КИЇВСЬКА СОТКА 2021

100 км - Шосейні та кросові велосипеди - Жінки
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.* Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time), категорія Sport по ган-тайму (Gun Time).ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ = Дискваліфікація

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1204 Олександра Барабанщикова 121 32 34,00 2:50:11
2 1319 Аліса Дубовецька 140 24 33,02 2:55:17
3 1662 Єлизавета Лисько 142 33 echelon 32,97 2:55:31
4 1528 Oleksandra Brylenko 202 44 Infopulse Infopulse 30,88 3:07:26
5 1063 Дарья Евтушенко 272 23 Infopulse Infopulse 29,30 3:17:32
6 1514 Ірина Бондаренко 283 54 SapikTeam 29,10 3:18:55
7 1145 Катя Бардадім 291 30 Cadence 90 28,93 3:20:05
8 1434 Тетяна Самойленко 322 36 28,43 3:23:35
9 1135 Наталія Шульга 342 33 27,94 3:27:08
10 1150 Yulia Loenko 354 40 Velohype 27,70 3:28:57
11 1283 ІННА СТАШКО 358 30 27,58 3:29:49
12 9021 Юлія Сердюк 392 23 27,08 3:33:45
13 1346 Олеся Малюга 395 36 27,01 3:34:16
14 1138 Леся Чернюк 399 38 26,93 3:34:53
15 1188 Анна Степашко 408 34 Triatman 26,86 3:35:27
16 1447 Ольга Болєла 411 33 26,78 3:36:06
17 1421 Ірина Ярошенко 420 37 WG-VBR 26,57 3:37:48
18 1249 Nastya Kosenko 436 19 26,16 3:41:12
19 1410 Ольга Гур'єва 442 34 TTT.UA 25,91 3:43:20
20 1442 Марина Горбунова 443 30 25,89 3:43:31
21 1282 Марина Слободянюк 456 28 25,64 3:45:42
22 1259 Юлія Погрібна 459 38 Гарди 25,52 3:46:49
23 1648 Анна Товстопят 475 34 24,95 3:51:55
24 1028 Kateryna Dietkovska 482 38 24,68 3:54:28
25 9010 Оксана Заїка 488 42 24,56 3:55:41
26 1378 Оля Дивнич-Бартошик 489 28 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 24,54 3:55:51
27 1365 Анастасія Федіна 492 31 24,52 3:56:01
28 1195 Марина Семенова 503 35 24,27 3:58:30
29 1634 Тетяна Кукуруза 518 24 23,77 4:03:30
30 1375 Anastasiia Sokolova 524 30 23,56 4:05:40
31 1201 Анна Ясіньковська 529 25 23,42 4:07:08
32 1554 Liudmyla Petrash 535 40 SEBN.UA 23,34 4:07:57
33 1568 Варвара Козлова 554 27 Genesis Genesis 22,63 4:15:45
34 1330 Анна Крилова 558 24 22,46 4:17:38
35 1435 Наталія Нікітенко 574 35 21,71 4:26:34
36 1431 Анастасия Недоливко 585 28 Team Me Spin (Ne Spim) 21,36 4:30:55
37 1292 Марiя Королько 588 25 21,10 4:34:18
38 1669 Юлія Кухаренко 590 35 20,96 4:36:10
39 1301 Софія Цісаренко 594 27 20,68 4:39:51
40 1109 Олена Ющик 595 39 20,67 4:39:57
41 1380 Поліна Богданова 604 40 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 19,49 4:56:53
42 1382 Світлана Андрєянова 609 38 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 19,27 5:00:17
43 1166 Олена Кравченко 617 26 18,76 5:08:27
44 1091 Людмила Ткач 620 28 18,65 5:10:23
45 1632 Тамара Лиманська 628 31 Матрасні далекобійники 17,01 5:40:11
46 1035 Людмила Кирпаньова 630 100 16,41 5:52:36
47 1529 Юлія Тесля 632 39 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 16,07 6:00:03
48 1608 Olena Cherniavska 637 36 15,46 6:14:24
49 1664 Анна Бондарчук 639 33 14,54 6:38:03
50 1000 Anastasiia Petrova 643 29
51 1119 Ольга Чубай 646 48
DNS 1583 Юлія Ольховська 32
DNS 1132 Iryna Glushauskaite 32
DNS 1167 Olga Guzak 35
DNS 1280 Ирина Ильченко 36
DNS 1300 Діана Андрусенко 27


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag