EPIKUR RUN 2019

10 км Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км Чоловіки

Місце # Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 68 Олександр Ченікало 1 Володимир-Волинський Run4U 3:12 0:32:03 0:32:03
2 179 Валерій Макарук 2 Луцьк ЕКО СИРИ 3:16 0:32:46 0:32:46
3 86 Богдан Добранський 3 Львів 3:17 0:32:52 0:32:52
4 111 Роман Гаврилюк 4 Луцьк СК Гепард 3:18 0:33:08 0:33:08
5 12 Віталій Олексюк 5 Володимир Волинськ Любарт 3:34 0:35:44 0:35:44
6 31 Василь Юнко 6 Львів Shypshyna run club 3:42 0:37:00 0:37:02
7 34 Віталій Петришин 7 Луцьк SK Luchesk 3:45 0:37:31 0:37:34
8 191 Андрій Ільїв 8 Броди 3:46 0:37:48 0:37:50
9 199 Костянтин Романюк 9 Нововолинськ 3:47 0:37:52 0:37:52
10 58 Олександр Мілашенко 10 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 3:48 0:38:01 0:38:01
11 114 Тарас Третяк 11 Луцьк С.К.Гепард 3:48 0:38:08 0:38:08
12 200 Ігор Хваліба 12 Луцьк ShypshynaRunClub 3:49 0:38:16 0:38:17
13 40 Михайло Брунець 13 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 3:54 0:39:02 0:39:03
14 141 Максим Омельян 14 Володимир - Волинський СКА 3:55 0:39:12 0:39:12
15 42 Вадим Литвинчук 15 Володимир-Волинський Epikur.team 4:00 0:40:05 0:40:09
16 137 Микола Воробей 16 Нововолинськ 4:00 0:40:08 0:40:09
17 193 Сергій Панченко 17 Lviv Run4U 4:01 0:40:17 0:40:18
18 131 Павло Недільський 18 Ковель Спортивний клуб 'Ковель' 4:05 0:40:56 0:40:57
19 113 Ігор Мрикало 19 TERNOPIL Ternopil Running Club 4:06 0:41:09 0:41:11
20 52 Богдан Лісний 20 Львів SHYPSYNA RUN CLUB 4:09 0:41:39 0:41:43
21 136 Вова Сидорчук 21 Дубно Гетьман 4:11 0:41:51 0:41:51
22 53 Олександр Пугач 22 Львів SHYPSHYNARUNCLUB 4:10 0:41:48 0:41:51
23 99 Дмитро Новосад 24 Ковель СК Ковель 4:15 0:42:39 0:42:40
24 184 Олександр Редько 25 Луцьк Гепард 4:16 0:42:45 0:42:46
25 158 Тарас Гупало 26 Ківерці 4:16 0:42:43 0:42:47
26 172 Богдан Клімович 27 Луцьк Федерація Триатлону м.Луцьк 4:16 0:42:48 0:42:52
27 173 Володимир Ольховик 28 Луцьк Федерація Триатлону м.Луцька 4:18 0:43:04 0:43:07
28 177 Andriy Abramchuk 29 Луцьк 4:19 0:43:12 0:43:16
29 83 Юрій Ващук 30 Луцьк СК “VIKING” 4:22 0:43:42 0:43:44
30 71 Сергій Захарчук 31 Володимир-волинськ 4:21 0:43:38 0:43:44
31 108 Святослав Кріцак 32 Тернопіль Ternopil Running Club 4:23 0:43:57 0:43:59
32 28 Владислав Шубльонкін 33 Київ Shypshyna run club 4:25 0:44:13 0:44:13
33 94 Микола Грицюк 34 Ковель 4:25 0:44:10 0:44:13
34 170 Високосов Михайло 35 Луцьк 4:26 0:44:25 0:44:28
35 117 Віктор Сидорчук 36 Луцьк 4:27 0:44:33 0:44:37
36 66 Сергій Українець 37 Борщів CrossfitEnergy 4:27 0:44:36 0:44:38
37 19 Валерій Шажко 38 Львіів SHYPSHYNA RUN CLUB 4:27 0:44:38 0:44:39
38 55 Віталій Тростянчин 39 Червоноград Ultra 4:28 0:44:49 0:44:54
39 178 Richard Hanák 40 Uherský Brod, Česká Republika Richard Hanák 4:29 0:44:53 0:44:57
40 175 Михайло Шевчук 41 Луцьк Lutsk triathlon federation 4:29 0:44:59 0:44:59
41 81 Alex Kovalenko 42 Kharkiv EPIKUR 4:30 0:45:01 0:45:02
42 160 Ростислав Войтюк 43 Володимир-Волинськ 4:31 0:45:15 0:45:18
43 194 Саша Шура 45 Луцьк Гепард 4:32 0:45:28 0:45:33
44 183 Олександр Джулінський 46 Луцьк Lutsk Triathlon Federation 4:33 0:45:36 0:45:36
45 126 Супоровський Олександр 48 Нововолинськ 4:35 0:45:54 0:45:57
46 9 Володимир Мороз 49 Володимир-Волинський EPIKUR 4:35 0:45:56 0:45:59
47 51 Makaikin Valerii 50 Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 4:35 0:45:57 0:46:00
48 140 Вадим Теплюк 51 Владимир - Волынский СКА 4:37 0:46:10 0:46:12
49 47 Bohdan Vasylkiv 53 Lviv Run4U 4:39 0:46:33 0:46:35
50 174 Валерій Колесник 54 Володимир-Волинський 4:41 0:46:56 0:46:57
51 79 Олексій Кузнєцов 55 Львів Шипшина 4:44 0:47:24 0:47:26
52 30 Vova Ханас 56 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 4:47 0:47:50 0:47:50
53 190 Сергій Гладун 57 Луцьк 4:47 0:47:52 0:48:03
54 36 Тарас Мацюк 58 Львів 4:49 0:48:17 0:48:22
55 134 Богдан Бєльський 59 Нововолинськ Кузня тіла 4:51 0:48:34 0:48:35
56 70 Володимир Коренга 61 Ковель 4:52 0:48:44 0:48:44
57 96 Дмитро Абрамович 62 Овадне 4:51 0:48:39 0:48:46
58 165 Андрій Шафран 63 Луцьк Гепард 4:53 0:48:51 0:48:54
59 198 Ігор Генсіровський 64 Нововолинськ 4:54 0:49:03 0:49:17
60 112 Дмитро Іванов 66 Lutsk 4:56 0:49:21 0:49:26
61 20 Ігор Патіюк 70 Львів Трафік 4:58 0:49:49 0:49:49
62 169 Дмитро Мандзюк 71 Луцьк 5:04 0:50:47 0:51:01
63 89 Володимир Гром 72 Київ Epikur 5:05 0:50:55 0:51:04
64 92 Віталій Аргатюк 75 Володимир-Волинський Epikur 5:10 0:51:42 0:51:47
65 50 Роман Стрілець 76 Київ Epikur 5:11 0:51:51 0:52:02
66 8 Володимир Коренга 78 Ковель 5:13 0:52:19 0:52:19
67 43 Roman Ostapchuk 79 Володимир-Волинський Epikur run 5:15 0:52:32 0:52:46
68 135 Olexandr Kysilchuk 81 Дубно Веслувальний клуб Гетьман 5:19 0:53:11 0:53:14
69 62 Валентин Шулдик 82 Володимир-Волинський ВПЦ 3-Полк 5:18 0:53:09 0:53:15
70 41 Дмитро Будняк 83 Київ Epikur Team 5:18 0:53:04 0:53:16
71 150 Олег Толочко 84 Володимир-Волинський 5:20 0:53:26 0:53:35
72 48 Vladislav Zavadovsky 86 Kiev EPIKUR 5:21 0:53:33 0:53:41
73 151 Максим Підгурець 87 Володимир-Волинський 5:22 0:53:43 0:53:53
74 97 Ващук Олександр 90 Володимир Волинський ? 5:25 0:54:12 0:54:12
75 147 Володимир Мисін 91 Володимир-Волинський Epikur 5:25 0:54:14 0:54:22
76 78 Вадим Москалюк 92 Володимир-Волинський Epikur 5:27 0:54:30 0:54:35
77 100 Леонід Тищук 95 Володимир-Волинський EPIKUR 5:30 0:55:00 0:55:08
78 88 Олександр Омельчук 100 Володимир-Волинський Epikur 5:39 0:56:32 0:56:38
79 37 Богдан Саенко 101 Київ Epikur Team 5:39 0:56:37 0:56:48
80 6 Evgeny Zaigraev 102 Львїв 5:40 0:56:47 0:56:54
81 138 Артем Лукашук 103 Володимир-Волинський Epikur 5:40 0:56:49 0:56:57
82 124 Володимир Мазурук 105 Володимир-Волинський Епікур 5:44 0:57:22 0:57:32
83 154 Богдан Тимошук 107 Володимир Волинський Epikyr 5:45 0:57:31 0:57:41
84 122 Дмитрий Баранов 108 Харьков Openmind 5:47 0:57:55 0:58:04
85 60 Олександр Мельничук 109 Володимир-Волинський Epikur 5:47 0:57:59 0:58:08
86 3 Андрій Марченко 110 Черкаси Epikur 5:48 0:58:08 0:58:18
87 59 Віталій Максимюк 112 Володимир-Волинський Epikur 5:49 0:58:18 0:58:27
88 90 Микола Савенок 113 Володимир-Волинський Epikur 5:51 0:58:36 0:58:41
89 197 Тарас Олексюк 115 Володимир-Волинський 5:51 0:58:32 0:58:44
90 161 Yurii Stasiuk 116 Lutsk 5:53 0:58:59 0:58:59
91 162 Artem Dudko 117 Луцк GARDA 5:54 0:59:00 0:59:00
92 7 Андрій Голуб 118 Володимир Волинський Epikur Team 5:53 0:58:53 0:59:00
93 16 Taras Vasiv 119 Володимир Волинський Епікур 5:53 0:58:52 0:59:00
94 11 Ігор Калій 120 Володимир-Волинський Епікур 5:54 0:59:02 0:59:07
95 24 Віктор Булка 121 Володимир Epikur 5:54 0:59:07 0:59:12
96 121 Володимир Мавдрик 122 Володимир-Волинський Epikur 5:55 0:59:19 0:59:26
97 27 Денис Зінь 124 Володимир - Волинський 5:57 0:59:36 0:59:43
98 186 Любомир Кухарчук 125 Володир Волинський Немає 5:58 0:59:48 0:59:51
99 85 Volodymyr Melnyk 133 Запоріжжя Epikur IT 6:06 1:01:01 1:01:10
100 54 Сергій Сливка 134 Дніпро EPIKUR 6:07 1:01:19 1:01:28
101 32 Олександр Казмиришин 137 Київ Epikur 6:13 1:02:13 1:02:21
102 39 Віталій Пилипюк 138 Володимир-Волинський Epikur 6:16 1:02:40 1:02:48
103 164 Юрій Оніщук 139 Володимир волинській 6:17 1:02:53 1:02:53
104 65 Андрій Бадзюнь 140 Володимир-Волинський Epikur 6:17 1:02:51 1:02:56
105 195 Дмитрий Маглёваный 141 Кам'янка 6:16 1:02:47 1:02:59
106 73 Володимир Шандра 142 Володимир-Волинський Epikur 6:17 1:02:51 1:03:01
107 181 Віталій Кісіль 146 Тернопіль Run day Ternopil 6:24 1:04:07 1:04:16
108 56 Олександр Тимошук 147 Володимир-Волинський Epikur 6:25 1:04:17 1:04:26
109 10 Дмитро Губерук 148 Володимир-Волинський epikur 6:25 1:04:18 1:04:26
110 103 Олексій Овдієнко 149 Київ EPIKUR 6:31 1:05:10 1:05:21
111 25 Анвар Ачаканов 151 Володимир-Волинський Epikur 6:35 1:05:56 1:06:06
112 67 Ілля Медецький 153 Володимир-Волинський Епікур 6:39 1:06:37 1:06:42
113 14 Леонід Пилипюк 154 Володимир-Волинський Epikur 6:39 1:06:31 1:06:42
114 127 Сергій Смолярук 162 Луцьк 6:56 1:09:25 1:09:25
115 167 Роман Демків 164 Львів 7:01 1:10:11 1:10:22
116 166 Андрій Демків 165 Львів 7:01 1:10:11 1:10:22
117 128 Остапюк Олег 166 Володимир-Волинський 7:18 1:13:07 1:13:21
118 142 BOHDAN KUCHMEY 168 Дубно Hetman 7:34 1:15:42 1:15:42
119 23 Геннадій Прокопчук 169 Володимир-Волинський Epikur 8:02 1:20:25 1:20:36
120 2 Андрій Бурко 171 Владимир-Волынский Epikur 8:09 1:21:37 1:21:52
121 93 Андрій Лапчук 172 Володимир Волинскій Любарт 9:19 1:33:12 1:33:12
122 168 Григорій Хомич 173 Луцьк LKB ☆'Rudnik'☆ 9:49 1:38:14 1:38:14
123 15 Павло Будчик 174 Володимир-Волинський
124 26 Pasha Tril 175 Володимир Волинський Національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту(біатлон лижні гонки)
125 49 Артур Вінк 177 Володимир-Волинський
126 63 Іван Урущак 178 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB, ABU
127 69 Владислав Мельничук 180 Володимир-Волинський
128 84 Сергій Лоборук 181 Володимир-Волинський
129 101 Олександр Чипинюк 182 Менчичі
130 105 Володимир Василюк 183 Івано-Франківськ
131 109 Анар Довлетханов 186 Володимир-Волинський
132 110 іван урущак 187 Львів Shypshyna Run Club, ABU
133 119 Олег Носенко 190 Вишневе
134 130 Valentyn Dudar 193 Lutsk
135 139 Макарук Іван 194 Житомир --
136 153 Руслан Нетесов 195 Володимир Волинський
137 156 Богдан Кучмей 196 Дубно Hetman
138 171 Олександр Оришко 199 Lutsk SK Luchesk
139 188 Danilo Thsibulski 200 Володимир-Волинський
140 189 Володимир Циганюк 201 ЛУЦЬК Гепард


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag