V пробіг «Академічна миля»

1 миля (забіги)
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

2 забіг (10:25)

Місце Атлет Стать Категорія Рік Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 42 Даниліна Людмила Ж 30-39 34 Бровари Інваспорт 0:01:14.8 0:01:14.2 0:01:14.1 0:00 0:05:00.4
2 358 Васильченко Катерина Ж 18-29 0:01:17.3 0:01:22.3 0:01:24.6 0:00 0:05:27.3
3 60 Горбатенко Лілія Ж 30-39 36 Київ 0:01:23.9 0:01:23.2 0:01:27.0 0:00 0:05:44.4
4 39 Симонок Елена Ж 30-39 38 Киев Superheroes Run Academy 0:01:26.5 0:01:25.8 0:01:27.2 0:00 0:05:47.3
5 55 Петрова Валерія Олегівна Ж 18-29 20 Київ Академія бігу Лебедєвих 0:01:30.8 0:01:33.0 0:01:34.3 0:00 0:06:04.3
6 52 Bilanin Zlata Ж 18-29 21 Kyiv 0:01:29.9 0:01:32.3 0:01:34.0 0:00 0:06:04.8
7 1 Дулепова Яна Ж 18-29 25 Бориспіль 0:01:29.6 0:01:33.6 0:01:38.9 0:00 0:06:22.2
8 34 Sheredeko Hanna Ж 18-29 27 Kyiv Saucony Running Club 0:01:29.6 0:01:37.7 0:01:40.7 0:00 0:06:24.8
9 37 Сорокiна Наталiя Ж 30-39 32 Боярка Boyarkarun 0:01:29.7 0:01:49.6 0:01:54.4 0:00 0:07:06.4
10 31 Васільєва Олена Ж 30-39 37 Київ 0:01:48.9 0:01:59.6 0:01:57.7 0:00 0:07:40.0
11 45 Христенко Анжела Ж 18-29 25 Боярка 0:01:42.8 0:02:03.3 0:02:00.0 0:00 0:07:41.3
12 9 Коваленко Олена Ж 14-17 14 Київ 0:01:29.2 0:01:58.4 0:02:04.8 0:00 0:07:41.9
13 11 Гаркава Наталія Ж 30-39 32 Київ Nike Run Club 0:01:44.3 0:01:57.9 0:01:59.6 0:00 0:07:42.2
14 19 Терехина Мария Ж 18-29 27 Киев 0:01:56.6 0:01:57.0 0:01:56.1 0:00 0:07:49.8
15 29 Аполлоніна Вікторія Ж 30-39 30 Київ Apolloteam 0:02:05.8 0:02:10.6 0:02:13.1 0:00 0:08:39.1
16 56 Першенко Олена Ж 30-39 32 Київ 0:01:59.8 0:02:28.8 0:02:33.6 0:00 0:09:43.4

4 забіг (10:45)

Місце Атлет Стать Категорія Рік Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 1000 Ніколайчук Дмитро Ч 18-29 27 Київ 0:01:03.8 0:01:05.6 0:01:03.0 0:00 0:04:16.1
2 36 Бадун Виталий Иванович Ч 18-29 21 Киев NewBalanceUkraine 0:01:03.7 0:01:06.6 0:01:07.0 0:00 0:04:26.9
3 40 Олексиєнко Олександр Ч 18-29 23 Київ Nike Run Club 0:01:06.6 0:01:10.9 0:01:09.2 0:00 0:04:36.7
4 25 Маник Сергей Ч 18-29 26 Полтава RedRun 0:01:07.9 0:01:12.2 0:01:13.9 0:00 0:04:43.6
5 12 Краст Юрий Ч 30-39 33 Киев 0:01:07.4 0:01:12.3 0:01:12.2 0:00 0:04:44.2
6 2 Костромицький Дмитро Ч 30-39 33 Київ Adidas Runners Kyiv 0:01:06.8 0:01:11.8 0:01:16.3 0:00 0:04:50.8
7 38 Борисенко Андрій Ч 18-29 20 Київ Lebedev RUN 0:01:07.1 0:01:13.4 0:01:21.5 0:00 0:04:52.7
8 59 Колодяжний Олександр Ч 18-29 20 Київ 0:01:07.7 0:01:14.4 0:01:21.0 0:00 0:05:00.6
9 4 Приходько Павло Ч 18-29 27 Київ Nike+ Run Club 0:01:10.2 0:01:14.8 0:01:20.9 0:00 0:05:07.8
10 48 Іващенко Сергій Ч 30-39 35 Київ Спартак 0:01:13.0 0:01:18.0 0:01:20.7 0:00 0:05:08.4
11 15 Лозицький Юрій Ч 30-39 35 Київ Ukraine Masters Athletics 0:01:16.3 0:01:20.5 0:01:21.8 0:00 0:05:19.9
12 33 Мельников Дмитро Ч 30-39 30 Київ 0:01:13.9 0:01:22.1 0:01:22.8 0:00 0:05:22.4
13 302 Алексеенко Алексей Ч 30-39 0:01:10.9 0:01:23.4 0:01:28.9 0:00 0:05:34.1
14 16 Левченко Дмитро Ч 30-39 32 Київ SYNERGY 0:01:12.0 0:01:26.1 0:01:30.5 0:00 0:05:36.3
15 43 Кокiн Андрiй Ч 30-39 33 Киев 0:01:14.6 0:01:23.4 0:01:29.5 0:00 0:05:37.6
16 35 Затірка Олександр Ч 18-29 23 Київ 0:01:18.6 0:01:28.8 0:01:31.8 0:00 0:05:44.0
17 32 Воробєй Євген Ч 30-39 30 Київ 0:01:18.1 0:01:31.4 0:01:33.8 0:00 0:05:47.3
18 335 Пархоменко Олексій Ч 18-29 0:01:03.0 0:01:07.3 0:04:06.0 0:00 0:06:18.0
19 58 Кравчук Евгений Ч 18-29 29 Киев Vo2max Athletics 0:01:22.3 0:01:34.2 0:01:38.9 0:00 0:06:18.4
20 17 Дончук Андрей Иванович Ч 18-29 24 Киев Solo Runner 0:01:19.5 0:01:35.9 0:01:44.1 0:00 0:06:22.9
21 5 Матковський Михайло Ч 30-39 34 Хмельницький 0:01:19.9 0:01:38.7 0:01:41.8 0:00 0:06:25.8
22 41 Чемерисов Андрій Ч 14-17 17 Київ 0:01:19.4 0:01:44.6 0:01:47.7 0:00 0:06:49.7
23 27 Мудраков Андрій Ч 30-39 38 Київ Збройні Сили України 0:01:28.9 0:01:46.8 0:01:52.5 0:00 0:06:55.7
24 54 Кіпоренко Євген Ч 30-39 39 Київ 0:01:12.4 0:01:50.6 0:02:10.7 0:00 0:07:28.7
25 334 Кравчук Максим Ч 18-29 0:01:38.4 0:02:17.4 0:02:41.5 0:00 0:09:13.6
26 24 Маслак СаША Дмитрови Ч 30-39 34 лубны REDRUN

3 забіг (10:35)

Місце Атлет Стать Категорія Рік Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 10 Шутенко Павло Якович Ч 40-49 50 Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:01:12.3 0:01:15.0 0:01:16.2 0:00 0:05:01.2
2 3 Горбатко Дмитрий Владимирович Ч 40-49 43 Киев KM Running Club 0:01:12.6 0:01:14.7 0:01:16.4 0:00 0:05:03.2
3 50 Цвид Віталій Федорович Ч 40-49 48 Київ Adidas Runners Kyiv 0:01:13.6 0:01:17.3 0:01:21.6 0:00 0:05:17.0
4 18 Блануца Андрій Ч 40-49 40 Київ SC 'Scientist', 'Юкрейн мастерс атлетікс' 0:01:16.7 0:01:20.5 0:01:22.2 0:00 0:05:18.1
5 7 Савчук Вадим Ч 40-49 48 ГЛЕВАХА Scientist 0:01:18.5 0:01:19.8 0:01:22.7 0:00 0:05:20.9
6 28 Саханда Ігор Ч 50-59 52 Київ URA, RCS 0:01:19.1 0:01:22.0 0:01:23.8 0:00 0:05:24.0
7 13 Кривда Сергій Ч 40-49 46 Київ SC 'Scientist' 0:01:15.3 0:01:22.7 0:01:24.3 0:00 0:05:25.0
8 8 Лисенко Олександр Ч 60-69 39 Київ 0:01:27.1 0:01:33.0 0:01:33.5 0:00 0:05:53.2
9 6 Бондарев Костянтин Ч 50-59 58 Кожухівка АБУ, IRC 0:01:25.2 0:01:33.6 0:01:33.7 0:00 0:06:04.3
10 26 Яворський Володимир Ч 40-49 43 Київ СК Науковець 0:01:28.0 0:01:36.3 0:01:39.4 0:00 0:06:23.7
11 20 Гурбик Андрій Ч 50-59 57 Київ СК Науковець 0:01:38.5 0:01:42.4 0:01:39.9 0:00 0:06:39.2
12 21 Сергієнко Анатолій Михайлович Ч 70-74 71 Київ 0:01:44.2 0:01:43.2 0:01:43.2 0:00 0:06:55.9
13 51 Volkov Oleksandr Ч 50-59 56 Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:01:38.5 0:01:43.1 0:01:54.3 0:00 0:07:09.1
14 22 Лебедєв Дмитрій Ч 75+ 78 Київ СК 'Науковець' 0:01:43.7 0:01:47.5 0:01:49.6 0:00 0:07:12.4
15 44 Шкуров Володимир Анатолійович Ч 60-69 61 Київ СК 'Науковець' 0:01:55.5 0:02:05.0 0:02:08.7 0:00 0:08:18.2
16 23 Вольський Олександр Ч 75+ 79 Киев Науковец 0:01:59.8 0:02:12.6 0:02:19.6 0:00 0:08:55.2

1 забіг (10:15)

Місце Атлет Стать Категорія Рік Місто Клуб 409м 809м 1209м Темп Результат
1 46 Чучкалова Євгенія Ж 40-49 46 Київ СК 'Науковець' 0:01:38.5 0:01:42.4 0:01:40.1 0:00 0:06:42.5
2 14 Мамчур Светлана Викторовна Ж 40-49 40 Киев 0:01:36.6 0:01:44.3 0:01:46.3 0:00 0:06:56.9
3 30 Герасимчук Наталія Ж 40-49 43 Київ СК 'Науковець' 0:01:48.8 0:01:57.3 0:01:53.4 0:00 0:07:22.4
4 47 Сорокина Татьяна Ж 60-69 68 боярка Боярка ран 0:01:42.1 0:01:52.0 0:01:54.8 0:00 0:07:24.5
5 57 Петриченко Таня Ж 40-49 40 Боярка Боярка RUN 0:01:49.2 0:01:54.9 0:01:54.6 0:00 0:07:28.2
6 342 Загальська Ж 50-59 0:01:50.5 0:01:55.2 0:01:59.6 0:00 0:07:40.1
7 53 Кіпоренко Ліна Ж 30-39 37 Київ 0:01:42.4 0:01:55.0 0:02:04.3 0:00 0:07:54.8
8 49 Оберемчук Валентина Ж 40-49 49 Київ Toprunners 0:01:50.9 0:02:06.2 0:02:04.5 0:00 0:08:03.9


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag