Петропавлівський півмарафон «Чайка»

21 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

21 км Жінки

Місце Атлет Вік Місто Клуб 3.1 km 7.6 km 12.1 km 16.6 km Темп Результат Gap Chip Time
1 104 Тетяна Вілісова 42 Новомосковськ Team-one Mizuno 0:12:58 0:17:44 0:18:08 0:17:57 3:59 1:24:15 1:24:14
2 45 Юлія Олішевська 32 Бердичів FamilyRunClub 0:13:05 0:17:52 0:19:26 0:20:02 4:16 1:30:15 1:30:14
3 72 Тетяна Соляник 40 Біла Церква Running club Scientist 0:13:10 0:18:56 0:19:41 0:19:44 4:18 1:30:53 1:30:52
4 109 Катерина Солодка 26 Ніжин Running club Scientist 0:14:24 0:20:48 0:22:00 0:21:54 4:47 1:41:01 1:40:56
5 58 Оля Семиченко 41 Измаил К.Л.Б Суворовец. 0:15:27 0:21:08 0:21:31 0:21:47 4:48 1:41:34 1:41:29
6 79 Оксана Зубчевська 45 Київ ПУШЕБ 0:14:11 0:20:32 0:21:59 0:23:00 4:55 1:43:49 1:43:47
7 103 Анна Коваленко 36 Киев adidas runners kyiv 0:16:04 0:22:35 0:21:59 0:21:47 4:56 1:44:24 1:44:22
8 89 Наталья Гиренко 42 Кривой Рог UBF RUN 0:15:13 0:22:01 0:22:30 0:23:08 5:01 1:45:59 1:45:56
9 101 Nadiia Osmankina 29 Kyiv TriLab/Adidas Runners 0:16:03 0:22:35 0:22:35 0:22:44 5:03 1:46:40 1:46:37
10 20 Вікторія Шарова 40 Боярка Боярка RUN 0:15:17 0:22:05 0:23:20 0:23:36 5:06 1:47:57 1:47:54
11 37 Наталия Петренко 47 Киев 0:15:03 0:22:06 0:23:28 0:24:12 5:09 1:48:59 1:48:52
12 41 Ніна Іваровська 60 Боровиця 0:17:03 0:23:19 0:23:11 0:23:34 5:13 1:50:14 1:50:09
13 118 Ольга Коновалова 25 Київ Trilab 0:16:16 0:23:19 0:25:26 0:25:07 5:20 1:52:49 1:52:45
14 23 Леніна Оленєва 63 Київ Running club Scientist 0:15:21 0:22:41 0:23:47 0:25:09 5:21 1:52:57 1:52:57
15 60 Євгенія Чучкалова 48 Київ Running club Scientist 0:15:45 0:22:49 0:24:22 0:25:40 5:22 1:53:37 1:53:29
16 85 Tatiana Lyubchenko 64 Київ Running Club Scientist 0:17:04 0:23:26 0:24:57 0:25:54 5:32 1:57:01 1:56:56
17 105 Наталья Напрасникова 39 Киев WILO UKRAINE 0:17:27 0:25:04 0:27:05 0:28:33 5:56 2:05:21 2:05:11
18 68 Тетяна Папулова 62 Киев Running club Scientist 0:17:21 0:27:16 0:29:07 0:29:26 6:14 2:11:45 2:11:39
19 82 Катерина Соколова 29 Київ 0:19:45 0:28:21 0:32:30 0:30:44 6:45 2:22:45 2:22:39
20 30 Олена Бортнік 51 Киев 0:20:20 0:29:37 0:31:42 0:32:48 7:21 2:35:25 2:35:19
21 1 Ірина Петренко 58 Ірпінь Санчін 0:21:15 0:31:41 0:33:49 0:35:12 7:28 2:37:54 2:37:48
22 27 Поліна Карабач 29 Київ 0:21:15 0:30:28 0:33:08 0:37:22 7:49 2:45:22 2:45:12
23 114 Ульяна Майстренко 39 Київ Nike+ kyiv 0:19:59 0:33:46 0:37:30 0:37:29 7:59 2:48:41 2:48:29
24 31 Катерина Ніколенко 24 Київ 0:17:24 0:25:25 0:28:27 0:34:31
25 93 Gubinec Diana 26 Киев 0:19:28

21 км Чоловіки

Місце Атлет Вік Місто Клуб 3.1 km 7.6 km 12.1 km 16.6 km Темп Результат Gap Chip Time
1 44 Слава Олішевський 35 Бердичів FamilyRunClub 0:10:51 0:14:57 0:14:58 0:14:55 3:17 1:09:23 1:09:23
2 33 Ігор Гелетій 39 Івано-Франківськ 0:10:52 0:14:56 0:14:58 0:14:54 3:19 1:10:01 1:10:00
3 77 Денис Галушко 34 Киев Куренёвские Бани 0:10:52 0:15:06 0:15:31 0:15:24 3:25 1:12:08 1:12:08
4 88 Алексей Щербина 33 Киев Трилаб 0:11:33 0:16:17 0:15:59 0:16:12 3:36 1:16:04 1:16:04
5 110 Микола Давиденко 30 Ніжин BogdanovTeam 0:11:01 0:14:57 0:15:31 0:17:10 3:37 1:16:32 1:16:31
6 43 Іван Гешко 42 Чернівці 0:11:45 0:16:35 0:16:34 0:16:55 3:44 1:18:57 1:18:56
7 51 Павло Шутенко 52 с. Любарці Бориспільський район Running club Scientist, АБУ 0:12:02 0:17:00 0:17:28 0:18:06 3:53 1:22:01 1:22:00
8 64 Віктор Роговой 56 Київ Running club Scientist 0:11:46 0:16:59 0:17:31 0:18:10 3:54 1:22:21 1:22:21
9 62 Юрій Ящук 44 Киев Happy TRI Friends 0:11:58 0:17:06 0:17:46 0:18:23 3:55 1:22:51 1:22:49
10 90 Василь Черевичний 44 Київ SquadUaRunners 0:12:02 0:17:20 0:18:05 0:18:03 3:56 1:23:02 1:23:01
11 57 Игорь Кравченко 44 Измаил К.Л.Б Суворовец. 0:12:15 0:17:22 0:17:50 0:18:20 3:59 1:24:15 1:24:14
12 102 Євген Гайдай 25 Київ adidas Runners Kyiv 0:12:21 0:17:31 0:17:51 0:19:31 4:02 1:25:21 1:25:19
13 96 Oleksandr Sheydyk 41 Київ 0:11:58 0:17:20 0:18:05 0:19:47 4:06 1:26:48 1:26:42
14 29 Олександр Малов 40 Київ 0:12:56 0:17:46 0:18:07 0:18:58 4:07 1:26:58 1:26:55
15 2 Сергій Штельмах 34 Київ 0:13:20 0:18:27 0:19:00 0:19:01 4:10 1:28:06 1:28:01
16 119 Безпалов Сергій 41 Київ Adidas runners Kyiv 0:12:55 0:18:37 0:18:57 0:19:54 4:14 1:29:32 1:29:29
17 75 Василь Возненко 60 Біла Церква АБУ Арсенал 0:12:57 0:17:46 0:18:59 0:20:07 4:17 1:30:26 1:30:24
18 35 Антон Гордієнко 26 Київ 0:14:08 0:19:21 0:19:01 0:19:07 4:17 1:30:31 1:30:26
19 12 ІГОР САХАНДА 54 Гостомель, Київська обл. URA, RCS 0:12:58 0:17:46 0:20:01 0:20:12 4:18 1:30:48 1:30:47
20 52 Віктор Терпугов 31 Київ Nike Run Club 0:12:01 0:17:01 0:17:58 0:44:07 4:19 1:31:07 1:31:05
21 80 Ігор Мельник 32 Загнітків За ВДВ... 0:12:55 0:17:44 0:20:03 0:20:37 4:23 1:32:41 1:32:38
22 22 Дмитро Левченко 34 Київ Happy TRI Friends 0:13:16 0:18:45 0:19:32 0:20:39 4:25 1:33:17 1:33:14
23 55 Serhii Klimashevskyi 50 Вишневе Vegan run 0:14:25 0:19:33 0:20:10 0:20:26 4:29 1:34:47 1:34:43
24 83 Олександр Кадькало 64 Київ 0:14:45 0:20:39 0:20:06 0:20:18 4:31 1:35:22 1:35:21
25 17 Борис Бойко 61 Боярка 0:12:56 0:18:55 0:21:06 0:14:12 4:32 1:35:53 1:35:52
26 40 Юрій Якименко 43 Київ Наукова 0:14:18 0:19:51 0:20:45 0:20:55 4:32 1:35:58 1:35:52
27 47 Бакун Богдан 31 Київ 0:14:30 0:20:17 0:20:08 0:20:26 4:35 1:36:49 1:36:44
28 14 Володимир Федорец 60 Мелитополь 0:14:18 0:20:27 0:20:09 0:21:09 4:37 1:37:35 1:37:30
29 97 Артем Кардашов 42 Киев Endurance school 0:14:11 0:20:29 0:21:33 0:22:05 4:42 1:39:21 1:39:19
30 18 Andrii Hurbyk 58 Kyiv SC Scientist 0:14:46 0:20:39 0:21:00 0:21:34 4:42 1:39:24 1:39:24
31 53 Евгений Грималовский 31 Киев СК Фаворит 0:14:35 0:20:12 0:20:44 0:21:39 4:43 1:39:45 1:39:41
32 3 Олександр Берестенко 39 Київ Tribe10 0:15:07 0:21:02 0:21:15 0:21:36 4:44 1:40:01 1:39:54
33 92 Lev Valov 62 Кривий Ріг UBF RUN 0:14:08 0:20:27 0:21:29 0:22:16 4:46 1:40:49 1:40:49
34 73 Володимир Косінський 38 Біла Церква Run-up Nation 0:15:06 0:20:59 0:21:09 0:21:36 4:46 1:40:55 1:40:51
35 11 Максим Ус 33 ЧЕРНИГОВ Біговий Чернігів 0:14:13 0:19:32 0:22:00 0:23:11 4:47 1:41:17 1:41:16
36 38 Александр Кошеленко 49 Киев 0:15:28 0:21:13 0:21:41 0:21:50 4:48 1:41:32 1:41:20
37 13 Євген Воробєй 32 Київ 0:15:37 0:21:49 0:21:50 0:21:49 4:51 1:42:36 1:42:30
38 10 Костянтин Бондарев 60 Кожухівка АБУ 0:14:18 0:20:36 0:21:48 0:23:17 4:53 1:43:26 1:43:20
39 71 Борис Михайлов 60 Бахмач ДМКГармонія, АБУ. 0:15:34 0:22:48 0:22:56 0:13:43 4:55 1:43:44 1:43:44
40 63 Taras Shamataylo 39 Киев 0:14:18 0:20:32 0:21:46 0:23:26 4:55 1:43:56 1:43:45
41 6 Oleksandr Vulko 36 Dnipro 0:14:59 0:20:53 0:21:53 0:22:45 4:56 1:44:23 1:44:15
42 19 Олександр Вовненко 41 Київ 0:14:47 0:21:06 0:22:27 0:23:20 4:57 1:44:39 1:44:37
43 39 Станіслав Єрко 48 Київ RC Scientist 0:14:58 0:20:53 0:21:53 0:22:45 4:57 1:44:49 1:44:41
44 50 Борис Чекмасов 44 Київ 0:14:41 0:21:20 0:23:19 0:23:56 5:00 1:45:40 1:45:33
45 32 Дмитро Пизюк 42 Київ 0:14:55 0:21:08 0:22:39 0:23:21 5:00 1:45:40 1:45:35
46 81 Богдан Гук 24 Київ 0:15:39 0:22:33 0:21:22 0:22:39 5:00 1:45:52 1:45:49
47 115 Роман Кокарь 27 Київ Trilab 0:16:15 0:22:21 0:22:35 0:22:43 5:00 1:45:54 1:45:49
48 111 Сергій Лях 38 Київ Trilab 0:14:58 0:21:38 0:22:45 0:23:20 5:01 1:45:59 1:45:55
49 70 Сергій Пулінець 61 Батурин ДМКГармонія, АБУ. 0:15:37 0:22:44 0:22:57 0:13:43 5:03 1:46:48 1:46:48
50 25 Сергій Бобовников 41 Алчевськ 0:16:38 0:22:51 0:22:52 0:22:39 5:03 1:46:58 1:46:51
51 117 Сергій Кривоцюк 18 КиЇв 0:13:57 0:20:57 0:23:29 0:25:42 5:05 1:47:23 1:47:18
52 26 Антон Бурлака 36 Київ 0:15:43 0:22:43 0:23:17 0:23:55 5:10 1:49:20 1:49:09
53 34 Олександр Лємєнов 32 Біла Церква / Київ Run-Up Nation 0:14:44 0:21:30 0:24:03 0:24:22 5:11 1:49:28 1:49:25
54 54 Олег Дудник 51 Велика Димерка 0:14:20 0:21:45 0:23:30 0:23:19 5:11 1:49:33 1:49:32
55 61 Вячеслав Раєвський 51 Київ 0:15:20 0:21:50 0:23:23 0:24:29 5:12 1:50:10 1:50:03
56 56 Богдан Снопік 29 Ірпінь 0:15:37 0:21:49 0:22:16 0:23:33 5:13 1:50:16 1:50:07
57 78 Romario Dyvnych 40 Kyiv Porsche Zahid 0:17:08 0:23:20 0:23:09 0:23:38 5:13 1:50:18 1:50:07
58 16 Сергій Тимченко 39 Софіївська Борщагівка 0:15:45 0:21:52 0:23:03 0:24:07 5:14 1:50:32 1:50:26
59 99 Андрій Лігун 39 Київ 0:16:03 0:22:35 0:23:38 0:24:28 5:15 1:51:08 1:51:04
60 67 Олег Носенко 26 Вишневе Running club Scientist 0:14:26 0:20:41 0:25:12 0:25:53 5:20 1:52:46 1:52:42
61 98 Геннадий Налбат 56 Киев Бегуны Вышгорода 0:16:00 0:23:25 0:24:04 0:24:17 5:21 1:53:07 1:52:58
62 69 Артём Колесов 29 Киев 954926058 0:18:03 0:23:01 0:25:24 0:25:43 5:22 1:53:34 1:53:26
63 9 Сергій Панченко 63 Суми КЛБ СКІФ/IFK Mora 0:17:33 0:24:41 0:25:05 0:25:00 5:22 1:53:36 1:53:29
64 91 Олег Сєрік 28 Київ 0:18:06 0:23:23 0:23:11 0:23:34 5:28 1:55:31 1:55:24
65 66 Микола Плюйко 75 Київ Топранерс 0:17:37 0:24:42 0:25:04 0:25:00 5:31 1:56:44 1:56:41
66 46 Микола Присяжнюк 60 смт. Романов 0:16:53 0:24:29 0:25:36 0:25:18 5:32 1:56:56 1:56:56
67 113 Andriy Pavlenko 41 Чайки 0:15:04 0:21:29 0:25:08 0:27:17 5:35 1:58:10 1:58:01
68 107 Сергій Монайло 40 село Морозівка 0:17:17 0:23:02 0:24:40 0:26:09 5:36 1:58:23 1:58:15
69 42 Деонисій Савчук 67 Киів Особисто 0:16:05 0:22:53 0:24:36 0:27:07 5:37 1:58:42 1:58:39
70 116 Ростислав Бондар 26 Київ 0:15:36 0:21:59 0:23:39 0:29:39 5:40 1:59:40 1:59:36
71 21 Sergio Filimonov 42 Kiev Побігли 0:17:10 0:23:40 0:25:06 0:27:18 5:44 2:01:23 2:01:16
72 76 Дмитро Асмогілов 47 Київ 0:17:52 0:23:12 0:25:24 0:25:43 5:47 2:02:22 2:02:14
73 2830 Сергей Богданов 53 0:14:48 0:23:10 0:23:37 0:27:24 5:48 2:02:37 2:02:33
74 74 Дмитрій Лебедєв 80 Київ Running club Scientist 0:18:15 0:25:14 0:25:49 0:26:37 5:50 2:03:21 2:03:13
75 65 Леонід Михайленко 71 Київ Топранерс 0:18:16 0:25:07 0:25:48 0:27:08 5:51 2:03:54 2:03:46
76 87 Віталій Бондаренко 26 Київ 0:15:39 0:25:25 0:27:53 0:26:27 5:53 2:04:26 2:04:22
77 108 Кирилл Хваленя 26 Овруч IrinaWeek 0:19:29 0:26:45 0:26:47 0:26:42 5:59 2:06:23 2:06:16
78 36 Дмитро Куриш 42 Музичі 0:20:13 0:29:02 0:27:29 0:26:58 6:07 2:09:23 2:09:16
79 4 Олег Яблонський 37 Петропавлівська Борщагівка Бегано 0:20:21 0:27:45 0:27:29 0:27:59 6:10 2:10:34 2:10:22
80 5 Євген Лесніков 41 Петропавлівська Борщагівка Level 0:20:20 0:27:45 0:27:29 0:27:59 6:10 2:10:36 2:10:24
81 95 Konstantin Petrov 39 Kyiv 0:16:40 0:26:12 0:28:37 0:30:28 6:16 2:12:29 2:12:23
82 84 Віталій Гулаєв 38 Київ 0:18:59 0:27:31 0:29:52 0:31:37 6:28 2:16:40 2:16:34
83 24 Олександр Жупіна 38 Київ Одинокий волк 0:20:25 0:28:56 0:30:42 0:31:40 6:48 2:23:52 2:23:44
84 28 Юрій Карабач 38 Херсонська обл, м Гола Пристань 0:20:19 0:28:41 0:30:10 0:32:28 7:01 2:28:30 2:28:20
85 59 Олександр Стасюк 42 Київ Running club Scientist 0:18:39 0:27:18 0:31:25 0:37:06 7:09 2:31:19 2:31:10
86 94 Андрей Луценко 23 Киев 0:22:16 0:35:05 0:38:24 0:41:51 8:39 3:02:48 3:02:39
87 106 Олег Мельниченко 63 Київ 0:21:23 0:32:32 0:37:36 0:38:32
88 86 Петро Різник 43 Київ 0:15:08 0:21:18 0:23:13
89 112 Олександр Хвостик 32 Боярка Боярка RUN 0:15:14 0:19:55
90 120 Дмитрий Сторожик 42 KOTLOVAN BARS 0:19:54 0:27:14
91 8 Антон Шаровара 34 Київ
92 15 Сергій Дорофеєв 36 Київ
93 48 Дмитрий Зелинский 26 Киев Лайф
94 49 Олексій Матвійчук 26 Киев


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag