V пробіг «Академічна миля»

1 миля (Абсолют)
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

All races

Місце Атлет Стать Категорія Забіг Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 1000 Ніколайчук Дмитро Ч 18-29 4 забіг (10:45) Київ 0:01:05.8 0:02:11.4 0:03:14.3 0:00 0:04:16.1
2 36 Бадун Виталий Иванович Ч 18-29 4 забіг (10:45) Киев NewBalanceUkraine 0:01:05.2 0:02:11.7 0:03:18.7 0:00 0:04:26.9
3 40 Олексиєнко Олександр Ч 18-29 4 забіг (10:45) Київ Nike Run Club 0:01:09.0 0:02:19.8 0:03:29.0 0:00 0:04:36.7
4 25 Маник Сергей Ч 18-29 4 забіг (10:45) Полтава RedRun 0:01:09.4 0:02:21.6 0:03:35.4 0:00 0:04:43.6
5 12 Краст Юрий Ч 30-39 4 забіг (10:45) Киев 0:01:09.3 0:02:21.6 0:03:33.7 0:00 0:04:44.2
6 2 Костромицький Дмитро Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ Adidas Runners Kyiv 0:01:08.7 0:02:20.5 0:03:36.8 0:00 0:04:50.8
7 38 Борисенко Андрій Ч 18-29 4 забіг (10:45) Київ Lebedev RUN 0:01:09.4 0:02:22.7 0:03:44.1 0:00 0:04:52.7
8 42 Даниліна Людмила Ж 30-39 2 забіг (10:25) Бровари Інваспорт 0:01:16.6 0:02:30.8 0:03:44.8 0:00 0:05:00.4
9 59 Колодяжний Олександр Ч 18-29 4 забіг (10:45) Київ 0:01:10.6 0:02:25.0 0:03:45.9 0:00 0:05:00.6
10 10 Шутенко Павло Якович Ч 40-49 3 забіг (10:35) Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:01:14.5 0:02:29.4 0:03:45.6 0:00 0:05:01.2
11 3 Горбатко Дмитрий Владимирович Ч 40-49 3 забіг (10:35) Киев KM Running Club 0:01:15.0 0:02:29.6 0:03:46.0 0:00 0:05:03.2
12 4 Приходько Павло Ч 18-29 4 забіг (10:45) Київ Nike+ Run Club 0:01:13.7 0:02:28.5 0:03:49.3 0:00 0:05:07.8
13 48 Іващенко Сергій Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ Спартак 0:01:15.4 0:02:33.3 0:03:54.0 0:00 0:05:08.4
14 50 Цвид Віталій Федорович Ч 40-49 3 забіг (10:35) Київ Adidas Runners Kyiv 0:01:15.7 0:02:33.0 0:03:54.6 0:00 0:05:17.0
15 18 Блануца Андрій Ч 40-49 3 забіг (10:35) Київ SC 'Scientist', 'Юкрейн мастерс атлетікс' 0:01:20.5 0:02:41.0 0:04:03.1 0:00 0:05:18.1
16 15 Лозицький Юрій Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ Ukraine Masters Athletics 0:01:18.6 0:02:39.0 0:04:00.8 0:00 0:05:19.9
17 7 Савчук Вадим Ч 40-49 3 забіг (10:35) ГЛЕВАХА Scientist 0:01:21.1 0:02:40.8 0:04:03.5 0:00 0:05:20.9
18 33 Мельников Дмитро Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ 0:01:16.3 0:02:38.4 0:04:01.1 0:00 0:05:22.4
19 28 Саханда Ігор Ч 50-59 3 забіг (10:35) Київ URA, RCS 0:01:21.6 0:02:43.6 0:04:07.3 0:00 0:05:24.0
20 13 Кривда Сергій Ч 40-49 3 забіг (10:35) Київ SC 'Scientist' 0:01:18.0 0:02:40.7 0:04:04.9 0:00 0:05:25.0
21 358 Васильченко Катерина Ж 18-29 2 забіг (10:25) 0:01:18.8 0:02:41.0 0:04:05.6 0:00 0:05:27.3
22 302 Алексеенко Алексей Ч 30-39 4 забіг (10:45) 0:01:13.4 0:02:36.8 0:04:05.7 0:00 0:05:34.1
23 16 Левченко Дмитро Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ SYNERGY 0:01:14.8 0:02:40.9 0:04:11.3 0:00 0:05:36.3
24 43 Кокiн Андрiй Ч 30-39 4 забіг (10:45) Киев 0:01:17.2 0:02:40.5 0:04:09.9 0:00 0:05:37.6
25 35 Затірка Олександр Ч 18-29 4 забіг (10:45) Київ 0:01:21.0 0:02:49.8 0:04:21.5 0:00 0:05:44.0
26 60 Горбатенко Лілія Ж 30-39 2 забіг (10:25) Київ 0:01:27.2 0:02:50.4 0:04:17.4 0:00 0:05:44.4
27 39 Симонок Елена Ж 30-39 2 забіг (10:25) Киев Superheroes Run Academy 0:01:28.9 0:02:54.7 0:04:21.8 0:00 0:05:47.3
28 32 Воробєй Євген Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ 0:01:20.8 0:02:52.2 0:04:25.9 0:00 0:05:47.3
29 8 Лисенко Олександр Ч 60-69 3 забіг (10:35) Київ 0:01:29.2 0:03:02.2 0:04:35.6 0:00 0:05:53.2
30 55 Петрова Валерія Олегівна Ж 18-29 2 забіг (10:25) Київ Академія бігу Лебедєвих 0:01:33.2 0:03:06.1 0:04:40.4 0:00 0:06:04.3
31 6 Бондарев Костянтин Ч 50-59 3 забіг (10:35) Кожухівка АБУ, IRC 0:01:27.5 0:03:01.1 0:04:34.8 0:00 0:06:04.3
32 52 Bilanin Zlata Ж 18-29 2 забіг (10:25) Kyiv 0:01:32.5 0:03:04.7 0:04:38.7 0:00 0:06:04.8
33 335 Пархоменко Олексій Ч 18-29 4 забіг (10:45) 0:01:04.8 0:02:12.1 0:06:18.0 0:00 0:06:18.0
34 58 Кравчук Евгений Ч 18-29 4 забіг (10:45) Киев Vo2max Athletics 0:01:25.9 0:03:00.1 0:04:38.9 0:00 0:06:18.4
35 1 Дулепова Яна Ж 18-29 2 забіг (10:25) Бориспіль 0:01:32.3 0:03:05.8 0:04:44.7 0:00 0:06:22.2
36 17 Дончук Андрей Иванович Ч 18-29 4 забіг (10:45) Киев Solo Runner 0:01:22.3 0:02:58.1 0:04:42.2 0:00 0:06:22.9
37 26 Яворський Володимир Ч 40-49 3 забіг (10:35) Київ СК Науковець 0:01:30.4 0:03:06.7 0:04:46.0 0:00 0:06:23.7
38 34 Sheredeko Hanna Ж 18-29 2 забіг (10:25) Kyiv Saucony Running Club 0:01:32.3 0:03:09.9 0:04:50.6 0:00 0:06:24.8
39 5 Матковський Михайло Ч 30-39 4 забіг (10:45) Хмельницький 0:01:23.2 0:03:01.8 0:04:43.5 0:00 0:06:25.8
40 20 Гурбик Андрій Ч 50-59 3 забіг (10:35) Київ СК Науковець 0:01:41.8 0:03:24.2 0:05:04.1 0:00 0:06:39.2
41 46 Чучкалова Євгенія Ж 40-49 1 забіг (10:15) Київ СК 'Науковець' 0:01:41.4 0:03:23.7 0:05:03.7 0:00 0:06:42.5
42 41 Чемерисов Андрій Ч 14-17 4 забіг (10:45) Київ 0:01:21.3 0:03:05.9 0:04:53.6 0:00 0:06:49.7
43 27 Мудраков Андрій Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ Збройні Сили України 0:01:32.9 0:03:19.6 0:05:12.0 0:00 0:06:55.7
44 21 Сергієнко Анатолій Михайлович Ч 70-74 3 забіг (10:35) Київ 0:01:48.1 0:03:31.3 0:05:14.4 0:00 0:06:55.9
45 14 Мамчур Светлана Викторовна Ж 40-49 1 забіг (10:15) Киев 0:01:38.4 0:03:22.7 0:05:09.0 0:00 0:06:56.9
46 37 Сорокiна Наталiя Ж 30-39 2 забіг (10:25) Боярка Boyarkarun 0:01:32.5 0:03:22.0 0:05:16.4 0:00 0:07:06.4
47 51 Volkov Oleksandr Ч 50-59 3 забіг (10:35) Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:01:41.3 0:03:24.3 0:05:18.6 0:00 0:07:09.1
48 22 Лебедєв Дмитрій Ч 75+ 3 забіг (10:35) Київ СК 'Науковець' 0:01:47.7 0:03:35.1 0:05:24.7 0:00 0:07:12.4
49 30 Герасимчук Наталія Ж 40-49 1 забіг (10:15) Київ СК 'Науковець' 0:01:51.2 0:03:48.4 0:05:41.7 0:00 0:07:22.4
50 47 Сорокина Татьяна Ж 60-69 1 забіг (10:15) боярка Боярка ран 0:01:44.9 0:03:36.8 0:05:31.6 0:00 0:07:24.5
51 57 Петриченко Таня Ж 40-49 1 забіг (10:15) Боярка Боярка RUN 0:01:52.6 0:03:47.5 0:05:42.0 0:00 0:07:28.2
52 54 Кіпоренко Євген Ч 30-39 4 забіг (10:45) Київ 0:01:14.1 0:03:04.7 0:05:15.4 0:00 0:07:28.7
53 31 Васільєва Олена Ж 30-39 2 забіг (10:25) Київ 0:01:50.9 0:03:50.5 0:05:48.2 0:00 0:07:40.0
54 342 Загальська Ж 50-59 1 забіг (10:15) 0:01:53.4 0:03:48.5 0:05:48.1 0:00 0:07:40.1
55 45 Христенко Анжела Ж 18-29 2 забіг (10:25) Боярка 0:01:45.3 0:03:48.5 0:05:48.5 0:00 0:07:41.3
56 9 Коваленко Олена Ж 14-17 2 забіг (10:25) Київ 0:01:32.4 0:03:30.8 0:05:35.5 0:00 0:07:41.9
57 11 Гаркава Наталія Ж 30-39 2 забіг (10:25) Київ Nike Run Club 0:01:47.5 0:03:45.3 0:05:44.9 0:00 0:07:42.2
58 19 Терехина Мария Ж 18-29 2 забіг (10:25) Киев 0:01:59.6 0:03:56.6 0:05:52.7 0:00 0:07:49.8
59 53 Кіпоренко Ліна Ж 30-39 1 забіг (10:15) Київ 0:01:44.4 0:03:39.4 0:05:43.6 0:00 0:07:54.8
60 49 Оберемчук Валентина Ж 40-49 1 забіг (10:15) Київ Toprunners 0:01:53.5 0:03:59.7 0:06:04.1 0:00 0:08:03.9
61 44 Шкуров Володимир Анатолійович Ч 60-69 3 забіг (10:35) Київ СК 'Науковець' 0:01:59.8 0:04:04.8 0:06:13.4 0:00 0:08:18.2
62 29 Аполлоніна Вікторія Ж 30-39 2 забіг (10:25) Київ Apolloteam 0:02:09.2 0:04:19.7 0:06:32.8 0:00 0:08:39.1
63 23 Вольський Олександр Ч 75+ 3 забіг (10:35) Киев Науковец 0:02:04.2 0:04:16.8 0:06:36.3 0:00 0:08:55.2
64 334 Кравчук Максим Ч 18-29 4 забіг (10:45) 0:01:41.4 0:03:58.8 0:06:40.3 0:00 0:09:13.6
65 56 Першенко Олена Ж 30-39 2 забіг (10:25) Київ 0:02:03.3 0:04:32.1 0:07:05.6 0:00 0:09:43.4
66 24 Маслак СаША Дмитрови Ч 30-39 4 забіг (10:45) лубны REDRUN


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag