KYIVMAN 70.3

Особистий залік Чоловіки

Личный зачет Мужской

Місце Атлет * Стать Вік Місто Клуб Swim Темп Місце ТЗ-1 4 26 48 70 90 Bike Швидкість Місце ТЗ-2 4.3 8.5 12.7 16.9 Run Темп Gap Результат
1 52 Дмитро Мельников М 31 Kyiv 0:35:01 1:50 9 0:01:55 0:07:04 0:36:33 0:37:09 0:38:00 0:34:36 2:33:19 35,22 4 0:00:46 0:15:10 0:15:24 0:15:50 0:15:56 1:18:07 3:42 4:29:05
2 62 Константин Мулячук М 35 Киев H&H team 0:32:29 1:42 1 0:02:27 0:42:58 0:00:00 0:37:27 0:38:34 0:36:29 2:35:27 34,74 10 0:01:57 0:10:09 0:16:51 0:16:44 0:16:44 1:16:57 3:38 4:29:15
3 40 Дмитро Сироватський М 23 Днiпро REDHEAD team 0:33:05 1:44 2 0:01:11 0:43:26 0:00:00 0:37:11 0:37:35 0:36:41 2:34:51 34,87 7 0:01:07 0:16:30 0:16:25 0:16:02 0:15:55 1:20:23 3:48 4:30:35
4 6 Михаил Бойко М 34 Киев KYIV CYCLING SQUAD 0:37:19 1:57 24 0:01:59 0:06:44 0:35:07 0:35:14 0:35:35 0:32:47 2:25:25 37,13 2 0:00:39 0:16:52 0:16:58 0:17:25 0:17:19 1:25:22 4:02 4:30:43
5 18 Дато Убирия М 37 Киев REDHEAD 0:34:22 1:48 5 0:01:47 0:44:05 0:00:00 0:37:25 0:38:00 0:35:42 2:35:10 34,80 9 0:01:04 0:17:08 0:17:27 0:18:16 0:18:04 1:28:36 4:11 4:40:57
6 64 Сергій Анцупов М 44 Київ Aerostar-TeamOne 0:39:57 2:06 38 0:01:15 0:07:46 0:37:57 0:37:10 0:36:53 0:34:44 2:34:28 34,96 6 0:00:56 0:17:39 0:17:27 0:17:24 0:17:12 1:25:59 4:04 4:42:33
7 53 Максим Бугаев М 41 Киев KIT 0:38:05 2:00 30 0:01:39 0:07:22 0:39:23 0:38:55 0:39:50 0:35:39 2:41:08 33,51 19 0:01:16 0:16:01 0:15:58 0:16:17 0:16:28 1:20:54 3:50 4:42:59
8 1 Ярослав Омельяненко М 28 Киев KyivCyclingSquad 0:35:20 1:51 10 0:01:27 0:07:28 0:37:20 0:37:32 0:37:48 0:34:58 2:35:04 34,82 8 0:00:29 0:18:00 0:18:05 0:18:21 0:18:44 1:31:25 4:19 4:43:44
9 66 Валентин Шмигельский М 41 Киев Sapik Team 0:34:57 1:50 8 0:02:06 0:07:11 0:37:23 0:37:35 0:38:21 0:36:12 2:36:39 34,47 15 0:01:54 0:18:44 0:17:29 0:17:28 0:17:33 1:28:10 4:10 4:43:45
10 67 Григорий Новак М 41 Киев Sapik Team 0:37:40 1:58 27 0:02:18 0:07:06 0:36:29 0:36:22 0:36:16 0:34:45 2:30:55 35,78 3 0:00:39 0:19:13 0:18:06 0:18:23 0:18:36 1:32:25 4:22 4:43:56
11 75 Дмитро Петров М 34 Київ echelon 0:41:26 2:10 49 0:02:19 0:39:23 0:00:00 0:32:40 0:33:35 0:31:15 2:16:52 39,45 1 0:01:05 0:19:08 0:20:05 0:20:50 0:21:20 1:43:00 4:52 4:44:40
12 34 Андрій Стельмащук М 38 Київ KIT 0:36:35 1:55 17 0:01:05 0:07:16 0:36:47 0:36:19 0:37:47 0:35:18 2:33:24 35,20 5 0:01:20 0:17:08 0:18:15 0:18:37 0:19:22 1:32:57 4:24 4:45:18
13 73 Дмитро Гризодуб М 37 Харків KIT 0:34:51 1:50 7 0:01:30 0:44:41 0:00:00 0:38:08 0:38:41 0:38:45 2:40:12 33,71 17 0:01:05 0:17:22 0:17:34 0:17:53 0:18:02 1:29:03 4:13 4:46:39
14 54 Виталий Гневковский М 32 Мелитополь AZOV Team 0:36:27 1:55 15 0:02:23 0:07:05 0:36:19 0:37:37 0:38:16 0:36:35 2:35:50 34,65 11 0:01:12 0:18:47 0:18:44 0:19:00 0:19:09 1:34:19 4:28 4:50:10
15 13 Дмитрий Кутовой М 40 Мелитополь Sapik Team 0:40:50 2:08 43 0:01:34 0:07:23 0:37:53 0:37:28 0:38:19 0:35:16 2:36:16 34,55 13 0:02:04 0:17:29 0:18:03 0:18:24 0:18:19 1:30:30 4:17 4:51:11
16 22 Дмитрий Стрижов М 42 Киев Шериф 0:38:02 2:00 29 0:02:12 0:07:43 0:36:53 0:37:13 0:37:49 0:36:46 2:36:22 34,53 14 0:01:06 0:18:37 0:20:33 0:19:40 0:19:24 1:37:24 4:36 4:55:04
17 71 Victor Sokol М 35 Kharkiv KIT 0:34:13 1:48 4 0:01:01 0:07:18 0:37:40 0:37:54 0:38:24 0:35:36 2:36:50 34,43 16 0:01:12 0:20:05 0:20:18 0:20:23 0:21:00 1:43:26 4:54 4:56:40
18 68 Юрий Павленко М 42 Чернигов Sapik Team 0:40:58 2:09 45 0:01:58 0:07:27 0:37:40 0:38:35 0:40:02 0:38:02 2:41:43 33,39 20 0:01:41 0:17:20 0:17:47 0:18:19 0:19:01 1:31:16 4:19 4:57:35
19 29 Maksym Vorona М 31 Черкассы REDHEAD team 0:36:11 1:54 14 0:02:42 0:07:50 0:39:56 0:40:05 0:41:03 0:37:37 2:46:30 32,43 24 0:01:16 0:19:01 0:18:16 0:18:19 0:18:20 1:31:55 4:21 4:58:32
20 41 Максим Козенко М 39 Kyiv Sapik Team 0:35:57 1:53 13 0:00:54 0:08:06 0:40:17 0:40:19 0:40:39 0:37:08 2:46:27 32,44 23 0:00:56 0:18:49 0:19:00 0:19:39 0:19:23 1:37:06 4:36 5:01:19
21 38 Артём Мамин М 41 Мелитополь Вело клуб 0:39:09 2:03 36 0:03:10 0:07:41 0:37:48 0:37:17 0:38:04 0:35:16 2:36:04 34,60 12 0:00:53 0:19:29 0:19:58 0:20:47 0:21:12 1:42:18 4:50 5:01:31
22 77 Дмитро Рассказов М 45 Киев KIT 0:40:03 2:06 39 0:02:19 0:07:38 0:37:59 0:38:42 0:38:36 0:37:44 2:40:37 33,62 18 0:01:40 0:18:53 0:19:19 0:19:48 0:20:42 1:39:44 4:43 5:04:22
23 20 Сергій Кобзаренко М 36 Киев REDHEAD team 0:37:03 1:57 20 0:03:08 0:07:33 0:41:07 0:41:34 0:41:55 0:38:36 2:50:42 31,63 29 0:01:16 0:17:54 0:18:14 0:18:37 0:19:15 1:33:26 4:25 5:05:34
24 56 Владимир Старчевский М 47 Киев Sapik Team 0:37:29 1:58 25 0:05:13 0:07:16 0:37:57 0:39:06 0:40:27 0:37:05 2:41:48 33,37 21 0:02:30 0:19:50 0:19:14 0:19:40 0:19:54 1:38:46 4:40 5:05:43
25 45 Володимир Лисюк М 34 Київ 0:40:26 2:07 40 0:03:14 0:07:28 0:39:49 0:40:18 0:41:03 0:38:42 2:47:19 32,27 25 0:01:51 0:18:34 0:18:57 0:19:04 0:19:23 1:35:07 4:30 5:07:54
26 21 Олександр Мельник М 37 Бровари Sapik Team 0:43:41 2:17 56 0:02:44 0:07:38 0:40:25 0:40:47 0:42:12 0:39:26 2:50:26 31,68 28 0:01:49 0:18:22 0:18:52 0:19:02 0:19:05 1:34:24 4:28 5:13:02
27 69 Игорь Андрейченко М 50 Одесса Sapik Team 0:46:49 2:27 58 0:03:10 0:08:01 0:41:43 0:40:59 0:41:57 0:40:32 2:53:09 31,18 31 0:02:01 0:18:32 0:18:34 0:17:59 0:18:26 1:30:57 4:18 5:16:04
28 61 Олександр Кочубеєнко М 28 Київ Victory Team 0:36:34 1:55 16 0:01:23 0:07:43 0:40:44 0:41:58 0:41:48 0:39:18 2:51:28 31,49 30 0:01:23 0:19:32 0:21:12 0:21:30 0:21:49 1:45:25 4:59 5:16:10
29 27 Олексій Ємельянов М 34 Київ Happy TRI Friends 0:35:28 1:52 11 0:03:56 0:08:11 0:41:50 0:41:57 0:44:11 0:40:11 2:56:18 30,63 36 0:01:50 0:19:43 0:20:39 0:20:24 0:21:12 1:41:49 4:49 5:19:20
30 78 Андрій Федоров М 37 Київ TRIATMAN 0:38:23 2:01 34 0:02:23 0:07:32 0:40:15 0:41:22 0:42:28 0:38:24 2:49:59 31,77 27 0:02:02 0:20:22 0:21:17 0:21:53 0:22:04 1:46:58 5:04 5:19:43
31 23 Denys Romazan М 32 Днепр 0:42:02 2:12 54 0:03:07 0:07:52 0:41:17 0:42:07 0:43:41 0:40:49 2:55:45 30,72 34 0:01:24 0:18:23 0:19:05 0:20:08 0:20:02 1:37:45 4:37 5:20:02
32 11 Олександр Тисленко М 33 Бровари БігБровари 0:38:24 2:01 35 0:02:32 0:08:03 0:42:00 0:43:11 0:43:21 0:39:16 2:55:49 30,71 35 0:01:38 0:19:21 0:20:31 0:20:50 0:21:08 1:42:14 4:50 5:20:34
33 79 Андрей Булдаков М Бровары Sapik Team 0:40:40 2:08 42 0:03:52 0:08:54 0:44:37 0:44:20 0:46:21 0:42:34 3:06:44 28,92 51 0:03:08 0:18:14 0:17:42 0:17:11 0:17:08 1:27:31 4:08 5:21:53
34 2 Тарас Хомета М 35 Харків KYIV CYCLING SQUAD 0:37:02 1:56 19 0:02:55 0:08:16 0:43:29 0:44:12 0:43:43 0:39:48 2:59:27 30,09 42 0:02:16 0:19:53 0:20:37 0:20:37 0:21:20 1:43:40 4:54 5:25:17
35 35 Володимир Саженюк М 33 Бровари Трикотлеты 0:41:24 2:10 48 0:04:31 0:07:23 0:38:32 0:39:12 0:40:38 0:38:43 2:44:26 32,84 22 0:02:01 0:21:58 0:22:42 0:22:53 0:23:20 1:53:26 5:22 5:25:47
36 8 Олександр Добровольський М 43 Київ Sapik Team 0:38:06 2:00 31 0:03:38 0:08:08 0:42:05 0:41:55 0:42:13 0:40:32 2:54:51 30,88 33 0:02:07 0:20:15 0:21:19 0:21:41 0:22:02 1:47:21 5:05 5:26:01
37 58 Ігор Касьян М 45 Сумы 0:37:06 1:57 22 0:03:28 0:08:02 0:43:11 0:43:24 0:46:17 0:40:45 3:01:37 29,73 47 0:01:30 0:20:16 0:20:34 0:20:37 0:20:47 1:42:54 4:52 5:26:33
38 51 Станислав Главадский М 30 Киев Genesis Run Team 0:41:01 2:09 46 0:03:42 0:09:15 0:43:02 0:42:39 0:43:06 0:39:27 2:57:27 30,43 37 0:02:51 0:19:31 0:21:22 0:20:22 0:21:39 1:43:38 4:54 5:28:37
39 55 Павел Мельниченко М 35 Киев Sapik Team 0:36:41 1:55 18 0:02:51 0:08:21 0:42:36 0:42:52 0:43:29 0:40:30 2:57:46 30,38 39 0:01:56 0:21:35 0:22:30 0:22:34 0:22:59 1:52:17 5:19 5:31:28
40 15 Сергей Пыхунин М 40 Днепр RedHead team 0:38:09 2:00 32 0:03:32 0:08:21 0:44:13 0:43:17 0:43:50 0:41:07 3:00:46 29,87 43 0:01:14 0:20:17 0:21:09 0:22:11 0:22:50 1:48:29 5:08 5:32:07
41 50 Антон Чередниченко М 29 Киев Genesis Run Team 0:41:30 2:11 50 0:01:26 0:10:17 0:42:28 0:42:32 0:42:58 0:39:55 2:58:09 30,31 40 0:05:03 0:20:57 0:21:40 0:21:50 0:22:08 1:48:50 5:09 5:34:56
42 44 Олег Шишкін М 39 Бровари БІГ Бровари 0:40:30 2:07 41 0:03:17 0:09:13 0:44:12 0:44:51 0:47:58 0:41:44 3:07:56 28,73 52 0:01:57 0:21:50 0:20:43 0:20:00 0:20:22 1:43:15 4:53 5:36:53
43 47 Сергій Росс М 39 Полтава Running Club Poltava 0:41:58 2:12 52 0:03:30 0:08:39 0:48:19 0:46:31 0:46:17 0:43:52 3:13:37 27,89 57 0:01:37 0:19:21 0:19:32 0:19:47 0:19:27 1:37:38 4:37 5:38:17
44 31 Антон Шевель М 30 Днепр REDHEAD team 0:47:01 2:28 59 0:02:57 0:08:06 0:44:31 0:44:23 0:45:55 0:42:01 3:04:53 29,21 50 0:02:08 0:18:57 0:20:11 0:20:19 0:21:28 1:41:59 4:50 5:38:57
45 7 Дмитро Рибаков М 0:34:07 1:47 3 0:04:54 0:08:57 0:45:07 0:42:46 0:43:28 0:39:01 2:59:17 30,12 41 0:04:51 0:23:08 0:22:21 0:24:09 0:24:34 1:57:00 5:32 5:40:06
46 14 Дмитрий Кобозев М 30 Днепр Dental Team 0:42:54 2:15 55 0:03:37 0:09:54 0:44:48 0:47:38 0:49:59 0:46:51 3:19:08 27,12 58 0:02:05 0:18:50 0:18:34 0:18:35 0:18:16 1:32:58 4:24 5:40:39
47 25 Николай Черемисин М Киев Sapik Team 0:34:43 1:49 6 0:01:51 0:07:47 0:41:19 0:39:59 0:41:15 0:37:53 2:48:11 32,11 26 0:01:47 0:22:14 0:23:59 0:27:20 0:33:26 2:15:15 6:24 5:41:45
48 74 Руслан Белостецкий М 43 Николаев Нико 0:38:18 2:00 33 0:06:40 0:09:23 0:48:13 0:45:32 0:46:52 0:42:55 3:12:54 27,99 55 0:03:37 0:18:55 0:21:03 0:20:09 0:20:38 1:40:21 4:45 5:41:46
49 46 Костянтин Шкварко М 40 Київ TapikOstapik 0:44:52 2:21 57 0:03:17 0:08:13 0:41:37 0:42:54 0:44:33 0:40:16 2:57:31 30,42 38 0:01:16 0:20:30 0:21:41 0:23:25 0:25:30 1:54:57 5:26 5:41:52
50 49 СЕРГІЙ ВОРОНА М 38 Черкаси REDHEAD Team 0:38:01 2:00 28 0:03:27 0:07:38 0:41:47 0:41:57 0:42:47 0:39:51 2:53:58 31,04 32 0:01:29 0:23:08 0:25:31 0:25:18 0:25:44 2:05:17 5:56 5:42:09
51 60 Иван Черевко М 32 Киев Sapik Team 0:41:18 2:10 47 0:03:26 0:08:19 0:42:41 0:43:23 0:44:52 0:43:35 3:02:47 29,54 49 0:02:11 0:21:25 0:22:33 0:23:05 0:23:29 1:53:20 5:22 5:42:59
52 24 Юрій Гайда М 39 Львів RedHead 0:40:55 2:09 44 0:04:32 0:08:11 0:44:49 0:43:53 0:44:14 0:40:28 3:01:33 29,74 46 0:02:52 0:22:25 0:22:02 0:23:23 0:21:41 1:54:09 5:24 5:43:58
53 72 Роман Гарасименко М 29 Київ CapitalTri 0:35:45 1:52 12 0:03:57 0:07:52 0:44:00 0:46:11 0:48:12 0:44:09 3:10:22 28,37 53 0:00:54 0:23:00 0:23:17 0:24:24 0:27:40 1:58:11 5:36 5:49:06
54 57 Ігор Пастух М 65 Київ КІТ 0:39:37 2:05 37 0:02:58 0:07:46 0:42:23 0:44:19 0:45:37 0:42:38 3:02:41 29,56 48 0:03:29 0:21:54 0:23:45 0:23:47 0:25:15 2:02:46 5:49 5:51:29
55 63 Денис Ким М 40 Киев 0:37:18 1:57 23 0:02:06 0:08:16 0:41:29 0:42:19 0:45:53 0:43:16 3:01:10 29,80 44 0:02:08 0:25:48 0:27:24 0:22:35 0:28:37 2:10:37 6:11 5:53:17
56 30 Олексiй Масановець М 41 Kyiv Sapik Team 5:55:02
57 43 Богдан Ворона М 30 Сумы 0:53:36 2:49 61 0:03:24 0:08:16 0:44:49 0:46:43 0:48:13 0:45:17 3:13:15 27,94 56 0:01:52 0:19:28 0:20:04 0:21:13 0:21:35 1:43:17 4:53 5:55:22
58 5 Евгений Ковалев М 35 Херсон 0:52:08 2:44 60 0:03:15 0:08:33 0:46:13 0:47:05 0:49:48 0:48:39 3:20:15 26,97 59 0:02:11 0:19:25 0:20:01 0:19:50 0:19:57 1:39:05 4:41 5:56:53
59 33 Володимир Бондаренко М 59 Киев Sapik Team 0:41:59 2:12 53 0:03:12 0:07:53 0:43:24 0:44:11 0:44:32 0:41:29 3:01:28 29,76 45 0:01:45 0:25:17 0:27:04 0:28:09 0:26:52 2:12:53 6:17 6:01:14
60 70 Андрей Ткаченко М 39 Одесса TriathlonMania 0:41:36 2:11 51 0:05:42 0:08:50 0:51:03 0:56:29 0:54:30 0:47:58 3:38:49 24,68 60 0:02:53 0:22:03 0:23:31 0:22:02 0:20:58 1:48:38 5:08 6:17:37
61 10 Виталий Делов М 28 Днепр REDHEAD team 0:37:37 1:58 26 0:01:27 0:08:00 0:43:46 0:45:56 0:48:03 0:45:10 3:10:52 28,29 54 0:01:26
62 48 Юра Чванкин М 19 Sumy VO2max Team 0:37:05 1:57 21 0:03:01 0:08:05 0:41:37 0:41:58 61
63 9 Виталий Машкара М 41 Днепр RedHead Team
64 12 Дмитро Калініченко М 30 Київ Sapik Team
65 76 Евгений Филин М 30 Киев Sapik Team


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag