II пробіг «Музеї Переяслава»

9 км - Вікові категорії

9км Ч20-29

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 87 Вадим Рогозовський 1 смт Володарка Saucony Ukraine Team, Saucony Running Club 0:05:40 0:05:42 0:05:46 0:05:48 3:10 0:28:35 0:28:35
2 88 Николай Давыденко 2 Київ KENYA 0:05:40 0:05:51 0:06:05 0:06:07 3:18 0:29:44 0:29:44
3 89 Андрій Гриценко 7 Київська область 0:06:13 0:06:25 0:06:31 0:06:31 3:34 0:32:06 0:32:06
4 81 Вадим Яременко 9 Брусилов suricat 0:06:17 0:06:33 0:06:50 0:07:01 3:44 0:33:36 0:33:37
5 49 Анатолій Тірбах 31 Переяслав-Хмельницкий 0:07:22 0:07:43 0:07:50 0:07:55 4:16 0:38:28 0:38:28
6 68 Владислав Гресь 32 Переяслав-Хмельницький 0:07:15 0:07:44 0:07:59 0:07:58 4:16 0:38:28 0:38:28
7 58 Roman Vasylyshyn 42 Kyiv 0:08:46 0:08:46 0:08:39 0:08:45 4:49 0:43:23 0:43:27
8 1 Андрій Ліпейко 54 Ніжин СК 'Науковець' 0:08:47 0:09:10 0:09:19 0:09:17 5:00 0:45:04 0:45:05
9 101 Руслан Луценко 55 Киев 0:08:39 0:08:55 0:09:23 0:09:25 5:00 0:45:08 0:45:12
10 33 Сергій Чемерис 59 Переяслав-Хмельницький 4eM 0:09:16 0:09:13 0:09:15 0:09:15 5:03 0:45:28 0:45:32
11 93 Владислав Резніченко 65 Буча 0:09:46 0:10:27 0:08:57 0:09:10 5:15 0:47:19 0:47:24
12 31 Роман Бондарчук 70 Буча 0:09:27 0:09:26 0:10:00 0:10:20 5:27 0:49:05 0:49:12
13 84 Євген Горобцев 76 Київ 0:09:19 0:09:35 0:10:06 0:10:23 5:33 0:50:03 0:50:07
14 47 Анатолій Степанов-Ліхой 78 Бориспіль Могорич 0:08:46 0:08:58 0:09:00 0:08:51 5:45 0:51:45 0:51:45
15 91 Степан Вачко 90 Київ Rodak runing club 0:11:13 0:11:03 0:11:16 0:12:00 6:19 0:56:56 0:56:56

9км Ч40-49

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 6 Павло Шутенко 5 Любарці АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:06:11 0:06:15 0:06:19 0:06:21 3:29 0:31:23 0:31:23
2 36 Володимир Сахно 11 Ніжин SC Scientist 0:06:36 0:06:50 0:06:52 0:06:53 3:47 0:34:03 0:34:03
3 43 Микола Воробей 14 Нововолинськ 0:06:36 0:06:50 0:07:00 0:07:06 3:50 0:34:30 0:34:30
4 100 Андрій Бригіда 15 Київ ONRIDE 0:06:41 0:07:01 0:07:06 0:07:10 3:53 0:35:02 0:35:04
5 14 Володимир Мироненко 17 Шостка 0:06:50 0:06:57 0:07:05 0:07:18 3:54 0:35:14 0:35:15
6 5 Сергій Лукашов 28 Київ SC 'Scientist' 0:07:15 0:07:33 0:07:48 0:07:56 4:13 0:38:04 0:38:09
7 102 Александр Косык 34 Київ RUN'N'UP KYIV 0:07:14 0:07:44 0:07:56 0:08:08 4:20 0:39:04 0:39:04
8 28 Тарас Добривский 37 Боярка Боярка RUN CLUB 0:08:04 0:08:15 0:08:14 0:08:17 4:30 0:40:37 0:40:40
9 29 Андрій Дідок 38 Боярка - 0:07:42 0:08:01 0:08:10 0:08:28 4:31 0:40:41 0:40:43
10 64 Чучкалов Дмитро 61 Київ Сам по себе 0:08:13 0:08:52 0:09:35 0:09:39 5:03 0:45:35 0:45:37
11 109 Вадим Нелуп 71 Київ 0:09:13 0:09:43 0:10:04 0:10:12 5:28 0:49:14 0:49:16
12 2 Сергій Войтенко 75 Київ Run Base Kyiv 0:09:57 0:09:50 0:10:07 0:10:10 5:31 0:49:43 0:49:45
13 45 Мatt Maki 85 Kиїв 0:10:13 0:10:55 0:11:30 0:11:45 6:10 0:55:32 0:55:38
14 44 Юрій Якименко 104 Київ 1:15:22

9км Ж20-29

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 111 Олена Лавренюк 16 Вінниця 0:06:54 0:07:03 0:06:54 0:06:55 3:54 0:35:08 0:35:08
2 112 Христина Коломієць 35 Вінниця 0:07:19 0:07:59 0:07:59 0:07:47 4:23 0:39:31 0:39:31
3 25 Вікторія Безбородько 44 Бориспіль 0:08:45 0:08:49 0:08:44 0:08:58 4:52 0:43:54 0:43:56
4 46 Alexa Pavlus 57 Киев Tribe10 0:08:26 0:08:52 0:09:31 0:09:26 5:01 0:45:15 0:45:16
5 110 Ганна Нелуп 60 Київ 0:08:42 0:08:58 0:09:28 0:09:22 5:03 0:45:32 0:45:34
6 99 Марина Щерба 69 Киев 0:09:06 0:09:33 0:10:04 0:10:40 5:24 0:48:43 0:48:44
7 38 Анна Михалевська 74 Вінниця 0:09:47 0:09:47 0:09:54 0:09:54 5:29 0:49:24 0:49:27
8 83 Юлія Розовик 79 Переяслав-Хмельницький 0:09:45 0:10:59 0:10:20 0:10:27 5:45 0:51:51 0:51:52
9 66 Оксана Лінкевич 81 Бориспіль 0:10:53 0:10:33 0:10:31 0:11:09 6:04 0:54:41 0:54:43
10 92 Анастасія Чащина 84 Київ 0:11:14 0:11:02 0:11:14 0:10:55 6:06 0:55:01 0:55:01
11 107 Наталья Дума 91 Киев 0:10:22 0:11:53 0:12:05 0:12:15 6:33 0:59:04 0:59:07
12 90 Рина Макарук 96 Киев 0:10:44 0:12:15 0:12:55 0:12:14 6:41 1:00:17 1:00:20
13 108 Віра Оленєва 109 Київ Running Club Scientist 1:15:26
14 3 Олена Вакуленко 110 Черкаси

9км Ч30-39

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 24 Андрій Болсуновський 3 Київ 0:06:07 0:06:10 0:06:19 0:06:18 3:26 0:31:01 0:31:01
2 23 СаША Маслак 4 лубны REDRUN 0:06:11 0:06:15 0:06:19 0:06:15 3:27 0:31:08 0:31:08
3 4 Олег Шинкаренко 8 Драбів 0:06:18 0:06:31 0:06:34 0:06:34 3:36 0:32:26 0:32:26
4 11 Генадий Кузнецов 10 Київ Runlab 0:06:30 0:06:47 0:06:58 0:06:53 3:45 0:33:45 0:33:50
5 63 Дмитро Малежик 12 Київ СК 'Науковець' 0:06:44 0:07:02 0:07:04 0:06:51 3:48 0:34:19 0:34:20
6 52 Леонід Биков 20 Переяслав 0:06:55 0:07:19 0:07:27 0:07:24 4:01 0:36:10 0:36:10
7 80 Oleg Chyzhyk 21 Vyshhorod SC ''Scientist'', Kinosura 0:07:02 0:07:30 0:07:35 0:07:40 4:08 0:37:12 0:37:12
8 67 Ігор Топорков 22 Київ TOP RUNNERS 0:06:43 0:07:43 0:08:00 0:07:53 4:12 0:37:49 0:37:50
9 9 Юрій Шкурко 23 Бориспіль 0:07:24 0:07:41 0:07:48 0:07:36 4:12 0:37:55 0:37:55
10 59 Олександр Христюк 24 Бориспіль NewRunClub 0:07:24 0:07:35 0:07:42 0:07:46 4:13 0:37:57 0:37:58
11 15 Андрiй Кокiн 26 Киев 0:07:14 0:07:44 0:07:57 0:07:49 4:13 0:38:05 0:38:05
12 32 Генюта Сергій 29 Київ SCS 'Sport club 'Scientist', Squad UA Runners 0:07:10 0:07:31 0:07:45 0:07:59 4:14 0:38:09 0:38:10
13 72 Олександр Тимчак 30 Переяслав-Хмельницький PBC 0:07:45 0:07:35 0:07:44 0:07:45 4:15 0:38:15 0:38:19
14 51 Сергій Монайло 36 село Морозівка 0:08:39 0:07:52 0:07:51 0:08:08 4:26 0:39:59 0:40:03
15 20 Юрій Ладік 41 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:12 0:08:20 0:08:41 0:08:48 4:43 0:42:35 0:42:39
16 98 Алексей Овчаренко 45 Обухов 0:08:08 0:08:54 0:09:06 0:09:19 4:52 0:43:49 0:43:56
17 106 Максим Пулінець 48 Київ Полюс 0:09:14 0:09:09 0:08:44 0:08:46 4:54 0:44:12 0:44:16
18 54 Олександр Берішев 49 Бориспіль Могорич 0:08:47 0:08:56 0:09:01 0:08:59 4:55 0:44:17 0:44:17
19 65 Андрій Чичиркін 58 Переяслав-Хмельницький 0:08:26 0:09:05 0:09:14 0:09:29 5:03 0:45:28 0:45:28
20 104 Сергій Гаценко 63 Переяслав-Хмельницький 0:09:31 0:09:18 0:09:12 0:09:22 5:07 0:46:04 0:46:08
21 69 Олександр Мацкевич 67 Черкаси FamilyRunClub Cherkasy 0:09:06 0:09:24 0:09:39 0:09:53 5:18 0:47:50 0:47:52
22 37 Антон Данютін 77 Київ 0:10:28 0:10:12 0:09:44 0:09:47 5:34 0:50:13 0:50:18
23 18 Руслан Смєщук 98 Київ 0:11:56 0:13:37 0:14:23 0:14:27 7:38 1:08:42 1:08:46
24 48 Владислав Дендаренко 100 Черкаси Family Run Club 0:07:34 0:14:58 0:07:22 0:06:54
25 105 Саша Нейфельд 102 Київ 0:08:09 0:08:37 0:42:40
26 75 Максим Нікітченко 103 Переяслав-Хмельницький 0:07:21
27 10 Матвій Гетьман 111 Київ GETMAN RUN CLUB

9км Ж20

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 95 Екатерина Долган 52 Прилуки 0:08:14 0:08:59 0:09:06 0:09:33 4:59 0:44:56 0:44:56
2 7 Марія Розвадовська 107 Київ 1:15:22

9км Ж60-69

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 16 Леніна Оленєва 40 Київ СК 'Науковець' 0:08:02 0:08:24 0:08:31 0:08:36 4:41 0:42:12 0:42:12
2 22 Тетяна Папулова 88 Київ АРИАН 0:10:22 0:11:00 0:11:23 0:12:05 6:16 0:56:29 0:56:34
3 8 Mariya Shabaga 108 Каменец-Подольский 1:15:23

9км Ч70+

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 62 Анатолій Сергієнко 47 Київ 0:08:48 0:08:47 0:08:56 0:09:04 4:54 0:44:12 0:44:13
2 73 Дмитрій Лебедєв 64 Київ СК 'Науковець' 0:09:25 0:09:08 0:09:10 0:09:14 5:07 0:46:09 0:46:15
3 12 Микола Плюйко 73 Київ TopRunners 0:10:02 0:10:00 0:09:54 0:09:49 5:28 0:49:19 0:49:24
4 74 Олександр Вольський 86 Киев Науковец 0:10:57 0:11:15 0:11:22 0:11:23 6:13 0:55:59 0:56:04
5 77 Віталій Ткачук 94 Переяслав-Хмельницький 0:11:21 0:11:50 0:11:52 0:12:32 6:38 0:59:49 0:59:52

9км Ч60-69

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 27 Олександр Кадькало 27 Київ SC 'Scientist', АБУ 0:07:44 0:07:45 0:07:39 0:07:43 4:14 0:38:06 0:38:07
2 13 Леонід Михайленко 112 Київ Toprunners

9км Ж30-39

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 85 Тетяна Соляник 13 Київ СК Науковець 0:06:55 0:07:03 0:06:54 0:06:51 3:49 0:34:22 0:34:22
2 42 Лілія Горбатенко 33 Київ Гайдай П. З. 0:07:40 0:07:52 0:07:46 0:07:45 4:17 0:38:40 0:38:40
3 78 Ganna Chyzhyk 53 Vyshhorod SC Scientist'; 'Kinosura' 0:08:46 0:09:14 0:09:18 0:09:18 5:00 0:45:05 0:45:05
4 57 Оксана Киреєнко 66 Бориспіль 0:09:50 0:09:23 0:09:18 0:09:50 5:17 0:47:38 0:47:41
5 40 Марина Березуєва 83 Вінниця 0:10:07 0:11:38 0:10:39 0:12:03 6:05 0:54:51 0:54:54
6 96 Kateryna Otmorska 92 Київ 0:11:12 0:11:38 0:11:58 0:12:15 6:34 0:59:11 0:59:13
7 55 Вікторія Шевц 97 Бориспіль 0:11:18 0:12:10 0:12:34 0:12:41 6:48 1:01:20 1:01:23
8 17 Ирина Смещук 99 Киев SkinnyStrong 0:11:56 0:13:40 0:14:21 0:14:27 7:38 1:08:42 1:08:46
9 56 Олена Дендаренко 113 Черкаси Family Run Club

9км Ч50-59

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 94 Віктор Роговой 6 Київ Науковець,АБУ 0:19:06 0:06:26 0:06:20 3:32 0:31:48 0:31:48
2 53 Олег Кокун 18 Київ 0:07:07 0:07:12 0:07:17 0:07:16 3:59 0:35:51 0:35:52
3 19 Борис Михайлов 25 Бахмач ДМК 'Гармонія', АБУ 0:07:48 0:07:42 0:07:32 0:07:37 4:13 0:38:00 0:38:01
4 21 Сергій Пулінець 39 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:08:12 0:08:11 0:08:22 0:08:33 4:37 0:41:33 0:41:34
5 70 Мацкевич Анатолій 43 Пальміра 0:08:44 0:08:46 0:08:29 0:08:43 4:50 0:43:31 0:43:34
6 35 Валерій Дяченко 50 Київ runday 0:08:18 0:08:50 0:09:06 0:09:16 4:57 0:44:36 0:44:36
7 34 Oleksandr Volkov 51 Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:06:36 0:09:33 0:09:30 0:09:33 4:58 0:44:43 0:44:43
8 61 Ігор Козленко 68 Київ 0:09:29 0:09:37 0:09:38 0:09:54 5:21 0:48:10 0:48:16
9 97 Александр Голядкин 82 Козин 0:10:53 0:11:08 0:11:06 0:11:18 6:04 0:54:40 0:54:47
10 76 Юрій Орлов 95 Переяслав-Хмельницький 0:11:20 0:11:51 0:11:51 0:12:32 6:38 0:59:48 0:59:52

9км Ж40-49

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 71 Валентина Шевченко 19 Київ 0:06:55 0:07:04 0:07:14 0:07:27 4:00 0:36:05 0:36:05
2 60 Євгенія Чучкалова 46 Київ СК 'Науковець' 0:08:11 0:08:47 0:09:04 0:09:03 4:54 0:44:08 0:44:09
3 103 Олена Гацко 62 Київ СК 'Науковець' 0:08:45 0:09:13 0:09:20 0:09:26 5:06 0:46:01 0:46:01
4 30 Оксана Тишко 80 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:10:28 0:10:15 0:10:28 0:10:39 5:48 0:52:16 0:52:19
5 41 Світлана Шевченко 89 Київ 0:10:27 0:10:50 0:12:19 0:11:45 6:18 0:56:42 0:56:46
6 26 Марина Стрижова 106 Киев Шериф 1:15:22

9км Ж50-59

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 86 Валентина Загальська 72 Київ 0:09:36 0:09:49 0:09:55 0:10:06 5:28 0:49:13 0:49:18
2 39 Людмила Михалевська 87 Вінниця 0:11:01 0:11:13 0:11:22 0:11:22 6:13 0:56:02 0:56:05
3 50 Наталія Діомідова 93 Київ 0:11:23 0:11:58 0:12:03 0:12:10 6:38 0:59:46 0:59:51


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag