V пробіг «Академічна миля»

1 миля (Вікові категорії)
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

All races 18-29 Жінки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 358 Васильченко Катерина Ж 0:01:18.8 0:02:41.0 0:04:05.6 0:00 0:05:27.3
2 55 Петрова Валерія Олегівна Ж Київ Академія бігу Лебедєвих 0:01:33.2 0:03:06.1 0:04:40.4 0:00 0:06:04.3
3 52 Bilanin Zlata Ж Kyiv 0:01:32.5 0:03:04.7 0:04:38.7 0:00 0:06:04.8
4 1 Дулепова Яна Ж Бориспіль 0:01:32.3 0:03:05.8 0:04:44.7 0:00 0:06:22.2
5 34 Sheredeko Hanna Ж Kyiv Saucony Running Club 0:01:32.3 0:03:09.9 0:04:50.6 0:00 0:06:24.8
6 45 Христенко Анжела Ж Боярка 0:01:45.3 0:03:48.5 0:05:48.5 0:00 0:07:41.3
7 19 Терехина Мария Ж Киев 0:01:59.6 0:03:56.6 0:05:52.7 0:00 0:07:49.8

All races 30-39 Жінки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 42 Даниліна Людмила Ж Бровари Інваспорт 0:01:16.6 0:02:30.8 0:03:44.8 0:00 0:05:00.4
2 60 Горбатенко Лілія Ж Київ 0:01:27.2 0:02:50.4 0:04:17.4 0:00 0:05:44.4
3 39 Симонок Елена Ж Киев Superheroes Run Academy 0:01:28.9 0:02:54.7 0:04:21.8 0:00 0:05:47.3
4 37 Сорокiна Наталiя Ж Боярка Boyarkarun 0:01:32.5 0:03:22.0 0:05:16.4 0:00 0:07:06.4
5 31 Васільєва Олена Ж Київ 0:01:50.9 0:03:50.5 0:05:48.2 0:00 0:07:40.0
6 11 Гаркава Наталія Ж Київ Nike Run Club 0:01:47.5 0:03:45.3 0:05:44.9 0:00 0:07:42.2
7 53 Кіпоренко Ліна Ж Київ 0:01:44.4 0:03:39.4 0:05:43.6 0:00 0:07:54.8
8 29 Аполлоніна Вікторія Ж Київ Apolloteam 0:02:09.2 0:04:19.7 0:06:32.8 0:00 0:08:39.1
9 56 Першенко Олена Ж Київ 0:02:03.3 0:04:32.1 0:07:05.6 0:00 0:09:43.4

All races 40-49 Жінки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 46 Чучкалова Євгенія Ж Київ СК 'Науковець' 0:01:41.4 0:03:23.7 0:05:03.7 0:00 0:06:42.5
2 14 Мамчур Светлана Викторовна Ж Киев 0:01:38.4 0:03:22.7 0:05:09.0 0:00 0:06:56.9
3 30 Герасимчук Наталія Ж Київ СК 'Науковець' 0:01:51.2 0:03:48.4 0:05:41.7 0:00 0:07:22.4
4 57 Петриченко Таня Ж Боярка Боярка RUN 0:01:52.6 0:03:47.5 0:05:42.0 0:00 0:07:28.2
5 49 Оберемчук Валентина Ж Київ Toprunners 0:01:53.5 0:03:59.7 0:06:04.1 0:00 0:08:03.9

All races 50-59 Жінки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 342 Загальська Ж 0:01:53.4 0:03:48.5 0:05:48.1 0:00 0:07:40.1

All races 60-69 Жінки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 47 Сорокина Татьяна Ж боярка Боярка ран 0:01:44.9 0:03:36.8 0:05:31.6 0:00 0:07:24.5

All races 14-17 Жінки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 9 Коваленко Олена Ж Київ 0:01:32.4 0:03:30.8 0:05:35.5 0:00 0:07:41.9

All races 18-29 Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 1000 Ніколайчук Дмитро Ч Київ 0:01:05.8 0:02:11.4 0:03:14.3 0:00 0:04:16.1
2 36 Бадун Виталий Иванович Ч Киев NewBalanceUkraine 0:01:05.2 0:02:11.7 0:03:18.7 0:00 0:04:26.9
3 40 Олексиєнко Олександр Ч Київ Nike Run Club 0:01:09.0 0:02:19.8 0:03:29.0 0:00 0:04:36.7
4 25 Маник Сергей Ч Полтава RedRun 0:01:09.4 0:02:21.6 0:03:35.4 0:00 0:04:43.6
5 38 Борисенко Андрій Ч Київ Lebedev RUN 0:01:09.4 0:02:22.7 0:03:44.1 0:00 0:04:52.7
6 59 Колодяжний Олександр Ч Київ 0:01:10.6 0:02:25.0 0:03:45.9 0:00 0:05:00.6
7 4 Приходько Павло Ч Київ Nike+ Run Club 0:01:13.7 0:02:28.5 0:03:49.3 0:00 0:05:07.8
8 35 Затірка Олександр Ч Київ 0:01:21.0 0:02:49.8 0:04:21.5 0:00 0:05:44.0
9 335 Пархоменко Олексій Ч 0:01:04.8 0:02:12.1 0:06:18.0 0:00 0:06:18.0
10 58 Кравчук Евгений Ч Киев Vo2max Athletics 0:01:25.9 0:03:00.1 0:04:38.9 0:00 0:06:18.4
11 17 Дончук Андрей Иванович Ч Киев Solo Runner 0:01:22.3 0:02:58.1 0:04:42.2 0:00 0:06:22.9
12 334 Кравчук Максим Ч 0:01:41.4 0:03:58.8 0:06:40.3 0:00 0:09:13.6

All races 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 12 Краст Юрий Ч Киев 0:01:09.3 0:02:21.6 0:03:33.7 0:00 0:04:44.2
2 2 Костромицький Дмитро Ч Київ Adidas Runners Kyiv 0:01:08.7 0:02:20.5 0:03:36.8 0:00 0:04:50.8
3 48 Іващенко Сергій Ч Київ Спартак 0:01:15.4 0:02:33.3 0:03:54.0 0:00 0:05:08.4
4 15 Лозицький Юрій Ч Київ Ukraine Masters Athletics 0:01:18.6 0:02:39.0 0:04:00.8 0:00 0:05:19.9
5 33 Мельников Дмитро Ч Київ 0:01:16.3 0:02:38.4 0:04:01.1 0:00 0:05:22.4
6 302 Алексеенко Алексей Ч 0:01:13.4 0:02:36.8 0:04:05.7 0:00 0:05:34.1
7 16 Левченко Дмитро Ч Київ SYNERGY 0:01:14.8 0:02:40.9 0:04:11.3 0:00 0:05:36.3
8 43 Кокiн Андрiй Ч Киев 0:01:17.2 0:02:40.5 0:04:09.9 0:00 0:05:37.6
9 32 Воробєй Євген Ч Київ 0:01:20.8 0:02:52.2 0:04:25.9 0:00 0:05:47.3
10 5 Матковський Михайло Ч Хмельницький 0:01:23.2 0:03:01.8 0:04:43.5 0:00 0:06:25.8
11 27 Мудраков Андрій Ч Київ Збройні Сили України 0:01:32.9 0:03:19.6 0:05:12.0 0:00 0:06:55.7
12 54 Кіпоренко Євген Ч Київ 0:01:14.1 0:03:04.7 0:05:15.4 0:00 0:07:28.7
13 24 Маслак СаША Дмитрови Ч лубны REDRUN

All races 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 10 Шутенко Павло Якович Ч Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:01:14.5 0:02:29.4 0:03:45.6 0:00 0:05:01.2
2 3 Горбатко Дмитрий Владимирович Ч Киев KM Running Club 0:01:15.0 0:02:29.6 0:03:46.0 0:00 0:05:03.2
3 50 Цвид Віталій Федорович Ч Київ Adidas Runners Kyiv 0:01:15.7 0:02:33.0 0:03:54.6 0:00 0:05:17.0
4 18 Блануца Андрій Ч Київ SC 'Scientist', 'Юкрейн мастерс атлетікс' 0:01:20.5 0:02:41.0 0:04:03.1 0:00 0:05:18.1
5 7 Савчук Вадим Ч ГЛЕВАХА Scientist 0:01:21.1 0:02:40.8 0:04:03.5 0:00 0:05:20.9
6 13 Кривда Сергій Ч Київ SC 'Scientist' 0:01:18.0 0:02:40.7 0:04:04.9 0:00 0:05:25.0
7 26 Яворський Володимир Ч Київ СК Науковець 0:01:30.4 0:03:06.7 0:04:46.0 0:00 0:06:23.7

All races 50-59 Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 28 Саханда Ігор Ч Київ URA, RCS 0:01:21.6 0:02:43.6 0:04:07.3 0:00 0:05:24.0
2 6 Бондарев Костянтин Ч Кожухівка АБУ, IRC 0:01:27.5 0:03:01.1 0:04:34.8 0:00 0:06:04.3
3 20 Гурбик Андрій Ч Київ СК Науковець 0:01:41.8 0:03:24.2 0:05:04.1 0:00 0:06:39.2
4 51 Volkov Oleksandr Ч Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:01:41.3 0:03:24.3 0:05:18.6 0:00 0:07:09.1

All races 60-69 Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 8 Лисенко Олександр Ч Київ 0:01:29.2 0:03:02.2 0:04:35.6 0:00 0:05:53.2
2 44 Шкуров Володимир Анатолійович Ч Київ СК 'Науковець' 0:01:59.8 0:04:04.8 0:06:13.4 0:00 0:08:18.2

All races 14-17 Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 41 Чемерисов Андрій Ч Київ 0:01:21.3 0:03:05.9 0:04:53.6 0:00 0:06:49.7

All races 70-74 Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 21 Сергієнко Анатолій Михайлович Ч Київ 0:01:48.1 0:03:31.3 0:05:14.4 0:00 0:06:55.9

All races 75+ Чоловіки

Місце Атлет Стать Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 22 Лебедєв Дмитрій Ч Київ СК 'Науковець' 0:01:47.7 0:03:35.1 0:05:24.7 0:00 0:07:12.4
2 23 Вольський Олександр Ч Киев Науковец 0:02:04.2 0:04:16.8 0:06:36.3 0:00 0:08:55.2


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag