Київська сотка 2019

100км Masters (шосе та крос)

100км Masters (шосе та крос)

Місце Атлет Стать Вік Клуб Місто км/г ChipTime Gap Результат
1 11080 Олексій Кочін Ч 37 Харьков Велоцентр Харків 43,38 2:29:21 2:29:25
2 11076 Антон Пустовіт Ч 32 Giant Ukraine Svitlovodsk 42,93 2:30:57 2:30:57
3 11050 Віктор Гузов Ч 35 SkyFitness - Grawe cycling team Львів 42,92 2:30:59 2:30:59
4 11030 Борис Бакуринський Ч 33 SkyFitness - GRAWE cycling team Київ 42,80 2:31:24 2:31:24
5 11003 Олександр Шевченко Ч 33 Tacx-Leader-KHS Київ 42,81 2:31:21 2:31:25
6 11069 Олександр Кацімон Ч 32 SkyFitness - GRAWE cycling team Нові Петрівці 42,84 2:31:15 2:31:25
7 11103 Дмитрий Бартюк Ч 18 Винница 42,79 2:31:25 2:31:26
8 11056 Олександр Дзюба Ч 33 Velobazar-Cadence90 Kyiv 42,83 2:31:18 2:31:26
9 11095 Yauheni Navasad Ч 30 Minsk 42,84 2:31:15 2:31:26
10 11101 Андрей Коротенко Ч 39 Минск 42,82 2:31:19 2:31:26
11 11085 Олексій Третяк Ч 31 Velobazar-Cadence90 Київ 42,82 2:31:19 2:31:27
12 11094 Георгій Єгіазарян Ч 31 Kyiv Cycling Team Київ 42,79 2:31:25 2:31:27
13 11010 Сергій Верман Ч 38 Вишгород 42,80 2:31:24 2:31:27
14 11105 Степан Матвіїв Ч 29 Makeba Буськ 42,84 2:31:14 2:31:27
15 11016 Сергій Бойко Ч 30 echelon Київ 42,83 2:31:18 2:31:28
16 11084 Михайло Хилько Ч 29 Velobazar-Cadence90 Нові Петрівці 42,79 2:31:25 2:31:37
17 11099 Дмитро Кащенко Ч 32 Velobazar-Cadence90 Київ 42,76 2:31:31 2:31:37
18 11090 Костянтин Денека Ч 36 Leader-Tacx-KHS Киів 42,66 2:31:52 2:31:58
19 11032 Александр Голубенко Ч 42 Нетешин 42,01 2:34:16 2:34:26
20 11043 Александр Литвиненко Ч 45 ZP SICH Мелитополь 41,98 2:34:21 2:34:26
21 11058 Руслан Старченко Ч 26 Palmyra Cycling Team Чернігів 42,02 2:34:13 2:34:27
22 11075 Глеб Должиков Ч 33 Sigma Software - Unicorn Киев 41,69 2:35:25 2:35:31
23 11064 Сергій Бабченко Ч 51 Нікополь Нікополь 41,43 2:36:23 2:36:23
24 11040 Владимир Яценко Ч 44 SkyFitness-GRAWE cycling team Киев 40,47 2:40:07 2:40:17
25 11109 Юрій Старченко Ч 51 Чернігів 40,48 2:40:04 2:40:17
26 11065 Микола Карапась Ч 31 SkyFitness - GRAWE cycling team Київ 40,42 2:40:18 2:40:18
27 11041 Андрей Махно Ч 43 SkyFitness-GRAWE cycling team Киев 40,47 2:40:08 2:40:18
28 11108 Ігор Сікорський Ч 28 Київ 40,42 2:40:18 2:40:18
29 11082 Гліб Леонтьєв Ч 33 Sigma Software - Unicorn Київ 40,45 2:40:12 2:40:19
30 11026 Дмитро Воронов Ч 37 digicom cycling team Херсон 40,43 2:40:16 2:40:19
31 11093 Oleksii Koretskii Ч 28 Одеса 40,45 2:40:11 2:40:19
32 11074 Artem Parashchenko Ч 30 Velobazar-Cadence90 Kyiv 40,46 2:40:08 2:40:19
33 11096 Павло Красніков Ч 44 Харків 40,39 2:40:25 2:40:38
34 11045 Роман Завада Ч 45 Quick Cycling Team Дніпро 39,11 2:45:39 2:45:44
35 11066 Вадим Чепіга Ч 29 echelon Харків 39,13 2:45:35 2:45:47
36 11035 Данило Притченко Ч 31 Ірпінь 39,04 2:45:58 2:46:07
37 11033 Олексій Коваль Ч 33 echelon Київ 39,05 2:45:57 2:46:07
38 11089 Святослав Шурупов Ч 52 Київ 39,01 2:46:06 2:46:09
39 11049 игорь гримайло Ч 58 VELOCENTER {fhmrjd 38,86 2:46:45 2:46:49
40 11068 Олександр Пирогов Ч 29 Sigma Software - Unicorn Київ 38,87 2:46:42 2:46:49
41 11078 Валерій Нарижний Ч 62 Запоріжжя 38,87 2:46:41 2:46:49
42 11100 Егор Александров Ч 29 echelon Минск 38,83 2:46:52 2:47:04
43 11062 Ольга Ящук Ж 31 Palmyra Cycling Team Одеса 38,66 2:47:36 2:47:48
44 11088 Сергій Сичов Ч 30 Kyiv Cycling Team Киів 38,61 2:47:50 2:47:50
45 11039 Юрий Доценко Ч 56 - 38,26 2:49:22 2:49:26
46 11034 Андрій Щербань Ч 41 Київ 38,26 2:49:23 2:49:26
47 11071 Dmitry Kovalenko Ч 28 Velobazar-Cadence90 Kyiv 38,27 2:49:19 2:49:30
48 11107 Анатолий Тодоров Ч 26 Kyiv Cycling Team Киев 38,12 2:50:00 2:50:04
49 11072 Роман Коца Ч 25 Greenwill Миколаїв 38,12 2:49:59 2:50:13
50 11029 Олексій Катасонов Ч 37 Echelon Київ 38,03 2:50:22 2:50:29
51 11063 Віктор Язенок Ч 58 Київ 37,99 2:50:35 2:50:42
52 11104 Валерій Цупрун Ч 47 Біла Церква 37,77 2:51:32 2:51:32
53 11008 Евгеній Торяник Ч 59 Харьков Masters Харьков 37,77 2:51:33 2:51:33
54 11015 Дмитро Петров Ч 33 echelon Київ 37,79 2:51:27 2:51:34
55 11092 Natalya Tarnavchyk-Chuhuyevets Ж 29 Kyiv Cycling Team Київ 37,51 2:52:44 2:52:48
56 11098 В'ячеслав Турок Ч 31 Ужгород 37,44 2:53:03 2:53:07
57 11005 Наталія Курзанова Ж 52 ZP SICH Запоріжжя 37,01 2:55:05 2:55:08
58 11027 Игорь Иванченко Ч 30 Greenwill-BikeLab Николаев 37,04 2:54:56 2:55:09
59 11048 Юрий Клим Ч 34 KliMTeam Киев 37,01 2:55:06 2:55:10
60 11060 Игорь Тимков Ч 54 Timkoff Киев 36,97 2:55:16 2:55:16
61 11097 Анна Питомець Ж 29 Харків 37,00 2:55:07 2:55:20
62 11046 Віктор Шевельов Ч 64 Velosokal Дніпро 36,97 2:55:15 2:55:24
63 11054 Сергій Аржанов Ч 58 Sigma Software - Unicorn Лиман 36,81 2:56:02 2:56:10
64 11077 Андрій Костенок Ч 41 Київ 36,75 2:56:18 2:56:25
65 11051 Кристина Стрижак Ж 30 Київ 36,73 2:56:23 2:56:29
66 11052 Ігор Широкий Ч 29 Team-One Київ 36,73 2:56:24 2:56:31
67 11091 Кирило Хрiненко Ч 30 Одеса 36,51 2:57:28 2:57:39
68 11009 Драган Виталий Ч 38 ZP SICH Запоріжжя 36,47 2:57:39 2:57:45
69 11086 Андрій Люткевич Ч 30 Velobazar-Cadence90 Нові Петрівці 36,49 2:57:34 2:57:45
70 11053 Ілона Аржанова Ж 41 Sigma Software - Unicorn Лиман 36,47 2:57:39 2:57:47
71 11106 Олександр Суханюк Ч 27 Kyiv Cycling Team Київ 36,46 2:57:44 2:57:48
72 11055 Петро Куценко Ч 50 Харків 36,46 2:57:42 2:57:55
73 11059 Олександр Тимченко Ч 50 Харків 36,46 2:57:43 2:57:56
74 11073 Денис Любуцін Ч 35 Velobazar-Cadence90 Київ 36,41 2:57:57 2:58:03
75 11110 Ооексій Єфімов Ч 41 Київ 36,06 2:59:40 2:59:50
76 11044 Оксана Сугакова Ж 31 echelon Київ 35,64 3:01:47 3:01:51
77 11022 Юрій Янчиков Ч 60 Житомир 34,93 3:05:30 3:05:37
78 11081 Юрій Опанасюк Ч 49 Бориспіль 34,65 3:07:00 3:07:09
79 11057 Сергей Кольцов Ч 33 Sigma Software Unicorn Киев 34,42 3:08:16 3:08:25
80 11031 Анатолій Сербін Ч 47 BikeMotive Київ 34,22 3:09:22 3:09:22
81 11007 Андрій Щербина Ч 43 Київ 33,01 3:16:18 3:16:31
82 11013 Алексей Ильчук Ч 31 echelon Киев 32,59 3:18:51 3:19:01
83 11061 Юрій Кислов Ч 60 Житомир 31,98 3:22:35 3:22:44
84 11017 Тарас Кришталь Ч 36 echelon Київ 31,89 3:23:11 3:23:22
85 11019 Тanya Nesterchuk Ж 50 Житомир 30,88 3:29:49 3:29:57
86 11042 Віталій Мацелюх Ч 34 CapitalTRI Київ 30,19 3:34:36 3:34:36
87 11067 Татьяна Лищинская Ж 27 CapitalTRI Киев 28,60 3:46:35 3:46:35
88 11047 Олександр Качіков Ч 65 digicom cycling team Херсон 28,56 3:46:52 3:46:57
89 11021 Петро Троп Ч 68 Житомир 28,41 3:48:07 3:48:16
90 11036 Ігор Пастух Ч 64 EKTA Київ / Житомир 28,38 3:48:20 3:48:20
91 11037 Vasyl Dizhak Ч 31 Tri4Ever Zurich 27,99 3:51:28 3:51:28
92 11001 Любарська Софія Ж 19 Київ 26,95 4:00:27 4:00:33
93 11004 Вікторія Нестерова Ж 45 Київ 26,95 4:00:26 4:00:34
94 11006 Бойко Виталий Ч 57 Киев 26,94 4:00:31 4:00:42
95 11038 Павло Новак Ч 31 Киев 25,14 4:17:46 4:17:46
96 11023 Михайло Кучинський Ч 74 Житомир 21,23 5:05:14 5:05:28
97 11028 Skinny Spinner Ч 28 Kyiv Cycling Team Киев
98 11012 Юрій Шевцов Ч 35 echelon Київ
99 11079 Сергей Вербицкий Ч 37 ARCADIA Cycling Club Одесса
100 11024 Анатолий Карпенко Ч 50 Київ
101 11087 Олена Гарькава Ж 35 Escape Київ
102 11011 Марта Захарова Ж 32 Makeba Львів
103 11018 Наталія Радушинська Ж 49 Житомир
104 11020
105 11070 Maksim Liazhaika Ч 21 Minsk


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag