International Dnipro Swim Marathon

5км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5 км

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 551 Алексей Нестерович 33 Ч Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:29 1:14:57
2 533 Konstantin Ukradyha 35 Ч Киев Podolskiy Swimming Team 1:33 1:17:52
3 524 Юрий Дубрянский 32 Ч Киев Rusty AXE 1:38 1:22:08
4 554 Андрей Лысенко 47 Ч DNEPR Dnepr Masters Swimming club 1:40 1:23:24
5 548 Сергей Манаков 43 Ч Киев 1:43 1:26:30
6 559 Игорь Павленко 33 Ч Киев OPEN WATER TEAM 1:45 1:27:34
7 534 Игорь Самойленко 49 Ч Херсон RedHead 1:49 1:30:54
8 501 Дмитрий Никитин 27 Ч Черкассы PRIDE 1:50 1:31:59
9 537 Диана Милинковская 46 Ж Запорожье WolfPack 1:51 1:33:12
10 564 Олег Разумовский 48 Ч Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:52 1:33:53
11 529 Баландин Алексей 64 Ч Кривой Рог Кривбасмастерс 1:53 1:34:19
12 518 Dmytro Shylyuk 35 Ч Kyiv SAPIK Team 1:57 1:37:38
13 526 Олександр Бичихін 34 Ч Київ Rusty AXE 1:57 1:38:05
14 566 Алексей Никифоров 41 Ч Харьков Chameleon Club 1:59 1:39:23
15 553 Ігор Очеретяний 37 Ч Київ ArtamonovTeam 1:59 1:39:33
16 523 Євген Лапченко 33 Ч Київ Rusty AXE 2:01 1:40:57
17 542 Юрий Блюменфельд 59 Ч Киев Подольский 2:01 1:40:58
18 530 Наталія Кочергіна 55 Ж Кривий Ріг Кривбас Мастерс 2:01 1:41:26
19 516 Юрий Христянович 38 Ч Киев SAPIK team 2:05 1:44:27
20 550 Юрій Лобунець 48 Ч Київ TeamUpstream 2:09 1:47:31
21 560 Polina BORODENKO 26 Ж Brovary #Artamonov_Team 2:09 1:47:32
22 562 Дмитрий Миронов 50 Ч Черкассы 2:09 1:47:55
23 555 Виктор Грушецкий 39 Ч Луцк MetrDoor team Luck 2:09 1:47:57
24 561 Витолин Александр 58 Ч Харьков Syutkin Team 2:10 1:48:21
25 517 Игорь Ковтун 38 Ч Киев Sapik Team 2:10 1:49:06
26 519 Влада Бабич 34 Ж Киев Podolskiy Swimming Team / Sapik Team 2:13 1:51:24
27 525 Yaroslav Kudlatskiy 31 Ч Біла Церква Happy TRI Friends 2:14 1:51:45
28 514 Руслан Саулко 34 Ч Переяслав Сапік 2:16 1:53:27
29 558 Марина Шабинская 35 Ж Киев Подольский 2:16 1:53:43
30 535 Евгений Сиденко 36 Ч Киев ODYNOKOV TEAM 2:18 1:55:40
31 511 Роман Оверченко 31 Ч Полтава - 2:22 1:58:21
32 536 Вадим Омелянчук 36 Ч Киев ODYNOKOV TEAM 2:22 1:58:29
33 510 Matvii Novak 40 Ч Cherkasy 2:22 1:58:47
34 541 Владислав Широбоков 31 Ч Киев Live. Love 2:23 1:59:47
35 565 Ксения Тарасова 35 Ж киев Podolskiy swimming team 2:23 1:59:55
36 539 Михаил Хмара 37 Ч Киев 2:24 2:00:31
37 521 Dmitry Sharov 32 Ч Киев Happy TRI Friends 2:25 2:01:02
38 522 Владислав Кваша 25 Ч Киев Happy Tri Friends 2:26 2:01:59
39 502 Ярославна Тоцкая 45 Ж Черкассы «PRIDE” 2:28 2:03:39
40 543 Дмитрий Васильев 43 Ч Київ (, Київська обл.) Podolskiy Swimming Team 2:29 2:04:52
41 515 Анна Христянович 39 Ж Киев SAPIK team 2:29 2:04:56
42 509 Юрій Кордюк 27 Ч Черкаси Runmaster Cherkasy 2:33 2:07:31
43 538 Григорий Новак 41 Ч Кив Sapik-team 2:34 2:08:39
44 531 Николай Бараник 63 Ч Кривой Рог Кривбасс Мастерс 2:34 2:08:52
45 504 Любовь Кожушкина 39 Ж PRIDE 2:36 2:10:28
46 540 Артем Кузнецов 35 Ч Киев Odynokov Team 2:36 2:10:37
47 545 Сергій Савчук 35 Ч Київ 2:37 2:11:03
48 563 Сергей Терещенко 42 Ч Стаханов Sapik-team 2:37 2:11:20
49 512 Сергей Столяров 45 Ч Буча Подольский 2:38 2:12:11
50 552 Nadiia Osmankina 28 Ж Kyiv Artamonov Team 2:39 2:13:18
51 569 Руслан Телятник 43 Ч 2:41 2:14:27
52 503 Юлия Предвичная 24 Ж Черкассы PRIDE 2:45 2:17:34
53 549 Ирина Бондаренко 53 Ж Киев SapikTeam 2:45 2:18:04
54 528 Олег Кравченко 27 Ч Киев Sapik-Team 2:48 2:20:29
55 556 Игорь Солод 49 Ч Полтава 2:53 2:24:11
56 546 Тарас Бобровицький 35 Ч Київ Live.Love 2:54 2:25:40
57 513 Олексндр Шморгун 45 Ч Бровари Wolfpack 3:01 2:31:24
58 507 Нина Савкина 32 Ж Черкассы 3:04 2:34:05
59 520 Олександр Добровольський 43 Ч Київ Sapik team 3:14 2:42:00
60 506 Дмитрий Гарань 34 Ч Харьков Lamanteam
61 508 Сергей Богословский 23 Ч Киев Подольский
62 532 Виталий Машкара 41 Ч Днипро RedHead
63 567 Анна Багацька 35 Ж Харкiв


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag