Uzhhorod Sakura Half Marathon 2021

10 км Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км Чоловіки

Місце Атлет Вік Місто Клуб 5.3км Темп Gap Результат
1 1062 Кирил Буяновський 29 Ужгород U-Run club 0:17:32 3:16 0:34:44
2 1031 Назар Чорній 32 Тернополь 0:19:07 3:32 0:37:35
3 10011 Дмитро Лихошерстий 30 Київ 0:18:59 3:33 0:37:47
4 1085 Олександр Дмитрук 31 Ужгород U-Run club 0:18:59 3:34 0:37:52
5 1030 Олександр Пугач 39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:19:07 3:36 0:38:12
6 1107 Сергій Мойся 29 Львів MC RunOk 0:19:08 3:37 0:38:25
7 1050 Олександр Марін 24 Коломия Kolomyia Running Club 0:19:07 3:40 0:38:54
8 1001 Андрій Козир 30 Хуст Kozyr team 0:19:14 3:41 0:39:06
9 1118 Олександр Брунцвик 30 Воловець Патрульна поліція 0:19:14 3:42 0:39:21
10 1070 Томаш Симкович 30 Uzhorod 0:20:46 4:00 0:42:29
11 1093 Ivan Zhidov 33 Іршава Ir-Run Club 0:22:32 4:05 0:43:22
12 1032 Микола Кость 51 смт.Міжгір*я Urun Club 0:22:19 4:08 0:43:52
13 1081 Микола Машіка 37 Ужгород Uzhhorod Running Club 0:21:57 4:08 0:43:52
14 1017 Роман Гарасим 27 Нова Кам'янка Рух Тверезих Галичан 0:21:54 4:11 0:44:22
15 1046 Володимир Юртин Володимир Юртин 53 Міжгір'я Динамо 0:22:08 4:12 0:44:32
16 1033 Роман Староселець 31 Kmdsd SHYPSHYNA RUN CLUB 0:23:10 4:14 0:44:56
17 1063 Євгеній Дацюк 20 Ужгород 0:23:55 4:15 0:45:05
18 1114 Микола Прокоп 25 Ужгород D51 0:23:10 4:20 0:46:04
19 1034 Марат Сабіров 23 Тернопіль 0:23:09 4:23 0:46:31
20 1058 Вадим Запрутняк 35 Ужгород 0:23:15 4:23 0:46:36
21 1025 Віталій Каптур 16 Іршава Ir-Run Club 0:23:19 4:25 0:46:55
22 1097 Богдан Зем'янський 16 Іршава Ir-Run Club 0:23:20 4:25 0:46:56
23 10001 Сергій Балицький 56 Луцьк 0:23:15 4:27 0:47:16
24 1071 Артур Черниогло 24 Ужгород U-Run 0:24:10 4:29 0:47:40
25 1013 Василь Цогла 35 Іршава Ir-run club 0:23:19 4:32 0:48:03
26 1100 Мирослав Булеза 34 Ужгород Urun 0:23:24 4:32 0:48:08
27 1015 Данило Романишин 27 Львів 0:23:42 4:33 0:48:20
28 1074 Михайло Голубєв 33 Мукачево 0:24:12 4:33 0:48:24
29 10014 Андрій Шагало 33 Ужгород 0:24:21 4:34 0:48:34
30 1041 Роман Скрипник 25 Львів Run4u 0:25:44 4:35 0:48:44
31 1024 Павло Валящук 30 Іршава Ir-Run Club 0:23:39 4:38 0:49:12
32 1110 Andrii Tserkovniuk 28 Ланівці 0:25:03 4:40 0:49:33
33 1067 Іван Рошко 23 Ужгород Uzhhorod Running Club 0:23:54 4:40 0:49:36
34 1111 Борис Любка 33 Підвиноградів 0:25:36 4:45 0:50:29
35 1116 Ігор Щербанич 28 Ужгород Патрульна поліція 0:26:03 4:45 0:50:30
36 10007 Иштван Мойса 44 Bratislava 0:24:38 4:46 0:50:34
37 1038 Костянтин Блажевич 46 Ужгород ДКС (Донецький Клуб Спорту) 0:25:15 4:49 0:51:07
38 1037 Микола Лесьо 31 Ужгород Body Zone 0:26:01 4:51 0:51:28
39 1043 Владислав Торола 25 Ужгород 0:25:29 4:58 0:52:42
40 1115 Ілля Мунеров 28 Ужгород Патрульна поліція 0:26:02 5:04 0:53:44
41 1057 Святослав Микита 38 Ужгород 0:25:59 5:05 0:54:00
42 1022 Віталій Скунзя 40 Хуст 0:27:09 5:06 0:54:12
43 10002 Василь Шаркадій 61 Онок ІР-Біг клуб 0:28:10 5:15 0:55:44
44 10006 Pavlo Logvinov 34 УЖГОРОД Ужгородська міська рада 0:28:17 5:21 0:56:52
45 1054 Михайло Дуран 35 Ужгород 0:28:17 5:22 0:56:54
46 1084 Віктор Чубирка 22 Ужгоро 0:28:35 5:22 0:57:01
47 1072 Арсен Ряшко 26 Ужгород 506744941 0:27:28 5:23 0:57:04
48 1052 Євгеній Івашко 42 Ужгород 0:28:20 5:26 0:57:40
49 1095 Василь Клевець 34 Іршава Ir-Run Club 0:28:32 5:27 0:57:46
50 1011 Сергій Рішняк 55 Ужгород 0:28:33 5:29 0:58:15
51 1079 Дмитро Дідух 28 Львів numo.travel 0:30:02 5:31 0:58:34
52 1039 Oleh Sholtys 32 Uzhhorod 0:30:08 5:32 0:58:47
53 1069 Євген Дудкін 34 Ужгород BODYZONE 0:30:20 5:35 0:59:17
54 1010 Ярослав Сивохоп 42 Ужгород 0:30:20 5:37 0:59:36
55 1040 Андрій Репетило 25 Ужгород 0:30:22 5:40 1:00:07
56 1106 Вадим Гура 28 Червоноград 0:30:24 5:46 1:01:12
57 1065 Ярослав Наріжний 46 Ужгород 0:32:14 6:07 1:05:00
58 1003 Віктор Гитик 38 Ужгород U-run 0:33:39 6:11 1:05:40
59 1109 Богдан Михайлишин 31 Тернопіль Молокія 0:33:10 6:18 1:06:50
60 1009 Гнат Думинець 27 Львів Світокрути 0:32:54 6:18 1:06:51
61 1014 Іван Стойка 50 Ужгород 0:32:36 6:19 1:07:05
62 1048 Олександр Саліковський 19 Ужгород 0:32:59 6:22 1:07:38
63 1061 Олексій Рубаняк 29 Львів 0:33:59 6:24 1:07:59
64 1077 Аммар Сапожніков 30 Ужгород Їж Двіж 0:33:31 6:41 1:10:56
65 1027 Roman Martynov 37 Kiev Vodafone Team 0:33:43 6:58 1:13:52
66 1078 Илья Демидов 26 Ужгород Bodyzone run club 0:36:58 7:01 1:14:24
67 1020 Микола Башмаков 19 Запоріжжя M&A
68 1029 Євген Марців 37 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB
69 1059 Ігор Шинкарюк 35 Ужгород
70 1089 Юрій Микита 34 Іршава ВК Сокіл, Ir-run club.
71 1096 Шатохін Юрій 29 Іршава Ir-Run club
72 1099 Іван Горват 29 Ужгород
73 1103 Євгеній Бураков 33 Вараш Рівненська АЕС
74 1112 Вовканич Андрій 23 Ужгород Без клубу


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag