Tour de Onur

All races M1

Місце # Athlete Team Бали Country City
1 62 Філін Євген Дмитрович BFCC 25 Київ
2 60 Bereshchak Taras Makeba Diamant 15 Lviv
3 14 Lenyshyn Nazar Romanovych Makeba Diamant 11 Lviv
6 39 Хомишин Роман Ігорович Makeba Diamant 2 Львів
7 61 Александров Егор Сергеевич echelon 2 Kyiv
9 93 Лахтадырь Дмитрий Velobazar-Cadence90 1 Боярка
4 95 Карапась Микола Юрійович Микс 2 5 Київ
8 98 Катеринський Ярослав Андрійович Chameleon 2 Харків
10 35 Пясецький Сергій Андрійович epiq 1 1 Lviv
5 33 Василевський Олександр Михайлович Sigma Software - Unicorn 3 Київ
11 6 Анзін Геннадiй Дмитрович KIT Triathlon Team 1 Харьков
12 70 Матвіїв Степан Дмитрович Макеба 1 1 Busk
13 118 Kashchenko Dmytro Velobazar-Cadence90 1 Харків

All races M2

Місце # Athlete Team Бали Country City
1 259 Денека Костянтин Анатольевич Leader Citron Team 22 kyiv
3 210 Бакуринський Борис Васильович Микс 1 11 Київ
2 202 Anton Blokhin KIT Triathlon Team 15 Kharkov
4 263 Кочін Олексій Сергійович Chameleon 11 Харків
5 247 Шапошніков Андрій epiq 1 4 Львів
9 236 Чумер Максим Vector TT 1 Кишинев
6 219 Чемерис Максим Сергійович Polaris Cycling Team 2 Бориспіль
7 241 Шевцов Юрій Олександрович Leader Citron Team Open 2 Київ

All races M3

Місце # Athlete Team Бали Country City
1 318 Батюхов Деніс Анатотолійович Leader Citron Team 28 Київ
3 319 Коротенко Андрей Сергеевич Микс 1 11 Мінськ
2 303 Озюнал Мустафа BFCC 13 Київ
5 337 Klekotsiuk Volodymyr Ivanovych MAYDAY TEAM 5 Lublin
6 338 Małysza Michał MAYDAY TEAM 3 Lublin
4 336 Tymofii Sedinkin Golden Mikc 8 Хмельницький
7 327 Савчук Руслан володимирович VeloGO KCT - Giant 3 Кам‘янське

All races M4

Місце # Athlete Team Бали Country City
1 415 Tomasiak Grzegorz, Ryszard MAYDAY TEAM 31 Lublin
2 411 Литвиненко Александр Викторович Leader Citron Team 17 Мелитополь
3 405 Shmanov Mykola Makeba Junior 11 Ternopil
4 407 Marek Procajło MAYDAY TEAM 5 Lublin
5 409 Atamaniv Ruslan Leader Citron Team 1 Kyiv

All races M5

Місце # Athlete Team Бали Country City
2 507 Філін Дмитро Вікторович BFCC 23 Київ
1 500 Козаченко Андрій VeloGO KCT - Giant 27 Дніпро
4 504 Piotr Gutek MAYDAY TEAM 6 Lublin
3 508 Фомичев Иван Егорович Arcadia Pick-time 13 Одесса
4 513 Шурупов Святослав BFCC 2 6 Київ

All races M6-8

Місце # Athlete Team Бали Country City
1 604 Іщенко Григорій Миколойович VeloGO KCT - Giant 34 Біла Церква
2 600 РЯБЦЕВ ВОЛОДИМИР Леонідович Makeba Diamant 19 Львів
3 603 Пастущин Олег Володимир Makeba 2 10 Тернопіль
4 605 Попов Сергій Олексійович Sigma Software - Unicorn 1 8 Київ

All races W1

Місце # Athlete Team Бали Country City
1 700 Дяченко Єлизавета Сергіївна echelon girls 27 Полтава
3 712 Орлова Ірина Миколаївна Birds 8 Львів
2 727 Качалова Мария Александровна VeloGo KCT Arcadia 12 Киев
5 718 Питомець Анна Сергіївна Nutrixxion Palmyra mix 6 Харків
6 708 Білоган Ірина Михайлівна Birds 6 Lviv
8 705 Осадча Ірина Юріївна Cycling Chicks 2 Київ
7 719 Cotiga Tatiana Ноу Нэйм Тим 2 Chisinau
4 721 Гіль Анастасія Артемівна Cycling Chicks 7 Kyiv

All races W2-4

Місце # Athlete Team Бали Country City
1 812 Шалигіна Ганна Іванівна Sigma - Unicorn Ladies 31 Киів
2 804 Родина Анна Евгеньевна Ноу Нэйм Тим 18 Chisinau
3 800 Федорова Катерина Олександрівна Nutrixxion Palmyra mix 11 Полтава


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag