International Dnipro Swim Marathon

10км Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км 15-19 років Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 41 Олександра Гура Ж 14 Черкаси ск по плаванию « Тритон» Черкассы 1:44 2:54:53

10 км 15-19 років Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 42 Дмитрий Бабак Ч 18 Черкассы СК ''Тритон'' 1:46 2:56:41

10 км 20-29 років Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 31 Анастасия Романец Ж 28 Киев 1:39 2:45:47
2 8 Ольга Колосова Ж 25 Черкассы PRIDE 2:24 4:00:58

10 км 20-29 років Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 25 Александр Обушенко Ч 28 Черкассы Кусок забора 1:39 2:45:37
2 16 Богдан Нікітенко Ч 28 Черкаси 1:45 2:55:02
3 15 Олександр Сенчук Ч 29 Львів Лінкс лабораторії 2:34 4:17:05
4 29 Andrii Shymko Ч 24 Київ Pasya Team 2:57 4:55:54
5 24 Андрей Магалич Ч 28 Киев Happy TRI Friends 3:15 5:25:04

10 км 30-39 років Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 43 Александра Левченко Ж 34 Кропивницький 1:36 2:40:04
2 47 Inna Malchyk Ж 33 Shpola SyutkinTeam 2:11 3:38:56
3 39 Марина Коротенко Ж 32 Киев 2:27 4:06:15
4 22 Svitlana Romanenko Ж 38 Kyiv Wolfpack 2:33 4:15:47
5 3 Тетяна Ситняк Ж 35 Київ 2:37 4:22:03
6 12 Sorokina Tetiana Ж 38 Харков
7 44 Катерина Пузикова Ж 32 Житомир Житомир Аквамастерс

10 км 30-39 років Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 32 Дмитро Маляр Ч 36 Dnipro REDHEAD 1:27 2:25:12
2 37 Тарас Ульянченко Ч 37 Черкассы Pride 1:33 2:35:11
3 7 Андрей Трухний Ч 35 Черкассы PRIDE 1:57 3:16:16
4 48 Sergii Malchyk Ч 38 Shpola SyutkinTeam 1:57 3:16:26
5 27 Петро Мартинов Ч 36 Київ Happy TRI Friends 1:57 3:16:30
6 23 Андрей Шевченко Ч 37 Киев - 1:58 3:17:29
7 26 Павло Мельниченко Ч 35 Киев Sapik Team 2:09 3:35:00
8 35 Max Boyko Ч 34 Киев SapikTeam 2:10 3:37:26
9 21 Александр Терещенко Ч 35 Киев 2:10 3:37:52
10 56 Oleg Puzanov Ч 38 Kyiv Sapik Team 2:11 3:39:16
11 40 Яков Коротенко Ч 32 Киев 2:13 3:42:40
12 50 Виталий Хливенко Ч 34 Желтые Воды 2:24 4:00:50
13 10 Юрій Грушевий Ч 37 Черкаси PRIDE 2:26 4:04:49
14 52 Дима Котляр Ч 32 Черкассы 2:28 4:07:15
15 53 Роман Ковальский Ч 39 Черкассы СК ТРИТОН 2:38 4:24:47
16 28 Денис Овчаров Ч 36 Киев Legal House 2:50 4:44:58
17 45 Володимир Ахрамчук Ч 39 Черкаси PRIDE
18 54 Pavel Dvoinos Ч 36 Черкаси Transferwise

10 км 40-49 років Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 36 Наталія Боришкевич Ж 44 Київ Wolfpack 1:44 2:54:34
2 58 Наталья Орлова Ж 46 Черкассы .... 2:23 3:59:46

10 км 40-49 років Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 9 Сергей Рассоха Ч 40 Черкассы Pride 1:37 2:42:50
2 19 Антон Зайцев Ч 41 Бровары Manta swimming club 1:47 2:59:54
3 51 Олексій Каленіченко Ч 43 Черкаси PRIDE 2:04 3:28:10
4 30 Oleksii Bondarenko Ч 47 Dnipro REDHEAD 2:09 3:35:11
5 55 Сергей Неберекутин Ч 46 Киев Энергоатом 2:18 3:50:36
6 6 Yurii Kutsenko Ч 48 Черкассы PRIDE 2:25 4:02:15
7 60 Александр Карпиевич Ч 40 Киев 2:27 4:05:21
8 49 Радислав Ткаченко Ч 42 Черкассы PRIDE 2:31 4:12:46
9 46 Сергей Храпко Ч 40 Киев 2:35 4:19:56
10 33 Виктор Кравец Ч 47 Киев 2:46 4:38:13
11 11 Виталий Яценко Ч 40 Черкассы PRIDE
12 20 Анатолий Миколайчук Ч 40 Киев Podolskiy swimming team

10 км 50+ Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 18 Ирина Лебедева Ж 50 Киев 2:12 3:40:51

10 км 50+ Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 38 Віктор Язенок Ч 59 Київ Sportlife 1:46 2:57:26
2 34 Вадим Рублевский Ч 50 Днепр RedHead Team 2:05 3:29:46
3 5 Андрей Михайлик Ч 51 ЧЕРКАССЫ PRIDE 2:31 4:11:59
4 57 Владимир Воржеинов Ч 67 харьков ХАИ 3:18 5:30:03


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag