:21:22
0:22:39
5:00
1:45:52
1:45:49
4
115
Роман Кокарь
27
Київ
Trilab
0:16:15
0:22:21
0:22:35
0:22:43
5:00
1:45:54
1:45:49
5
117
Сергій Кривоцюк
18
КиЇв
0:13:57
0:20:57
0:23:29
0:25:42
5:05
1:47:23
1:47:18
6
56
Богдан Снопік
29
Ірпінь
0:15:37
0:21:49
0:22:16
0:23:33
5:13
1:50:16
1:50:07
7
67
Олег Носенко
26
Вишневе
Running club Scientist
0:14:26
0:20:41
0:25:12
0:25:53
5:20
1:52:46
1:52:42
8
69
Артём Колесов
29
Киев
954926058
0:18:03
0:23:01
0:25:24
0:25:43
5:22
1:53:34
1:53:26
9
91
Олег Сєрік
28
Київ
0:18:06
0:23:23
0:23:11
0:23:34
5:28
1:55:31
1:55:24
10
116
Ростислав Бондар
26
Київ
0:15:36
0:21:59
0:23:39
0:29:39
5:40
1:59:40
1:59:36
11
87
Віталій Бондаренко
26
Київ
0:15:39
0:25:25
0:27:53
0:26:27
5:53
2:04:26
2:04:22
12
108
Кирилл Хваленя
26
Овруч
IrinaWeek
0:19:29
0:26:45
0:26:47
0:26:42
5:59
2:06:23
2:06:16
13
94
Андрей Луценко
23
Киев
0:22:16
0:35:05
0:38:24
0:41:51
8:39
3:02:48
3:02:39
14
48
Дмитрий Зелинский
26
Киев
Лайф
15
49
Олексій Матвійчук
26
Киев
21 км 30-39 Жінки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
45
Юлія Олішевська
32
Бердичів
FamilyRunClub
0:13:05
0:17:52
0:19:26
0:20:02
4:16
1:30:15
1:30:14
2
103
Анна Коваленко
36
Киев
adidas runners kyiv
0:16:04
0:22:35
0:21:59
0:21:47
4:56
1:44:24
1:44:22
3
105
Наталья Напрасникова
39
Киев
WILO UKRAINE
0:17:27
0:25:04
0:27:05
0:28:33
5:56
2:05:21
2:05:11
4
114
Ульяна Майстренко
39
Київ
Nike+ kyiv
0:19:59
0:33:46
0:37:30
0:37:29
7:59
2:48:41
2:48:29
21 км 30-39 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
44
Слава Олішевський
35
Бердичів
FamilyRunClub
0:10:51
0:14:57
0:14:58
0:14:55
3:17
1:09:23
1:09:23
2
33
Ігор Гелетій
39
Івано-Франківськ
0:10:52
0:14:56
0:14:58
0:14:54
3:19
1:10:01
1:10:00
3
77
Денис Галушко
34
Киев
Куренёвские Бани
0:10:52
0:15:06
0:15:31
0:15:24
3:25
1:12:08
1:12:08
4
88
Алексей Щербина
33
Киев
Трилаб
0:11:33
0:16:17
0:15:59
0:16:12
3:36
1:16:04
1:16:04
5
110
Микола Давиденко
30
Ніжин
BogdanovTeam
0:11:01
0:14:57
0:15:31
0:17:10
3:37
1:16:32
1:16:31
6
2
Сергій Штельмах
34
Київ
0:13:20
0:18:27
0:19:00
0:19:01
4:10
1:28:06
1:28:01
7
52
Віктор Терпугов
31
Київ
Nike Run Club
0:12:01
0:17:01
0:17:58
0:44:07
4:19
1:31:07
1:31:05
8
80
Ігор Мельник
32
Загнітків
За ВДВ...
0:12:55
0:17:44
0:20:03
0:20:37
4:23
1:32:41
1:32:38
9
22
Дмитро Левченко
34
Київ
Happy TRI Friends
0:13:16
0:18:45
0:19:32
0:20:39
4:25
1:33:17
1:33:14
10
47
Бакун Богдан
31
Київ
0:14:30
0:20:17
0:20:08
0:20:26
4:35
1:36:49
1:36:44
11
53
Евгений Грималовский
31
Киев
СК Фаворит
0:14:35
0:20:12
0:20:44
0:21:39
4:43
1:39:45
1:39:41
12
3
Олександр Берестенко
39
Київ
Tribe10
0:15:07
0:21:02
0:21:15
0:21:36
4:44
1:40:01
1:39:54
13
73
Володимир Косінський
38
Біла Церква
Run-up Nation
0:15:06
0:20:59
0:21:09
0:21:36
4:46
1:40:55
1:40:51
14
11
Максим Ус
33
ЧЕРНИГОВ
Біговий Чернігів
0:14:13
0:19:32
0:22:00
0:23:11
4:47
1:41:17
1:41:16
15
13
Євген Воробєй
32
Київ
0:15:37
0:21:49
0:21:50
0:21:49
4:51
1:42:36
1:42:30
16
63
Taras Shamataylo
39
Киев
0:14:18
0:20:32
0:21:46
0:23:26
4:55
1:43:56
1:43:45
17
6
Oleksandr Vulko
36
Dnipro
0:14:59
0:20:53
0:21:53
0:22:45
4:56
1:44:23
1:44:15
18
111
Сергій Лях
38
Київ
Trilab
0:14:58
0:21:38
0:22:45
0:23:20
5:01
1:45:59
1:45:55
19
26
Антон Бурлака
36
Київ
0:15:43
0:22:43
0:23:17
0:23:55
5:10
1:49:20
1:49:09
20
34
Олександр Лємєнов
32
Біла Церква / Київ
Run-Up Nation
0:14:44
0:21:30
0:24:03
0:24:22
5:11
1:49:28
1:49:25
21
16
Сергій Тимченко
39
Софіївська Борщагівка
0:15:45
0:21:52
0:23:03
0:24:07
5:14
1:50:32
1:50:26
22
99
Андрій Лігун
39
Київ
0:16:03
0:22:35
0:23:38
0:24:28
5:15
1:51:08
1:51:04
23
4
Олег Яблонський
37
Петропавлівська Борщагівка
Бегано
0:20:21
0:27:45
0:27:29
0:27:59
6:10
2:10:34
2:10:22
24
95
Konstantin Petrov
39
Kyiv
0:16:40
0:26:12
0:28:37
0:30:28
6:16
2:12:29
2:12:23
25
84
Віталій Гулаєв
38
Київ
0:18:59
0:27:31
0:29:52
0:31:37
6:28
2:16:40
2:16:34
26
24
Олександр Жупіна
38
Київ
Одинокий волк
0:20:25
0:28:56
0:30:42
0:31:40
6:48
2:23:52
2:23:44
27
28
Юрій Карабач
38
Херсонська обл, м Гола Пристань
0:20:19
0:28:41
0:30:10
0:32:28
7:01
2:28:30
2:28:20
28
112
Олександр Хвостик
32
Боярка
Боярка RUN
0:15:14
0:19:55
29
8
Антон Шаровара
34
Київ
30
15
Сергій Дорофеєв
36
Київ
21 км 40-49 Жінки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
104
Тетяна Вілісова
42
Новомосковськ
Team-one Mizuno
0:12:58
0:17:44
0:18:08
0:17:57
3:59
1:24:15
1:24:14
2
72
Тетяна Соляник
40
Біла Церква
Running club Scientist
0:13:10
0:18:56
0:19:41
0:19:44
4:18
1:30:53
1:30:52
3
58
Оля Семиченко
41
Измаил
К.Л.Б Суворовец.
0:15:27
0:21:08
0:21:31
0:21:47
4:48
1:41:34
1:41:29
4
79
Оксана Зубчевська
45
Київ
ПУШЕБ
0:14:11
0:20:32
0:21:59
0:23:00
4:55
1:43:49
1:43:47
5
89
Наталья Гиренко
42
Кривой Рог
UBF RUN
0:15:13
0:22:01
0:22:30
0:23:08
5:01
1:45:59
1:45:56
6
20
Вікторія Шарова
40
Боярка
Боярка RUN
0:15:17
0:22:05
0:23:20
0:23:36
5:06
1:47:57
1:47:54
7
37
Наталия Петренко
47
Киев
0:15:03
0:22:06
0:23:28
0:24:12
5:09
1:48:59
1:48:52
8
60
Євгенія Чучкалова
48
Київ
Running club Scientist
0:15:45
0:22:49
0:24:22
0:25:40
5:22
1:53:37
1:53:29
21 км 40-49 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
43
Іван Гешко
42
Чернівці
0:11:45
0:16:35
0:16:34
0:16:55
3:44
1:18:57
1:18:56
2
62
Юрій Ящук
44
Киев
Happy TRI Friends
0:11:58
0:17:06
0:17:46
0:18:23
3:55
1:22:51
1:22:49
3
90
Василь Черевичний
44
Київ
SquadUaRunners
0:12:02
0:17:20
0:18:05
0:18:03
3:56
1:23:02
1:23:01
4
57
Игорь Кравченко
44
Измаил
К.Л.Б Суворовец.
0:12:15
0:17:22
0:17:50
0:18:20
3:59
1:24:15
1:24:14
5
96
Oleksandr Sheydyk
41
Київ
0:11:58
0:17:20
0:18:05
0:19:47
4:06
1:26:48
1:26:42
6
29
Олександр Малов
40
Київ
0:12:56
0:17:46
0:18:07
0:18:58
4:07
1:26:58
1:26:55
7
119
Безпалов Сергій
41
Київ
Adidas runners Kyiv
0:12:55
0:18:37
0:18:57
0:19:54
4:14
1:29:32
1:29:29
8
40
Юрій Якименко
43
Київ
Наукова
0:14:18
0:19:51
0:20:45
0:20:55
4:32
1:35:58
1:35:52
9
97
Артем Кардашов
42
Киев
Endurance school
0:14:11
0:20:29
0:21:33
0:22:05
4:42
1:39:21
1:39:19
10
38
Александр Кошеленко
49
Киев
0:15:28
0:21:13
0:21:41
0:21:50
4:48
1:41:32
1:41:20
11
19
Олександр Вовненко
41
Київ
0:14:47
0:21:06
0:22:27
0:23:20
4:57
1:44:39
1:44:37
12
39
Станіслав Єрко
48
Київ
RC Scientist
0:14:58
0:20:53
0:21:53
0:22:45
4:57
1:44:49
1:44:41
13
50
Борис Чекмасов
44
Київ
0:14:41
0:21:20
0:23:19
0:23:56
5:00
1:45:40
1:45:33
14
32
Дмитро Пизюк
42
Київ
0:14:55
0:21:08
0:22:39
0:23:21
5:00
1:45:40
1:45:35
15
25
Сергій Бобовников
41
Алчевськ
0:16:38
0:22:51
0:22:52
0:22:39
5:03
1:46:58
1:46:51
16
78
Romario Dyvnych
40
Kyiv
Porsche Zahid
0:17:08
0:23:20
0:23:09
0:23:38
5:13
1:50:18
1:50:07
17
113
Andriy Pavlenko
41
Чайки
0:15:04
0:21:29
0:25:08
0:27:17
5:35
1:58:10
1:58:01
18
107
Сергій Монайло
40
село Морозівка
0:17:17
0:23:02
0:24:40
0:26:09
5:36
1:58:23
1:58:15
19
21
Sergio Filimonov
42
Kiev
Побігли
0:17:10
0:23:40
0:25:06
0:27:18
5:44
2:01:23
2:01:16
20
76
Дмитро Асмогілов
47
Київ
0:17:52
0:23:12
0:25:24
0:25:43
5:47
2:02:22
2:02:14
21
36
Дмитро Куриш
42
Музичі
0:20:13
0:29:02
0:27:29
0:26:58
6:07
2:09:23
2:09:16
22
5
Євген Лесніков
41
Петропавлівська Борщагівка
Level
0:20:20
0:27:45
0:27:29
0:27:59
6:10
2:10:36
2:10:24
23
59
Олександр Стасюк
42
Київ
Running club Scientist
0:18:39
0:27:18
0:31:25
0:37:06
7:09
2:31:19
2:31:10
24
86
Петро Різник
43
Київ
0:15:08
0:21:18
0:23:13
25
120
Дмитрий Сторожик
42
KOTLOVAN BARS
0:19:54
0:27:14
21 км 50-59 Жінки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
30
Олена Бортнік
51
Киев
0:20:20
0:29:37
0:31:42
0:32:48
7:21
2:35:25
2:35:19
2
1
Ірина Петренко
58
Ірпінь
Санчін
0:21:15
0:31:41
0:33:49
0:35:12
7:28
2:37:54
2:37:48
21 км 50-59 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
51
Павло Шутенко
52
с. Любарці Бориспільський район
Running club Scientist, АБУ
0:12:02
0:17:00
0:17:28
0:18:06
3:53
1:22:01
1:22:00
2
64
Віктор Роговой
56
Київ
Running club Scientist
0:11:46
0:16:59
0:17:31
0:18:10
3:54
1:22:21
1:22:21
3
12
ІГОР САХАНДА
54
Гостомель, Київська обл.
URA, RCS
0:12:58
0:17:46
0:20:01
0:20:12
4:18
1:30:48
1:30:47
4
55
Serhii Klimashevskyi
50
Вишневе
Vegan run
0:14:25
0:19:33
0:20:10
0:20:26
4:29
1:34:47
1:34:43
5
18
Andrii Hurbyk
58
Kyiv
SC Scientist
0:14:46
0:20:39
0:21:00
0:21:34
4:42
1:39:24
1:39:24
6
54
Олег Дудник
51
Велика Димерка
0:14:20
0:21:45
0:23:30
0:23:19
5:11
1:49:33
1:49:32
7
61
Вячеслав Раєвський
51
Київ
0:15:20
0:21:50
0:23:23
0:24:29
5:12
1:50:10
1:50:03
8
98
Геннадий Налбат
56
Киев
Бегуны Вышгорода
0:16:00
0:23:25
0:24:04
0:24:17
5:21
1:53:07
1:52:58
9
2830
Сергей Богданов
53
0:14:48
0:23:10
0:23:37
0:27:24
5:48
2:02:37
2:02:33
21 км 60-69 Жінки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
41
Ніна Іваровська
60
Боровиця
0:17:03
0:23:19
0:23:11
0:23:34
5:13
1:50:14
1:50:09
2
23
Леніна Оленєва
63
Київ
Running club Scientist
0:15:21
0:22:41
0:23:47
0:25:09
5:21
1:52:57
1:52:57
3
85
Tatiana Lyubchenko
64
Київ
Running Club Scientist
0:17:04
0:23:26
0:24:57
0:25:54
5:32
1:57:01
1:56:56
4
68
Тетяна Папулова
62
Киев
Running club Scientist
0:17:21
0:27:16
0:29:07
0:29:26
6:14
2:11:45
2:11:39
21 км 60-69 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
75
Василь Возненко
60
Біла Церква
АБУ Арсенал
0:12:57
0:17:46
0:18:59
0:20:07
4:17
1:30:26
1:30:24
2
83
Олександр Кадькало
64
Київ
0:14:45
0:20:39
0:20:06
0:20:18
4:31
1:35:22
1:35:21
3
17
Борис Бойко
61
Боярка
0:12:56
0:18:55
0:21:06
0:14:12
4:32
1:35:53
1:35:52
4
14
Володимир Федорец
60
Мелитополь
0:14:18
0:20:27
0:20:09
0:21:09
4:37
1:37:35
1:37:30
5
92
Lev Valov
62
Кривий Ріг
UBF RUN
0:14:08
0:20:27
0:21:29
0:22:16
4:46
1:40:49
1:40:49
6
10
Костянтин Бондарев
60
Кожухівка
АБУ
0:14:18
0:20:36
0:21:48
0:23:17
4:53
1:43:26
1:43:20
7
71
Борис Михайлов
60
Бахмач
ДМКГармонія, АБУ.
0:15:34
0:22:48
0:22:56
0:13:43
4:55
1:43:44
1:43:44
8
70
Сергій Пулінець
61
Батурин
ДМКГармонія, АБУ.
0:15:37
0:22:44
0:22:57
0:13:43
5:03
1:46:48
1:46:48
9
9
Сергій Панченко
63
Суми
КЛБ СКІФ/IFK Mora
0:17:33
0:24:41
0:25:05
0:25:00
5:22
1:53:36
1:53:29
10
46
Микола Присяжнюк
60
смт. Романов
0:16:53
0:24:29
0:25:36
0:25:18
5:32
1:56:56
1:56:56
11
42
Деонисій Савчук
67
Киів
Особисто
0:16:05
0:22:53
0:24:36
0:27:07
5:37
1:58:42
1:58:39
12
106
Олег Мельниченко
63
Київ
0:21:23
0:32:32
0:37:36
0:38:32
21 км 70+ Чоловіки
Місце
№
Атлет
Вік
Місто
Клуб
3.1 km
7.6 km
12.1 km
16.6 km
Темп
Результат
Gap
Chip Time
1
66
Микола Плюйко
75
Київ
Топранерс
0:17:37
0:24:42
0:25:04
0:25:00
5:31
1:56:44
1:56:41
2
74
Дмитрій Лебедєв
80
Київ
Running club Scientist
0:18:15
0:25:14
0:25:49
0:26:37
5:50
2:03:21
2:03:13
3
65
Леонід Михайленко
71
Київ
Топранерс
0:18:16
0:25:07
0:25:48
0:27:08
5:51
2:03:54
2:03:46