VII пробіг «Академічний крос - 2020»

10км Чоловіки

10км Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 5км Темп Chip Time Gap Результат
1 12 Павло Шутенко Ч 51 С. Любарці Київська обл. Running club Scientist Masters, АБУ 0:18:01 3:35 0:35:56 0:35:56
2 7 Dmytro Malezhyk Ч 35 Kyiv Running club Scientist Masters 0:18:19 3:39 0:36:33 0:36:33
3 78 Андрей Фудекс24 Ч 27 Київ Foodex24 0:18:17 3:40 0:36:47 0:36:47
4 54 Василий Черевичный Ч 43 Киев SquadUaRunners 0:18:23 3:42 0:37:03 0:37:03
5 37 Виктор Добровольский Ч 45 Киев Adidas runners Kyiv 0:18:29 3:43 0:37:15 0:37:15
6 53 Dmytro Horlov Ч 28 Київ adidas Runners Kyiv 0:18:27 3:43 0:37:19 0:37:19
7 17 Ярослав Базалій Ч 23 Baryshivka Running Club Scientist Baryshivka 0:18:41 3:48 0:38:00 0:38:00
8 11 Володимир Сахно Ч 50 Ніжин Running club Scientist Masters 0:18:47 3:48 0:38:06 0:38:06
9 8 Ігор Саханда Ч 53 Київ Running club Scientist Masters, АБУ 0:18:47 3:49 0:38:11 0:38:11
10 58 Сергій Тимошенко Ч 58 Петропавлівська Борщагівка Running club Scientist Masters, АБУ 0:18:52 3:52 0:38:44 0:38:44
11 16 Андрій Фатєєв Ч 37 Бровар БІГ 0:19:35 3:56 0:39:28 0:39:28
12 21 Роман Нестерук Ч 36 Бровари БІГ 0:19:37 3:57 0:39:36 0:39:36
13 9 Юрій Якименко Ч 42 Київ Running club Scientist Masters 0:20:28 4:07 0:41:14 0:41:14
14 71 Владислав Мурашко Ч 17 Київ Foodex24 0:20:49 4:08 0:41:23 0:41:23
15 69 Ярослав Зозуль Ч 17 Київ Foodex24 0:20:53 4:08 0:41:27 0:41:27
16 13 Oleksandr Balitskyy Ч 37 Baryshivka Running Club Scientist Baryshivka 0:20:27 4:10 0:41:45 0:41:45
17 41 Сергій Безпалов Ч 40 Київ Адідас раннерс Київ 0:21:40 4:15 0:42:30 0:42:30
18 20 Володимир Адамов Ч 36 Бровари БІГ 0:21:35 4:18 0:43:04 0:43:04
19 25 Yaroslav Maruschak Ч 33 Бровари БІГ 0:20:55 4:19 0:43:12 0:43:12
20 64 Володимир Придка Ч 41 Бровари БІГ резерв :) 0:21:34 4:21 0:43:31 0:43:31
21 62 Тарас Добрівський Ч 46 Боярка RUN Боярка Run Club 0:22:25 4:25 0:44:17 0:44:17
22 31 Сергей Лысенко Ч 39 Бровары БІГ 0:21:40 4:28 0:44:49 0:44:49
23 22 Вадим Яковлев Ч 47 Бровари БІГ 0:22:12 4:29 0:44:50 0:44:50
24 47 Сергей Гончаренко Ч 18 Боярка Боярка Run Club 0:22:12 4:29 0:44:58 0:44:58
25 38 Владислав Бевза Ч 43 Киев Running Club Scientist Baryshivka 0:21:56 4:30 0:45:03 0:45:03
26 27 Константин Стрюков Ч 26 Донецк CapitalTRI 0:22:43 4:33 0:45:31 0:45:31
27 1 Олександр Кадькало Ч 63 Київ Running club Scientist 0:23:39 4:34 0:45:42 0:45:42
28 26 Мирослав Малышко Ч 30 Бровары БІГ 0:21:37 4:37 0:46:11 0:46:11
29 29 Атрём Колесов Ч 28 Киев High Runners Club 0:22:58 4:39 0:46:33 0:46:33
30 77 Владислав Лисенко Ч 17 Київ Foodex24 0:21:38 4:42 0:47:02 0:47:02
31 55 Максим Ющенко Ч 20 Березань Running Club Scientist Baryshivka 0:22:01 4:42 0:47:05 0:47:05
32 35 Деонисій Савчук Ч 66 Київ Топранерс 0:23:55 4:43 0:47:19 0:47:19
33 65 Ігор Яцукненко Ч 48 Київ 0:23:40 4:50 0:48:20 0:48:20
34 3 Ігор Цветенко Ч 51 Київ 0:24:09 4:51 0:48:38 0:48:38
35 30 Илья Загорулько Ч 27 Киев High Runners Club 0:25:26 4:55 0:49:19 0:49:19
36 57 Анатолій Толочко Ч 59 Київ 0:24:31 4:56 0:49:23 0:49:23
37 63 Ярослав Бурих Ч 40 КИЇВ Running Club Scientist Baryshivka 0:24:04 5:00 0:50:01 0:50:01
38 70 Владислав Адаменко Ч 17 Київ Foodex24 0:23:44 5:04 0:50:49 0:50:49
39 68 Олександр Сірук Ч 17 Київ Foodex24 0:25:35 5:07 0:51:12 0:51:12
40 33 Микола Плюйко Ч 74 м. Київ Топранерс 0:25:29 5:07 0:51:17 0:51:17
41 5 Дмитрий Шемелин Ч 37 киев Проснись и Беги 0:27:00 5:10 0:51:48 0:51:48
42 75 Виталий Кизима Ч 17 Київ Foodex24 0:25:35 5:15 0:52:32 0:52:32
43 50 Дмитрій Лебедєв Ч 79 Київ Running club Scientist 0:26:38 5:20 0:53:20 0:53:20
44 73 Александр Фокин Ч 28 Kiev Crossfit banda 0:26:47 5:24 0:54:00 0:54:00
45 61 Владимир Тёсаную Ч 30 Киев T11CF 0:26:48 5:24 0:54:02 0:54:02
46 34 Леонід Михайленко Ч 70 Київ Топранерс 0:27:17 5:26 0:54:26 0:54:26
47 15 Володимир Музика Ч 53 Baryshivka Running Club Scientist Baryshivka 0:25:43 5:27 0:54:33 0:54:33
48 44 Віктор Кришмару Ч 51 Чернівці FamilyRunClub 0:29:37 6:08 1:01:28 1:01:28
49 56 Дмитрий Яновыч Ч 30 Киев Aparat.ua 0:32:30 6:10 1:01:43 1:01:43
50 39 Олег Терентьев Ч 54 Киев Aparat.ua - Garmin 0:32:30 6:10 1:01:44 1:01:44
51 59 Олександр Вольський Ч 80 Київ Running club Scientist 0:34:13 7:43 1:17:16 1:17:16
52 42 Юрій Шкурко Ч 40 Бориспіль Running Club Scientist Masters
53 43 Володимир Бабка Ч 30 Ніжин Running Club 'Scientist'
54 51 Тарас Козак Ч 50 Київ kuzinteam
55 60 Віктор Собченко Ч 41 Київ Running club Scientist
56 76 Данило Скаченський Ч 16 Київ Foodex24
57 79 Максим Пащенко Ч 17 Київ Foodex24
58 81 Віталій Рульов Ч 35 Київ SCS Scientist
59 4 Владислав Корольов Ч 37 Киев Run Base Kyiv
60 14 Анатолій Танцюра Ч 30 Київ Running Club Scientist Baryshivka
61 28 Олег Римарович Ч 54 Кам'янець-Подільський KamyanetsRunClub


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag