Uzhhorod Sakura Half Marathon 2021

10 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.3км Темп Gap Результат
1 1062 Кирил Буяновський Ч 29 Ужгород U-Run club 0:17:32 3:16 0:34:44
2 1031 Назар Чорній Ч 32 Тернополь 0:19:07 3:32 0:37:35
3 10011 Дмитро Лихошерстий Ч 30 Київ 0:18:59 3:33 0:37:47
4 1085 Олександр Дмитрук Ч 31 Ужгород U-Run club 0:18:59 3:34 0:37:52
5 1030 Олександр Пугач Ч 39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:19:07 3:36 0:38:12
6 1107 Сергій Мойся Ч 29 Львів MC RunOk 0:19:08 3:37 0:38:25
7 1050 Олександр Марін Ч 24 Коломия Kolomyia Running Club 0:19:07 3:40 0:38:54
8 1001 Андрій Козир Ч 30 Хуст Kozyr team 0:19:14 3:41 0:39:06
9 1118 Олександр Брунцвик Ч 30 Воловець Патрульна поліція 0:19:14 3:42 0:39:21
10 1070 Томаш Симкович Ч 30 Uzhorod 0:20:46 4:00 0:42:29
11 1093 Ivan Zhidov Ч 33 Іршава Ir-Run Club 0:22:32 4:05 0:43:22
12 1032 Микола Кость Ч 51 смт.Міжгір*я Urun Club 0:22:19 4:08 0:43:52
13 1081 Микола Машіка Ч 37 Ужгород Uzhhorod Running Club 0:21:57 4:08 0:43:52
14 1017 Роман Гарасим Ч 27 Нова Кам'янка Рух Тверезих Галичан 0:21:54 4:11 0:44:22
15 1046 Володимир Юртин Володимир Юртин Ч 53 Міжгір'я Динамо 0:22:08 4:12 0:44:32
16 1117 Ірина Брунцвик Ж 29 Воловець Патрульна поліція 0:22:05 4:12 0:44:35
17 1033 Роман Староселець Ч 31 Kmdsd SHYPSHYNA RUN CLUB 0:23:10 4:14 0:44:56
18 1068 Соляк Марина Ж 35 Ужгород Run with us 0:22:36 4:14 0:44:59
19 10010 Ольга Кросенко Ж 28 Київ 0:22:25 4:14 0:45:02
20 1063 Євгеній Дацюк Ч 20 Ужгород 0:23:55 4:15 0:45:05
21 1104 Ангеліна Хміль Ж 24 Воловець 0:22:05 4:17 0:45:32
22 1114 Микола Прокоп Ч 25 Ужгород D51 0:23:10 4:20 0:46:04
23 1034 Марат Сабіров Ч 23 Тернопіль 0:23:09 4:23 0:46:31
24 1058 Вадим Запрутняк Ч 35 Ужгород 0:23:15 4:23 0:46:36
25 1025 Віталій Каптур Ч 16 Іршава Ir-Run Club 0:23:19 4:25 0:46:55
26 1097 Богдан Зем'янський Ч 16 Іршава Ir-Run Club 0:23:20 4:25 0:46:56
27 10001 Сергій Балицький Ч 56 Луцьк 0:23:15 4:27 0:47:16
28 1071 Артур Черниогло Ч 24 Ужгород U-Run 0:24:10 4:29 0:47:40
29 1013 Василь Цогла Ч 35 Іршава Ir-run club 0:23:19 4:32 0:48:03
30 1100 Мирослав Булеза Ч 34 Ужгород Urun 0:23:24 4:32 0:48:08
31 1015 Данило Романишин Ч 27 Львів 0:23:42 4:33 0:48:20
32 1074 Михайло Голубєв Ч 33 Мукачево 0:24:12 4:33 0:48:24
33 10014 Андрій Шагало Ч 33 Ужгород 0:24:21 4:34 0:48:34
34 1041 Роман Скрипник Ч 25 Львів Run4u 0:25:44 4:35 0:48:44
35 1024 Павло Валящук Ч 30 Іршава Ir-Run Club 0:23:39 4:38 0:49:12
36 10013 Марія Євтушенко Ж 30 Львів Run4U 0:24:56 4:38 0:49:13
37 1110 Andrii Tserkovniuk Ч 28 Ланівці 0:25:03 4:40 0:49:33
38 1067 Іван Рошко Ч 23 Ужгород Uzhhorod Running Club 0:23:54 4:40 0:49:36
39 1111 Борис Любка Ч 33 Підвиноградів 0:25:36 4:45 0:50:29
40 1116 Ігор Щербанич Ч 28 Ужгород Патрульна поліція 0:26:03 4:45 0:50:30
41 10007 Иштван Мойса Ч 44 Bratislava 0:24:38 4:46 0:50:34
42 1038 Костянтин Блажевич Ч 46 Ужгород ДКС (Донецький Клуб Спорту) 0:25:15 4:49 0:51:07
43 10015 Наталія Петришин Ж 29 Львів 0:26:04 4:50 0:51:18
44 1037 Микола Лесьо Ч 31 Ужгород Body Zone 0:26:01 4:51 0:51:28
45 1019 Людмила Данько-Товтин Ж 40 Uzhhorod Uzhhorod Running Club 0:26:02 4:53 0:51:51
46 1012 Євгенія Афанасьєва Ж 36 Ужгород 0:25:59 4:54 0:51:58
47 1028 Malynovska Oleksandra Ж 33 львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:25:31 4:54 0:52:06
48 1016 Юлія Прокопук Ж 29 Київ 0:26:05 4:57 0:52:37
49 1043 Владислав Торола Ч 25 Ужгород 0:25:29 4:58 0:52:42
50 1042 Ольга Яцковець Ж 31 Львів Run4u 0:25:44 5:00 0:53:05
51 1098 Марина Юхимчук Ж 37 Іршава Ir-Run Club 0:26:26 5:02 0:53:22
52 10012 Наталія Дідорук Ж 40 0:26:26 5:02 0:53:22
53 1115 Ілля Мунеров Ч 28 Ужгород Патрульна поліція 0:26:02 5:04 0:53:44
54 1057 Святослав Микита Ч 38 Ужгород 0:25:59 5:05 0:54:00
55 1022 Віталій Скунзя Ч 40 Хуст 0:27:09 5:06 0:54:12
56 1023 Надія Скунзя Ж 38 Хуст 0:27:08 5:06 0:54:12
57 10009 Олена Дьоміна Ж 42 Ужгород 0:27:02 5:09 0:54:43
58 10008 Корнелія Князева Ж 37 Ужгород 0:27:03 5:09 0:54:44
59 1113 Марія Гичка Ж 27 Ужгород D51 0:28:13 5:12 0:55:10
60 1086 Надежда Бабенко Ж 42 Ужгород D51 0:28:14 5:12 0:55:11
61 1044 Анна Астаф'єва Ж 25 Ужгород 0:27:41 5:12 0:55:13
62 10002 Василь Шаркадій Ч 61 Онок ІР-Біг клуб 0:28:10 5:15 0:55:44
63 1087 Чорнак Звенислава Ж 33 Иршава IRRUN 0:27:26 5:16 0:55:59
64 1092 Наталія Палюх Ж 35 Іршава IR-RUN CLUB 0:28:14 5:21 0:56:51
65 10006 Pavlo Logvinov Ч 34 УЖГОРОД Ужгородська міська рада 0:28:17 5:21 0:56:52
66 1054 Михайло Дуран Ч 35 Ужгород 0:28:17 5:22 0:56:54
67 1084 Віктор Чубирка Ч 22 Ужгоро 0:28:35 5:22 0:57:01
68 1072 Арсен Ряшко Ч 26 Ужгород 506744941 0:27:28 5:23 0:57:04
69 1082 Antonina Nedbaylo Ж 40 Мукачево Avocado 0:29:46 5:25 0:57:34
70 10003 Вікторія Михайлюк Ж 34 Львів 0:28:33 5:26 0:57:37
71 1052 Євгеній Івашко Ч 42 Ужгород 0:28:20 5:26 0:57:40
72 1095 Василь Клевець Ч 34 Іршава Ir-Run Club 0:28:32 5:27 0:57:46
73 1053 Ірина Трегубова Ж 38 Ужгород BodyZone 0:29:37 5:28 0:58:04
74 1011 Сергій Рішняк Ч 55 Ужгород 0:28:33 5:29 0:58:15
75 1079 Дмитро Дідух Ч 28 Львів numo.travel 0:30:02 5:31 0:58:34
76 1039 Oleh Sholtys Ч 32 Uzhhorod 0:30:08 5:32 0:58:47
77 1004 Ірина Осадчук Ж 39 Ужгород 0:29:11 5:33 0:58:59
78 1069 Євген Дудкін Ч 34 Ужгород BODYZONE 0:30:20 5:35 0:59:17
79 1010 Ярослав Сивохоп Ч 42 Ужгород 0:30:20 5:37 0:59:36
80 1076 Вікторія Варга Ж 41 Ужгород Bodyzone 0:33:21 5:39 0:59:54
81 1026 Мар'яна Піщанецька Ж 30 Ужгород 0:29:40 5:40 1:00:05
82 1040 Андрій Репетило Ч 25 Ужгород 0:30:22 5:40 1:00:07
83 1094 Марина Малютіна Ж 33 Ужгород 0:29:30 5:43 1:00:40
84 1106 Вадим Гура Ч 28 Червоноград 0:30:24 5:46 1:01:12
85 1066 Соломія Чопко Ж 22 Львів 0:30:03 5:47 1:01:21
86 1120 Ольга Дьордяй Ж 34 Ужгород 0:30:25 5:47 1:01:23
87 1090 Крістіна Черепаня Ж 21 Мукачево Відсутня 0:30:15 5:48 1:01:34
88 1049 Наталія Пишна Ж 31 Ужгоррд 0:29:44 5:53 1:02:22
89 1091 Наталія Квак Ж 34 Іршава IR-RUN 0:30:43 5:55 1:02:43
90 1007 Галина Баліцька Ж 21 Львів Run4U 0:30:05 5:56 1:03:01
91 1088 Діана Сігеті Ж 34 Іршава IRSHAVA -RUN 0:30:55 6:04 1:04:22
92 1008 Katalina Durkota Ж 26 Ужгород 0:33:36 6:06 1:04:42
93 1065 Ярослав Наріжний Ч 46 Ужгород 0:32:14 6:07 1:05:00
94 1075 Юліанна Наріжна Ж 43 Ужгород BDZN 0:33:21 6:08 1:05:10
95 1002 Вікторія Гитик Ж 32 Ужгород 0:33:38 6:11 1:05:39
96 1003 Віктор Гитик Ч 38 Ужгород U-run 0:33:39 6:11 1:05:40
97 1051 Ірина Бордун Ж 37 Коломия 0:33:16 6:11 1:05:41
98 1102 Анастасія Хлєбникова Ж 31 Львів 0:32:37 6:14 1:06:11
99 10004 Ольга Луцишин Ж 31 Львів 0:32:56 6:17 1:06:39
100 1109 Богдан Михайлишин Ч 31 Тернопіль Молокія 0:33:10 6:18 1:06:50
101 1009 Гнат Думинець Ч 27 Львів Світокрути 0:32:54 6:18 1:06:51
102 1101 Іванна Стриганин Ж 29 Ужгород 0:33:19 6:19 1:07:03
103 1014 Іван Стойка Ч 50 Ужгород 0:32:36 6:19 1:07:05
104 1048 Олександр Саліковський Ч 19 Ужгород 0:32:59 6:22 1:07:38
105 1047 Юліанна Рак Ж 28 Ужгород 0:32:59 6:22 1:07:38
106 1018 Анастасія Зозуля Ж 20 Ужгород 0:33:36 6:23 1:07:48
107 1061 Олексій Рубаняк Ч 29 Львів 0:33:59 6:24 1:07:59
108 1060 Вікторія Міляр Ж 24 Львів 0:34:00 6:24 1:08:00
109 1119 Оксана Мильо Ж 36 Ужгород Bodyzone 0:33:03 6:27 1:08:26
110 1045 Катерина Бурла Ж 29 Львів Avenga 0:33:01 6:30 1:08:57
111 1006 Ольга Остапенко Ж 30 Ужгород 0:34:38 6:39 1:10:33
112 1077 Аммар Сапожніков Ч 30 Ужгород Їж Двіж 0:33:31 6:41 1:10:56
113 1055 Вікторія Мельник Ж 34 Ужгород 0:34:25 6:50 1:12:26
114 1027 Roman Martynov Ч 37 Kiev Vodafone Team 0:33:43 6:58 1:13:52
115 1005 Natalia Bondarenko Ж 28 Ужгород Vodafone team 0:33:45 6:58 1:13:54
116 1064 Марина Гутлебет Ж 25 Ужгород Bodyzone 0:36:58 7:01 1:14:23
117 1078 Илья Демидов Ч 26 Ужгород Bodyzone run club 0:36:58 7:01 1:14:24
118 1108 Marianna Rarych Ж 28 Ужгород 0:38:56 7:41 1:21:34
119 1083 Олеся Смирнова Ж 34 Ужгород Bodyzone 0:29:43
120 1020 Микола Башмаков Ч 19 Запоріжжя M&A
121 1021 Анастасія Подопригора Ж 18 Запоріжжя M&A
122 1029 Євген Марців Ч 37 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB
123 1035 Марія Ковальчук Ж 32 Київ #9:00RUN
124 1036 Євгенія Червона Ж 31 Київ #9:00RUN
125 1056 Даніелла Геворкян Ж 40 Ужгород Body Zone
126 1059 Ігор Шинкарюк Ч 35 Ужгород
127 1073 Яна Ряшко Ж 32 Ужгород Юран
128 1080 Мар'яна Шимоняк Ж 32 Ужгород
129 1089 Юрій Микита Ч 34 Іршава ВК Сокіл, Ir-run club.
130 1096 Шатохін Юрій Ч 29 Іршава Ir-Run club
131 1099 Іван Горват Ч 29 Ужгород
132 1103 Євгеній Бураков Ч 33 Вараш Рівненська АЕС
133 1105 Іванна Буракова Ж 36 Вараш Рівненська АЕС
134 1112 Вовканич Андрій Ч 23 Ужгород Без клубу
135 10005 Анна Малекіна Ж 37 Київ ПУШЕБ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag