KYIVMAN 70.3

Естафета

Эстафета

Місце Атлет Учасники Swim Темп Місце ТЗ-1 4 26 48 70 90 Bike Швидкість Місце ТЗ-2 4.3 8.5 12.7 16.9 Run Темп Gap Результат
1 107 VICTORY TEAM MAN Воронин Александр
Лой Владислав (Максим Мазур)
Олег Владимиренко
0:26:15 1:22 1 0:00:13 0:06:32 0:41:11 1:15:40 1:49:34 2:20:45 2:20:45 38,36 3 0:00:11 0:15:30 0:31:05 0:46:53 1:02:48 1:18:44 3:43 4:06:07
2 126 Barbik team  Новак Матвей
Скрипка Дмитрий
Пузанов Олег
0:35:35 1:52 15 0:00:29 0:06:11 0:39:41 1:13:34 1:46:40 2:17:08 2:17:08 39,38 1 0:00:11 0:15:20 0:30:45 0:46:21 1:02:20 1:18:30 3:43 4:11:52
3 117 CapitalTRI 3 Лищинская Татьяна
Бадяк Сергей
Литвиненко Антон
0:33:23 1:45 10 0:00:10 0:06:35 0:40:20 1:14:02 1:48:01 2:19:54 2:19:54 38,60 2 0:00:12 0:16:45 0:33:16 0:49:50 1:06:21 1:22:15 3:53 4:15:52
4 124 Нирвана Лисовый Ростислав
Смирнов Евгений
Андриенко Андрей
0:29:32 1:33 3 0:00:11 0:40:58 1:15:24 1:49:31 2:21:01 2:21:01 38,29 4 0:00:11 0:16:32 0:32:54 0:49:18 1:06:38 1:25:47 4:03 4:16:40
5 108 VICTORY TEAM 1 Жушман Елена
Ольга Лемех
Мороз Юлия
0:29:52 1:34 6 0:00:12 0:07:49 0:46:51 1:25:52 2:04:46 2:40:23 2:40:23 33,67 6 0:00:12 0:14:10 0:28:34 0:42:56 0:57:30 1:11:50 3:24 4:22:26
6 114 Capital Tri 1 Волохова Ольга
Печеный Андрей
Стрюков Константин
0:30:26 1:36 7 0:00:09 0:07:40 0:48:27 1:28:18 2:09:19 2:46:24 2:46:24 32,45 9 0:00:15 0:17:02 0:33:56 0:51:05 1:07:29 1:24:06 3:59 4:41:19
7 111 Appflame Дричик Влад
Трофимчук Олег
Алексей Гришко
0:38:23 2:01 19 0:00:12 0:07:04 0:45:47 1:26:04 2:06:38 2:43:52 2:43:52 32,95 8 0:00:11 0:16:51 0:32:59 0:48:34 1:03:55 1:18:59 3:44 4:41:35
8 106 SapikTeam Левченко Богдан
Руслан Саулко
Николай Бойко
0:38:31 2:01 22 0:00:13 0:07:18 0:45:33 1:23:22 2:01:57 2:37:15 2:37:15 34,34 5 0:00:10 0:17:33 0:35:23 0:53:50 1:12:15 1:30:09 4:16 4:46:15
9 119 DATAHEART 1 Шелемба Михаил
Дмитрий Бородай
Максим Тишенко
0:29:23 1:32 2 0:00:15 0:50:20 0:50:20 1:31:50 2:14:08 2:52:11 2:52:11 31,36 14 0:00:14 0:16:18 0:32:47 0:49:37 1:06:50 1:24:30 4:00 4:46:32
10 105 Genesis run club Бондафренко Руслан
Водолазький Антон Iгорович
Зінько Владислав Андрійович
0:37:28 1:58 18 0:00:17 0:07:42 0:49:54 1:31:02 2:13:43 2:53:02 2:53:02 31,21 17 0:00:12 0:16:59 0:34:18 0:51:27 1:08:12 1:24:53 4:01 4:55:49
11 120 DATAHEART 2 Валь Андрей
Сергей Кузьмин
Ирина Иванова
0:37:10 1:57 16 0:00:14 0:07:05 0:45:12 1:24:53 2:42:34 2:42:34 33,21 7 0:00:48 0:18:37 0:37:38 0:56:41 1:16:06 1:35:37 4:31 4:56:21
12 101 LebedevRun Ластивка Денис
Глеб Моисеев
Игорь Невмержицкий
0:45:26 2:23 29 0:00:17 0:07:43 0:49:24 1:30:40 2:12:51 2:52:22 2:52:22 31,33 15 0:00:19 0:15:55 0:31:46 0:47:53 1:04:13 1:20:27 3:48 4:58:48
13 113 VICTORY TEAM 2 Блакита Сергій
Андрущенко Руслан
Балбек Вячеслав
0:33:38 1:46 11 0:00:11 0:07:51 0:48:56 1:30:21 2:13:26 2:53:02 2:53:02 31,21 18 0:00:13 0:18:53 0:38:05 0:57:27 1:17:05 1:36:53 4:35 5:03:55
14 122 DATAHEART 4 Рыбальченко Андрей
Виктор Валь
Ксения Мухаметшина
0:32:22 1:42 9 0:00:10 0:07:40 0:51:05 1:35:12 2:19:46 3:01:24 3:01:24 29,77 21 0:00:14 0:17:21 0:35:06 0:53:33 1:12:17 1:31:29 4:20 5:05:37
15 100 Futurra Run Шаталов Вiталiй
Василь Макогонський
Артем Аноев
0:51:46 2:43 31 0:00:15 0:07:45 0:46:23 1:25:18 2:08:31 2:49:50 2:49:50 31,80 11 0:00:12 0:15:24 0:31:59 0:49:14 1:07:41 1:25:51 4:04 5:07:51
16 121 DATAHEART 3 Лазаренко Андрей
Дмитрий Брацлавский
Андрей Федчик
0:43:30 2:17 27 0:00:13 0:07:44 0:49:37 1:31:15 2:14:58 2:55:02 2:55:02 30,85 19 0:00:11 0:16:52 0:34:18 0:51:59 1:10:03 1:29:13 4:13 5:08:08
17 115 CapitalTri 2 Терещенко Семен
Поливода Виктория
Коломієць Вікторія
0:38:56 2:02 23 0:00:16 0:07:44 0:50:58 1:33:29 2:17:15 2:57:54 2:57:54 30,35 20 0:00:14 0:17:17 0:34:50 0:52:43 1:13:11 1:33:28 4:25 5:10:46
18 131 Капитал Белова Татьяна
Месяц Ярослав
Сидоров Андрей
0:40:49 2:08 24 0:00:12 0:07:35 0:48:51 1:29:52 2:11:59 2:49:53 2:49:53 31,78 12 0:00:13 0:19:25 0:39:18 0:59:17 1:19:23 1:40:13 4:44 5:11:18
19 116 Три толстяка Бондар Борис
Цісельський Сергій
Берлізов Сергій
0:42:09 2:13 26 0:00:13 0:07:56 0:48:50 1:30:37 2:12:44 2:52:41 2:52:41 31,27 16 0:00:13 0:17:17 0:35:33 0:55:09 1:16:03 1:39:06 4:41 5:14:20
20 125 Tri Girls Team Шабинская Марина
Бабич Влада
Деревянко Оксана
0:33:48 1:46 12 0:00:11 0:08:46 0:52:43 1:37:42 2:21:48 3:02:21 3:02:21 29,61 22 0:00:16 0:19:34 0:39:24 0:59:13 1:19:01 1:37:46 4:38 5:14:21
21 102 Кооператив ОЗЕРО Даниленко Владимир
Линёв Андрей
Назлуян Сергей
0:34:54 1:50 14 0:00:15 0:07:59 0:48:35 1:29:43 2:11:22 2:49:14 2:49:14 31,91 10 0:00:12 0:21:18 0:43:03 1:05:00 1:27:34 1:49:59 5:12 5:14:33
22 104 KRO Ильенко Артём
Бабкин Сергей
Кравец Александр
0:29:48 1:34 4 0:00:15 0:08:32 0:53:02 1:39:27 2:27:38 3:12:10 3:12:10 28,10 26 0:00:13 0:18:47 0:38:01 0:57:12 1:16:31 1:35:38 4:31 5:18:03
23 118 CapitalTRI 4 Ісламов Артем
Капланец Николай
Бакланов Стас
0:38:30 2:01 21 0:00:13 0:07:23 0:46:44 1:27:31 2:10:23 2:51:25 2:51:25 31,50 13 0:00:21 0:21:07 0:42:23 1:03:58 1:26:24 1:49:07 5:10 5:19:34
24 110 Sapik Team Санніков Сергій
Базис Антон
Горбач Андрей
0:42:03 2:12 25 0:00:16 0:08:12 0:52:13 1:39:13 2:28:09 3:08:57 3:08:57 28,58 25 0:00:15 0:18:45 0:37:03 0:55:23 1:13:42 1:32:22 4:22 5:23:51
25 133 Куркума Олеся Марченко
Кравченко Олег
Диский Евгений
0:29:50 1:34 5 0:00:12 0:54:38 0:54:38 1:44:06 2:26:32 3:13:02 3:13:02 27,97 27 0:00:16 0:19:37 0:39:24 0:59:34 1:20:15 1:40:34 4:45 5:23:52
26 109 TriQueens Біленька Ірина
Анжела Плішко
Дарина Постнікова
0:33:54 1:47 13 0:00:10 0:08:33 0:55:35 1:44:16 2:34:33 3:19:54 3:19:54 27,01 29 0:00:18 0:18:57 0:37:34 0:55:58 1:14:00 1:32:03 4:21 5:26:17
27 103 Dragon Capital Цеценова Ольга
Хохол Валерия
Яворович Богдан
0:30:54 1:37 8 0:00:08 0:08:34 0:54:47 1:42:56 2:35:04 3:21:26 3:21:26 26,81 30 0:00:14 0:19:04 0:38:23 0:58:02 1:18:12 1:38:42 4:40 5:31:21
28 112 WOLFPACK Шпак Татьяна
Малыш Тарас
Бельский Артем
0:38:25 2:01 20 0:00:12 0:08:17 0:53:21 1:39:54 2:30:03 3:14:32 3:14:32 27,76 28 0:00:12 0:20:30 0:41:19 1:02:26 1:23:51 1:45:25 4:59 5:38:45
29 128 IronMaiden Шморгун Александр
Гузик Оксана
Дерев'янко Андрій
0:37:24 1:58 17 0:00:12 0:09:25 1:00:24 1:52:36 2:46:22 3:40:10 3:40:10 24,53 31 0:00:17 0:17:42 0:35:00 0:52:09 1:09:34 1:27:12 4:07 5:45:13
30 129 Techery Ступаченко Сергей
Прищепа Александр
Сысенко Максим
0:45:08 2:22 28 0:00:09 0:07:38 0:50:51 1:34:35 2:20:06 3:07:00 3:07:00 28,88 24 0:00:16 0:23:17 0:46:07 1:09:35 1:33:47 1:57:46 5:34 5:50:17
31 130 Victory team, КИТ, Victory team Красновская Ирина
Гиль Людмила
Андрущенко Илона
0:49:45 2:37 30 0:00:13 0:07:53 0:50:37 1:34:16 2:20:27 3:03:52 3:03:52 29,37 23 0:00:19 0:23:16 0:46:31 1:10:19 1:34:38 1:58:25 5:36 5:52:31
32 123 Ukraine Paratriathlon Олексюк Вита
Варфоломеев Анатолий
Закревский Василий
33 127 Burn, MF, Burn Шилюк Дмитрий
Крюков Александр
еще ищут


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag