Київська сотка 2019

50км Amateurs (МТБ та гібрид)

50км Amateurs (МТБ та гібрид)

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб км/г ChipTime Gap Результат
1 52096 Василий Ременников Ч 34 Днепрорудное ЗЗРК 31,68 1:49:51 1:49:51
2 52067 Макс Курлеев Ч 37 Киев 29,87 1:56:30 1:57:02
3 52135 Дмитро Цитрицький Ч 39 Київ 28,47 2:02:14 2:02:16
4 52085 Наталія Беркало Ж 38 Київ Escape 28,46 2:02:17 2:02:17
5 52012 Євгеній Мельник Ч 31 Київ Брати «М» 28,51 2:02:04 2:02:17
6 52145 Михайло Виноградськи Ч 35 Київ Ескейп 28,46 2:02:15 2:02:18
7 52016 Юрий Руденко Ч 38 Киев 27,81 2:05:07 2:05:18
8 52064 Александр Мозарев Ч 45 Киев 27,31 2:07:25 2:07:41
9 52017 Олександр Кузічкін Ч 43 київ 27,06 2:08:35 2:08:42
10 52105 Антон Гречанюк Ч 36 Киев Гран-При 26,74 2:10:08 2:10:26
11 52161 Юрій Павліченко Ч 62 Київ 26,00 2:13:50 2:13:59
12 52143 Адель Салах Ч 25 Київ Beetroot 25,78 2:14:58 2:15:07
13 52168 Валерій Федоренко Ч 35 с. Софіївська Борщагівка 25,60 2:15:56 2:16:08
14 52169 Алексей Курьян Ч 35 Одесса 25,22 2:18:00 2:18:00
15 52120 Андрій Федчик Ч 34 Київ Data Bike Team 25,15 2:18:21 2:18:26
16 52118 Сергій Пуленець Ч 30 Ніжин Data Bike Team 25,14 2:18:26 2:18:26
17 52058 Василий Зеленский Ч 36 Мариуполь 24,98 2:19:17 2:19:21
18 52013 Олександр Грановський Ч 28 Киев 24,32 2:23:07 2:23:14
19 52133 Тимур Погорєлов Ч 42 Київ Infopulse 24,27 2:23:24 2:23:59
20 52136 Ілля Галілейський Ч 25 Бровари Upbikes 24,14 2:24:07 2:24:14
21 52112 Андрій Лісовик Ч 44 Київ Data Bike Team 23,84 2:25:59 2:26:09
22 52024 OLGA BUBELA Ж 32 Gatne 23,81 2:26:09 2:26:19
23 52127 Віктор Шкарпітко Ч 23 Ніжин Data Bike Team 23,61 2:27:24 2:27:24
24 22714 Артем Штанько Ч 34 Київ Raiffeisen Bank Aval 23,47 2:28:15 2:29:11
25 52117 Сергій Філь Ч 47 Ніжин Data Bike Team 23,18 2:30:09 2:30:13
26 52156 Дмитро Куриш Ч 40 Музичі 23,11 2:30:35 2:30:47
27 52054 Марта Білик Ж 25 Київ RiverStone 22,87 2:32:09 2:32:36
28 38 Петровський Сергій Ч Київ 22,70 2:33:18 2:33:31
29 52076 Святослав Колода Ч 29 Київ Genesis 22,52 2:34:33 2:34:39
30 52075 Стас Черненко Ч 28 Київ Genesis 22,51 2:34:34 2:34:40
31 52092 Інна Григоренко Ж 33 київ 22,42 2:35:14 2:35:19
32 52123 Олег Вінтер Ч 55 Київ Data Bike Team 22,35 2:35:41 2:35:49
33 52046 Богдан Ткачук Ч 27 Киев 22,29 2:36:05 2:36:30
34 52050 Ольга Новак Ж 32 Боярка ВелоБоярка 22,20 2:36:46 2:36:48
35 52171 Сергій Олійник Ч 28 Київ Патрульна поліція 22,22 2:36:38 2:36:49
36 52028 Володимир Ковалець Ч 28 Київ 22,21 2:36:41 2:36:50
37 52166 Олександр Хорєв Ч 34 Київ 22,20 2:36:43 2:37:04
38 52142 Володимир Федорчук Ч 44 Kиїв Data Bike Team 21,94 2:38:34 2:38:56
39 52119 Богдан Кравченко Ч 23 Харків Data Bike Team 21,94 2:38:38 2:39:00
40 52098 Олександр Горлов Ч 47 Київ CMS Group 21,95 2:38:32 2:39:02
41 52173 Олександр Охріменко Ч 32 Київ Патрульна поліція 21,95 2:38:33 2:39:09
42 52078 Максим Кіндратко Ч 26 Київ Genesis 21,85 2:39:13 2:39:42
43 52115 Євген Клименчук Ч 32 Київ Data Bike Team 21,75 2:39:59 2:40:07
44 52069 Алла Смородина Ж 38 Київ 21,52 2:41:40 2:42:16
45 52093 РОМАН ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ Ч 60 Киев 21,44 2:42:19 2:42:49
46 52088 Володимир Щибря Ч 47 Київ 21,37 2:42:48 2:43:16
47 52159 Марина Марчук Ж 24 Київ 21,32 2:43:11 2:43:36
48 52086 В'ячеслав Суптельний Ч 45 Київ 21,29 2:43:28 2:43:50
49 52062 Юрій Шакалов Ч 29 Київ 21,13 2:44:43 2:45:07
50 52104 Igor Evseenko Ч 20 Бровари 21,11 2:44:51 2:45:12
51 52158 Владислав Корик Ч 45 Киев 21,13 2:44:42 2:45:16
52 52063 Світлана Шакалова Ж 26 Київ 21,07 2:45:10 2:45:33
53 52025 Божежа Дмитро Ч 42 Киев 20,99 2:45:48 2:46:23
54 52066 Ілля Вавілін Ч 30 Київ 20,93 2:46:14 2:46:43
55 52175 Serhii Tkachuk Ч 32 Kyiv 20,93 2:46:14 2:46:43
56 52041 Анатолій Малімон Ч 52 Бровари Author Team 20,87 2:46:46 2:46:59
57 52113 Євгеній Музика Ч 23 Київ Data Bike Team 20,77 2:47:32 2:47:44
58 52048 Денис Кнышов Ч 38 1 20,78 2:47:28 2:47:58
59 52151 Ігор Тимошенко Ч 31 Київ 20,76 2:47:38 2:48:07
60 52137 Сергей Рогач Ч 48 Київ 20,74 2:47:45 2:48:18
61 37 Комаров Володимир Ч Київ 20,61 2:48:52 2:49:06
62 52122 Наталія Бутковська Ж 41 Київ Data Bike Team 20,53 2:49:28 2:49:38
63 52053 Микола Мішакін Ч 65 Київ 20,52 2:49:36 2:49:50
64 52044 Borys Manvelyan Ч 41 Київ 20,50 2:49:46 2:50:00
65 52132 Максим Спасов Ч 36 Київ Infopulse 20,54 2:49:23 2:50:14
66 52023 Марина Якушева Ж 42 Київ 20,46 2:50:04 2:50:15
67 52004 Анастасія Петрова Ж 27 Київ 20,48 2:49:57 2:50:29
68 52139 Ольга Єрмаченкова Ж 28 Київ 20,38 2:50:47 2:50:47
69 52099 Сергій Лукашенко Ч 28 Київ CMS Group 20,37 2:50:50 2:51:18
70 52172 Владислав Роговий Ч 23 Киев Патрульна поліція 20,38 2:50:47 2:51:22
71 52068 Марина Щадних Ж 39 Київ 20,35 2:51:00 2:51:28
72 52082 Kiril Ilev Ч 33 Sofia EUAM Ukraine 20,19 2:52:21 2:52:41
73 52095 Ганна Жерновська Ж 28 Київ 20,19 2:52:22 2:52:42
74 52147 Віталій Бутенко Ч 50 Vita-Poshtova 19,97 2:54:16 2:54:16
75 52146 Олександр Слесар Ч 31 Киев 20,01 2:53:53 2:54:43
76 52126 Олександр Волкун Ч 29 Хмельницький Data Bike Team 19,88 2:55:04 2:55:16
77 52109 Михайло Михайлюк Ч 35 Кременчук Data Bike Team 19,87 2:55:10 2:55:17
78 52077 Anton Bereziak Ч 32 Київ Genesis 19,84 2:55:26 2:55:53
79 52138 Павлр Пилипенко Ч 45 Київ 19,83 2:55:29 2:56:07
80 52031 Олена Некрашевич Ж 33 Київ 19,79 2:55:49 2:56:15
81 52131 Катерина Спасова Ж 29 Київ Infopulse 19,72 2:56:26 2:57:15
82 52073 Julia Fesenko Ж 29 Kyiv 19,61 2:57:29 2:57:55
83 52160 Давидова Валерія Ж 26 Київ 19,60 2:57:34 2:58:00
84 52060 Сергей Кучеренко Ч 38 Донецк 19,48 2:58:38 2:58:57
85 52070 Анастасія Безверха Ж 37 Київ 19,45 2:58:55 2:59:33
86 52148 Анастасія Романенко Ж 24 Киев bakertilly TEAM 19,38 2:59:32 2:59:35
87 52149 Євгенія Бельдій Ж 23 Київ bakertilly TEAM 19,05 3:02:37 3:02:41
88 52021 Ганна Хоменко Ж 34 Київ 19,00 3:03:09 3:03:47
89 52084 Ольга Сергієнко Ж 38 Київ 18,84 3:04:44 3:05:25
90 52027 Денис Черкашин Ч 40 Київ Самопоміч 18,70 3:06:04 3:06:06
91 52087 Денис Горшунов Ч 37 Бахмут 18,65 3:06:33 3:06:52
92 52163 Андрій Мокан Ч 39 Київ ПЕДАЛЬНУТЫЕ 18,60 3:07:05 3:07:20
93 52140 Виталий Хоренко Ч 37 Киев 18,57 3:07:26 3:07:48
94 52051 Денис Седлецький Ч 22 Київ 18,51 3:08:00 3:08:27
95 52020 SERGII DANILOV Ч 41 Kiev 18,42 3:08:56 3:09:05
96 52033 Юлія Гринжевська Ж 37 Київ 18,20 3:11:10 3:11:22
97 52006 Ольга Пасенко Ж 31 Ирпень 18,21 3:11:04 3:11:30
98 52157 Dariia Nemyrovych Ж 27 Київ 18,20 3:11:09 3:11:40
99 52036 Анастасія Варич Ж 28 Київ 18,08 3:12:26 3:12:49
100 52059 Виталий Мельник Ч 31 Киев Брати «М» 18,05 3:12:49 3:13:04
101 52014 Ksenia Nikonorova Ж 34 Київ 17,93 3:14:07 3:14:16
102 52043 Aleksandr Savchenko Ч 38 Київ Author Team 17,86 3:14:51 3:15:09
103 52042 Петро Степанюк Ч 60 Київ Author Team 17,86 3:14:52 3:15:10
104 52107 Юлія Меховська Ж 43 Київ 17,67 3:16:58 3:17:34
105 52106 Сергій Діброва Ч 44 Київ 17,66 3:17:05 3:17:40
106 52144 Юрій Пімкін Ч 52 Житомир 17,51 3:18:47 3:19:17
107 52049 Олена Пімкіна Ж 51 Житомир 17,50 3:18:49 3:19:19
108 52083 Francesco Marchesano Ч 31 Kyiv EUAM Ukraine 17,27 3:21:32 3:21:50
109 52074 Олександр Ярошенко Ч 24 Київ Genesis 17,25 3:21:44 3:22:16
110 52039 Олексій Юрченко Ч 36 Київ 17,05 3:24:04 3:24:43
111 52040 Анжеліка Сироєжко Ж 29 Київ 17,05 3:24:05 3:24:44
112 52152 Марина Леоненко Ж 27 Київ Aerostar 16,83 3:26:43 3:27:06
113 52130 Ірина Крушеницька Ж 24 Київ 16,30 3:33:28 3:33:49
114 52174 Андрій Ващенко Ч 31 Київ echelon 16,25 3:34:09 3:34:43
115 52170 Галина Гориславська Ж 20 Київ 16,25 3:34:09 3:34:43
116 52164 Петро Шоферистов Ч 31 Київ 16,14 3:35:39 3:35:56
117 52090 Veronika Kristkova Ж 38 Kyiv EUAM Ukraine 16,08 3:36:21 3:36:40
118 52038 Nataliya Sydorenko Ж 26 Київ 16,01 3:37:19 3:37:59
119 52007 Вадим Гоменюк Ч 39 Київ 15,92 3:38:33 3:39:10
120 52008 Ірина Гоменюк Ж 40 Київ 15,91 3:38:40 3:39:19
121 52141 Олександр Моторний Ч 25 Київ 15,88 3:39:08 3:39:28
122 52124 Валерій Ігнатенко Ч 22 Київ Data Bike Team 15,70 3:41:41 3:41:48
123 52089 Irina Timoshenko Ж 26 Київ 15,74 3:41:09 3:41:49
124 52034 Ірина Моргунова Ж 46 Київ 15,62 3:42:46 3:42:59
125 52134 Олексій Малоштан Ч 28 Київ evocompany 15,60 3:43:01 3:43:25
126 52097 Дар'я Шульженко Ж 24 Київ 15,21 3:48:47 3:48:47
127 52080 Таня Куліш Ж 29 Київ 15,22 3:48:35 3:49:11
128 52037 Роман Мордовин Ч 40 Киев 15,19 3:49:04 3:49:19
129 52165 Євген Шмідт Ч 29 Київ 15,03 3:51:36 3:51:53
130 52116 Станіслав Вчорашній Ч 30 Харків Data Bike Team 15,03 3:51:35 3:51:55
131 52114 Ксенія Загородня Ж 26 Дніпро Data Bike Team 15,03 3:51:36 3:51:58
132 52128 Андрій Білоус Ч 34 Київ Data Bike Team 15,00 3:51:57 3:52:08
133 52125 Ірина Паламарчук Ж 28 Київ Data Bike Team 14,99 3:52:06 3:52:08
134 52026 Тильняк Елена Ж 48 Киев Дискаверщики 14,91 3:53:22 3:53:38
135 52110 Катерина Соловйова Ж 27 Київ Data Bike Team 14,87 3:53:58 3:54:04
136 52072 Оксана Шурхал Ж 27 Київ EboboCycleTeam 14,89 3:53:38 3:54:29
137 52071 Марина Чернецька Ж 27 Київ EboboCycleTeam 14,82 3:54:46 3:55:35
138 52167 Тетяна Гуренко Ж 33 Київ 14,59 3:58:27 3:58:33
139 52094 Ilvija Bruge Ж 34 Kyiv EUAM Ukraine 14,59 3:58:26 3:58:44
140 52103 Анастасія Недосєкова Ж 25 Київ 14,23 4:04:36 4:05:02
141 52056 Анна Гладовська Ж 27 Бровари 14,25 4:04:13 4:05:05
142 52150 Єгор Бродягін Ч 22 Київ bakertilly TEAM 14,16 4:05:48 4:05:58
143 52102 Сергій Нагорний Ч 22 Київ 14,16 4:05:42 4:06:09
144 52153 Валентина Галдінова Ж 29 Київ Aerostar 14,13 4:06:21 4:06:46
145 52030 Валентина Губар Ж 58 Київ 14,09 4:06:55 4:07:28
146 52045 Тетяна Сударушкіна Ж 35 Київ 13,61 4:15:43 4:15:44
147 52061 Тетяна Охотська Ж 34 Київ 13,26 4:22:25 4:22:38
148 52035 Наталія Лісовська-Мускеєва Ж 30 Київ 13,13 4:25:02 4:25:40
149 52091 Oleksandra Zub Ж 31 Kyiv EUAM Ukraine 12,60 4:36:10 4:36:28
150 52001 Дмитро Барабась Ч 39 Київ 10,74 5:23:53 5:24:35
151 52002 Олена Барабась Ж 38 Київ 10,74 5:23:54 5:24:37
152 52065 Пашкур Анатолій Ч 36 Бровари 10,74 5:23:56 5:24:37
153 52018 Олександр Алєксєєнко Ч 32 Чабани
154 52003 Євгеній Сербул Ч 25 Київ
155 52005 Костянтин Ніколаєв Ч 30 Київ
156 52009 Вадим Митрофанов Ч 22 Київ
157 52010 Ольга Косинчук Ж 30 Вишневе Cherry Sport Club
158 52015 Олена Тютюнник Ж 43 Київ
159 52022 Андрій Агнаєв Ч 60 Кривий Ріг
160 52047 Олег Кот Ч 37 Киев
161 52055 Діма Стогнієнко Ч 28 Київ
162 52057 Сергій СОРОКА Ч 31 Сєвєродонецьк
163 52081 Виктория Степнова Ж 33 Киев BEREG
164 52100 Ігор Муштрук Ч 24 Київ CMS Group
165 52101 Дар'я Бондаренко Ж 22 Київ CMS Group
166 52108 Ілля Заболотний Ч 31 Київ Smartass
167 52121 Світлана Бірюкова Ж 23 Київ Data Bike Team
168 52129 Олексій Романько Ч 36 Київ Data Bike Team
169 52154 Ігор Балацький Ч 22 Київ Aerostar
170 52155 Вікторія Щербініна Ж 41 Київ Aerostar
171 52162 Руслан Асланян Ч 31 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag