Крос 1 км Дівчата U16

Крос 1 км Дівчата U16

Місце Атлет Вік Область Команда Темп Gap Результат
1 399 ПЕТРИК Юлія 15 Волинська ДЮСШ Любешівська Влн 2:59 0:03:08.3
2 380 КОБЕЛЄВА Єлизавета 15 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 5:47 0:03:08.8
3 410 СТОРОЖЕНКО Наталія 15 м. Київ СДЮШОР м.Києва з л/а 3:00 0:03:09.3
4 388 ГОРДІЙЧУК Софія 13 м. Київ КДЮСШ Юний динамівець Київ 3:00 0:03:09.4
5 397 БОНДАРЄВА Вікторія 14 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм 5:53 0:03:14.8
6 429 МАРУЩАК Діана 15 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 5:53 0:03:15.1
7 384 ПРОНЬКА Олександра 13 Луганська ДЮСШ Старобільськ Луг 5:57 0:03:19.0
8 396 ОНОПРІЙЧУК Юлія 15 Хмельницька ДЮСШ №1 Кам-Подільська 5:58 0:03:20.5
9 404 ТЕНДІТНА Анжела 14 Херсонська ХВУФК 6:00 0:03:22.3
10 377 ФІЩУК Юлія 14 Хмельницька ДЮСШ Полонська Хмл 6:01 0:03:23.2
11 395 ДІЖАК Соломія 13 Львiвська ДЮСШ м.Буськ 3:14 0:03:24.1
12 391 ПІЛЯЄВА Ніколь 15 Одеська КДЮСШ Чорноморськ 3:14 0:03:24.7
13 378 БІЛИК Анна 14 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 6:02 0:03:24.9
14 433 ВАСІНА Ксенія 13 Донецька ДЮСШ Дружківка Днц 3:17 0:03:27.5
15 411 ПАЛЕЦЬКА Анастасія 14 Хмельницька Городоцька ДЮСШ Хмл 3:17 0:03:27.9
16 427 СТАСІНЧУК Діана 12 Івано-Франківська ДЮСШ Калуш Ів-Фр 6:07 0:03:29.2
17 386 ПОЛІЩУК Вікторія 15 Волинська ДЮСШ Ківерцівська Влн 3:19 0:03:29.6
18 401 АНТОНЮК Андріана-Марія 15 Тернопiльська Зборівська ДЮСШ Трн 6:07 0:03:29.9
19 381 МЕЛИМУКА Ольга 15 Чернівецька ДЮСШ № 4 Чернівецька Чрн 6:08 0:03:30.7
20 405 РУДЕНКО Галина 14 Кіровоградська КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв 3:21 0:03:31.3
21 383 БЕСЕДОВСЬКА Наталія 15 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 3:21 0:03:32.1
22 392 ОТРЕШКО Єва-марія 14 Харкiвська КСДЮШОР Динамо Хрк 6:11 0:03:34.3
23 422 СИТНИК Софія 14 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 6:12 0:03:34.6
24 432 БОМБІНА Діана 15 Донецька ОКДЮСШ м.Дружківка Днц 3:24 0:03:34.9
25 406 КОСТІВ Юлія 14 Львiвська ДЮСШ м.Буськ 3:24 0:03:35.3
26 420 СЛАВИЧ Христина 14 Львiвська ДЮСШ № 2 Червоноград Львів 3:25 0:03:35.8
27 394 ЗІНЧЕНКО Вікторія 14 Луганська ЛОЛІФКС 6:13 0:03:36.5
28 400 РАВА Уляна 15 Тернопiльська Зборівська ДЮСШ Трн 3:26 0:03:36.6
29 414 ДУБЕНЕЦЬ Дар'я 12 Донецька ОКДЮСШ м.Дружківка Днц 6:14 0:03:36.9
30 390 ПАСКАЛ Олександра 14 Чернівецька КБУ ДЮСШ м. Чернівці 6:14 0:03:37.3
31 425 ЛИСЯНА Єлізавета 14 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 3:28 0:03:38.6
32 426 ПОНОМАРЬОВА Софія 14 Вінницька МДЮСШ №1 Він 3:28 0:03:39.2
33 423 ТАРАНЕНКО Вікторія 14 Полтавська ДЮСШ м.Пирятин Плт 6:16 0:03:39.3
34 385 ШТИПУЛЯК Ія 15 Одеська КДЮСШ Чорноморськ 6:18 0:03:40.9
35 413 ПЕРКОВА Агнія 12 Харкiвська КСДЮШОР Динамо Хрк 3:30 0:03:41.0
36 409 КОЖАНОВА Катерина 12 Закарпатська ДЮСШ №1 м.Ужгород 3:30 0:03:41.1
37 408 ТОВТИН Юлія 14 Закарпатська ДЮСШ №1 м.Ужгород 6:18 0:03:41.3
38 418 ВІРСТА Діна 13 Івано-Франківська ДЮСШ №1 І-Ф 3:31 0:03:42.5
39 430 КАЮМОВА Вікторія 13 Хмельницька ДЮСШ Нетішинська 3:32 0:03:43.2
40 376 ДУМИЧ Ірина 14 Львiвська ДЮСШ м. Кам’янка-Бузька Льв 3:34 0:03:45.0
41 412 ПАСІЧНИК Анастасія 15 Тернопiльська Кременецька ДЮСШ Трн 6:22 0:03:45.5
42 389 ДАНЬКОВА Вікторія 15 Хмельницька ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ 6:23 0:03:46.2
43 375 НОСАЛЬ Маргарита 14 Луганська ДЮСШ Старобільськ Луг 6:24 0:03:47.8
44 403 МАГУРСЬКА Олександра 14 Закарпатська СОК ДЮСШ Мукачево 3:38 0:03:49.4
45 417 БОРОДАВКО Поліна 11 Запорiзька ДЮСШ №10 Зпр 3:39 0:03:50.5
46 402 МОЧУК Марія 14 Тернопiльська ДЮСШ Зборівська 3:39 0:03:51.0
47 416 ХИМИЧ Аліна 13 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 6:29 0:03:52.6
48 421 НЕПЛЮЄВА Катерина 14 Сумська МДЮСШ Колос Сум 6:29 0:03:53.1
49 428 ЛИТВИН Богдана 12 Львiвська ДЮСШ м. Кам’янка-Бузька Льв 6:33 0:03:56.8
50 379 КРІПАК Вікторія 12 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 6:36 0:04:00.2
51 382 ПРИЛЕПСЬКА Катерина 15 Київська Бориспільська районна КДЮСШ 3:50 0:04:01.8
52 415 МАЛІНОВСЬКА Дар'я 15 Вінницька МДЮСШ №1 Він 3:50 0:04:02.4
53 398 КУЛІШОВА Варвара 13 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 6:42 0:04:06.1
54 431 ЧОРНА Олена 15 Донецька ОКДЮСШ м.Дружківка Днц 6:42 0:04:06.5
55 424 ЄФРЕМОВА Ангеліна 15 Запорiзька ДЮСШ №10 Зпр 6:43 0:04:07.5
56 419 ЦИРУЛЬНІКОВА Уляна 11 Луганська ДЮСШ Старобільськ Луг 4:13 0:04:27.0
57 387 БОНДАРЕНКО Вікторія 13 Кіровоградська КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв
58 393 ТКАЧУК Ілона 15 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм
59 407 ПОСІВАЙЛО Аліна 10 Тернопiльська Зборівська ДЮСШ Трн
60 434 УНІАТ Луїза 15 Сумська ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag