International Dnipro Swim Marathon 2021

5 км - Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5 км 15-19 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 151 Зореслава Гончар Ж 16 Черкаси Тритон 2:08 1:46:55
2 236 Олександра Гома Ж 16 Київ Podolskiy swimming team 3:08 2:36:43

5 км 15-19 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 183 Олексій Піскун Ч 16 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:43 1:26:10
2 126 Максим Лень Ч 16 Черкаси Тритон 2:01 1:41:04
3 152 Олексій Христенко Ч 16 Черкаси Тритон 3:08 2:37:27
4 259 Виктор Валь Ч 17 Киев ArtamonovTeam 3:32 2:57:29

5 км 20-29 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 247 Анастасия Романец Ж 29 Київ Happy TRI Friends 2:02 1:41:45
2 257 Валерия Адинскова Ж 26 Киев ArtamonovTeam 2:09 1:47:45
3 228 Дар’я Сердюк Ж 24 Харків 2:13 1:51:12
4 220 Руслана Дячук Ж 20 Черкаси Pride 2:25 2:01:18
5 237 Елизавета Одинокова Ж 28 Киев Odynokov Team 2:31 2:06:38
6 221 Аврора Шугалій Ж 23 Київ SwimSystem 2:45 2:17:57
7 250 Софія Матолич Ж 27 Київ ArtamonovTeam 2:46 2:18:37
8 207 Виктория Зуйкова Ж 25 Киев Foxx Swim Team 2:49 2:21:32
9 116 Юлія Дядик Ж 25 Черкаси PRIDE 2:54 2:25:19
10 137 Yulya Tretiakova Ж 24 Хмельницкий
11 145 Олександа Чаленко Ж 26 Харьков PolianskyiTeam

5 км 20-29 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 155 Станислав Галуненко Ч 20 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 1:39 1:22:46
2 104 Ігор Лук'янчук Ч 27 Київ Swim System 1:49 1:31:33
3 157 Клим Ямковий Ч 25 Харкiв KHARKOV SWIMMING CLUB 1:56 1:37:23
4 192 Медведев Михайло Ч 24 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:59 1:39:31
5 187 Дмитро Добряк Ч 29 Київ WolfPack Sport Club 2:16 1:53:51
6 143 Олександр Толстих Ч 29 Харків #PolianskyiTeam 2:25 2:01:10
7 166 Олексій Шабалін Ч 25 Харків Chameleon Club 2:40 2:14:01
8 147 Дмитрий Полурезов Ч 27 Харьков #PolianskyiTeam 2:51 2:23:17
9 255 Андрій Бузницький Ч 27 Киів Artamonov Team 2:54 2:25:14
10 242 Гнат Забродський Ч 28 Київ Upstream 3:00 2:30:00
11 170 Антон Паламарчук Ч 28 Київ SMARTSWIM 3:05 2:34:52
12 233 Василий Стецюк Ч 26 Черкаси - 3:08 2:36:59
13 129 Serhii Bohoslovskyi Ч 24 Киев Podolskiy Swimming Team
14 138 Андрій Шурман Ч 25 Черкаси

5 км 30-39 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 173 Анастасия Вавилова Ж 33 Харьков Chameleon 1:50 1:32:06
2 180 Olena Slobodyan Ж 35 Kyiv WolfPack 2:11 1:49:55
3 178 Ірина Орєхова Ж 33 Київ WolfPack 2:17 1:54:17
4 194 Анна Іващук Ж 33 Київ Podolskiy Swimming Team 2:22 1:58:50
5 174 Віра Колосар Ж 32 Харків Chameleon 2:37 2:10:59
6 190 Олена Потапенко Ж 31 Київ SmartSwim 2:45 2:17:55
7 225 Ольга Петрусюк Ж 38 Київ WolfPack 2:52 2:23:45
8 127 Ксенія Мінакова Ж 33 Харків 3:00 2:30:05
9 128 Maryna Shcherba Ж 30 Kyiv REDHEAD team 3:05 2:34:41
10 230 Ольга Малініна Ж 35 Kyiv Odynokov Team 3:36 3:00:19
11 153 Оксана Кривонос Ж 37 Київ Smart Swim 3:44 3:07:29
12 227 Александра Камышина Ж 38 Киев 4:26 3:42:14
13 175 Олена Петрова Ж 39 Київ Triatman

5 км 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 179 Вячеслав Семгайкин Ч 33 Киев WolfPack 1:28 1:14:08
2 217 Роман Зонов Ч 31 Дніпро REDHEAD 1:33 1:18:06
3 208 Виталий Чорный Ч 30 1:41 1:24:28
4 162 Юрий Дубрянский Ч 33 Киев RUSTY AXE 1:43 1:26:27
5 141 Богдан Повшедний Ч 30 Київ Team Upstream 1:50 1:32:03
6 150 Андрій Полянський Ч 34 Харків #PolianskyiTeam 1:53 1:34:44
7 204 Игорь Павленко Ч 34 Киев OPEN WATER TEAM 1:57 1:37:56
8 185 Артем Либа Ч 35 Київ The Shark Team 2:03 1:42:41
9 241 Юрій Коваленко Ч 37 Київ WolfPack 2:03 1:43:16
10 211 Артем Брага Ч 36 Киев Open Water Team 2:05 1:44:44
11 148 Dmitry Skoropadenko Ч 38 Київ Pasya Team 2:08 1:46:58
12 231 Юрій Ткач Ч 37 Київ Odynokov Team 2:09 1:47:59
13 205 Юрий Кучин Ч 37 Киев Z Iron Team Курочкин 2:10 1:49:09
14 133 Андрій Мозган Ч 33 Київ Nokian Tyres Team 2:11 1:49:17
15 240 Роман Дьомін Ч 34 Київ ArtamonovTeam 2:11 1:49:39
16 159 Сергей Нетяга Ч 31 Харьков KIT 2:12 1:50:29
17 200 Юрій Христянович Ч 39 Київ Sapik-Team 2:13 1:51:26
18 144 Антон Дорошенко Ч 36 Харків #PolianskyiTeam 2:14 1:51:41
19 235 Volodymyr Demianenko Ч 33 Kyiv Open Water Team 2:14 1:52:01
20 168 Дмитрий Бардаков Ч 32 Харьков Chameleon 2:14 1:52:21
21 160 Василь Футін Ч 37 Київ Подольський 2:16 1:54:09
22 189 Олексій Афанасьєв Ч 36 Київ Wolfpack 2:17 1:54:13
23 209 Станіслав Савченко Ч 37 Київ Pasya team 2:20 1:57:24
24 131 Dmytro Chemodanov Ч 37 Київ Nokian Tyres Team 2:20 1:57:28
25 186 Aртем Пекар Ч 37 Київ Shark Team 2:21 1:57:44
26 164 Олексій Садовничий Ч 31 Київ 2:22 1:58:35
27 181 Богдан Яворович Ч 37 Київ WolfPack 2:22 1:58:45
28 245 Георгий Чихладзе Ч 35 Киев 2:24 2:00:39
29 117 Denys Romazan Ч 33 Dnipro REDHEAD 2:27 2:02:58
30 195 Дмитро Гарань Ч 35 Харків Single person gathering swimteam 2:30 2:05:06
31 120 Микола Новiков Ч 36 Київ 2:31 2:06:17
32 197 Бєспалов Костянтин Ч 37 Київ 2:33 2:07:41
33 226 Дмитро Таран Ч 38 Харків Chameleon 2:34 2:08:28
34 218 Сергей Галега Ч 38 Київ 2:35 2:09:55
35 215 Кірілл Завгородній Ч 32 Kyiv FOXX swim team 2:37 2:11:03
36 167 Denys Humeniuk Ч 31 Киев SmartSwim 2:39 2:12:45
37 210 Sergey Nezbritskiy Ч 33 Харьков #PolianskyiTeam 2:40 2:13:48
38 248 Олександр Редько Ч 38 Луцьк Syutkinteam 2:40 2:14:04
39 203 Алексей Литвинов Ч 38 Харків Kharkov Swimming Club 2:41 2:14:39
40 246 Dmitry Sharov Ч 33 Київ Happy TRI Friends 2:41 2:14:52
41 249 Сергій Пархоменко Ч 37 Київ PasyaTeam 2:41 2:14:58
42 258 Евгений Голенков Ч 36 Запорожье 2:42 2:15:00
43 161 Верлінський Олександр Ч 38 Харків PolianskyiTeam 2:42 2:15:17
44 146 Сергей Алексеев Ч 37 Херсон 2:43 2:16:04
45 216 Антон Єрьомін Ч 38 Харків chameleon 2:45 2:17:37
46 142 Александр Калина Ч 34 Харьков #PolianskyiTeam 2:46 2:18:23
47 121 Сергій Шинкарук Ч 34 Київ Podolskiy 2:47 2:19:17
48 156 Вячеслав Инденко Ч 36 Харьков Chameleon Club 2:51 2:23:04
49 191 Николай Кузенко Ч 38 Харьков Chameleon 2:54 2:25:48
50 106 Дмитрий Рудый Ч 32 2:56 2:27:05
51 234 Олександр Маклаков Ч 35 Киев Odynokov Team 2:59 2:29:57
52 111 Віталій Палійчук Ч 38 Kyiv Khudyakova Team 3:00 2:30:10
53 105 Denys Teliatnyk Ч 33 Kremenchug 3:02 2:31:51
54 130 Денис Фоменко Ч 32 Млинів 3:03 2:33:09
55 140 Игорь Тищенко Ч 38 Киев Mamuka Dodjo 3:04 2:33:30
56 112 Пащенко Михайло Ч 37 Дніпро Redhead 3:05 2:34:23
57 239 Сергій Іванніков Ч 37 Черкаси Pride 3:05 2:34:50
58 158 Олег НенюхIн Ч 34 ДнIпро Truffteam 3:05 2:34:55
59 223 Максим Козлов Ч 37 Харків 3:09 2:38:12
60 169 Борис Стринжа Ч 31 Київ OPEN WATER TEAM 3:11 2:39:30
61 114 Олексій Котов Ч 35 Kharkiv Chameleon 3:16 2:43:38
62 176 Павло Очеретяний Ч 39 Киев 3:16 2:43:40
63 165 Руслан Ганжук Ч 30 Донецьк Happy TRI Friends 3:19 2:46:26
64 256 Роман Титикало Ч 39 Киів 3:25 2:51:00
65 136 Олексій Волков Ч 31 Ірпинь 3:28 2:53:53
66 177 Максим Костєлєй Ч 33 Вінниця 3:31 2:56:11
67 193 Анна Черепухина Ч 37 Киев SmartSwim 3:44 3:07:27
68 201 Дмитро Калініченко Ч 31 3:51 3:12:56
69 109 Максим Домаш Ч 36 Pride swimming club 4:06 3:25:04

5 км 40-49 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 113 Диана Милинковская Ж 47 Киев Wolfpack 1:50 1:31:58
2 188 Тетяна Турцевич Ж 47 Київ WolfPack 2:04 1:44:01
3 202 Анна Христянович Ж 40 Київ Sapik team 2:24 2:00:13
4 219 Катерина Ботвіна Ж 40 Київ 2:33 2:08:13
5 229 Катерина Бувала Ж 40 Донецьк Endurance School 2:36 2:10:34
6 238 Зоряна Богдан Ж 41 Львів Мальви 2:38 2:12:10
7 184 Марія Лихман Ж 43 Київ WolfPack Sportclub 2:53 2:24:54
8 196 Алла Грищенко Ж 45 Одесса 3:01 2:31:00
9 199 Юлія Тютюнник Ж 41 Київ Wolf Pack 3:07 2:36:13
10 171 Євгенія Єгорова Ж 44 Київ MAFIA Team 3:13 2:41:31

5 км 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 212 Сергей Прилуцкий Ч 47 Харьков 1:29 1:14:50
2 182 Владислав Досенко Ч 47 Київ Wolfpack 2:10 1:48:27
3 244 Дмитро Бурмістренко Ч 40 Киів SmartSwim 2:13 1:51:27
4 149 Олександр Непомнющий Ч 45 Кропивницький Fan club 2:22 1:58:30
5 115 Сергей Пыхунин Ч 41 Днепр REDHEAD 2:22 1:59:01
6 198 Андрій Самсонов Ч 41 Ужгород Просто красавчик 2:23 1:59:32
7 122 Дмитрий Васильев Ч 44 Киев Podolskiy Swimming team 2:27 2:03:18
8 213 Максим Торгало Ч 42 Київ Pasya Team 2:29 2:04:40
9 123 Андрій Кіхтенко Ч 40 Київ 2:30 2:05:28
10 100 Олександр Варфоломієв Ч 45 Київ TRIATMAN 2:35 2:09:33
11 119 Дмитро Антоненко Ч 46 Київ Swim System 2:41 2:14:26
12 243 Ярослав Остапчук Ч 46 Київ Team Upstream 2:45 2:17:40
13 253 Дмитрий Гончаров Ч 48 Одесса Syutkinteam 2:57 2:28:09
14 110 Ігор Мокрик Ч 47 Київ Інститут серця 3:09 2:37:53
15 163 Олександр Завертень Ч 45 Київ 3:32 2:57:29
16 103 Oleksandr Kazym-Zade Ч 46 Kremenchug 3:43 3:06:15
17 102 Слава Баранский Ч 40 Киев SWIM SYSTEM
18 139 Юрій Гайда Ч 40 Львів RedHead

5 км 50+ Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 125 Татьяна Федан Татьяна Федан Ж 52 Кривий Рiг Кривбасс мастерс 2:04 1:44:09
2 134 Наталия Андросенко Ж 52 Киев Podolskiy Swimming Team 2:47 2:19:48
3 132 Світлана Юсипенко Ж 56 Київ WolfPack Sport Club 2:52 2:23:40
4 252 Тетяна Лейченок Ж 59 Черкаси PRIDE 2:53 2:24:32

5 км 50+ Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Gun Time
1 135 Василий Маслак Ч 51 Киев Podolskiy Swimming Team 1:41 1:24:31
2 224 Игорь Самойленко Ч 50 Херсон 1:55 1:36:08
3 124 Дмитрий Миронов Ч 51 Черкассы 2:11 1:49:15
4 251 Кирилл Козин Ч 50 Kiyv МТА 2:12 1:50:22
5 254 Микола Бараник Ч 64 Кривий Ріг Кривбас Мастерс 2:43 2:15:57
6 232 Володимир Перепелиця Ч 50 Украинка Anna Swimm 3:02 2:31:55
7 118 Каратєєв Віталій Ч 55 Запоріжжя


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag