Run the World. Львівський напівмарафон

21км - Жінки

21км Жінки

Місце Атлет Абсолют Категорія Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 701 Софія Яремчук 15 20-29 Львів 0:37:15 0:55:25 3:38 1:17:05 1:17:05
2 746 Кристина Богомягкова 18 20-29 Одеса Stayer Run Odessa 0:38:10 0:56:53 3:45 1:19:36 1:19:36
3 757 Наталія Семенович 20 20-29 Ківшовата 0:38:10 0:56:53 3:46 1:19:50 1:19:50
4 776 оксана оксенюк 22 30-39 Луцьк мк лучеськ 0:38:19 0:57:17 3:49 1:21:10 1:21:10
5 215 Олена Федорова 25 20-29 Львів Track&Speed Club 0:38:55 0:57:49 3:51 1:21:40 1:21:40
6 309 Наталія Каїнська 75 20-29 Львів Dodgi 0:44:47 1:06:18 4:19 1:31:46 1:31:46
7 653 Роксана Бондаренко 88 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:43:36 1:05:41 4:23 1:33:14 1:33:16
8 641 Ореста Заяць 101 20 Львів 1:08:04 1:08:04 4:28 1:34:47 1:34:50
9 17 Олена Кувіла 105 20-29 Львів 0:45:20 1:07:23 4:28 1:34:53 1:34:58
10 179 Анна Музала 115 30-39 Львів ShypShyna Run Club 0:46:34 1:08:10 4:30 1:35:30 1:35:36
11 748 Tetiana Zavediuk 144 30-39 Ivano-Frankivsk Borys Running Club 0:46:44 1:09:21 4:35 1:37:17 1:37:17
12 531 Ольга Олійник 145 20-29 Львів Dodgi 0:46:31 1:08:41 4:35 1:37:18 1:37:26
13 523 Тетяна Фесун 157 20-29 Львів 0:48:04 1:10:41 4:37 1:38:07 1:38:26
14 790 Ірина Лащенко 160 20-29 Львів 0:46:46 1:09:19 4:37 1:38:08 1:38:39
15 187 Юліанна Гудзь 201 20-29 Ужгород 0:50:08 1:12:33 4:42 1:39:56 1:40:06
16 327 Мирослава Беца 207 20-29 Ужгород U-Run Club (Ужгородський біговий клуб) 0:48:16 1:11:03 4:44 1:40:25 1:40:27
17 414 Надія Аксютіна 212 30-39 Хмельницький FlashRun 0:47:51 1:11:11 4:45 1:40:49 1:40:57
18 595 Анастасія Дорошенко 221 20-29 Івано-Франківськ 0:47:08 1:10:45 4:45 1:41:01 1:41:19
19 471 Ольга Стадник 230 60-69 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:48:25 1:12:05 4:49 1:42:21 1:42:28
20 380 Вікторія Михайлюкова 235 30-39 Львів Аквапарк 0:47:06 1:11:21 4:51 1:43:00 1:43:00
21 33 Анастасія Паньків 251 20-29 Львів 0:50:01 1:13:39 4:52 1:43:27 1:43:41
22 119 Екатерина Гончарова 253 30-39 Гола Пристань Орден Святого Кросівка 0:49:00 1:13:15 4:53 1:43:32 1:43:42
23 451 Марія Поліщук 262 30-39 Львів Shypshyna run club 0:49:42 1:13:42 4:53 1:43:37 1:44:07
24 129 Оксана Вишиванюк 271 40-49 Коломия Kolomyia Running Club 0:50:35 1:15:37 4:56 1:44:46 1:44:57
25 613 Наталія Вус 280 30-39 Яворів 0:49:27 1:14:31 4:57 1:45:04 1:45:12
26 230 Ольга Хмаренко 284 20 Львів 0:51:40 1:15:23 4:57 1:45:14 1:45:32
27 750 Тетяна Мартинюк 287 30-39 Львів 0:50:26 1:14:58 4:58 1:45:30 1:45:36
28 41 Анастасія Ганджа 289 30-39 Тернопіль Ternopil Running Club 0:50:41 1:14:53 4:58 1:45:17 1:45:40
29 184 Ольга Дуляба 296 30-39 Коломия Kolomyia Running Club 0:50:37 1:15:37 4:59 1:45:51 1:46:02
30 182 Iryna Kyrianova 299 30-39 Lviv Trilewy 0:50:09 1:14:50 4:59 1:45:56 1:46:05
31 302 Alёna Kravchenko 306 30-39 Kyiv AC Panda 0:50:46 1:15:10 4:59 1:45:49 1:46:22
32 225 Анна Панасюк 326 20-29 Харків 1:07:40 1:07:40 5:03 1:47:14 1:47:26
33 94 Марина Мельник 345 20-29 Рівне Rivne Running Club 0:52:07 1:17:06 5:07 1:48:29 1:48:49
34 803 Олег М'єскало 353 20-29 Львів 0:52:14 1:17:35 5:08 1:49:05 1:49:21
35 592 Олена Кениз 355 20-29 Львів --- 0:51:44 1:16:54 5:08 1:48:56 1:49:21
36 520 Ольга Екимова 359 40-49 Минск Джинджер-фитнес 0:54:10 1:19:05 5:08 1:49:09 1:49:31
37 574 Ольга Купців 371 30-39 Львів Shypshyna Run Club 0:51:29 1:17:49 5:09 1:49:24 1:49:51
38 77 Ольга Лопушевська 383 40-49 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:52:33 1:17:49 5:10 1:49:49 1:50:07
39 217 Оксана Ястреб 387 30-39 Львів 0:52:24 1:17:43 5:11 1:49:57 1:50:16
40 493 Христина Лещук 395 20-29 Львів 0:52:18 1:17:45 5:12 1:50:19 1:50:43
41 264 Ліна Здорова 400 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:53:58 1:19:04 5:14 1:50:58 1:51:03
42 291 Леся Алiна 406 30-39 Кременчук 1:18:30 1:18:30 5:14 1:50:57 1:51:15
43 678 Анна-Марія Задерецька 407 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:53:49 1:19:13 5:14 1:50:59 1:51:18
44 616 Наталія Ястремська 414 30-39 новояворівськ ДЮСШ м. Яворів 0:49:38 1:15:23 5:16 1:51:48 1:51:54
45 10 ІННА Сташко 419 20-29 Київ 0:53:42 1:20:50 5:17 1:52:07 1:52:22
46 603 Альона Виноградська 423 30-39 Львів 0:54:34 1:20:16 5:17 1:52:00 1:52:28
47 20 Софія Біловус 428 20-29 Львів 1:08:36 1:08:36 5:18 1:52:37 1:52:43
48 405 Ірина Личак 431 20-29 Львів 0:52:45 1:19:07 5:18 1:52:40 1:52:52
49 485 Анна Яскевич 432 20-29 Луцьк 0:54:23 1:20:20 5:18 1:52:33 1:53:02
50 434 Тетяна Матвіїв 433 20-29 Київ 0:54:00 1:20:37 5:19 1:52:55 1:53:02
51 101 Юлія Костельна 437 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:47:43 1:13:06 5:20 1:53:07 1:53:11
52 713 Ксенія Вікторова 443 20-29 Львів Львів, ДЮСШ Іскра 0:54:30 1:20:24 5:19 1:52:47 1:53:28
53 409 Руслана Ратушняк 448 40-49 Тернопіль 0:53:57 1:20:23 5:21 1:53:30 1:53:54
54 325 Галина Хоменко 456 30-39 Київ #побігли 0:56:21 1:22:12 5:22 1:53:50 1:54:24
55 688 Олена Войчук 459 40-49 Івано-Франківськ 0:55:01 1:21:11 5:22 1:53:50 1:54:29
56 601 Марія Годлевська 464 30-39 Львів 0:52:42 1:19:35 5:24 1:54:34 1:54:50
57 88 Паула Ульянюк 489 20-29 Львів 0:56:22 1:22:57 5:29 1:56:16 1:56:45
58 324 Наталія Гороховець 493 40-49 Житомир #побігли 0:56:19 1:22:18 5:29 1:56:21 1:56:55
59 606 Сніжана Скупова 495 20-29 Львів RunDay 0:54:19 1:21:27 5:30 1:56:53 1:57:04
60 632 Вікторія Канчуга 497 20-29 Львів 0:54:54 1:22:08 5:31 1:56:59 1:57:07
61 110 Ксенія Бондарчук 502 20-29 Львів SHYPSHYNA RAN CLUB 0:57:10 1:23:49 5:30 1:56:47 1:57:30
62 323 Аліна Іскоростенська 506 20-29 Житомир #побігли 0:56:20 1:22:18 5:32 1:57:17 1:57:52
63 177 Катерина Рихальська 508 30-39 Київ 0:56:15 1:23:52 5:33 1:57:53 1:58:07
64 511 Зоряна Богдан 512 30-39 Львів 0:54:28 1:22:50 5:34 1:58:13 1:58:28
65 222 Iрина Полякова 520 30-39 Дружкiвка 0:53:57 1:21:47 5:34 1:58:19 1:58:46
66 589 Юлія Сергеєва 522 20-29 Lviv Аквапарк 0:55:04 1:23:34 5:36 1:58:52 1:58:52
67 499 Катерина Мигул 524 20 Дубляни 0:58:25 1:24:56 5:36 1:58:44 1:59:05
68 800 Марія Яцик 526 20-29 Львів 0:56:44 1:24:00 5:36 1:58:53 1:59:11
69 476 Оксана Цимбаляк 527 20-29 Львів 0:57:52 1:25:27 5:36 1:59:01 1:59:16
70 219 Олена Віцке 530 30-39 Львів 0:58:18 1:25:13 5:35 1:58:32 1:59:22
71 287 Оксана Собко 533 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:57:00 1:24:13 5:36 1:58:51 1:59:33
72 487 Лідія Гонтар 535 20-29 Луцьк 0:57:10 1:24:10 5:36 1:58:54 1:59:37
73 279 Єлизавета Діденко 536 20 Львів 0:57:36 1:25:35 5:37 1:59:23 1:59:39
74 788 Інга Шакарян 537 30-39 Львів 0:57:09 1:24:11 5:37 1:59:17 1:59:40
75 81 Марта Цимбаліста 540 30-39 Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 0:58:07 1:25:11 5:38 1:59:25 1:59:45
76 382 Ірина Білоган 543 20-29 Львів 0:56:51 1:24:13 5:37 1:59:21 1:59:47
77 113 Марія Кулинич 544 50-59 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:57:08 1:24:38 5:38 1:59:42 1:59:47
78 547 Христина Рижук 553 20-29 Львів Trilewy 0:56:21 1:24:39 5:39 1:59:59 2:00:21
79 542 Олена Ушакова 559 30-39 киiв 0:57:19 1:25:55 5:40 2:00:15 2:00:58
80 231 Юля Антонюк 560 20-29 Львів 0:57:17 1:25:16 5:41 2:00:41 2:01:03
81 57 Марія Денега 562 20-29 Львів 0:58:27 1:26:22 5:41 2:00:37 2:01:21
82 330 Тетяна Жбадинська 565 30-39 Пустомити 0:57:24 1:25:29 5:43 2:01:13 2:01:29
83 717 Марія Бондар 567 30-39 Львів 1:00:26 1:28:07 5:42 2:01:06 2:01:43
84 160 Олександра Котельнікова 571 20-29 Київ - 1:00:55 1:28:57 5:44 2:01:45 2:02:26
85 656 Зоряна Бутрин 572 30-39 Тернопіль SEBN-UA 0:57:04 1:24:37 5:44 2:01:52 2:02:27
86 192 Катерина Батуріна 576 30-39 Херсон Херсонський біговий клуб 0:55:53 1:23:50 5:46 2:02:25 2:02:38
87 402 Olha Kret 579 ULL Lviv 0:56:26 1:25:15 5:46 2:02:32 2:02:45
88 626 Наталя Качан 581 20-29 Львів 1:27:47 1:27:47 5:47 2:02:46 2:03:17
89 387 Валерія Яблуновська 584 20-29 Ужгород 0:56:54 1:25:55 5:47 2:02:46 2:03:21
90 473 Олена Білоусова 585 30-39 Чернівці 0:57:11 1:25:33 5:48 2:03:02 2:03:25
91 163 Ніна Чигріна 586 30-39 Львів Ліга Доброго бігу 0:58:13 1:26:02 5:47 2:02:51 2:03:26
92 205 Тетяна Буянова 590 50-59 Ламеція Терме 0:37:05 1:27:31 5:50 2:03:57 2:03:58
93 735 Орислава Пасічник 591 30-39 Львів 0:58:44 1:27:48 5:49 2:03:36 2:04:06
94 19 Юлія Виноградова 592 30-39 Львів 0:57:03 1:25:56 5:50 2:03:52 2:04:07
95 143 Альона Кохно 597 30-39 Київ 1:19:24 5:57 2:06:15 2:06:36
96 214 Еліна Руснак 598 20-29 Чернівці 0:57:52 1:25:55 5:57 2:06:09 2:06:43
97 93 Наталія Соболта 601 20-29 Тернопіль 0:58:39 1:28:07 6:01 2:07:41 2:07:58
98 447 Оксана Лиса 603 20 Львів 0:59:19 1:29:22 6:01 2:07:45 2:08:05
99 258 Надія Осміловська 604 30-39 Львів 1:02:30 1:31:46 6:01 2:07:39 2:08:08
100 298 Яра Сидор 607 20-29 Львів 0:55:58 1:25:42 6:02 2:07:56 2:08:25
101 422 Уляна Купчак 611 20-29 Львів RunDay 1:04:41 1:33:10 6:01 2:07:52 2:08:35
102 243 Галина Русановська 613 20-29 Львів 0:57:44 1:26:00 6:03 2:08:27 2:09:07
103 425 Владислава Кімаковська 617 20-29 Хмельницький 1:00:21 1:29:50 6:04 2:08:43 2:09:20
104 69 Софія Шандра 620 20-29 Львів 1:02:07 1:31:24 6:04 2:08:44 2:09:28
105 195 Тетяна Угнівенко 621 40-49 Миколаївка 1:00:51 1:30:55 6:06 2:09:29 2:09:55
106 709 Христина Соломаха 623 20-29 Львів HotFeetrc 1:00:35 1:31:36 6:06 2:09:27 2:09:57
107 577 Marta Brukh 624 20-29 Lviv 1:01:11 1:31:58 6:06 2:09:34 2:09:59
108 428 Етел Левіна 626 50-59 Львів Фенікс 1:01:48 1:32:12 6:08 2:10:09 2:10:36
109 335 Natasha Yaskevych 629 30-39 Киев 0:58:58 1:29:36 6:08 2:10:13 2:10:44
110 276 Петришин Софія 631 20 Львів 0:59:15 1:30:23 6:09 2:10:27 2:10:58
111 45 Hanna Bilotil 633 20-29 Kyiv 1:05:02 1:34:58 6:10 2:11:02 2:11:44
112 556 Орлова Ольга 635 30-39 Киев 1:02:26 1:33:50 6:13 2:11:49 2:12:08
113 188 Amy McGoldrick 636 40-49 Chicago 1:02:39 1:33:40 6:12 2:11:33 2:12:11
114 359 Ірина Бокало 637 20-29 Львів - 1:01:03 1:32:06 6:14 2:12:08 2:12:15
115 597 Марія Кушнір 638 30-39 Львів 0:59:32 1:30:16 6:14 2:12:24 2:12:49
116 353 Тетяна Бойчук 640 40-49 Львів Зелемінь 1:03:05 1:33:52 6:15 2:12:37 2:13:19
117 507 Юлія Серенко 643 20-29 Львів Double-U 0:59:30 1:30:19 6:17 2:13:12 2:13:22
118 268 Лілія Кузьма 646 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:02:32 1:33:47 6:16 2:12:59 2:13:42
119 787 Марія Винник 647 20-29 Стрий 1:01:48 1:32:30 6:19 2:14:01 2:14:23
120 303 Вікторія Бабенко 648 20-29 Львів 1:01:32 1:34:16 6:18 2:13:48 2:14:26
121 55 Юлія Мамотенко 649 30-39 Дніпро 1:03:06 1:34:20 6:20 2:14:18 2:14:29
122 70 Богдана Мельничук 651 20-29 Львів Ліга Доброго Бігу 1:01:59 1:33:39 6:21 2:14:48 2:14:52
123 400 Галина Збаращук 654 30-39 Львів RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA 1:02:25 1:34:30 6:22 2:15:08 2:15:14
124 157 Олена Вороняк 657 20-29 Львів 1:01:59 1:33:45 6:23 2:15:30 2:16:15
125 516 Мар'яна Тимків 658 20-29 Львів 0:58:56 1:30:17 6:25 2:16:05 2:16:16
126 512 Оксана Разумейко 659 20-29 Львів 1:00:05 1:32:27 6:24 2:15:47 2:16:19
127 226 Наталія Денисенко 664 30-39 Львів 1:02:50 1:34:19 6:26 2:16:39 2:16:53
128 297 Valentyna Yeremenko 666 30-39 Київ Бігова країна 1:02:40 1:34:28 6:27 2:16:56 2:17:09
129 56 Аліна Гриценко 668 20-29 Львів 1:06:26 1:38:20 6:28 2:17:17 2:18:02
130 252 Мар‘яна Мрачинська 669 20-29 Львів 1:00:57 1:33:42 6:31 2:18:28 2:18:29
131 469 Тіна Дурач 670 20-29 Львів TRILEWY 1:06:47 1:38:30 6:30 2:17:51 2:18:37
132 492 Oksana Tyndyk 671 20 Lviv 1:06:46 1:38:30 6:30 2:17:53 2:18:38
133 193 Леся Базильова 672 40-49 Херсон Херсонський біговий клуб 1:03:07 1:35:20 6:33 2:19:01 2:19:12
134 396 Наталія Кобзаренко 673 30-39 Київ 1:01:10 1:33:45 6:32 2:18:44 2:19:13
135 671 Оксана Матола 676 30-39 Львів 1:06:22 1:37:25 6:34 2:19:30 2:19:56
136 648 Nina Kovalenko 677 60-69 Харків EPIKUR 1:06:53 1:38:28 6:34 2:19:24 2:20:05
137 168 Анна Хаврусь 678 20-29 Киев 1:05:30 1:37:46 6:35 2:19:33 2:20:17
138 357 Юлія Імшенецька 679 30-39 Львів 1:04:20 1:36:36 6:36 2:20:09 2:20:55
139 111 Ірина Саврук 685 20-29 Львів аматор 1:06:11 1:39:28 6:45 2:23:11 2:23:18
140 159 Анастасія Санницька 686 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:06:40 1:40:21 6:50 2:25:11 2:25:54
141 267 Наталя Машевська 687 20-29 Львів Зелемінь 1:05:12 1:39:30 6:51 2:25:22 2:26:01
142 625 Каріна Севастьянова 689 30-39 Луцьк 1:05:29 1:37:45 6:53 2:26:00 2:26:09
143 266 Марія Павловська 691 30-39 Львів Зелемінь 1:06:28 1:40:40 6:54 2:26:24 2:27:03
144 360 Ольга Олендер 693 20-29 Тернопіль 1:06:48 1:41:12 6:58 2:27:44 2:28:15
145 313 Вікторія Андреєва 695 20-29 Львів 1:07:05 1:42:13 7:01 2:28:52 2:29:32
146 265 Марія Засадній 698 20-29 Львів Зелемінь 1:08:28 1:47:22 7:27 2:37:56 2:38:38
147 475 Лариса Лабарткава 700 70+ Львів Ультра 1:56:03 7:57 2:48:42 2:48:42
148 85 Тетяна Счастливенко-Слезінська 714 30-39 Львів
149 154 Марина Томченко 721 20-29 Київ
150 156 Юлiя Дубiна 722 20-29 Чернiгiв
151 165 Софія Камінська 723 20 Львів
152 190 Zukhra Sert 726 30-39 Sisli Yuzbinkos
153 194 Олена Єрмакова 727 30-39 Львів
154 242 Анна Булах 734 20 Київ
155 251 Ольга Грачова 735 20-29 Львів
156 269 Крістіна Ачаповська 737 30-39 Львів Немає
157 290 Анастасія Голуб 740 20-29 Львів
158 354 Наталія Столяр 747 30-39 Львів
159 375 Наталія Поп 750 30-39 Київ
160 411 тетяна павлова 756 30-39 Дружківка
161 443 Ярина Мирка 758 20 Львів TRILEWY
162 479 Леся Ворожбит 763 20-29 Львів -
163 494 Юлия Солоп 765 20-29 Киев
164 532 Анастасія Онищенко 772 20-29 Львів Shypshyna
165 569 Анна Сивура 781 30-39 Київ
166 573 Оля Богун 782 20-29 Львів
167 579 Христина Леськів 783 20-29 Івано-Франківськ
168 582 Юлія Міронова 785 20-29 Львів
169 596 Людмила Побережнюк 786 30-39 Вінниця Onseo (Vin Run4Fun)
170 605 Оксана Петрова 787 40-49 Львів Збройні сили - Фенікс
171 631 Дар‘я Ксьонз 790 20-29 Харків
172 715 Соломія Банах 795 20-29 Львів


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag